Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
20. dub 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
20. dub 2010

něco nového do šuplíčku🙂

mabe
autor
20. dub 2010

ahojte, tak uz jsme dorazily domu. k nasim jsme jely na otocku. anicka spinkala celou cestu tam i zpet. byla moc hodna v tramvaji. akorat jsem jeste trosku nemotorna s tim kocarkem, kdyz jede hodne lidi - chce to praxi. 🙂

tinka349
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mabe
autor
20. dub 2010

ahojte, vidim zadna zmena. 🙂 ja tedka delam slepici polivku, jablka vareny s piskotem a bananem. at mam trosku neco zdravyho. nejak se me nedari jest zdrave. jogurty a tyto veci na vapnik jo, ale ovoce a zelenina nic moc. nemuzu anci nejak tim ublizit nebo teda spis neublizit, aby nemela nedostatek vitaminu. 😒

bambi7
21. dub 2010

cafte babulky no konecne som sa sem dostala dako mi blbne net 😠
vcera sme boli vonku 2x a poobede do 17,20....doobeda chodime na ihisko....dnes to iste a poobede ideme na trojkolku tak sa jej to paci 😀
no a chodime za jednu rucickuuuuuuuu 😉 je podarena ako si ide....

no dnes musim pozehlit navarit a oprat ale to pracka 😀 moj dnes pride az okolo 20H ale to neva budeme bacovat same....
a ako sa mate babulky?

mabuska ako slniecko moje co anicka dnes ako?

bambi7
21. dub 2010

cafte babulky no konecne som sa sem dostala dako mi blbne net 😠
vcera sme boli vonku 2x a poobede do 17,20....doobeda chodime na ihisko....dnes to iste a poobede ideme na trojkolku tak sa jej to paci 😀
no a chodime za jednu rucickuuuuuuuu 😉 je podarena ako si ide....

no dnes musim pozehlit navarit a oprat ale to pracka 😀 moj dnes pride az okolo 20H ale to neva budeme bacovat same....
a ako sa mate babulky?

mabuska ako slniecko moje co anicka dnes ako?

bambi7
21. dub 2010

sarlot krasne veci 😉 ja idem dnes na postu tiez som dala jednej babe ustrikovat ciapku pre domi 2 a jednu pre mna taku ako ma domka a platila som 20 eur ale su krasne 😉

a mili elly nef ako sa mate?

mabe
autor
21. dub 2010

dobre ranko,

tak anicka vcera vecer usla v 21 a probudila se az v 1h na kojeni. predtim kojeni mela v 19h, zase jedno prospala. 😀 pak jsme kojily v 7h. mozna uz zacinaji zabirat ty probioticky kapky. tedka po jidle zase spi, tak zkusim neco vyzehlit, pak pujdeme za tim pradedou na tenis a po ceste zpet nakoupime. odpo by si chtely vzit anicku tchanovci do kocarku, uvidime jak bude spat. vetsinou usina kolem 13-14h a spi az do 17h, takze to by mely smulu.

bambi, tak vy uz chodite za rucicku? to je parada. anicka uz zveda hlavu pri rihani. sice ji neudrzi dost dlouho, ale umi to pekne. jinak mamku drzi za vlasy, tricko a nepusti a nepusti. 🙂 ve stredu jdeme na ko, tak jsem zvedava, jak jsme velci.

sarlotta
21. dub 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
21. dub 2010

bambi 20 eur ? 😲 na malou čepičku háčkovanou stojí materiál tak 1,5 eura 😎 měla bys to zkusit 😀

mili1
21. dub 2010

Ahojteee, sarlotka krásna súpravička ,,,si riadna šikulka 😉
Nam štrikuje babka a nádherné sú tie veci, uštrikovala tolko čiapky že sme ich ani nestihli nosiť všetky 😀 teraz máme nový svetrík 😉
Malý spinká tak som vás prišla pozdraviť...
Už mám posadené kvietky aj v záhradke zeleninu a ešte nám treba ostatné a bude všetko ...budeme mať pre Nikiho čerstvú zeleninku ..tie z obchodu nie sú také dobré ako zo záhradky 😉
Bambi ináč sa máme fajn, včera sme boli vonku a potom beháme po dvore a nechce isť dnu ,,začne pišťať a otáčať sa .... 😀
môj ide urobiť pieskovisko a kupime hojdačku ..
Už sme začali prerábať, zajtra nám prídu nasadiť okno a príde murár a potom už také drobnosti sa už teším ak bude všetko hotove 😉
tak sa majteee

mabe
autor
21. dub 2010

Ahoj holky, tak my byly dneska venku od 10 az do tedka. jsem teda unavenaaaa. 🙂 celou dobu pesky, to byla streka a jeste velkej nakup. tedka jsem se jednou rukou najedla a jednou chovala princeznicku a snad ji uspim a taky si s ni zdrimnu. odpo pujdeme s manzou ke zname do bazarku pro kocar za 600 na dvur. abych nemusela nosit ten nas ze schodu porad dokola. kdyz se me nebude chtit ven, tak ji supnu do kocaru na dvur. pak jdeme k tchanovcum, chtely se stavit, tak jsem volala tchyni, ze jsme teprve tedka dosly a ze prijdeme vecer na chvilku.

ellysa
21. dub 2010

čaute ja len na rýchlo, s maminou stále niekam labzujeme, má nákupný ošiaľ, a som zvedavá ako pôjdeme na Oravu, my s mužom si už asi nebudeme mať kde uložiť veci 😅 .
inak sa mám celkom fajn, len bruško už tvrdne viac aj poslíčkov mám dosť často ale sú to len také jemné bolesti v podbrušku, nesilnejú, nie sú nejak pravidelné, tak hádam bude dobre a ešte aspoň 3 týždne vydržíme. Dnes sme boli na prechádzke asi tri hodiny a začal ma bolieť chrbát ale to asi preto, že váhou bruška sa zakláňam, no asi by som pomaly mala začať šetriť sily. 🙂

nefertitka
21. dub 2010

Ahojte,nejak som nemala cas dojst,boli sme 3dni u babky a vela vonku,tak som dosla aspon teraz cez telefon nakuknut. Bam,mala je sikulka,o chvilu uz bude sama chodit🙂nikolka uz chodi,ale radsej ju drzim,aspon za tricko,lebo je to vetroplach a vsade sa potkyna. Elly o chvilu si maminka🙂setri sa,nech predcasne neporodis;). Mabe ocko a ritka je uz v poriadku? A vlastne sarlotta je tiez o chvilu uz dvojnasobna maminka. Elly,ty uz tiez vlastne mozes oslavovat den matiek,ved uz dieta mas,len v brusku🙂. Tak bru noc,dobre sa vyspite,my rano ideme na to ocne,cela som nervozna,drzte palce. Mili a inak aj tvoj maly je sikovny,ked uz si bezka po dvore,aj ked s pomocou.

mabe
autor
22. dub 2010

dobre ranko devcata,

tak vcera vecer jsem mela sok. delala jsem anicce zadek modridlem a pak jsem ji cistila oci borovou vodou a najednou jsem mela na tamponu taky modro. ja jsem ten tampon pred tim nez ji sla do oka, odlozila na linku a tam me to modridlo kaplo. 😖 tak jsem rychle proplachla oko borovou vodou. uplne me z toho bylo zle. ja krava blba. nastesti nic ji z toho nebylo,ale me postihl trest. rano jsem se probudila a mam napuchly levy oko, mam tam malou skvirku. dobre me tak. jinak vcera jsme pouzily pul dne jiny plinky a zadek ma zase cervenej jak rak. takze uz je vyhodime. snad se ji prdelka vrati do normalu. tedka snidam, snad to zvladnu nez se probudi, uz nejak knoura. a pak jedeme k nasim, zase pres cely mesto. mam tam dobrej obed a doma se me nechce byt zalezla. tak se projedem a kolem te 13-14h budeme zase doma.

mabe
autor
22. dub 2010

nefi, drzim palce na ocnim

sarlotta
22. dub 2010

dobré ránečko🙂
Tak jsme včera zvládli ateliér.. 2 hodiny)) cca 150fotek ... vybrala jsem 10 a budou příští týden Povedlo se vyfotit i malého))) tak spokojenost...i když koncovka už byla za mohutného řevu 😀

sarlotta
22. dub 2010

nef držím palečky ať je to v pořádku.

mabe to se stane.. netrap se tím

elly no že se ukážeš🙂)) těhulko... ještě měsíc a budou fotečky princezny🙂))
a pak budu na řadě 😲 😲 😀

mili děkuju, Ty jsi taky šikulka, já mám jen balkon, takže kytičky🙂

mili1
22. dub 2010

Ahojteee, nef dakujeme za pochvalu 😉 držíme silno palčeky na ocnom 😉 🙂
Mab to sa stáva 🙂
sarlotka potom pridaj nejaké fotky 😉 chcem sa spýtať kolko vás to vyšlo? lebo ja som nedávno zisťovala a zdalo sa mi to u nás dosť drahé... 😒
elly si šikulka ...už budeš mat celú výbavičku... 😉
My sme včera boli celý den vonku a dnes ideme na obed so sestrou sa uz teším... 😉
Včera som stretla známu, ma trocha vytočila 😠 , že ona ešte kojí a prečo ja nie,tak som jej povedala že som už mala menej mliečka a keby som mala dosť tak ešte doteraz kojím,ale odsavam, a ona že ona by nekupovala umelé mlieka 😒 tak som jej nechcela povedať čo by potom dala 😒 domov som prišla trocha nahnevana .. 😒

mili1
22. dub 2010

Dnes prišiel murár tak mu idem urobiť kavu a musím isť variť 😉 zatial sa majteeeee 😉

sarlotta
22. dub 2010

mili vybraná fotka 10x15 .....110,- kč + cd.

sarlotta
22. dub 2010

mili to je koza 😠

bambi7
22. dub 2010

cafte babulky no domi este nespi tak mam chvilku a ideme hajat akurat sa najedla.....

sarlot tie ciapky co som objednala su prekrasne a este mam dala jednu zadarmo a v obchode stoja ciapky tak isto....a ja neviem strikovat a ani nemam cas v sobotu robim cez tyzden mala a zariadujem veci na pracu a tak stale dokola,stretnutia.....ale zvladam 😉 zatial 😀 takze strikovsnie nehrozi a ja by som to nevedele 😅

no mili ahojky tak super coskoro budete mat vsetko hotove....nam dnes akurat pridu namontovat satelit tak sa tesim na primu a novu konecne 😉 takze potom poupratujem ......navarene mam

nef a co vy ? a dnes domi spravila sama 2 kroky 😀 staleniekde stoji a okolo sedacky ide sama....no ved coskoro mame rok

tak sa majte babulkyyyy
a mabus ako anicka?

nefertitka
22. dub 2010

ahojte kontrolu mame za sebou,nalez nezmeneny,uz len dufat,ze sa to nezhorsi...chuda ale tak plakala,kazdu chvilu jej kvapkali do oci a vtedy sa strasne tomu branila a plakala a uz len ked aj vonku na chodbe videla niekoho v bielolom,tak spustila...nie a nie ju utisit...chuda moje male...este teraz ma cervene ocka...no a zas nam to iste vraveli,bud tlak v hlavicke,alebo to ze sa jej fontanela uzatvara to moze sposobovat a bla bla...ja dufam,ze uz sa to zhorsovat nebude...neskutocne som z toho vystresovana...
pojdeme s nikolkou o chvilu do prezidentskej zahrady,je tam krasna travicka bez vykalov a podobne,tak ju necham vybezkat sa...
jej bam aka je sikovna dominika;)))skuste si ju posielat medzi sebou s muzom,sadnite si oproti sebe a skuste ju nechat spravit 2 kroky dopredu samej a zas naspat a tak...bude sa zlepsovat🙂a ked uz bude mat lepsiu stabilitu,skus ju drzat len za lem tricka,popripade traky...bude musiet viac drzat rovnovahu...
a mili to co ti trepala henta?to co je za otazka,preco uz nekojis?je to kazdeho osobna vec a niekomu to nejde do aleluja predsa...milujem tie,co koja div ze nie 5 rokov a idu sa chvastat ake su super matky...a tie co nekoja nie su....niektore sa dokazu bohuzial takto spravat...vobec si to neber k srdcu,podla mna kojis velmi dlho...a super,ze sa ti tolko vobec podarilo a je to jedno,ci to dostane z prsnika alebo z flasky predsa

mabe
autor
22. dub 2010

nefi, tak gratuluju ke kontrole 😉

ellysa
22. dub 2010

ajojte
sarlott no veru je to co by dup 🙂 a potom tyyyyyyyyy a teším sa na fotky
mili to je krava, také mám rada, no a čo je nejaká mama horšia,keď nemá mliečko, také si vôbec nevšímaj 😠
bam domi je šikulka, za chvíľu už bude behať sama 😎
mabuška také sa stane ešte veľa krát, určite si nič nevyčítaj si dobrá mamina 😉
nef chúďatko malé, tak ju trápili, neboj sa, nezhorší sa to užite si slniečko 😀

ja som dnes zobrala mamu na výlet na floru, šli sme autom, tak som na seba hrdá, že som to zvládla pokúpili sme si kvietky pre radosť 😉 a dnes som prvý deň na MD 😀 😀 , inak včera som si večer prvý krát dala asi necelé deci ružového vínka a malá bola celú noc ticho, asi si aj ona logla 😝

nefertitka
22. dub 2010

tak a sme vybehani,total je umordovana chuda,po lekarke hajala hodinu a tristvrte az kym ju krava odhora zas nezobudila,zas prasila akurat ked Nikolka hajala,zas liala vodu na balkon,vyhukovala jak diva,total bolo vidno,ze to robi naschval...potom mi uz poobede nezaspala,tak teraz uz nevladze...a pekne som jej uz teraz vynadala,aj ked sice len cez balkon,ale tak ma uz vytocila,ze az...cakam ze zas vecer bude robit bordel,stara krava nevyzita sprosta...od zajtrajsieho rana sa budi s nami...pekne zas vypeckujem rammsteina a tak,uz mam toho fakt plne zuby
pojde uz o chvilu hajat,stale vyzivuje,tak som zas pripravena,ze budeme skoro hore,no co uz 😒 😉
elly pekne si uspala malu 😀 heh...
aj ja by som chcela ist na floru,ale muz je alergik a samej sa mi nechce...no neva...
buduci tyzden uz sa stahujeme do tej Devinskej,to bude frmol ...lebo hned na to sa sem chce niekto stahovat,zas sa narobime..,.no zvladneme...
tak pekny vecer vam prajem...

ellysa
22. dub 2010

nef narobíte ale aspoň sa zabvíš protivnej susedy 🙂

mabe
autor
23. dub 2010

dobre ranko, tak nakonec jsme daly kapky lzickou, ani jsem netusila, jak si to pekne vzala. 🙂 ode dneska zaciname a dam to kazdy kojeni, hodne nas to trapi, jakmile bude uleva, tak to zkratim. dneska nemame nic moc v planu, trosku si odpocinu. tento tyden jsem byla vzdycky venku 4h a byla jsem dost unavena. asi pujdeme dopo prochazkou do intersparu a nakoupime. mame to prochazkou tak 20 minut. dneska budu mit slepici vyvar a kure peceny s bramborem - uz sem si navarila vcera vecer, jinak nemam sanci. anicka vcera usla v 22h po kojeni a pak vstavala az v 5:30 na kojeni, zase zaspala jedno kojeni, asi ji to v noci staci. jinak pres den standart kazdy cca 3h. zitra dame prochazku s tatkou a v nedeli jedeme na zahradu (nase budouci bydliste) kacet hrusku a spravit strechu na budce pro naradi a udelame si spekacka. 🙂 snad kocar moc nenacuchne kourem. 😝

mili1
23. dub 2010

Ahojteee babulky ,,ďakujem ...ste zlaté ,,,som rada že vás mám.... 😵 😉 nejako so si to zobrala ku srdcu 😒
bam domi je šikulka malá .. 😉 aj my už pomaly budeme sami chodiť 😉
nef to čo je za suseda, nejaká blbá , nemám fakt slov ,, 😒 takýchto ľudí neznášam ....,,,nech ide za nou tvoj m. mozno sa ho viac bude báť ..............nef a super už budete v novom
sarlotka u nás je to trocha drahšie 😒
elly dobre ked tolko vládzeš, ešte aj šoféruješ klobúk dole ... 😉 🙂
U nás je dnes zasa murár , už by mal dokončiť a potom ho veziem domov lebo môj odišiel na školenie 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru