Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
23. dub 2010

ahoj mili 🙂 my mozna za chvilku uz uvidime tatku s mamkou. jeste ne, ale uz zaostruje smer a mozna se zacina trosku smat. jsem zvedava, kdy nas poprve uvidi.

nefertitka
23. dub 2010

caute...
mabe ako krasne ti to male hajinka🙂 super,len tak dalej...
a iba kojis,alebo aj odsavas?
mili moj muz za nou uz bol,nic to nepomohlo...ale uz konecne odtialto vypadneme a dufam,ze tam nebudeme mat podobnych susedov...
chceme tam nejaku dobu pobudnut a predat to,aj ked neviem,ci to pojde,ked to mame na hypoteku 100 percentnu,ale chceme nieco vacsie..a nebudem sa tam bohvieako citit,lebo sme na prizemi,mame predzahradku,to je plus pre Nikolku,ale mame skla az po zem a budem mat z toho zly pocit,ze nam tam hocikto moze vliezt...staci preliezt plot...ja som chcela mreze,muz zas nie,ze by sa citil ako vo vazeni...no zas je pravda,naco do toho investovat,ked tam nechceme ostat cely zivot.Ale v podstate je to to iste ako v rodinnom dome,tam su tiez okna v podstate celkom nizko...no snad si zvyknem
mabe ona ta uz vidi,ked si pri nej blizko,a hlavne ta citi;🙂

sarlotta
23. dub 2010

dobré dopoledne holčinky🙂

sarlotta
23. dub 2010

Nef tak kontrola dopadla relativně dobře, nezhoršuje se to 😉 Přijde mi že doktoři sami neví co Vám říct... ale děti jak rostou tak se zpousta věcí opravdu zpraví sama od sebe... moc Na Vás myslím a držím palečky.
To stěhování bude fajn🙂
Co tam nad dveře namontovat kamerku... ani nemusí být zapojena.. ale spoustu zlodějů to odradí 😎

sarlotta
23. dub 2010

Mabe jste šikulky, ještě to bříško aby přestalo trápit a budete jedničky🙂))
Krásně kojíš, malá je vzorná 😉

nefertitka
23. dub 2010

dakujem sarlotta,ja dufam,ze to neni ffakt nic vazne a ako vravis,vekom sa to upravi...aj ked povedali,ze uz sa to nezlepsi,mozme len dufat,ze sa to nezhorsi...vraveli nam aj,ze keby to neurologicka uznala za vhodne,moze sa pre istotu spravit ct-cko,ale do toho sa mi moc nechce,trapit ju niekde 2 dni ci kolko v nemocnici a este ju davat aj pod narkozu...uvidime,ako zas dopadne kontrola o 2 mesiace.
Ponukli nam tam v tom baraku,ze ked chceme za 20 euro mesacne nas budu monitorovat,ale to je pre nas vela pri tych vysokych splatkach,ale tu kamerku len tak tam dat neni zly napad,hned navrhnem manzelovi,ked budeme spolu🙂

sarlotta
23. dub 2010

Nef určitě se to zlepší, nás malý se trápil s očními kanálky, furt masáže a průplachy a pak se to zprůchodnilo samo prostě věkem.
Já bych počkala na další KO a možná to ctčko zkusila.. ale to Ti fakt musí říct neuroložka zda to doporučuje. Jako narkoza nic není.. ale čekat na to dítko to je fakt o nervy... nám říkal na ORL doktor že by malý mohl jít na trhání nosní mandle, jsem se úplně osypala- jak jsem slyšela narkoza 😝 😔 naštěstí to byl mlaďoch doktor a pak doktorka na kontrole řekla, že je to nesmysl... měli jsem 1x pichané jendo ouško teď ve 4letech poprvé... takže uff... 😉

nefertitka
23. dub 2010

no to dufam,ja by som bola cela nervozna,a halvne aj kvoli vysledkom...zas je lepsie,ked sa nieco zachyti v zarodku,ale na druhej strane tam nic nemusi mat a budeme zbytocne v strese...a neurologicka sa aj tak zatial netvarila tak,ze by nam odporucala na CT ist...vyvija sa normalne aj napreduje,tak to nepovazuje asi za dolezite...aj ked povedala,ze na 5%nieco na tom mozgu moze byt..ale ze to nam vravi len preto,ze nam musi povedat vsetky moznosti...ani by ma nikdy nenapadlo,ze z ocneho urobia takyto v podstate neurologicky zaver...ja si stale vravim,ze jej nic neni,nejak sa snazim si to nepripustat a nemysliet na to,najviac nervozna som vzdy tesne pred kontrolou ale inak celkom v pohode,aj ked to mam denno denne v podvedomi...

mili1
23. dub 2010

Nef ja verím, že bude všetko v pohode 😉 uplne ta chápem ja by som bola taká istá... 😉
Možno sa vám tam zapáči a zostanete....ved to je super ked aj zahradku atd.....ja s našim behám stále po dvore a za nič na svete nechce ist dnu...a furt chce ist blízku k psíkovi ,,nejako sa ho nebojí,,,skor sa bojim ja 😒

nefertitka
23. dub 2010

aj mne sa to paci,ze je tam ta predzahradka,len to je male,je tam kuchyna s obyvackou a jedna izba,nikolka nema kde mat svoju izbicku ked bude vacsia...tak preto chceme nieco vacsie...
mili tak ked aj ty veris,aj sarlotta aj vsetky,tak aj ja tomu zacinam verit;) ste zlate
musime teraz ist podpisat zmluvu , este sa stavim..

bambi7
23. dub 2010

cafteeeeeeeeeeeeeeeee

bambi7
23. dub 2010

no nef super ze kontrola u ocneho je ok tesime saaaa

a vcera som volala s lid tak kto ide na to stretko?penzion je objednan na 13-do 15 to je nedela a ideme domkov idete niekto?

bambi7
23. dub 2010

na 13.augusta 😀

bambi7
23. dub 2010

no kde steeee

mabe
autor
23. dub 2010

tadyy

mabe
autor
23. dub 2010

ja nejak nestiham docist a tak. anicka nechce spinkat, je nejaka rozmrzela

mabe
autor
23. dub 2010

nefi, plne kojim

sarlotko, dekuju za pochvalu

mabe
autor
23. dub 2010

snad se stihnu aspon najest

mabe
autor
23. dub 2010

jinak hoky, jsem asi hrozna, ale jak jsme byly v nedeli u tchanovcu, tak oni meli anicku vedle v pokoji na posteli a vykladali si s ni a hrali a ja byla cela nervozni. vubec se me to nelibilo, ze je bez maminky. proste me to vadi, kdyz ji ma nekdo delsi dobu cizi. a to tchanovci chteli si vzit v tydnu kocarek ven, tak to jsem rekla, ze budeme urcite spat. fakt su hrozna. pripada me to jeste brzo, aby byla bez maminky.

mabe
autor
23. dub 2010

mala se nemohla tedka vykakat, tak jsem zkusila strcit teplomer do zadku a tri takovy gejziry . snad se to muze? na to jsou ty rektalni rourky, ne?

sarlotta
24. dub 2010

Dobré ránečko🙂
Mabe já jsem měla úplně stejné pocity, úplně se mi ,,ježily chlupy" 🙂)) když jsem měla malého někomu pujčit, chování tchyně jsem přetrpěla s kyselým úsměvem na rtech🙂)) vadilo mi, že ho natřípá jinak než já- no pako🙂)) a pak jsem malého hned sbalila že jdem kojit🙂))) Vůbec jsem ho nechtěla pustit z rukou... i když večer jsem taky padala na ústa 😀 😀 😀 To jsou hormony, nic si z toho nedělej to je fakt normální takové pocity 😉

Mabe ten teploměr je ok, když to pomůže... na rourku si může zvyknout, masáže jsou lepší aby si tělíčko zvyklo se snažit samo... ale tak nenecháš ji trápit.. najdi si něco mezi 😉

nefertitka
24. dub 2010

ahojte...
mabe to su normalne pocity,my sme Nikolku este nikomu nepozicali,ze by sme neboli pritom...stale nemam z toho dobry pocit,sem tam bola s mojou mamou 2 hodky nanajvys,ked som potrebovala nakupit,aj to som utekala,ked hajala.Svokra napriklad uz tri krat nedala za posledne 3 dni pozor a 3 krat jej Nikolka skaredo padla,darmo jej poviem,ze nevie este dobre chodit po nrovnom povrchu,hore a dole kopcom,ze este dokonca zakopava aj na rovnej zemi,furt ju pusta kade tade,vcera si chuda aj na betone oskrela ruku,keby nebola naobliekana,tak sa cela dooskiera...do troch rokov ju asi nikomu nedame

nefertitka
24. dub 2010

a ako pise sarlotta,ta rurka je navykova,neskusaj ju kym nemusis,kludne sa ti moze nevykakat aj tyzden ked je cisto kojena,to vobec nevadi...
bam ja este neviem,lebo muz ma teraz tyzden dovcu kvoli stahovaniu,potom v lete dalsia a medzi tym ideme este k babke mojej,takze neviem ako to bude mat s dovolenkou:(

sarlotta
25. dub 2010

dobré ránečko , hezkou neděli🙂

mabe
autor
25. dub 2010

dobre ranko devcata,

vcera jsme mely na pilno. spaly jsme s malou do 10h 😀 😝 a pak jsme jely do Obi nakupovat a na prochazku k rece. Prijely jsme v 13h a tak jsem delala obed a tchyne volala manzovi, jestli muzou prijit? a manza ze prave obedvame, cekal, ze pochopi, ze nee a ona ze teda jdou. tak za 5 minut byly tady a byly tady hodinu, takze mala rozvrkocena, protoze si ji chovaly a ona nesla hnedka po jidle spat a my hladovi. videli jsme se v patek a dneska se uvidime na zahrade a stejne se stavily. Vim, ze jsou do anicky zblazneni, ale my mame nejakej rezim. pak byla protivna nez usla a fnukala. 😠 asi su moc uzkostliva nebo co, ale proste to tak citim.vcera vecer jsme jeste jely po nakupech a tchanovci rikaly, ze nam ji klidne pohlidaji a to jsem rikala manzovi, ze su asi hrozna, ale nikomu ji nepucim jeste. dneska jedeme odpo na zahradu (budouci bydliste) - budem opikat burty. manza tam jede driv kacet strom s tchanovcema a sekat travu a ja tam dojedu s nasema pozdeji, jenom na ty burty. 🙂

sarlotta
25. dub 2010

Mabe no asi by to chtělo aby jim to manža řekl narovinu, když se to nehodí... buď ráda, že aspoň zavolají než dojedou 😅 😀 😀
Ono se to zlepší, časem nebudou jezdit tak často, Aňulka je prostě sladké miminko🙂))
Ale ty hranice si braň. 😉 Klidně si i něco vymysli, třeba že nejste doma zrovna nebo tak🙂

mabe
autor
25. dub 2010

sarltoko, ahoj, to by chtelo, ale on sam rikal, ze to nedokaze a naznacil jim to s tim obedem. 😖 me to nejak zacina cim dal tim vic vadit, jsu asi hrozna. v patek jsme byly s nema odpo na zahradce na pivku, sice anicka spala, ale byla tam. vcera se sem vetrely, ze? a dneska se s nima uvidime na te zahrade, jelikoz manza potrebuje od tchana pomoct skacet strom. a jak pro manzela prijely, tak uz jsem videla, jak se cpaly dovnitr a manza jim rekl, ze anicka spi. 😖 ja to chapu, ze jsou na ni lacni, ale odsud pocud. my tam chodime 2x do tydne, tak to by melo stacit, k nasim taky tak chodim a aspon jdeme jak na ma se to hodi.

mabe
autor
25. dub 2010

nechcu byt nevdecna, oni by se pro nas rozkrajeli, ale...vseho moc skodi.

sarlotta
25. dub 2010

Mabe, to víš že nejsi nevděčná... buď nekompromisní a trvej si na tom, že když spinká tak se prostě na návštěvy chodit nebude a basta 😠 Klidně to řekni i tvrdším tónem, oni to pochopí 😉

mabe
autor
25. dub 2010

ahoj holky, tak dneska jsme byly odpo na zahrade a ty hormony se mnou asi porad cloumaji, viz pujcovani anicky atd. ale proste to tak citim, nejak za to nemuzu. manza tam mel spinavy modraky a mikinu. a najednou tchyne to brala domu, tak se tchan ptal, co dela a ona: ze mu to vypere. tak tchan: prece maji pracku a ona ze ne, ze prece v pracce pro anicku nebudou prat takovy spinavy modraky. chapu, ze chce pomoct a mysli to dobre, ale to je to jeji, ze se rozhodne a nikoho se nezepta. asi si budete rikat, ze jsem hrozna, ale jak jsem psala, tak to citim.

sarlotko, ja jsem to uz rekla a oni, ze se jenom podivaji. 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru