Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
30. dub 2010

elly ano🙂 ještě mi brali i z žíly dlouhodobý... to budu mít výsledek příště... tak uvidíme 😀 tam to bude možná horší... ale jako měla jsem normal chleba s máslem a tvrdý sýr a čaj neslazený... že jsem se nešidila abych věděla 😉

ellysa
30. dub 2010

sarlott perfektné, ja som mala síce teraz naposledy po hoďke 5,6 ale to som mala len malý rožok graham a šunku a vodu

sarlotta
30. dub 2010

elly tak to máš ale tak y super, si šikulka🙂 DO 7,5 po jídle je to ok 😎

ellysa
30. dub 2010

noa le raz som mala 7,8 a nechápem prečo, lebo som k tomu rožku mala len uhorku, nechápem prečo mi to tak skočilo

mabe
autor
30. dub 2010

sartlotko, tak to je fajn s tim cukrem. ja vim, ze je to zivot, ale... 😖

my tedka dosly z te prochazky. celou dobu jsme chodily, takze uz sem dost unavena. anicka jeste spinka. vzdycky jsem krosila s kocarkem schody do baraku az se probudila nebo sem ji brala venku z kocarku. tedka jsem zkusila odepnout korbu a donest si ji a funguje to, vubec se neprobrala. sice ta korba je tezka, ale nebudu ji delat soky.

mabe
autor
30. dub 2010

dala jsem aktualni foto pri kakani 🙂

ellysa
30. dub 2010

mabuš 😀 xi xi, ako sa sústredí 😀

sarlotta
30. dub 2010

Mabe to je zlatečko malé🙂)

mabe
autor
30. dub 2010

Nazdarek devcata, tak manza odesel na basket a anicka lezi v postylce. zatim lezi, snad nezacne rvat a usne. je teda pravda, ze spala od 16h az do 19h (v hospode na zahradce s tchanovcema)nejedla dneska od 13h do 19h a vydrzela.

elly, sarlotko, dekuju

mabe
autor
30. dub 2010

tak ja mela prvni cviceni po porodu tedka v utery a ja to uplne prosvihla. 😝 ja si myslela, ze me to zacina v kvetnu 😝

sarlotta
1. kvě 2010

dobré ránečko, hezký první Máj 😉 nezapomeňte na líbačku pod stromem 😀

mabe
autor
1. kvě 2010

dobre ranko devcata, teda uz skoro poledne. anicka usla v 21h s kojenim v 2h, se probudila v 5h a uz nemohla zaspat, strasne ji trapily prdici. tak se manza postaral. a pak usla u prsu v 7h a tedka se zase probudila se strasnyma prdama. prdi jako starej chlap.

sarlotta
1. kvě 2010

Holky poraďte ....... co ty matrace, čumím na to... kokos, molitan nebo 3vrstvy ? nebo polokokos-aby byla jedna strana měkčí a jedna tvrdší na vyzkoušení ? a cena kolem 600,--700,-. i s poštovným... levnějším sem nenašla 😉

mabe
autor
1. kvě 2010

sarlotko, my mame kokos - molitan - kokos

mabe
autor
1. kvě 2010

cena 879kc

sarlotta
1. kvě 2010

mabe a jak je to tvrdé ? není to moc ?

mabe
autor
1. kvě 2010

neni je to nejaka comfort matrace. nejdriv jsem chtela kokosovou a to me rekla prodavacka, ze je to moc tvrdy. tak sem koupila tuto. nejlepsi je se zeptat v obchode.

nefertitka
1. kvě 2010

ahojte,prisla som na chvilu nakuknut co nove,neviem kde mi hlava stoji.. 😨 veci uz mame vsetky prestahovane,len teraz dokola len vybalujeme a vybalujeme a furt je toho vela a uz ani nemame kam 😀 tak mame asi 20 plnych vriec poroztahovanych po miestnosti a preskakujeme ich a ked nieco hladame,tak nas ide porazit,do toho vsetkeho este Nikolku nahanat...uf...to je ina makacka...tusim som aj schudla,rano mi gate padali 😀 fakt sme total stale v jednom sfungu,ani sa nezastavime...
chyba nam nejaka skrina este,konferencny stolik,gauc(zatial mame taky stary),kuchynsky stol,skrinky do kupelne a este kadeco a na ucte len dlhy 😀 uz sa na tom smejem
kuchynu uz nam poskladali,fakt sme pekne vybrali,ani som netusila 😀 😀 ,niekedy dam foto...
jaj a este musime zasadit travnik na predzahradku a netusime ako sa to robi... 😝
inak sa mi tu zatial celkom paci,len je to tak strasne daleko od vsetkeho ach jaj...no a male to az tak nevyzera teraz uz,len tu chyba ta jedna izba pre Nikolku,tak niekedy v buducnu to musime predat a ist inam a uz na stalo dufam.Chuda inak kukala prvy den,ze kde sa to nachadza,stale sa pytala papa...a prve rano sa zobudila so strasnym placom,asi nevedela, kde je,chudatko...ale este je mala a rychlo si zvykne,si myslim.
Bam,vsetko naj k narodeninam,dufam,ze oslava bola super🙂prihod fotky ak mas 😉 a inak Nikolka nam tiez takto vymyslala dost zo spanim okolo jedneho roka..vecer nie a nie zaspat,bola cela nervozna,museli sme ju vozievat autom,aby zaspala..klop klop klop,uz to preslo,ale cez den tiez tomu uz moc nedava...
mabe co to brusko,lepsie uz?
sarlotta,krasne fotky,uz len zaramovat 😉 ste krasni
mili aj my tak cele dni chodime a chodime a nevladem🙂
elly uz sa to blizi co?to je sranda,ze ti dali na vyber...tu som to este nezazila...ale vzdy je lepsie podla mna najprv zvolit normalny porod

sarlotta
2. kvě 2010

Dobré ránečko hezkou neděli, u nás trochu uplakanou-počásko se pokazilo, ale včera bylo krásně. Stihli sme rozkvetlou třešeň a pak pizzu a já i pohár 😝 .... to jsem pakátko co 😲 😀 😎

sarlotta
2. kvě 2010

Díky Mabe, já asi vyzkouším ten polokokos🙂 jedna strana je měkčí a druhá tvrdší🙂

Nef juuu to Ti nezávidím- stěhování, my se stěhovali předloni a je to mazec.. navíc sme tahali věci z jednoho 4 patra do druhého 4.patra 😝 já teda ne, ale chudáci chlapi. Naštěstí máme 4+1.. takže odtud se budem stěhovat už jen do domečku se zahrádkou, který mám vysněný🙂)) ale taky to byl mazec to všechno někam nacpat... sem to chtěla v novém bytě vzdušnější, míň skříněk, ale je to těžké 😅 někam se Ty věci musí dát- naštěstí máme i šatnu- tak tam se vleze spousta krámů 😀

ellysa
2. kvě 2010

🙂 čaute, ako víkendujete?
sarlott my sme kúpili kokos-molitan-pohánka, že najskôr sa má obrátiť na ten kokos a potom, ale teraz neviem kedy 😅 na pohánku.
nef tak sťahovanie je bleeeeeee, ale terasku vám závidím, dúfam, že potom dáš nejaké foto 😉
my sme včera boli na tom expo dieťa a rodina, od rána do druhej, posedeli sme si aj s mojím na prednáškach, sme sa smiali, že sme šli po tri veci, nakúpili 5 a dve z pôvodného zoznamu nám ešte chýbajú 😀 , potom sme sa šli poprchádzať na novú promenádu a dali sme si tam aj obed a potom sme ešte obehali detské obchody, prišli sme domov o siedmej večer a potom sme mali návštevu ešte do jedenástej ,bola som hotová.
no a dnes ma manžel presvedčil, že on chce kúpať v kýbliku, tak sme zasa utekali do incheby dokúpiť kýblik ale kúpili sme aj podložku a budeme to striedať s kúpkaním vo vani.
aj hojdačku sme kúpili, tak nám chýba už len monitor dychu, ale ten momentálne nemajú na skladoch tak musíme čakať.
túto hojdačku, mali ju tam a najlepšia reklama bola že sa v nej striedali detičky, ktoré buď hneď zabuvali, alebo sa tvárili neskutočne spokojne, tak sme neváhali ht 😝 , malé bábo tam môže buvkať a väčšie potom hojdať tp://hojdacky-adamo.meu.zoznam.sk/hojdacky/

bambi7
2. kvě 2010

cafte babuleee ako sa mate?

sarlot super ze testy na cukor su ok parada 🙂
no svadba dopadla perfektne tak a buduci tyzden mam volno a potom pokracujem dalej az do dovolenky 😉
no tak vikend sme mali super aj ked pracovn ale super a potom som sa venovala domi a po svadbe bola oslava tak sup sup pripravit vsetko ale super ....
domi sa tak ubavila ze spala uz o 19 h okupala som ju a zaspala svokre na ramene 😀 bolo na nu vela ludi 😀 ale to je pre nu ked sa jej stale niekto venuje a chodi 😀

no tak sa majte krasne

nefertitka
3. kvě 2010

ahojte...
tak manzel siel dnes do roboty,sme same v novom byte a v bordeli 😀
chuda Nikolka ma od vecera zas 39tky horucky zo zubkov asi ☹

ellysa
3. kvě 2010

ahojte
nef tak to je bieda ☹ chúďatko, malé, prajem nech sú to "len" zúbky a hlavne nech to skoro prejde
bordel časom upraceš 🙂

bambi7
3. kvě 2010

dobre ranko

nef drzim palce nef je niky cim skor fit....

no co mate na plane dnes?

ellysa
3. kvě 2010

ahoj Bambi, čo dnes?
ešte vylihujem, ale už idem vstať, mám navarené a v piatok som upratovala, tak ešte aj relatívne čisto, tak dnes asi ešte poperiem niečo malej a pôjdem na nejakú prechádzku a asi budem zasa tvoriť nejakú čiapočku 😀
a čo vy?

nefertitka
3. kvě 2010

dik,nejak sa netvari,ze by jej bolo nieco ine este okrem toho,tak to budu asi zubky,vraj sa jej teraz tlaci naraz von vela zubkov,aj to citim,ma cele hrbolate dasienka chudatko,tak asi z toho to bude,ale je to o nervy,nevediet,kedy zas chyti teploty kvoli zubkom...dufam,ze na dovolenke sa tomu vyhneme

sarlotta
3. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

mabe
autor
3. kvě 2010

dobre ranko devcata,

tak u nas noc taky klidna. usla v 21:30 a spala do 4h na kojeni, pak v 7h kojeni. mezitim sem si ji teda vzala do postele a masirovala brisko az usla - zase prdici. asi se jich nezbavime uplne, tak snad staci, ze prdi. dneska jdu s mamkou v poledne nakupovat, uz snad konecne koupim ty boty, pak do cenapu podepsat smlouvu o tom cviceni - doufam, ze me vezmou, kdyz jsem prosvihla to prvni cviceni, pak k dedovi a tam pro nas prijede manza. mam toho hodne. zitra gynda ko, pak cviceni v poledne s anickou (jsem na to moc zvedava a zaroven mam trosku strach, jak to zvladnem) - co tam bude anicka delat, snad se ji to bude libit a nebude plakat celou dobu a tak.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru