Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
3. kvě 2010

nefi, chuderka mala. 😖

bambi, ahoj, ty ses teda sikulka. 😉

elly, takova pracovita... 🙂

sarlotko, ahoj

ellysa
3. kvě 2010

mabuška ahoj, tak hlavne, že si malinká aspoň poprdká 🙂 , inak vám buvá krásne 😀 a cvičenia sa neboj, však ak by sa nepáčilo, tak sa zdvihneš a pôjdeš preč, ale určite budete spokojné 😉

sarlotta
3. kvě 2010

nef vyzkoušej kamistad gel na ty zoubky a nurofen pomerančový na teplotku 😉 To bude dobré, aspoň to budete mít za sebou najednou 😉

Mabe no Aňulka je šikulka, nechá Tě vyspat🙂)) ty prdíky jsou fajn🙂 a určo to zmáknete na cvičení, hlavně neřeš kdyby plakala... to je normálka 😉 tak zkusíte a uvidíš.

Holky už jsem rozměnila 100 do termínu 😉

mabe
autor
3. kvě 2010

holky, spinka v noci krasne, akorat to uspavani je delsi, protoze ji trapi ty bolesti briska.

mabe
autor
3. kvě 2010

jinak tento tyden mam nabitej krome ctvrtka. manza rikal, ze toho mam moc a co anicka. ale ona bude porad v kocarku, tak ji bude dobre, ne? a co bych delala doma zavrena. pristi vikend dela kamos nejakou akcicku v nejakym tabore na vysocine. tak se tam asi mrkneme na jeden den. anicku nakojim a prebalim v nejaky chatce. doufam, ze to zvladne a nebude z toho moc vykolejena.

ellysa
3. kvě 2010

mabuška však treba skúšať, zasa držať dieťaťko izolované a podriaďovať sa mu vo všetkom nie je dobré, potom vyrastie taký malý tyran -máme také v rodine 😅 , neboj Anička je šikulka a všetko zvládne a potom budeš aj ty spokojnejšia mamina, lebo sa nebudeš cítiť všetkým obmedzovaná. Keby bola unavená a nervózna tak niečo vypustíš 🙂

ellysa
3. kvě 2010

joj ale ako sa mi dobre radí, som zvedavá, čo budem ja dorábať 😀

sarlotta
3. kvě 2010

Mabe co řešíš🙂)) kojčo máš sebou, nic víc než Tebe a mlíčko nepotřebuje🙂)))) takže schvaluju, jen dranděte... v Zimě budeš sedět doma víc 😉

mabe
autor
3. kvě 2010

sarlotko, mas pravdu 😉

elly, uvidime jak to zvladne.

anicka se probudila vedle zacly vrtat a tedka prdime. 😀 pomaham ji drzet nohy a prdet. 😀

sarlotta
3. kvě 2010

😀 😀

nefertitka
3. kvě 2010

ahojte,tak my stale teploty:(
sarlotta,davam jej nurofen jahodkovy,ked neprejde do dvoch troch hodin,tak jej dam paralen a o 6 hodin po nurofene zas nurofen a tak,ono jej to na chvilu klesne,ked dostane liecik,ale zas jej to potom hned stupne 😒 ..neviem,ci jej to mam davat radsej teda kazdych 6 hodin pre istou a nie len ked to stupne,po 24 hodinach ci po 48 ked teplota neklesa sa ma ist k lekarovi?
mabe kludne chod kamkolvek,budes mat aspon zmenu,stereotyp je zabijak,malej to vobec nebude vadit,neboj🙂aj ja odmalicka nikolku vlacim kade tade 😀 mat dieta neznamena sediet len doma 😉

mabe
autor
3. kvě 2010

tak u nas prsi, sakra. budu muset dat plastenku na kocarek a ja s destnikem.

nefi, ok, tak to udelam podle sebe. 🙂

sarlotta
3. kvě 2010

Nef no když je to k těm zoubkům, tak ani k doktorovi nemusíš, pokud nemá kašlík, nesoplí.

zkus octové zábaly... do vlažné vody 1dcl octu a namočit a zabalit hrudník a přes to ručník a teplou deku.. tak 10minut udržet v tom a máš stupeň dole i bez léků a nebo vlažnou sprchu... napřed teplou a pak pomaličku ubírat. Ať ji nekrmíš furt léky. ale nesmí mít studené nožky a teplotu k tomu- pak zábal ne.

paralen a nurofen střídej nejdřív po 4hodinách a stejný lék po těch 6ti... ale teplotu pod 39 nesrážej- to je reakce organismu.

určo bych dávala preventivně nurofen nebo panadol na noc 😉

sarlotta
3. kvě 2010

u nás taky prší..ble... sme se chtěl projít do obchodu ale vezmu auto.-) jdu pro malého, sem ho dala dneska do 12ti... 😉

nefertitka
3. kvě 2010

dik sarlotta,nesopli ani nekasle,nic...urcite to budu zubky...
nechapem ju ale,lebo moze mat aj 39a chce lietat,neobsedi,neoblezi na jednom mieste..
veru na noc jej dam pre istotu nieco...
to fakt az po 4 hodinach?ja som jej dala uz po dvoch...tak nam povedala lekarka...hm...teda muzovi,ale ci ju dobre pochopil...

sarlotta
3. kvě 2010

nef no v nemocce by dali i po 2, tak to neřeš🙂 ale jinak se má paracetamol a ibuprofen střídat po 4 hodinách raději. 😉

nefertitka
3. kvě 2010

no nech uz jej to vyleze vsetko von,nech je pokoj...

bambi7
3. kvě 2010

cafte babuky
nef ako niky?a ja tiez ako sarlot davam po 4hod

bambi7
3. kvě 2010

co ste robkali?boli sme vonku behali sme a potom spinkala a za chvilocku sa napapa a ideme vonnnnn

aanda
3. kvě 2010

ahojte babulky,
konecne je vonku tak krasne a ja nemozem chodit ani na prechadzky 😠 nevladzem.... chodim par minut a potom taka hrozna bolest v nohach, krizoch a tusim uz vsade ze si musim lahnut... s malinkym mi nastastie pomaha moja mamina, neviem, co by som bez nej robila, lebo ja ho nevladzem nosit.... tento stvrtok idem na magn.rezonanciu a od bud.pondelka uz budem vybavovat predoperacne vysetrenia.... uz aby bolo po tej operacii, hoci si to vooobec neviem predstavit... taky drobec a ja budem musiet viac-menej iba lezat prvy mesiac a pol a potom ho aj tak nebudem moct nosti atd.....

mabe, malinka ma uz 1,5 mesiaca??? ten cas hrooozne leti ....
nef, my este nemame ani jeden zub 🙂 chuda Niky, isto ju to aj boli

ellysa
3. kvě 2010

aanda ☹ no čo ti napísať, musí to byť na figu 😔 , hlaven aby si čoskoro šla na tú operáciu, čaká ťa dlhá rekonvalescencia, ale potom už to bude fajn, musíš to len nejak vydražať a mamina je poklad, že ti pomáha 🙂 , držím veľmi veľmi palce, aby si sa skoro zotavila 😉

ja som bola na prechádzke, asi len hoďku a pol a už som bola unavená, začína to byť zaujímavé, ale keď oddychujem ani poslíčkv nemám tak často, no uvidíme, kedy to príde, dnes som začala jesť ľanové semaičko a budem piť maliník, ešte si chcem kúpiť jedny homeopatiká a viac nebudem skúšať.
a robila som mužíčkovi tiramisu a neodolala som práve som kúsok zožrala-mňam,no zvyšok mu už musím nechať 😎

mili1
3. kvě 2010

Ahojte babulky,,,aanda držim palce aby si to zvládla a bola čoskoro v poriadku 😉 my sme tiez nemali vo vašich mesiacoch ani jeden zubok 😉
nef už ste v novom,,,jééj,,,želám príjemné bývanie a možno aj susedia budú dobrí...inač ta zahradka je super...ja si to teraz ani neviem predstavit bez nej ,, ráno ideme na dvor a všetko popozeráme a poobede sme v kočiku 😉
no a chuda malicka ,,, aj nášho ho bolelo ak mu prvé vyšli ,,v noci sa budil aj viac krát 😒
bambi no si šikulka ,,,také krásne veci robiš... 😉
Ja som bola cez víkend na nákupy na ukrajine, super sme nakúpili,, aj malému krásne veci , môj bol s malým a bol dobrý a ja som mala trocha zmenu že som kusok vypadla z domu , dobre mi to padlo 😉
šarlot aj u nas dnes pršalo,,,ale dobre lebo nemusím poliat záhradku, už bolo sucho 😀

mili1
3. kvě 2010

elly aj ja si prosim recept na tiramisu...mnam mnam 😝

sarlotta
3. kvě 2010

aanda chuďátko 😔 😔 drž se, bude dobře, potom.... to zmákneš, máš zlatou mamču 😉

mabe
autor
3. kvě 2010

ahoj holky, tak jsem konecne doma. nic jsem si nekoupila, jsem proste narocna na ty boty asi. 😖 koupila jsem anicce ve sparkys hompatka na kocarek, takovy vcelicky 3 za 300kc. 🙂 pak jsem byla podepsat to cviceni a u dedy. zitra rano jdu k dr. na kontrolu a pak jdeme cvicit s anickou. jsem z toho nesva. pry tam jsou 3 mesicni miminka a ta moje prcina bude malickata. snad nebud celou dobu brecet a trosku si zacvicim. 😝 😀

nefertitka
4. kvě 2010

ahojte,tak my teploty stale,neviem,kedy to prejde,lekarka ze to je normalne,ked ma aj raz za mesiac teplotu 3 - 5 dni zo zubkov...no ale mne sa to nepaci
aanda,nech to mas uz za sebou a nech sa uz citis fit,esteze ti mamina pomaha...
mii aj mne sa paci ta zahradka,len este travu zasadit...a skusim aj nejaku papricku🙂
celkom to tu je v poho az na to,ze to je tak daleko od centra aj od mojej mamy a tak,bola som zvyknuta mat vsetko po ruke...
aanda tusim ani my sme este v 7.mes.nemali este ani jeden zubok,ved teraz mame hore dva a dole styri a to je vsetko a to uz ma 16 mesiacov,tie deticky,ktorym to rastie neskor trpia viac,lebo sa im to potom tlaci naraz a maju uz tvrdsie dasienka...chudence
moja mama nam prispela 500 eurovkou,tak pojdeme konecne kupit aspon stol do kuchyne a nejaku skrinu este 😉

bambi7
4. kvě 2010

cafte babulky
ako dnes?
ja som povysavala umyla parkety prach utrela a pojdeme von klasika 😉

mili dakujem 🙂 a ake veci ste kupili?
ja som tiez domke daco pokupovala a este chcem .....
inak ak tu nebudem blbne mi net tak paaaa

bambi7
4. kvě 2010

nef a kde ste sa prestahovali?

sarlotta
4. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

sarlotta
4. kvě 2010

Nef to mě mrzí že furt teplotkujete.. některým dětem musí pomoct i zubař s dásněmi 😔 😅 , co ten gel nějaký máš ?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru