Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
4. kvě 2010

zubar?fuha to fakt?a ako to mam zistit,kedy uz musi ist k zubarovi s tym?
mam calgel...ten jej davam,ale to je len take chvilkove upokojenie...
do Devinskej Novej vsi Bam...az dozadu ku Volkswagenu

ellysa
4. kvě 2010

ahojte 🙂
bambi ty si le šikulka, ja som stihla vstať a naraňajkovať sa 🙂
nef držím palce aby dnes teplotka klesla
mabuška, no ako cvičenie?
sarlott ako sa máte?ako sa cítiš?
ja už začínam byť nejaká unavená, inak sranda, že všade píšu, že mám spať na boku a ja nemôžem, tak mi strašne bolestivo tvrdne brucho, spím stále na chrbte po oboch stranách mám ešte vankúše a len tak si na ne opieram bruško 🙂 , manžel sa smeje, že to mám naňho zábrany.
a babule, stalo sa vám, že sa už takto bábinko menej hýbalo? naša posledné dva dni, už kopká menej,sa trošku bojím, ako hýbe sa ale už to nie sú také parádne kopance 😕

ellysa
4. kvě 2010

a pridávam fotku ako sa ocino v nedeľu snažil, no dúfam, že malá zdedí talent po mne 🙂

sarlotta
4. kvě 2010

elly to je heeeezkééé🙂
tak má míň místa🙂 kdy jdeš na kontrolu ?

sarlotta
4. kvě 2010

nef ten kamistad je lepší- je tam lidokain 😉 opravdu uleví od bolesti. No když se zoubky tlačí moc dlouho třeba 14 dní tak by to měl asi vidět zubař, někdy se musí dáseň naříznout- pak je hned úleva... ale je spíš vyjímečně... jaké to má ? oteklé a bílé skoro ? to už by mohlo vylézt brzo, jestli je růžové tak je to nadlouho.

ellysa
4. kvě 2010

sarlott idem o týždeň, ono je to tak, že keď sa už začínam nervačiť, že čo sa deje, tak sa pohmýri, ako keby vedela, že ma má ukľudniť ale predtým tam vyvádzala inak, asi má už fakt málo miesta, veď podľa odhadov, už môže mať okolo 2700-2800g

mabe
autor
4. kvě 2010

ahojte holky, tak kontrola dopadla dobre. deloha zavinuta, akorat me vzala ster jestli nemam zanet. jinak sex povolenej. tedka jsem byla doma nakojit a hura na cviceni, jsem z toho nervozni. co tam anicka bude delat? bude rvat jak tur? jsou tam vsechny mimca 3 mesicni a ona takovej prcek. 😝

ellysa
4. kvě 2010

mabuška nebude plačkať uvidíš 🙂 a keby sa jej nepáči, tak odídeš, no a čo, každý to pochopý, hlavne sa snaž nebiť nervózna, ona to potom bude cítiť, povedz si, že si to idete spolu užiť 😀

ellysa
4. kvě 2010

ehm sorry za gramatickú chyby nebyť

ellysa
4. kvě 2010

ježiš ešte aj pochopí, ja mám asi tehu demenciu 😕

nefertitka
4. kvě 2010

ahojte,my sme mali pred pol hodinou 39.6,skoro ma porazilo,volala som lekarke...to mala v sebe nurofen a hodinu na to jej to takto skocilo,vravela,ze nemam cakat a dat jej paralen aj hodinu na to,ze to neva,plus diazepam a zabaly studene na hrudnik a brusko,tak som jej dala studene plienky okolo hrudnika a chrbatika az na brusko,dufam,ze som to spravila dobre,ale kleslo jej to na 38.1...to zakazdym,ked jej to takto skoci jej mam dat tie zabaly?chuda moje

ellysa
4. kvě 2010

jaj nef, to je poriadne trápenie tie zúbky ☹ ☹ ☹ ☹

sarlotta
4. kvě 2010

nef ty zábaly určo můžeš opakovat po 2 hodinkách a zkus tam přidat toho octu. Taky ta vlažná sprcha pomůže.

nefertitka
4. kvě 2010

ocot ma nenapadol,pridam na dalsi krat...moje nervy,cela som vystresovana...este az takuto horucku nemala doteraz

sarlotta
4. kvě 2010

nef hlavně hodně tekutin aby měla 😉

bambi7
4. kvě 2010

cafte babulky
jaj nef drzte sa babulky myslime na vas......

elly krasne brusko 🙂

sarlot a vy ako? a mab a anicka?

no ja pojdem uspat domi od rana este nespala a stale tam v postielke pobehuje......a nic spanok sa nedeje 😒
no boli sme na ihrisku tam sa vybehala pohojdala a je.....
tak paaa

nefertitka
4. kvě 2010

no praveze ona mi nic nechce pit a ked jej dam flasku do ust,spusti strasny plac....a ten srdcervuci plac pri tych zabaloch...ach jaj....teraz haja,dufam,ze jej to zas pocas spanku tak hrozne nestupne,ale to by ju zas zobudilo nie?rozmyslam,ci si pospat s nou,ale bojim sa,ze zaspim a nejak moc jej to stupne

mabe
autor
4. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsme zpet. cviceni paradni, anicka byla moooc hodna. deti lezi uprostred mistnosti na zinenkach a my kolem cvicime, takze se na sebe divaji (ti ostatni vidi, anicka ne), ta jenom poslouchala. pak za 10 minut zacla kricet, tak sem ji 5 minut chovala a pak zase dala a vydrzela az do konce. na konci se 15 minut cvici s detma a rikaji se rikanky. tak to cucela jako vyorana mys. 😀 a na konci usla. 😀

mabe
autor
4. kvě 2010

nefi, chudak mala. ☹

bambi, ahoj, ja taky tedka budu uspavat.

sarlotta
4. kvě 2010

nef ale pít musí, to bych se bála 😅 😅 zkus rehydrat roztok kulíšek a určitě to prober s doc, že málo pije... ať neskončíte v nemocce na kapačkách. To je hned. Zkus to z normal skleničky jí dát napít a něco co má ráda 😉 nepodceň to.

nefertitka
4. kvě 2010

ved sa snazim,davam jej dzusiky,tie normalne lubi,caj to vobec nechce...kuliska inak mame,tak ak odmietne dzusik,tak jej ho dam...

mabe
autor
4. kvě 2010

chudacek 😖

nefertitka
4. kvě 2010

no ved je,to by ma ani vo sne nenapadlo predtym,ze zubky mozu az takuto neplechu narobit ☹ zvladli sme teraz 60ml dzusika pri telke...za chvilu jej dam zas a potom mliecko,zas jej to skocilo nad 38.Uz by aj stacilo.Citala som na nete,ze deti pri horucke nemaju behat a lietat,ale ako jej v tom mam zabranit?nijak sa neda zabavit,len behat by chcela...co sa jej divim,lebo ja pri takej teplote som rada,ze som rada...

mabe
autor
4. kvě 2010

nefi, teda ty zuby delaji neplechu. 😖 co nas jeste ceka??? 😖

nefertitka
4. kvě 2010

no ja som zvedava...my sme hadam uz prekonali vsetko...koliku,prdiky ako vy,nechutenstvo asi 3 mesiace,prechladnutia,horucky z ockovani,teraz zubky...no furt nieco dojde,tak nam to aj lekarka vravela,ze u takych malych deti jedno odide a druhe pride

nefertitka
4. kvě 2010

este aj tie ocka... 😒

nefertitka
4. kvě 2010

a este aj hnacky, aj teraz ma...sice len tak do 5x denne,ale riedke,na to dr.povedala,ze to je tiez sprievodny znak rastu zubkov

sarlotta
4. kvě 2010

nef to přejde, neboj, bude líp... to pití hlídej a na dásně si kup kartáček na prst a masíruj jí to, pomůže to prořezat zoubky 😉

ještě Vás čekají afty v pusince... to bylo ještě horší než zoubky 😅 😔 malý měl hlad ale nechtěl jíst protože ho to jídlo v puse bolelo... no to sem byla fakt zoufalá ☹ a taky když zvracel opakovaně... no bečala sem s ním na záchodě, chuďátko moje.

mili1
4. kvě 2010

Ahojte,,,, nef chuda nikolka aby jej čím skôr vyšli tie zubky.....aj my sme už dávnejšie mali teplotky zo zubkov a davala som zabaly, teplota klesla dole ,,,ešte som zabalila poriadne do osušky aby neprechladol, hlavne pit vela tekutiny to mi sestrička prízvukovala
inac o tom kuliskovi som nevedela, to sa da kde kúpiť?
bam kupila som hlavne oblečenie značkové, boli ovela lacnejšie ako u nás, supravičky teplakové, letné supravy, kraťasy ,,,také krásne ,nohavice,aj môjmu zopár vecí
my sme dnes boli na dvore a potom sme sa hrali, celý den spal len 2 hodiny no super nejako sa mu nechcelo... 😒

ellysa
4. kvě 2010

☹ ☹ 😕 😕 baby nestrašte, veď už ma chytá panika a to sa ešte nič nedeje, ja som tu ešte jediná nemamina, neviem, čo ma čaká a toto neznie dobre ...
nef len vydržte kočky, no ale malá má výdrž, keď ešte dokáže aj vystrájať 🙂
mili to hej, hneď by som šla na nákup, mne doniesol jeden kamarát tašku nike za 12 EUR z Ukrajiny, neviem, či je to fejk ale rada ju nosím 😀
ja som bola so spolužiačkou z VŠ na káve, ešte si trošku užiť

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru