Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
5. kvě 2010

mabe malinka je chutnucka,ako si krasne hajinka,ja by som vsetky babatka spapala,ked hajaju,take su krasne vtedy,aj Nikolku zboznujem uplne najviac ked si tak sladko odfukuje...take neviniatko kranse je z nej vtedy 😉

nefertitka
5. kvě 2010

a bam aj my to tak mame,niekedy haja a niekedy nie.... 😉 ked ma ten den,ze nie,tak mam tiez dost 😉

mabe
autor
5. kvě 2010

ja tedka vstala, mala lezi. chtela jsem s ni spat v 15h a oni zase prdici, kroutila se, hekala, tak jsem si ji vzala do postele, masirovala ji brisko a do 5 minut spala. nevim, jestli to nedela naschval, aby si ji mamka vzala zase do postele. 😀 protoze vzdycky to hned zabere.

bambi, dekujuuuu. tak to jsem zvedva, jak bude anicka dal spat.

nefi, tak snad uz zuby daji pokoj a bude to lepsi. slava, uz trosku vic papka.

mabe
autor
5. kvě 2010

nefi, mas pravdu jsou nejroztomilejsi ve spanku 🙂

nefertitka
5. kvě 2010

mabe zeby bola Anicka az taka prefikana? 😀 moze byt 😉
teraz mame 37,tak jej na noc dame asi preventivne paralen radsej

ellysa
5. kvě 2010

ahojte
nef tak snáď to už bude prechádzať 🙂
mabe malá je krásnučká 🙂
ja som na seba napálená, dnes som skoro spadla zo stoličky, vyťahovala som mäso z mrazničky a nejak som stratila rovnováhu, tak som ledva zoskočila, trochu ma potom bolelo v chrbte, ale hlavne som sa bála, či sa malej nič nestalo, ale teraz ma už nič nebolí a malá sa hýbka, tak dúfam, že sa nič nestalo, ale vytrieskala by som sa 😠
pridávam foto dnešného nudenia sa-hlavne, že tašku ešte nemám zbalenú 😅

mili1
5. kvě 2010

Ahojteee,,,, elly krásna čiapočka ,,, 😉 🙂
Bambi aj Niky niekedy spi 2-3 hodiny, inokedy len 40minut a potom nic, ja potom nic cely den neurobim 😒
Dnes sme boli vonku skoro cely den aj s mamkou na cintorine u ocka aj s malinkym ,,,,
nef ten kulisek je vlastne kvoli comu ako to chuti?
mab mala je krásna...

mabe
autor
5. kvě 2010

tak jsem tu. mam upeceny kure, udelanej vyvar slepici. zehleni jsem nechala na zitra. manza sel spat pred hodinou a anicku jsem dala pred pul hodkou. ja pujdu za pul hodky. zitra asi pojedu dopo do mesta na nakupy - manza potrebuje hodit zapisy basketu na svaz, anicce chci koupit cepicku letni.

mili,dekujeme za pochvalu. 🙂 my to mame i tedka s tim spanim, ze je treba vzhuru dlouho. tedka byla vzhuru od 18 do 21h.

elly, nefi, taky dekuji za komplimenty. 🙂

elly, pokud te nic neboli, tak to bůde urco ok, ale opatrne..

mabe
autor
5. kvě 2010

tedka cucim na modre z nebe a cekam az trosku vychladne upeceny kridylko a jeste si ho dam a pujdu spat

ellysa
5. kvě 2010

mabe dobrú chuť 🙂 a potom aj pekné sny a hlavne pokojnú noc 😉 , ja už tiež idem zaľahnúť

bambi7
6. kvě 2010

dobre ranko prvaaaa

bambi7
6. kvě 2010

no domi je hore klasika od 5,30 h uz som poupratovala ......a teraz kukame bebe tv je to pre deti tak sa jej to paci .....
to pocasie no hrozneeee ,pojdeme s domi ku kamoske na kavu aspon sa prejdeme....

a inak uz domka prisla na to ze ked stoji ako ma ist na zem 😀 pekne si da ruku a potom si sadne 😀 je podarena

a mili no nasa este 3h nespala nikdy 😀 bud spi aj to ju uspavam aj na 2-3X pocas toho co spi alebo nespi cely den.....
stale nieco musime robit inak sa nudi no akcne dieta....

dnes chcem robit palacinky snad sa bude dat 😀 uvidime....
tak vam prajem pekny den aj ked to pocasie je na prd.....

a nef ako niky? myslim na vas

bambi7
6. kvě 2010

a elly krasna ciapka potom odfotim aku som dala spravit domke

nefertitka
6. kvě 2010

bre ranko,my sme mali vecer zas nad 38,rano zatial nic...ale myslim,ze jej to este stupne
aj my teraz kukame bebe tv🙂 ale tu ho uz nemame,tak sme jej v starom byte nahrali na dvd 3 hodiny,nech ma co kukat,ked ja jem alebo tak,inak by nikde neobsedela 😀
elly,davaj si pozor,ale hlavne,ze sa nic zle nestalo...ja som zas v 36tt isla do tesca do drogerie,to som predtym 3 mesiace len lezala,a ja som si rovno takuto streku zobrala,tam mi paldi na zem servitky a nevedela som sa pre ne zohnut,som to skusala z kazdej strany,nakoniec som si cupla a nie a nie sa postavit(a mimochodom nikto mi nepomohol),strasne mi stvrdlo brucho,nejak som sa postavila...no a vecer mi praskla voda,neviem,ci to mohlo byt aj tym sposobene...
sikulka je dominika,o chvilu sa uz aj sama postavi o zeme,bez pridrzania🙂mne sa nikolka tak postavila z nicoho nic,ja som niekam sla,ja ze ved teraz lozi,sama sa nevie len tak rychlo postavit,otocim sa a ona si za mnou bezi 😀
mabe ty kukas modre z neba? 😀 ja osm to tiez vcera pozererala,len prvy pribeh som nestihla

nefertitka
6. kvě 2010

preboha taketo uprsane pocasie ma byt minimalne az do buduceho utorka,akurat som pozrela na pocasie.sk

bambi7
6. kvě 2010

ahojky

bambi7
6. kvě 2010

no snad bude malej lepsie

nefertitka
6. kvě 2010

dufam,akurat jej meriam teplotku

bambi7
6. kvě 2010

tak drzkam palce chuda male
a ty sa mas ako?

nefertitka
6. kvě 2010

dakujem,ja vystresovane zo stahovania,z Nikolky,necitim sa tu este ako doma,ktovie ci niekedy budem...ale inak v poho...a ty?

bambi7
6. kvě 2010

neboj bude to dobre ....a preco ste sa stahovali?

ja pohoda .....
klasika cez tyzden sa venujem domke cez vikend robim

nefertitka
6. kvě 2010

lebo sme byvali v podnajme,toto sme brali pred dva a pol rokom ako jednu z najlacnejsich moznosti,vtedy boli byty velmi drahe,tento nas vysiel na 3 miliony...lenze je to male aj pre dieta,teraz sli ceny bytov dole,tak tu pobudneme nejaku dobu a chceme nieco vacsie a uz nieco take,kde hadam ostaneme na stalo...su tu velmi vysoke splatky a to sa neda takto zit cely zivot,navyse tak daleko od vsetkeho a za taky maly byt...rozlohou je celkom fajn,len tu neni dlasie izba pre nikolku

nefertitka
6. kvě 2010

vtedy stali ostatne byty 2izbove 3,5 a viac miliona...to sme boli prekvapeni,ze tu stal 3,tak nam nastastie aj dali 100 percentnu hypoteku,tak sme sa tesili...a je tu aj neskutocne vela komarov,prvy den som bola taka dostipana ze az,naco mi je predzahradka,ked tam na nas utocia komare...no nieco vymyslime...snad nebude az taky problem predat byt zatazeny hypotekou,chceli sme aj hypoteku preniest na iny byt,ale vraj tak sa to neda,nam povedali v banke,co mi pripada celkom divne

bambi7
6. kvě 2010

jaj tak a kde by si chcela potom byvat?
tvoja mamina byva niekde kde ja?nie?tusim si tak mysilim

mne sa tato lokalita paci je tu to rameno labute .....a dost zelene super sa tu v lete prechadza teda aj v zime 😀

nefertitka
6. kvě 2010

ano v petrzalke pri braniku,aj mne sa tam paci a najradsej by som bola niekde tam,je tam toho vela poruke,aj priroda a tak, a ked nie tam,tak asi niekde na zaciatku rakuska

bambi7
6. kvě 2010

dajte si sietky na okna .....je to super

nefertitka
6. kvě 2010

hej dame...cakame kym nikolka bude v poriadku a musime sa vybrat do hornbachu a tak...

bambi7
6. kvě 2010

no tu sa paci j mne som spokojna.....

ako casto chodis k mamine?teraz to mas asi dalej ..

nefertitka
6. kvě 2010

musim ist, uz nevie obsediet v sedacke,ideme lietat🙂 este sa stavim v priebehu dna,podla toho ako dieta dovoli 😉 😉 pekny den zaital prajem a daj pusu domi🙂

bambi7
6. kvě 2010

hej nef je najprv niky ok potom sa vsetko pobeha.....on je stale daco v byte robit.....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru