Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
7. kvě 2010

dobre ranko babulky tak som hore klasika od 5,30 uz som domke navarila ,umyla parkety povysavala......

no mabus ja by som ju urcite nebudila ak bude hladna sama sa ozve 😉 nebojkaj a ako sa mas?

bambi7
7. kvě 2010

nef super ze je lepsie len sa drzte babulky

mabe
autor
7. kvě 2010

bambi, teda ty jses aktivni 🙂 takze nebudit. a co ty prsa? nemuzou me nejak zatvrdnout nebo ztratit mliko a tak?

jinak dobry. byla jsem v tydnu na ko po 6nedeli a vse je ok. takze muzeme i sexovat. akorat jsme rikaly s manzou, ze uz to asi neumime 😀 , ze to bude jako poprve. ale zatim nebyl cas. vzdycky jsem byly moc unaveni a dneska jde pit, zitra je ta oslava narozek manzovych. takze to jeste chvilku pocka.

sarlotta
7. kvě 2010

Dobré ráneško🙂 u nás fuuurt pršííí 😝

mabe
autor
7. kvě 2010

ahoj sarlotko

ellysa
7. kvě 2010

ahojte mabe, bam sarlott
bam no tak teba v aktívnosti asi nikto netromfne 😝
sarlott 😠 my už máme od včera slniečko

bambi7
7. kvě 2010

mab ja som si vzdy odsala a malu som nebudila 🙂

sarlotta
7. kvě 2010

bambiiiii 😀 😀 😀 😀 já uklízela včera.. ale půlku sem nechala manžovi 😎

sarlotta
7. kvě 2010

Nef ta vyrážky bude mizet postupně i 14 dní to trvá, ju tak se nelekej🙂

bambi7
7. kvě 2010

sarlot moj chodi domov okolo 18h a v sobotu robim to ide so mnou odviest ma a tak tak si to radsej upracem sama 😀

bambi7
7. kvě 2010

ked som bola tehu nrobila som nic iba mm 🙂

sarlotta
7. kvě 2010

mabe mlíčko odstříkej, klidně i do umyvadla 😉 nic se neděje... jestli to máš hodně nalité,do bolesti, tak si ulev. Když neodstříkáš tak právě klesne tvorba.

sarlotta
7. kvě 2010

elly ,manža je teda trubka🙂)))) tak mu to oplať🙂))

bambi7
7. kvě 2010

co mate dnes na plane

ja idem dat si spravit pas a malu tam zapisat ved ideme na dovolenku a ja pas nemem 😀 este ze nas to napadlo

ellysa
7. kvě 2010

sarlott no však on bude vyplašený, keď mu oznámim, že sa fakt ide na vec 😉 to len teraz machruje 😀
môj už dva týždne chodí do práce o piatej ráno a vracia sa o ôsmej večer, takže od neho nemôžem čakať nič a cez víkend si radšej ešte užívame...
riešim malú dilemu, ako zapísať malú do rodného listu Olivia, alebo Olívia, mne sa viac páči s dlhým í ale zasa bude chodiť do škôlky aj školy aj k lekárom tu za hranicami a tu jej tem dĺžeň zasa nikto nebude vedieť napísať, ani mne ho nikde na doklady nedávajú, čo poviete?

bambi7
7. kvě 2010

obe su pekne ja by som dala olivia

sarlotta
7. kvě 2010

Mě se líbí víc s dlouhým Olívia... u Vás se na čárky nehraje ?

nefertitka
7. kvě 2010

elly,a bude manzel pri porode? 😉 ja by som tiez asi dala Olivia...
mabe to mliecko si odstriekaj,odsaj,ked bude dlho hajat,znizi sa ti tvorba ak si ich nechas naliate tak dlho a mozes dostat zapal prsnika este k tomu,poodsavaj,kup si nadobky a mozes uskladnit,ale kedze nepije mala z flasky,tak mozes aj do umyvadla,ako vravela sarlotta.
Bam a to si odkedy hore,ze si uz tolko stihla? 😀
My uz mame malu v pase,manzel si ju tam dal,ja nemam ako ist s nou,to sa neda...o tri tyzdne uz ideme v podstate 😉
14 dni sarlotta?no co uz 😉 hlavne,ze uz jej je lepsie

sarlotta
7. kvě 2010

nef bude to pomalu mizet, blednout, vyhlazovat se. ničím to nemaž. 😉

nefertitka
7. kvě 2010

no ved prave nemazem,aby som jej to nahodou nejak este nezhorsila alebo nerozdrazdila.Budem robit hovadziu polievku,mozem z nej dat Nikolke,ked ma nakazanu lahsiu stravu a taku co zapeka?

nefertitka
7. kvě 2010

sarlotta a maly ti chodi do skolky alebo je doma?

bambi7
7. kvě 2010

nef ja stavam s domi od 5,30.....klasika 😉

sarlotta
7. kvě 2010

nef je ve školce🙂) kdyby byl doma, tak si tu moc neškrtnu 😎 😎 😎

sarlotta
7. kvě 2010

nef polévku určitě ano... vývar je super. 😉

nefertitka
7. kvě 2010

aj my sme tak hore bam...
super,tak jej dam...
a ake boli zaciatky v skolke?

bambi7
7. kvě 2010

babule idem sa obliekat aj domi drzte palce nech ten pas dnes vybavim pa

nefertitka
7. kvě 2010

drzime

ellysa
7. kvě 2010

nef jaj dovolenku závidím, to už bude Niki zasa kočka 😀 , teda nie, že by teraz nebola, však vieš ako to myslím 😉 a áno môj sa chystá k pôrodu, vyjadril sa, že však zabíjačku už videl 😝 😀
sarlott no "u nás" v Rakúsku nevedia, čo je dĺžeň, asi bude Olivia, lebo prvý bude mať aj tak rodný list v Rakúsku a tam jej to napíšu s krátkym určite, no a kto by sa potom s úradníčkami na SK naťahoval, však je to jedno 😝

nefertitka
7. kvě 2010

elly,povedz mu,ze to bude mozno nieco ako zabijacka,ale ze ty budes zabijat jeho od bolesti 😀

mabe
autor
7. kvě 2010

tak jsme zpatky. anicka plakala cely mesto, nevim co se ji nelibilo. koupila jsem ji dve cepicky letni z biobavlny. jdu se najest a snad budu mit cas docist

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru