Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
10. kvě 2010

mili, ja se zeptam dr. ve stredu na neho. dekuju

mabe
autor
10. kvě 2010

nefi, takze to musime prekousnout

ellysa
10. kvě 2010

mabuš no dúfam, že sa vám to brušino polepší 😒 ja sa spolieham aj na ten kúpací kýblik a hojdačku 😀
mili teda všetko ste postíhali a opekačka je super, by som taaaaaaaak brala aspoň terasku, hádam raz 😎
ja sa idem trošku prevetrať na slniečko, dala som do pekárničky piecť vianočku, hádam si budem môcť dať kúsok, priznám sa, že tú diétu už tak veľmi nedodržujem, cez víkend som spapala aj koláč, ale dúfam, že malinkej to neublíži, hodnoty mám stále dobré...

ellysa
10. kvě 2010

tak bola u mňa kamoška so 7m dievčatkom, skúšali sme hojdu, najpev sa v nej rehlila a potom zaspala, tak asi funguje 😎 už sa teším, ako v nej bude buvať Olivinka 😉
na fotke má tú zimnú čapicu čo som naposledy hačkovala, tak aj s tou som spokojná 🙂

mabe
autor
10. kvě 2010

ahojte, tak my spinkaly od 14h. ja vstala a anicka se jeste mrvi a prdi, ale uz to sama dlouho nevydrzi a hlavne bude chtit papat. uz je to 3,5h 🙂

mabe
autor
10. kvě 2010

holky, tak uz se konecne spi po hodine. napapala se a trapily ji prdici, tak nemohla usnout. asi se pak ukricela. jinak byla odpo hodna. akorat je me lito manzi. uz druhej den, jakmile ma prdiky a vezmi ji on, tak breci a on ji nezvlada uchlacholit. vzdycky to byvalo tak, ze on ji uspaval a uklidnoval a tedka to vubec nejde, az si ji vezmu do ruky ja. tak je z toho nestastnej. ja mu rikam, ze jsem s ni celej den, tak jsem proste zjistila, jak na ni. snad to prejde a bude to nastejno. aji kdyz nebreci kvuli prdikum a manza ju hojda, tak se ji asi nelibi neco a manza nevi, takze se po nejake dobe hodne rozkrici. 😖

bambi7
10. kvě 2010

cafte babulky domke ide zubok a este ma aj kasel a teplotku chuda moje a dnes tak spadla a buchla si hlavicku ma tam aj modrinu pri cele---aj som si poplakala s nou chuda moje tak plakala.....bola som pri nej len som ju nestihla zachtit ☹
uz spinka chudatko a pojdem aj ja boli sme u lekarky mame byt domka koli teplote a vo stvrtok na kontrolu,,,,ked prejde teplota pojdeme von tak v stredu hadam.....

tak paaaa

ellysa
10. kvě 2010

jaj bubulky tu sa to nejak rozchorelo, tak detičkám nech je len rýchlo dobre ☹
mabe no to ho musí poriadne mrzieť 😒 , chápem, ja mám také nočné mory, že malú neviem utíšiť, ach jaj, ale asi je to normálne, že najviac je naviazaná na teba, len ho povzbuď oni si tiež vytvoria krásny vzťah, však dievčatká sú aj tak väčšinou časom naviazané viac na ocina 😀

nefertitka
11. kvě 2010

dobre ranko...
sarlotta ako je malemu?este ais nic moc,ze? ☹
bam,to mi je luto,chuda,vsetko naraz v podstate...ten pad,to sa urcite este stane,nam sa to tiez par krat uz stalo...vsak vies...odvtedy som ako hlidaci pes za nou,ale niekedy je to len sekunda a nezachytis ju proste...
elly,je to pravda,aj ja to vravim stale mojmu muzovi,ze neskr on bude pre nu ten hrdina 😉 bude si ho chciet vziat za muza a tak 😀 ..lebo stale to male trosku preferuje mna

sarlotta
11. kvě 2010

Dobré ránečko, tak marodkovi je lépe, kouzelná antib zabírají 😉

sarlotta
11. kvě 2010

bambi jééé foukám čelíčko 😒 😉 a zoubek ať vyroste rychle a netrápí, darebák 😉

elly ta houpačka je prostě úžasná 😉 jen jak překecat chlapa aby vyvrtal díru do stropu 😠 😠

Mabe to se srovná, jen ať to zkouší pořád, ať to nevzdává.. ať na ni v klidu mluví- děti mají rádi hlubší hlas, zpívá, hladí bříško, zkuste hračky nové, vrnící a šustící 😉

mabe
autor
11. kvě 2010

dobre ranko, tak anicka jeste spinka. kolem 5h mela prdiky, tak si ji vzal tatka a pekne se pokakala. oni to spolu umi. 🙂 jeste spi, snad se stihnu v klidu nasnidat a jdeme v 11h na cviceni. uvidim, jak to zvladne tentokrat.

sarlotko, me to mrzi,ale co mame delat. musi to zkouset, taky si myslim. on ji zpiva pokazde, a mluvi, nejak se ji to nelibi. 😒 jesteze anti zabiraji.

bambi, taky mate problemky. 😖

nefi, ahojky.

elly, ja taky mela strach, ale to prijde samo. prvni dny tapani a pak uz poznas, co mas a nemas a jak na ni.

🙂

bambi7
11. kvě 2010

cafte babulky
no zubok uz je vonku kusocek aspon daco 😉 no dnes budeme este doma a ak nebude vecer teplota tak pojdeme zajtra von,,,,
chudatko take ma to celo ☹

no a dakujem za pozbudenie ste super.....

no a co mate vy na plane?

sarlotta
11. kvě 2010

¨bambi malý jednou potkal topení- litinové 😲 😅 😅 to byla modřina... uuuu... úplně modrá 😉 no a vidíš jak je krásný 😀 😀 😀

ellysa
11. kvě 2010

dobré ránko 🙂
super, že všetkým krpčekom je už o niečo lepšie 😀 , len tak ďalej
sarlott, no len dobrú vŕtačku a ide to ako po masle, my sme sa natrápili, kým sme to navŕtali, ale už budeme vedieť, ešte chceme jedno skobu aj do spálne a dá sa to zavesiť aj na také hrazdy, čo sa dávajú medzi dvere (môj to má na posilňovanie), to sa nemusí nič vŕtať, ale ani to nie je ono, respektíve, kto má terasu, alebo balkón a zavesené kvietky, aj na to, alebo aj na strom v prírode 🙂
ja som dnes zasa spala dobre, len som asi trhla rekord 7x na WC 😝

ellysa
11. kvě 2010

bambi mne spadol na hlavu mlynček-kovový a oco sa mi smeje, že kvôli tomu som vyštudovala, že mi to pomohlo 😉

mabe
autor
11. kvě 2010

bambi, ty zoubky, co? 😒 anicka tedka jeste dospava, uz se krouti, ale jeste spi. v poledne mame spolecny cviceni. jsem zvedava, jak to dneska zvladne. 🙂 jinak nic. manza ma dneska narozeniny 30., tak mu udelam veceri. odpo v 16h hokej, pak basketbal a pak vy hokej. 🙂 takze sportovni odpo. jeste mam manzovi hodit neco na postu. ale nevim, jak to udelat. na te nasi jsou schody. a na hlavni ve meste taky, mozna tam bude vytah, uvidime.

sarlotta
11. kvě 2010

jasné elly příklepovku🙂 my máme panel🙂))) ale jak ho dokopat... víš co tohle chlapi neradi 😠 😀 😀 my nemáme zárubně mezi pokoji- tam by to nedrželo, na chodbě je sadroš a bodovky... tak leda do pokojíčku a nebo do ložnice... do obýváku ho asi nepřekecám... ale líbííííí se mi toooooo... kolik to má nosnost ?

mabe
autor
11. kvě 2010

elly, 7x to je rekord 😀 .

jinak na me spadla policka, kdyz jsem byla mala 🙂

mabe
autor
11. kvě 2010

holky, jak tedka oblikate. ja mam porad ten fusak zimni a do toho ma bodycko s dlouhym bez ponozek. ale zda se me hodne tepla 😖

sarlotta
11. kvě 2010

Mabe tak dej jen spodní dík fusaku a nahoru deku🙂

sarlotta
11. kvě 2010

měla by mít o jednu vrstvu obleční víc než Ty, když ji vyndáš z kočárku venku... a nefouká, tak aby nebyla zpocená... teplotu zkoušej na hrudníku 😉 na ručky nehleď

mabe
autor
11. kvě 2010

sarlotko, nevim, jestli to jde oddelit. takze nechat ji pod dekou i jenom v bodycku s ponozkama?

mabe
autor
11. kvě 2010

jezis, ja se to musim jeste naucit.

mabe
autor
11. kvě 2010

posledni dobou nejak slinta......

ellysa
11. kvě 2010

sarlott my sme dali až 12tku skobu, ževraj to unesie 500 kg, tiež máme panel 😉 a možno ho prehovoríš, môj je z nej hotový, najradšej by vŕtal všade 😀 , hojda je do 15 kg, ževraj 0-3 roky
mabuška ja mám do pôrodky nachystané len dupy, body s dlhým rukávikou, takú tenkú košielku-bundičku a deku , ja dúfam, že by to stačilo aj teraz, ak by bolo škaredo, tak asi dám ešte pančušky a nejaký hrubší svetrík

ellysa
11. kvě 2010

no a čiapočku samo

mabe
autor
11. kvě 2010

cepicku mam taky letni. tu uz dneska asi dam, at nenosi moc teplou. vcera kdyz jsme dosly z prochazky, tak prave mela 37,4C v zadecku, asi byla trosku prehrata. 😖

bambi7
11. kvě 2010

babulky no 😀 jasne zahoji sa ....len ked si na to spomeniem jaj viem ze este vela krat spadne to hej ale aj tak ☹ to nejako nezvladam .......na inych pohoda ale take male .....

no mab hej aj ja sa obliekam domku vzdy tak ze jednu vrstvu naviac odo mna
a co nikolka uz je lepsie?

mabe
autor
11. kvě 2010

bambi a zakryta dekou predpokladam. omlouvam se, ze se tak blbe ptam, ale nechci neco zkazit. 😝 😀

bambi7
11. kvě 2010

mab ja co mam teplomer tak tam aj pisu ze v zadocku je teplota 37,7 zvysena.....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru