Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
11. kvě 2010

aha, takze to nic nebylo

bambi7
11. kvě 2010

jasne daj na nu deku je este malicka 😉 a kludne sa pytaj sme tu

bambi7
11. kvě 2010

pod pozuskou je to inak klasika nad 37,je teplota ale v zadocku je to inak aspon na tych digital ten mas?co meria 1minutu?aspon ja mam ten a tam to tak pisu

mabe
autor
11. kvě 2010

bambi, me meri min, myslim 10 vterin. muzu jabka kvuli nadymani?

bambi7
11. kvě 2010

mab a pri tom teplomere nemas napisane ?nic navod?

no jablka skus a uvidis ja som skusala ono kazdemu robi zle insie.....tazko povedat.....ale aspon take sladke.....jablka

ja som skusala a podla toho ale domke tusim robilo zle vsetko 😀

sarlotta
11. kvě 2010

Mabe jaký máš fusak ? ten od emitexu jde celý porozpínat 😉 na kousky 😉 jsem ho hodně využila i do sporťáku pod záda🙂

no obleč ji pak body s dlouhým, dupačky a i ponožky na to , čepičku. deku nahoru tenší flees.

sarlotta
11. kvě 2010

mabe jen ne kyselé🙂 a odšupkuj si to.

bambi7
11. kvě 2010

co mate dnes na plane a co varite ?

mabe
autor
11. kvě 2010

sarlotko,emitex zimni.

holky, tak ona jeste spinka. 🙂

bambi, mam ho hodne dlouho a krabicku uz nemam.

mabe
autor
11. kvě 2010

ja mam od vcerejska mrkev na sladko

sarlotta
11. kvě 2010

no tak to v poho rozepneš🙂)

já mám špagetky boloňské s kuřecím teda🙂 malý pečené kuř.křídla s bramborama... on totiž nejí cibuli a tu já zase milujuuuu🙂))

mabe
autor
11. kvě 2010

s tatkou se pekne vykakala, tak spinka 🙂

bambi7
11. kvě 2010

aj ja mam fusat emitex je krasny ale idem ho predat mame nov kocik a farebne to nesedi 😀

mabe
autor
11. kvě 2010

sarlotko, delas me chute. to ja udelam cinu s opikackama na veceri.

sarlotta
11. kvě 2010

bambi no to musí sedět🙂)))))))))))))))))))) já má hnědý.

mabe
autor
11. kvě 2010

bambi, a jeste ho pouzivas nebo jenom deku?

mabe
autor
11. kvě 2010

ja cerno-cervenej

bambi7
11. kvě 2010

teraz nie iba deku....ale ked bola domka ako anicka tak stale

bambi7
11. kvě 2010

no predam a kupim iny 😀

mili1
11. kvě 2010

Ahojteee, my máme teplomer digitálny a meriam vždy v zadočku a odpočítam pol stupňa... 😉
Ja tiež používam len deku...
Bambi nech čím skôr výjdu Domke tie zubky a bude fajn... 😉
U nás dnes zasa bude pršať...aj včera pršalo celý den, večer trocha prestalo tak sme šli na dvor a babka kúpila takú vrtulku tak malý pozera ako sa točí a velmi sa mu to páči 😉
babka nám uštrikovala další svetrík, aspon nemusím ja 😀

nefertitka
11. kvě 2010

super sarlotta,ze uz je lepsie🙂
bam ja ta chapem,ja ked si teraz spomeniem na tie nikolkine pady az mi je zle a to uz kolko preslo..
ja varim kuracie sote s hribikmi na kari...a nikolke kura,kalerab,zemiacik a zltok...bielok sa este nejako bojim jej dat 😨
my mame ten cumlikovy teplomer...zatial nam najviac vyhovuje

nefertitka
11. kvě 2010

mna uz asi klepne z tych predpovedi pocasia,chceme ist k mojej babke na Kysuce a uz tyzden pisu na pocasie.sk,ze ma prsat prsat a prsat a vobec neprsi furt a vraj tak ma byt az do konca vikendu,no mam tomu verit?potom by sa nam tam moc neoplatilo ist teda,to radsej az ten dalsi vikend potom

mabe
autor
11. kvě 2010

tak holky jdeme cvicit, snad to bude ok

ellysa
11. kvě 2010

nef ja budem variť niečo podobné, len so smotanou 🙂 , ale až na večeru, teraz som mala vyprážaný syr a zemiaky zo včera. Naši hovorili, že na Orave dosť prší, Kysuce budú asi podobne.
mili aj naše starké stále nabádam aby štrikovali, napríklad papučky, majú čas sú na dôchodku ale vyhovárajú sa, že zle vidia 😝
ja som bola za prekladateľkou, musíme mať preložené rodné listy a nechcelo sa mi ísť pešo (do kopca cca 30 minút) tak som sadla do auta, ešte obišla dve kamošky aj obchod, len som sa celý čas modlila aby mi náhodou voda nepraskla
😎 , ale tak zasa skôr by som sa nejak dopravila utom ako pešo. 😉

ellysa
11. kvě 2010

a inak baby ja už na tú cukrovkovú diétu celkom kašlem a hodnoty mám lepšie ako keď som ju poctivo držala 😉 je to možné????
mám ísť ešte na kontrolu v 40 tt ale som si povedala, že na to kašlem, muž si nemôže kvôli tomu brať dva dni voľno a ja sama už ani busom ani autom do BA nepôjdem, to sa bojím,aj tak by mi len povedali, že dobré ako vždy. Pošlem muža len vrátiť glukomer, keď sa malá narodí a povie, že som už bola v nemocke alebo čo, však možno to aj pravda bude, no nie? čo myslíte ?

mabe
autor
11. kvě 2010

Ahojky, tak jsme zpet z cviceni, nakojino a tedka anicka lezi v postylce a snad se snazi spat. 😀 tentokrat jsem si moc nezacvicila, asi jenom 15 minut. bylo tam hodne deti a kricely, takze anicka taky natahovala. ale jako minule me usla v rukach, kdyz jsem rikaly rikacky a hazely s detma tam a zpet. 😀

sarlotta
11. kvě 2010

No vidíš mabe máš novou 😉 😉 uspávací metodu 😀

Elly tak to je divné.. ale možná si tělíčko zvyklo na těhu režim a spaluje líp 😉 Jestli se na to necítíš, tak tam pak brnkni a řekni, že Ti není dobře a že si pak domluvíš kontrolu po šestinedělí.... v nemocce Ti budou dělat testy hned po porodu z krve nalačno a bohužel budeš mít i dietní neslazenou stravu... ale si necháš něco donést z domu 😉 😎

bambi7
11. kvě 2010

cafte babulky bola som si zacvicit a este ma caka uspat domku....

no snad zajtra ideme von no uvidimeeee.....

no keby mne spalovalo v tehuuuu jej 🙂 no ale to musim ja krvopotne dat dole ach jaj 😒 no neva

mabe
autor
11. kvě 2010

ahoj holky, teda vy toho napovidate. manza sel na basket. anicka mu zase dala. pulku doby u neho dobry a pak zacla jecakem. ona me taky jeci, kdyz ji chci nekam polozit, ale ja se nedam a ona prestane. nejak to zvladnu ji uklidnit. manza jeste nevi, tak to zkousel a ona dostala uplne zachvat. pak sem si ji vzala ja a utesila, trosku podvod - na dudlik kapku babycalmu, to chutna lip a hnedka usla. ona je asi protivna od dopoledne nespala poradne. v kocarku po ceste vlastne trosku, jinak doma nic odpo. tak lezi tady za mnou na rehabilitacnim polstari a cumla dudlik, zatim asi spi. v 21h by mela jest a pak hura do postylky, ja ji dam. 😀

nefertitka
12. kvě 2010

ahojte...vyspate?🙂 ja klasika ako vzdy len 6 hodin,ale uz si aj zvykam,poobede niekedy zalomim,ak sa da...aj vcera ma vykotilo,ked som uspala Nikolku...
uz sa maju drobci lepsie?my uz vyrazky skoro nemame,len sa nam zas robia nove ekzemy 😠 😠 😠 dufam,ze more pomoze
elly,myslim,ze aj ja by som to tak urobila ako hovoris...uz is na konci 😉
a dik za radu elly,pojdeme teda radsej az na dalsi vikend..to uz snad bude krajsie..aj tak su teraz traja zmrznuti 🙂 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru