Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
13. kvě 2010

no uz prestali,idem spat,dieta ma total vystavilo dnes;)bru noc

lubica69
13. kvě 2010

No to hej Ignorovať Tak dobrú Ja idem ešte kuk hokej a tiež pôjdem Mne dieťa dnes ani poobede nespalo Ale už teraz dávno spí Našťastie

ellysa
13. kvě 2010

no pekne, vy si budete vylihovať na pláži a my v nemocnici 😝 , all inclusive ako all inclusive, nie?
dobrú 😀, mňa zasa chytajú tie bolesti až do stehien, ale už malej neverím 😉

lubica69
13. kvě 2010

ellysa,že all inclusive v nemocke Si ma normálne rozosmiala Malinká nech ešte nevymýšla

sarlotta
14. kvě 2010

Dobré ránečko holčinky🙂

mabe
autor
14. kvě 2010

dobre ranko, tak noc parada. tedka se jdu nasnidat a jdeme do cenapu na konzultaci kojeni a otehotneni. nechci brat zadnou antikoncepci, tak alternativni metody. u nas prsi, hruza. nechce se mi do deste, ale musim. dame plastenku a jdeme.

sarlotta
14. kvě 2010

u nás taky prší 😝 ale už se to honilo 3 dni, tak dobře tak. včera sem poprala povlečení🙂))) stihlo aj uschnout. Dneska budu něco kutit doma. Mě tááák bolí kosti dole, ach joooo.... musím naplánovat bazén 😉 ale když je malý furt nachlazený.

mabe
autor
14. kvě 2010

sarlotko, ja taky chci zacit chodit do bazenu, ale musim pockat na vysledky steru. jakoby jeste jdou ze me ocistky a dr. se zdala, ze je to divny. nerekla to, ale divila se. 😖 jakoby takovej pruhlednej sliz a porad citim pri kojeni jakoby se deloha zavinovala a sem tam me tam picha. snad je vse ok. dr. nic nerikala, ze by bylo neco spatne.

sarlotta
14. kvě 2010

Mabe a utz Ti dělala ne ? to by viděla, že je v děloze něco navíc 😉 tak ať to nic není 😉

mabe
autor
14. kvě 2010

utz me nedelala. standartni prohlidku. jezis, snad nic nemam. jinak ja mela i predtim vic vytoku. takze mozna to nic neni. neni to vubec zbarveny, tak snad to bude ok. pri cisari, snad tam nemuze nic zustat ne?

sarlotta
14. kvě 2010

mabe utz by Ti na gyndě udělat měla po 6tinedělí... ale tak ty stěry to ukážou, neboj. o utz si řekni příště 😉

určo nic velkého- to by bolelo, neboj 😉 spíš nějaký ten zánět to bude jen venkovní... buď v klidu.

mabe
autor
14. kvě 2010

jezisi, tak snad to nic neni. to by me asi bolelo. ja citim , ze se tam neco deje. priste bude az az. ja si mam jenom volat na vysledky hystolky a steru.

nefertitka
14. kvě 2010

bre ranko,ze all inclusive elly 😀 aj mna si rozosmiala 😉
mabe urcite to neni nic vazne,keby bolo,tak by si silno krvacala,teda keby ti tam nieco ostalo...ja som to mala po potrate,dva krat ma museli cistit behom 3 dni,lebo tam stale nieco ostalo,taky mini kustik nejaky sa mi prilepil o stenu maternice a krvacala som ako z vodovou...takze nic take mat nemozes,neboj 😉

inak sme kupili Nikolke nafukovaci bazen aj s kolesom aj s balonom za 7 eur v moebelixe,super cena,uz sa tesim,ako jej to v lete dame na predzahradku, a keby boli peniazky,tak by sme chceli aj nejaky mensi zahradny domcek...

este by som jej rada kupila rukavniky do vodicky...

pocasie je hrozne,esteze sme nesli prec

nefertitka
14. kvě 2010

a svokra jej nakupila sandalky bez paty 😠 ,hlavne,ze som jej vravela,ze ked uz chce,tak s patou 😠 😠 😠

ellysa
14. kvě 2010

dobré ránko, tak my sme sa teraz zobudili 😝 , teda už som sa aj naraňajkovala
večer tie bolesti zasa asi po hoďke prešli a potom sa malá začal strašne vrtieť, ževraj mám sledovať ký má režim v bruchu, že tak to bude aj prvé týždne, no paráda, krútila sa tam asi do pol noci 😝 , môj sa smial, že prežíva hokej, vždy keď sme dali gól tak mu kopla do ruky, akože si tľapli, milé to bolo 😀 ale zasa pekne buvala až doteraz.
mabuš no hádam to nič nie je, možno naozaj len nejaký menší zápal, keby tam niečo zabudli, myslím že to inak bolí
idem trošku upratovať, ale len utriem prach, vysávanie už nechám na môjho 😎

mabe
autor
14. kvě 2010

nefi, diky, to jsi me uklidnila. venku je hnusne. mam jit do toho centra na konzultaci ohledne kojeni a cyklu a otehotneni. nechci brat uz zadnou anti. tatka tedka volal, ze by nas tam zavezl a mezitim me vyzvedne probioticky kapky pro anicku v lekarne. tak nemusime davat plastenku a tak. odpo maji prijit dve holky z prace a ta jedna me ostriha a obarvi. manza teda nechce abych se barvila, ale ja chci, na hnedo, ale at to mam stejny ty vlasy, zadny odrostky.

mabe
autor
14. kvě 2010

holky, me jako nic nesvedi, nepali. jenom neco tece sem tam a jakoby citim, ze se tam neco deje, ale to se muze jeste stahovat deloha, ne?

ellysa
14. kvě 2010

nef svokra 😠
mne dnes prídu na ávštevu svokor s macochou (tak voláme jeho ženu) 😝 a asi budem s nimi sama, ak môj nepríde s práce, to budú zasa dve hodiny utrpenia 😝

ellysa
14. kvě 2010

z práce

mabe
autor
14. kvě 2010

elly, fanynka hokeje? mala me kopala, kdyz jsme chodily na basket a aji na tatkuv basket, fandila tatkovi 😀

mabe
autor
14. kvě 2010

jsem rada, ze tatka me odveze nejak se me toci hlava. aji vcera se me tocila

ellysa
14. kvě 2010

mabuška to je asi z únavy, ale aj tlak je asi zlý, pri takom počasí, len veľa piť a keby si nekojila tak kávu, ale takto neviem, čím by si si ho trošku napravila, nemá ťa kto nasr... 😎 ? 😀

mabe
autor
14. kvě 2010

ja piju hodne kvuli kojeni, asi mas pravdu vycerpani a to pocasi

nefertitka
14. kvě 2010

elly vela stastia s nastevou🙂))) my ich cakame v nedelu 🤐
teraz to ma svokra o dost dalej,tak uz tak casto nechodi 😀
mabe asi sa ti fakt stahuje maternica...
ja tiez upratujem,chcela by som si aj lahnut kym spi,ale nejak mi to svedomie nedovoli,kedze je tu este tolko roboty 😒 ..ja si aj lahnem a o 5 minut uz ma to nuti vstat
mabe ani ja nechcem brat antikoncepciu,a navyse aj naco,ked neni ani cas,mozno tak raz za mesiac 😀 kurnik sopa,to sa musi zmenit 😅

nefertitka
14. kvě 2010

mabe slabsiu kavu si kludne mozes dat,mne ju aj v porodnici doniesli,ked som im tam odpadla 😀

mabe
autor
14. kvě 2010

my se potkaly vcera s tchanovcema a dobry tentokrat u me. 🙂 ja bych taky mela neco malo uklidit, kdyz prijde navsteva. ale zase me bude kamoska strihat a barvit. asi tady v obyvaku kvuli male, tak to nema cenu.

nefi, my jeste ani jednou 😝 . vcera sem si delala srandu, ze sme malou splodily 20.cervna, tak mozna to stihneme, aby to bylo stejne. 😀 blba sranda.

mabe
autor
14. kvě 2010

nefi, ja nejsem uplne na odpadnuti, ale citim se takova malatna, mozna to mam i od zad. chtela bych se zase objednat k te fyzioterapeutce na masaze jako minulej rok. to bych uz mohla ne? nemelo by me to nic udelat s tim brichem.

nefertitka
14. kvě 2010

kludne mozes....ja by som tiez mala nieco robit s chrbticou,neskutocne ma bolieva...len kedi neni cas ☹
no neboj,my si z toho tiez robime srandu...za ten rok aj nieco si to vieme zratat na prstoch 😀

mabe
autor
14. kvě 2010

nefi, jak je to hruza, jak neni cas. nebo pak uz je, ale neni energie 😝

ellysa
14. kvě 2010

jaj baby mne sa už o tom aj sníva, ale keď má prísť na vec nejak ma cukne 😅
nef mne antikoncepciu zakázali ne hematke, tebe nie? tiež si si pichala injekcie , ale už to ani nechcem, je to naozaj sajrajt...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru