Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
18. kvě 2010

ahojte
bam no dnes večer nič moc, lonová kosť príšerne bolí, ani sa neviem zohnúť, manžel ma musel vyzliecť 😅 som zvedavá kam sa to pohlo - zajtra večer mám poradňu, ale predtým mám v pláne vygruntovať kuchyňu 😝

sarlotta
19. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

sarlotta
19. kvě 2010

elly 🙂))) no ale negruntuj sama, ať Ti neprdne voda 😀 😉

mabe
autor
19. kvě 2010

dobre ranko devcata, tak anicka pekne spinka. no bodejt po tom vcerejsku. v 10h jdeme s kamoskou ven, tak snad se do te doby vzbudi. 🙂 pred chvilkou se paradne potentovala, ale nechci ji budit, tak si v tom chvilku polezi. 😀 dneska budu mit slepici polivku a jatra s ryzi. jsu zvedava na ten babyvak, vecer ho vyzkousim.

elly, tak uz se to blizi 🙂

mabe
autor
19. kvě 2010

holky, my mame dva mesice - to je mazec 🙂

sarlotta
19. kvě 2010

Mabe gratulka Aničce že to s Tebou vydržela🙂)))))))))))))))))))) nééééé 😀 😀 Jste šikulky.

Já mám dneska 80 dní do termínu 😉

mabe
autor
19. kvě 2010

sarlotko, krati se to, krati, ze?

ellysa
19. kvě 2010

jej mabuška gratulujemeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , akosi to rýchlo letí, naozaj si treba vychutnať každý deň, aj ten horší 😉
sarlott ja 15 😝 , kuchyňa už uprataná, eln rúru treba ešte vydrhnúť, ale včera ma môj prosila aby som nič nerobila, tak som to s radosťou nechala naňho, nejak sa mu to kopí a ešte nič nespravil 🙄 😨
celú noc mi tvrdlo brucho, mám pocit, že nonstop a ráno v pohode, mne sa to vždy nejak navečer zhoršuje, no som zvedavá, na dnešnú kontrolu, dúfam, že som sa zasa niekam posunula, lebo by som sa nerada takto rozpadávala ešte mesiac 😉

ellysa
19. kvě 2010

píšem ako hotentót 😅

mabe
autor
19. kvě 2010

elly, ty ses sikovna. ja mam zatim bordel, kdyz anicka spi, tak nic nedelam.

tak uz se probudila. jdu se podivat do te nasrate plinky. pekne rachala. 😀

mabe
autor
19. kvě 2010

holky, tak mam posranou postel. ja ji nechala spinkat u me v posteli a ona si pekne prcala, tak jsem si rikala, nebudu ji budit. ono toho bylo moooc a proteklo to pres zada na postel. ale kolik...... 😀 😝 cely zada az ke krku mela posrany.

sarlotta
19. kvě 2010

Mabe to bude na tu oslavu, aby sis nemyslela🙂))))))))))))

normal do sprchy🙂

ellysa
19. kvě 2010

mabe 😲 , no ale tak aspoň ju nebude bolieť bruško 😉 , presne tak šup pod sprchu 😎

mabe
autor
19. kvě 2010

holky, my ji koupeme v umyvadle po kazdym kadeni kvuli opruzeninam. takze celou jsem ji splachla. ale mam i matrac 😖

ellysa
19. kvě 2010

mebe nooooo, sa zadarilo, vidíš som si spomenula, že sme ešte chceli s mojim kúpiť ochranu na matrace aj na našu posteľ, pre takéto nehody, musím ho dokopať do IKEI, kým môžem, ale sa stavím, že mi tam just prdne voda predtým 😝

sarlotta
19. kvě 2010

mabe tak vanish na koberce zkus a pak vysušit fénem... příště ju podlož igelitem.... 😉

lubica69
19. kvě 2010

Ahojte kočky Tak Anička šikovnica Gratulujem k 2om mesiačikom No tie ochranné plachty sú fakt super vec Ellysa tak už fakt len pár dní moja Nejak ešte vydržkaj Sarlotka aj tebe sa to pomalinky blíži

mabe
autor
19. kvě 2010

holky, tak anicka porad spi na chodbe v kocarku. aji spala,kdyz jsem ji hazela v kocarku po schodech nahoru. po strasne dlouhe dobe jsem si v klidu uvarila celej obed a najedla se. 🙂 ona ma spankovej dluh asi ze vcera. 🙂

lubica69
19. kvě 2010

Mabe tak buď len rada,že buvká Tiež si pôjdem poobede asi s malým ľahnúť To to počko hnusné

mabe
autor
19. kvě 2010

lubi, praveze me se chce spat, asi si vezmu kocarek do obyvaku, abych ji slysela az se vzbudi. ale jedla naposledy v 10h

lubica69
19. kvě 2010

Mabe veď uvidíš Stačí ti vziať len vaničku z kočíku ak máš taký

mabe
autor
19. kvě 2010

ahojky, tak jsem anicku nakrmila a na chvilicku si s ni lehla. tedka je vzhuru, ale nejak se ji libi zatim v posteli. tak lezi a kouka se a kope nozickama. uvidime, jak to dlouho vydrzi. dneska je fakt moc hodna.

lubica69
19. kvě 2010

Mabe tak to máš štastíčko zlatíčko doma Aj môj spinká akurát

mabe
autor
19. kvě 2010

lubi, dneska jo. vcera nespala pres celej den

mabe
autor
19. kvě 2010

asi ji trapi min prdici

lubica69
19. kvě 2010

Tak ti vynahradza včerajšok

ellysa
19. kvě 2010

ahojte, no tak som po kontrole, všetko ok Oli sa na svet nechystá, krčok mám taký istý dlhý ako minulý týždeň, že je trochu zmäknutý, hlavička poriadne nalieha, ale neotváram sa, že ešte ten týždeň asi vydržím aj dlhšie, ale tváril sa, že ak neporodím do termínu, tak bude vyvolávačka, že to nemá zmysel predlžovať, už máme okolo 3200g, tak že na čo čakať aby som sa zbytočne netrápila s veľkým bábom, dúfam, že sa poberie sama, ževraj po vyvolávačke sú kontrkcie horšie 😅

lubica69
19. kvě 2010

Jej ellysa tak to už ste pekne veľký To fakt bývajú po vyvolávačke horšie kontrakcie?Ale neboj Tebe to nehrozí Do termínu určite porodíš A keď nie prehovoríme Oliviu takto na diaľku Nebojkaj

ellysa
19. kvě 2010

baby myslím, že mi práve odtiekla voda, ideme do pôrodky, držte palce, klepem sa ako ratlík

lubica69
19. kvě 2010

Ellyska držkaj sa moja Nebojkaj dobre to všetko bude

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru