Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
20. kvě 2010

dobre rankoooo

elly drzkam palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

no tak co dnes mate na plane?
vcera sme boli domkou vonku aj doobeda aj poobede a bolo super ,inak vsetko ok........

mabe
autor
20. kvě 2010

dobre ranko devcata,

tak noc nic moc. anicka usla po dlouhym breku z prdiku kolem 20h. my si sly lehnout v 22:30 a od 23h hekala a brecela ze spani. pak jsem kojila jako obvykle v 2h, pak v 5h a to uz zase nemohla usnout. manza cvicil, nepomohlo to. tak ja az v 7h nakojil a usla u prsu v posteli. tak uvidime, co bude dal. chuderka. dopo chci jit na hrbitov za babickou s tatkou. je to vylet pres cely brno na 1,5h. odpo hokej a pak tchanovci.

elly, drzim palce, ale urco to uz mas za sebou. 😉

sarlotta
20. kvě 2010

dobré ránečko🙂

nefertitka
20. kvě 2010

bre ranko,elly asi si to uz neprecitas,kedze ides rodit,ale strasne drzim palce,aby bol porod lahky....juj tesim sa 😉
ja peciem rezne a vyrazame k Nikolkinej prababke na Kysuce,snad cestu zvladne,neposedo jedno male 😉 v nedelu sa vratime...ked sa mi podari,nakuknem sem cez telefon...

sarlotta
20. kvě 2010

jůůůů Elly rodí🙂))))))))))))))) holky já mám husí kožu....... Ellinko drž se 😎 😎 😎

mili1
20. kvě 2010

Ahojteee,,, elly držím palceeeeeeeeeeeeeeeeee
šarlotka aj teba to o chvílu čaká... 😉
U nas dnes konečne vykuklo slniečko po dvoch týždnoch ale už sa zasa nejako mračí... 😒
Navarené mam tak len upratať
Nef príjemnú cestu ....
Bambi ako sa máte?

mabe
autor
20. kvě 2010

ahojte, tak jsme zpet ze hrbitova. s tatkou jsme to pekne uklidily. anicku jsem musela vytahnout z kocarku - pridici, tak jsem si ji zabalila do mikiny a byla chvilku venku. tedka usina, pomaloucku. chodim k ni cca 5 minut. a mezitim se snazim najest. 😀

lubica69
20. kvě 2010

Ahojte kočky U nás je celkom pekne tak sme s malým na dvore Nef tak príjemnú cestu a užite si výletík Mabe tak ste sa veľmi nevyspinkali Ale neboj bude lepšie

mabe
autor
20. kvě 2010

lubi, ahoj, dneska noc naprd. tedka spi, tak si zkusim s ni lehnout na chvilku. v 16h mam hokej. hrajeme proti finum vyrazovacku 😝

lubica69
20. kvě 2010

Mabe len si ľahni a oddýchni O 16 držím palce

mabe
autor
20. kvě 2010

lubi, dikec 😉

lubica69
20. kvě 2010

🙂

sarlotta
20. kvě 2010

vyhráááááááááááááááááááliííííííííííííííííííííí smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

sarlotta
20. kvě 2010

Holky co elly nemáte an ni telefon ? 😎

mabe
autor
20. kvě 2010

ahoj holky, tak manza sel uspavat a ze precte anicce nejakou pohadku. anicka v pulce pohadky usla, ale tatka je zvedavej jak to dopadne, tak si cte dal aji nahlas.

mabe
autor
20. kvě 2010

uz precetly o paleckovi a tedka ctou o kohoutkovi a slepicce 🙂

lubica69
20. kvě 2010

Mabe tak aspoň manželík sa dozvie koniec rozprávočky

nefertitka
21. kvě 2010

Bre ranko,hlasim,ze Olivinka je na svete po strastiplnom 20hodinovom boji,narodila sa vcera vecer. 2920g a 49cm. Pekny datum si vybrala,my sme mali s muzom vcera 4.vyrocie svadby🙂. Juj ako sa tesim

bambi7
21. kvě 2010

dobre rankoooo

jejjjjjjj elly gratulujemeeeee a prajeme vela zdravicka a mlieckaaaa a olivia ma krasne mier 🙂

bambi7
21. kvě 2010

a babulky je piatok a zasa prsi 😠 no neva co uz .....
a inak domka uz vie povedat vtacik 😀 svokra ju naucila 😀 a aj hojda hojda pocie diiiii da 😀 a jasne mama tata dede baba...
ale vtacik hovori stale 😀

tak prajem pekny den

bambi7
21. kvě 2010

teraz som vas docitala....

no mili mame sa fajn 🙂 a vy ako?

nef cestu zvladnete urcite 😉 domka konecne ked niekam ideme autom spi 😀 ked bola mala tak asi do 6m nemusela auto teraz ju to uspav 😉

sarlot ako?tehulka nasa

mabe
autor
21. kvě 2010

elly, gratulujuuuuuuuuu, chuderko mala, tak dlouho, ale uz to mas za sebou.

nefi, gratuluju k vyroci.

ja dneska mam jit s nasema na vylet dopo.snad se to do 10h umoudri. aspon at neprsi. jinak odpo musim uklidit, uz tady mam peknej bordylek.

bambi7
21. kvě 2010

ahojky mabuska ako sa mate

mabe
autor
21. kvě 2010

ahoj bambi, no od 5h mela zase prdiky. uz se kroutila v postylce a neslo ji prdnout. tak jsem to zkusila. sednu si vzdycky v posteli, pokrcim nohy, dam si ji na ne a krcim nohy. neslo to. pak to zkusil manza, tak si trosku prdla, prebalil ji a dal mi ji do postele na kojeni. pak usla do 7h na hodku. zkusila sem s ni zase cvicit a nic. tedka lezi v obyvaku na polstari a vypada to, ze usina.

mabe
autor
21. kvě 2010

jinak se mame dobre. anicka se uz vic smeje a vic vnima. je to legrace. uz se pekne chyta rukama, kouka na nas, sice sem tam se diva jeste bokem, ale smer ma a otaci se za nama a potkame se ocima. je to parada.

mabe
autor
21. kvě 2010

a uz jakoby povida. brouka si a vydava skreky. 🙂 v noci spinka porad dobre. usne mezi 8-9 a spi na kojo az do 2-3, pak uz kazdy 3h.

bambi7
21. kvě 2010

jaj to brusko aj domka to mala 😒 no a ja som jej aj natierala brusko s pupikom bola to taka mast ......
no to fakt treba len vydrzat ....

a ako sa inak mas ty?

mabe
autor
21. kvě 2010

mely jste ockovani prevenar - to je to navic proti pneumokokovi.

bambi7
21. kvě 2010

a co mate na plane?anicka je krasna a ako to leti uz ma dva mesiace..... 😵 coskoro bude behat 😀

mabe
autor
21. kvě 2010

jojo, tu mast mam taky. taky sem tam masiruju, ale ji se to moc nelibi. ja se mam fajn. uz nemivam zadny hormonalni vylevy. tedka by uz melo dojit na sexik, uz su jako panna. naposledy jsme splodily anicku. to je hruza. 😒 porad mam trosku jakoby blok, ze me neco bude bolet a tak a to jsem rodila cisarem. jinak chodime cvicit jednou tydne, je to fajn. anicka lezi s ostatnima mimiskama na zemi uprostred a my cvicime. vydrzi tak 20 minut,pak mamka cvici s ni a na konci cvicime s detma a rikame rikanky. pristi stredu 3x jdu na masaz miminek, treba ji to pomuze s tim briskem. taky bych chtela zacit chodit plavat na ty zada, ve stredu budu mit vysledky steru. jinak jsme kazdej den venku dopo, bud s kamoskou nebo dr. nebo nasi a tak.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru