Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
26. kvě 2010

nef myslím, že by měla reakci, horečky už... neboj bude to dobré 😉

nefertitka
26. kvě 2010

uz ju striekam repelentmi jak diva...az to prehanam...asi ju dame zaockovat proti tej encefalitide,ked sa vratime...
vy ste mali niekedy kliesta?
a ako sa mate?maly poslucha?;))

mabe
autor
26. kvě 2010

ahojky, anicka vykoupana, ja vykoupana tedka uspat. jeste kadi u tatky, takze znova umyt zadecek. 🙂 to se ji bude spinkat. jeste jsme byly s manzou navecer vychazkou (15 min) do intersparu. chtela sem si koupit letni bundu outdorovou, ale uz ji nemely. 😒 kouknu pozdeji, jdu prebalit posratou prdelku.

lubica69
26. kvě 2010

Nef neboj už by bola reakcia keby to bolo zlé My sme nikto nikdy kliešťa nemali klop klop tak veľmi neporadím Vy už letíte v utorok,že?

ellysa
26. kvě 2010

nef nebojkaj...
lubica ,my bývame kúsok pri Bratislave len z rakúskej strany v Hainburgu
mabe pekne kakajte, my sme sa teraz pokadili dva krát za hoďku, ale aspoň ju netrápi bruško, klop klop, klop...
aande držíme palčeky, už aby jej bolo lepšie, si riadne vytrpela 😒

mabe
autor
27. kvě 2010

dobre ranko devcata,

tak noc dobra, akorat to rana. anicka zase po 5h prdiky a bolesti. takze hekala, tak jsem s ni cvicila a nic, pak manza a nic. nakonec jsem dala v 7h zase cucnout a usla na pul hodky. tedka jsme zase vzhuru. za hodku jedeme do babykavarny s kamoskou, ma 2 letou holcicku. na obed budeme doma.

elly, tak my kadime a brisko stejne zlobi 😒

ellysa
27. kvě 2010

ahojte tak my noc v pohode, zaspinkala o desiatej, potom papala o jednej, pol piatej a ôsmej a ešte buvká 🙂
mili elektrická super, dnes ráno mi vytiahla 80 ml jupiiiiiiii 😎 a v pohode si pri tom čítam koníka
inak pokazilo sa nám auto 😠 , dúfam, že to nebude nič vážne, zajtra už ide mm do práce a asi bude pekne dlho, aj ďalšie týždne, tak v nedeľu príde moja mama
lubica a ešte ty si teraz na rade 🙂 s bábom

sarlotta
27. kvě 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
27. kvě 2010

no tady se kaká a papá🙂))))))))))))))))))

nefertitka
27. kvě 2010

bre rano,my sme nechceli zaspat do 23tej vcera ani za svet,tak teraz som ju dala hajat,nech dospinka trosku,len vedla sa stahuju nejaki susedia a robia hurhaj:(

ano lubi,my ideme v utorok,den pred vami...

ellysa
27. kvě 2010

baby závidím tie dovolenky, hádam budúci rok sa aj my poberieme 😉
sarlott aj vy za chvíľu budete, len ty už vieš čo a ako, všetkým nám radíš 😉 😉

nefertitka
27. kvě 2010

no elly,to uz bude z malinkej pomaly aj slecna,tak sa bude vytesovat s vami🙂)ja sa tesim a som zvedava,ako nikolk azareaguje na more,kedze je tak hotova z vody...ona sa tesi aj ked prsi 😀

sarlotta
27. kvě 2010

nef malý ve 2 letech u moře na něj kukl a říká jééé bazének 😀 😀 😀 😀

nefertitka
27. kvě 2010

hehe ze bazenek 😀 trosku velky 😀

lubica69
27. kvě 2010

Ahojte Kočenky Ely no veď chcela by som len musím počkať na všetky výsledky a ak budú Ok môžme skúšať zas A ty si rodila na Slovensku či v Rakusku?Nech sa autíčko čo najskôr opraví Mabe,že babykaviareň To je super Nef Nikolke sa bude more určite páčiť Sarlotka,že bazénik...Zlatý

nefertitka
27. kvě 2010

a cim letite lubica?my s travelservice,zacali vraj len tento rok lietat zo Sr

mabe
autor
27. kvě 2010

ahojte, tak jsme se vratily z babykavarny. anicka pulku prospala a pulku byla u mamky aji sem tam kojila. sice to nebylo naplno jak doma, ale napapala se. tedka uz jsu moooc utahana, rano toho moc nenaspala, takze jeste chvilku a pujdeme si lehnout. anicka se vyprdi a mozna pokaka a pak pujdeme. nevim jestli spolu do postele nebo ona do sve. asi spolu.

nefi, to bude mala prekvapena na more 😉

lubica69
27. kvě 2010

Mabe len si pospinkajte Inak to musí byť super kaviareň @nefertitka aj my s nimi letíme tak som zvedavá A to sú slováci?Nevieš?Lebo čo som čítala tak minulý rok lietala do Tunisu len tuniská aerolinka a že otras Tak budú dúfam dobrý

nefertitka
27. kvě 2010

lubi to je ceska aerolinka http://www.travelservice.aero/
ja som s tym tunisair letela,su to take male prditka v podstate,tiez som nebola nadsena teda...
mabe super,ze si takto aj vyjdes niekam;)

lubica69
27. kvě 2010

Nef ďakujem za info Hneď som spokojnejšia

nefertitka
27. kvě 2010

to som rada lubica,mne je v podstate jedno akym lietadlom letim,lebo ja mam paniku uz na 3tom poschodi🙂 😨 ...ide s nami aj moja mama,takze uz som s nou dohodnuta,ze na letisku si dame par frtanov,aby sa nam to lepsie zvladalo;) a chudak manzel musi byt triezvy,aj ked on sa boji,ale nie az tak,ale niekto triezvy ostat musi,kvoli malej...ja uz teraz mam nocne mory...a vzdy sa necham nahovorit na to lietadlo 😠 ...
inak autom by sa ani nedalo ist,lebo sme zistili,ze v autosedacke pada nikolke hlavicka,ked zahaja,je to jedno ci jej ju niecim podlozim,alebo po bokoch zafixujem niecim,uz aj pod krk som jej skusala nieco dat,stale jej pada,takze taka cesta napr. do Talianska v noci by nepripadala do uvahy...vajicko bolo v tomto lepsie..
nikolka mi dneska hajala len doobeda,poobede ani za svet,tak teraz zalomila do 5 minut;) inak taka je mudra uz,ja niekedy nechapem,ako pochopi nieco co poviem,ani by som nepovedala...dnes som povedala nieco o podprsenke a ona sla do suflika a doniesla mi jednu ze "da da"...akoze paci sa🙂)uz si vie odsrobovat kremik,skoro som odpadla...original zavrety krem si otvorila,dojde si uz hocikam,vsetko otvori,vyhadze von...a uz mi na otazku odpoveda ze "ano" 🙂 taka som na nu hrda🙂a pustam jej talianske pesnicky a na mama maria si spieva ze nananana🙂))na inu ale nie;)a super sa vynasla,auto je auto a autobus je autoto🙂)
a aky ste dnes mali den?

lubica69
27. kvě 2010

Nef tak maká zlatunká šikovnica A akú máš sedačku?My máme do 18kg naklápateľnú takže ešte teraz sa mu dá výborne búvať

nefertitka
27. kvě 2010

mothercare,ale neviem teraz presne ktory typ...vy mate aku?

lubica69
27. kvě 2010

My máme Renolux Ale je super 0-18kg Dá sa naklopiť do ľahu ako vajíčko Vám sa naklápať nedá?

sarlotta
28. kvě 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
28. kvě 2010

nef my máme Britax evolvu a malému taky hlava nepadá 😉

ty frťany nevíííím ,a by Ti nebylo zle pak🙂))))))) ale čoveče moře zááávidím, hned bych letěla 😎

lubica69
28. kvě 2010

Ahojte Ale je dnes krásne,že?!Konečneee Ja sa nijak posilňovať pred cestou nebudem Veď si to potom vynahradím na mieste z all inclusive hi hi

mabe
autor
28. kvě 2010

ahoj holky, tak jsme tedka dosly. byly jsme na masazi miminek a pak sem se objednala na ty znaminka. nestihacka tedka trosku doctu pozdeji. 🙂

nefertitka
28. kvě 2010

nebude mi zle,uz to mam odskusane🙂a keby aj,radsej nech mi je zle,aspon sa nebudem sustredit na strach🙂
sarlotta,ved ked mala podrastie,tak sa vyberiete vsetci🙂

nefertitka
28. kvě 2010

aj my mame all inclusive,to zas dojdem vypasena🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru