Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
29. kvě 2010

nefi, myslis, ze by si srostla? 🙂 me to tak teda pripadalo poprve 😀

sarlotko, to mas teda paradni s tou pojistovnou 😝

nefertitka
29. kvě 2010

Asi mas pravdu sarlotta,tiez sa mi ta predstava vobec nepaci. Dnes si ich nasadim. Ma sa to zacat uzivat 4dni pred,len ked ja nikdy neviem,kedy mi presne pridu. Tak snad sa strafim. Minule som mala druheho. Tak 4dni by malo byt teraz. Mabe,mam ten pocit🙂. Fakt. Alebo je to tym,ze sa neviem uvolnit,alebo jazvou,kt.ma stale trosku taha. Mili,to ti krasne haja maly. Wow. Uzite si oslavu🙂.

nefertitka
29. kvě 2010

Mne inak dosla zas podlznost zo socialky. Tiez sa mi to ale nejak nezda:(

mabe
autor
29. kvě 2010

nefi, my sme taky nebyly uplne v sobe. proste nejak to neslo napoprve

nefertitka
29. kvě 2010

tak som spat...moc sa mi to nepaci:( je to nejake nazltle,hadam slnko vytiahne:(
a inak sa tam dovalila Zdena Studenkova,dala si umyt vlasky a vyfukat;0)

nefertitka
29. kvě 2010

a sem ideme,keby ste si chceli pozriet🙂
http://koala.sk/dovolenka/rhodos/costa-lindia-v...

ellysa
29. kvě 2010

ahojte,
my sme dnes boli na prechádzke, malá vydržala skoro tri hoďky, tak som rada, akosi sa jej zasa zmenil režim, predtým sa napapala a hneď hajala, teraz sa s ňou aj dve hoďky musíme hrať, najlepšie je to v noci 😝 , tiež sme ako vlakom prejdení.
nef natrhla som sa, myslím, že mám tri štichy vonku a nejaký aj dnu, ale chvalabohu, aj to nebolelo keď to zšívali a aj potom v pohode, trošku štípalo pri cikaní , ale sedela som aj všetko hneď v pohode, myslím, že nejaké už vypadli...
mabe to pekne buváte že od 20.00 do 3.00, my zatiaľ hore každé tri hoďky aj keď dnes už dva krát spinkala po 4, dokonca teraz zaspala hneď, zistila som, že ju musím dať vyššie a dala som jej na bruško aj teplý vankúšik, tak jej to asi robilo dobre 🙂
inak babule ako vám spali bába keď boli malinké, vo svojej postieľke? ja ju tam nejak nedokážem dať, by som ani oko nezažmúrila 😒 , spí s nami a vždy keď mrnká ju hladkám, pritúlim sa a prestane, neviem ako by som skákala do postieľky, dnes sme to vymysleli tak, že sme pristisli postieľku k posteli a dali dole rošt, tak bude dnes spinkať tak, aby sme sa netlačili a stále bude pri mne, no som zvedavá

ellysa
29. kvě 2010

nef to vypadá supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, tíško závidím 🙂 , prajem aby vám všetko vyšlo a hlavne zabudni na všetky starosti, nechaj ich doma, tam si užívajte, že ste spolu 😉 ako sa niki bude tešiť keď uvidí vodičku
😎
a tých liekov by som sa nebála, keď si prečítaš príbalový leták na akomkovek, tak by si nič nedala do úst

nefertitka
29. kvě 2010

ahoj elly...no vidis,ako ti pekne buvinkala🙂 my sme ju davali do postielky ako malinku,to skor teraz si ju davame k sebe,v noci ked sa zobudi a nie a nie zaspat,tak ide medzi nas,tam vacsinou zaspinka...ale ako vravis,ked ju mas pri sebe,nemusis k nej aspon vstavat🙂
a dakujem,dufam,ze vsetko bude super a bez komplikacii a ze si to tam uzijeme...a starosti chcem fakt nechat doma...
a mas pravdu,ked si precitam pribalovy letak hocijakeho lieku,tak mi az vlasy dupkom vstavaju...idem si akurat teda dat prvu tabletku,s menzesom si to fakt neviem predstavit...
super,ze si sa len tak malinko natrhla,to ti zas ja tisko zavidim,ja som bola durchom durch ☹

nefertitka
29. kvě 2010

a snad z toho ani nepriberiem ako tam pisu 😅

ellysa
29. kvě 2010

nef ale čo si, priberieš jedine z all inclusive 😎
no my ideme kúpkať a uvidíme ako potom zabuváme a aká bude noc, zajtra príde moja mama, tak aj na to som zvedavá, dúfam, že sa v utorok nepobalí, že nevládze 🙂
a v pondelok musíme ísť do nemocnice na kontrolu s uškami, nejaký test ušiek jej na jedno uško nedopadol na 100 pro, ale hovorili, že to je len tým, že mala ešte veľa mazu v ušku, tak jej to idú premerať, musím ísť sama, a neviem ako, štve ma že má liať, s kočíkom sa nebude dať a auto mať nebudem, lebo zajtra ide do opravy 😒

nefertitka
29. kvě 2010

jaj no tu navstevu lekara ti nezavidim,ja mam tiez z toho fobie...zakazdym...
mama s tebou nemoze ist?budem drzat palce...
a ma pediatra tu na slovensku ci tam v rakusku?
muz uspava malu na predzahradke v kociku,ja som to uz vzdala,vedla hucia jak divi,hore zas vrtaju,uz vo mne kypi zlc!nic ine nerobia cele dni,len tam vrieskaju vonku..

mabe
autor
30. kvě 2010

dobre ranko devcata,

tak jsme vcerejsek nejak prezily, i kdyz anicka byla uplne rozladena. byla jsme nahore u babicky 3h a pak se rozkricela a neprestala, tak jsem sla dolu a chtela jsem ji dat najest a ona ani prso nechtela a rvala a rvala. po chvilce nastesti prestala, ale musela byt hodne rozladena z tolika lidi, kdyz ani prso nezabralo. jinak dobry.

akora jsem mela zkazenej vecer, protoze nasi nechaly darcu doma. byla sama doma od obeda do vecera do 20h, takze bylo jasny, ze tam bude nakadeny a nacurany. ona stejne vsechno dela uz vetsinou doma, jak je dementni, i kdyz s ni chodi ven, vsak uz jsem to psala. a mamka pak volala, ze ji je ji lito, ze to bylo rozslapany a ze to tak dal nejde. asi uz ji chce dat zase injekci. ale bylo to jasny, co tam bude. ona mamka jeste bere nejaky prasky na tu psychiku a chodi na kapacky, kam ji davaji nejaky oblbovaky, takze je rozhozena. tak me brecela do telefonu, sakra, proc to mam zase resit ja. tak jsem ji uklidnovala, ale s tou darcou nevim. manza rika, ze jim mam jeste jednou pripomenout, ze je to na nich, kdy dat injekci, ale ja to nejak rozdychat nemuzu. vim,ze se to stejne blizi, uz je strasne vychrtla, chodi jak mula a tak. ale proste to nejak nejde. 😒 je to pro me tezky. diky za vyplknani.

mabe
autor
30. kvě 2010

@ellysa anicka spi v postylce v noci a nekdy po obede. jinak vetsinou po o usneme spolu ve velke a dopo a odpo pospava v obyvaku na sedacce. budu drzet palce zitra s ouskama
@nefertitka vy se teda budete mit, zavidim. my pojedeme az v srpnu na chaloupku do Jeseniku. je tam krasne, ale trosku spartansky podminky, neni tekouci voda - z potoka nebo ze studanky pitna po prevareni, suchej zachod. svetlo tam teda je. 🙂

ellysa
30. kvě 2010

ahojte, no my noc celkom dobrá, malinká zaspala pred polnocou, trochu pomrnkávala zo spánku, tak ja som veľa nepospala, ale potom o pol štvrtej ju nakŕmil aj prebalil muž a ja som spala až do ôsmej , potom zasa papala a teraz buvajú zasa s mužom a ja varím 🙂 , môj mi strašne pomáha, veľmi som na neho hrdá, len zajtra už zasa do roboty, tak to budem musieť zvládnuť sama, mamu chcem nechať spať aby mi skôr pomohla cez deň, navariť, upratať, nie že mi tu skolabuje 😒
nef doktora máme v Rakúsku, veď práve, že zajtra budem nervná ešte aj z toho, ako sa vykokcem to ideme ešte do nemocnice, ku pediatrovi sa len musíme objednať, lebo mal dovolenku a ešte musíme ísť na sono kĺbikov, ale to snáď pôjde so mnou aj mm.
peknú nedeľu prajem a ak by som sa tu už neukázala, tak baby šťastnú cestu a krásnu dovolenku

nefertitka
30. kvě 2010

ahojte, elly preto som sa pytala,lebo ja osobne by som sa teda s rakuskym dr.nedohovorila:) a dakujeme,dufam,ze si uzijeme🙂zajtra ide muz este do roboty,takze nebudem mat cas balit pri malej,takmusim zacat uz dnes..a musim este aj nohy odepilovat,sa mi doteraz nechcelo holit,tak to skusim voskom,snad prezijem 😀 a mas sikovneho muza Elly;0)moj zo zaciatku so mnou k malej vstaval kazdu noc,lebo to bolo rodeo...my sme ju museli budit kazde tri hodiny na papanie a tak,potom nie a nie spat,trvalo to,kym sme ju nakrmili a tak,spavali sme 2 - 4 hodiny v noci...to bolo hrozne obdobie...
mabe,to je mi luto,ze to mas zas takto...ved mas dost svojich starosti s malinkou.....super,ze si spravite vyletik;)))aj ked neviem co je srpen 😀 ja to viem len po:leden,unor,brezen,duben,cerven,cervenec... 😝

nefertitka
30. kvě 2010

inak elly,pozrela som sa este teraz na malinku,na fotky a strasne krasne ma tvarovanu pusinku 😉

mabe
autor
30. kvě 2010

a po cervenci je srpen

nefertitka
31. kvě 2010

bre ranko,my sme uz boli zobudeni a zase hajkame...posledne dva vecery nam nechcela zaspat,tak sla spat okolo 23tej a potom dospava cez den...ale je to aj kvoli tym uzasnym susedom zas...neustale robia hluk vonku...a je to pocut az dovnutra...
ako ste vikendovali?
lubi uz sa pomaly balite?🙂

mabe
autor
31. kvě 2010

dobre ranko, tak u nas noc dobry, ale ten vecer. anicka byla z tech dvou dnu uplne rozbita. ani nechtela vecer jest. mela hysteraka a prso ani nepomohlo a nemohla usnout, porad brecela. 😒 dneska rano taky zacla rvat a u prsa rvala dal, nakonec po 5 minutach se prisala. 😒 pak jsme hodku spinkaly a tedka uvidime, jak to bude dneska pokracovat. jinak v planu nic nemam, tedka budu snidat a pak prochazka po kojeni v 9h. pujdeme koupit prosteradlo a kousatko, furt si strka tu pest do pusy.

mabe
autor
31. kvě 2010

tak pocasi naprd, porad prsi. uvidime, kdy se dostaneme ven.

mili1
31. kvě 2010

Ahojtee, nef aj ja želám krásnu dovolenku ,,vyzerá to supeeeeeerrrr, hned by som šla 😀
Ja som sa po pôrode tiež dlho zotavovala, som si nevedela poriadne sadnuť zopár týždnov, aj som sa natrhla ..a sex ? to bolo to posledné na čo som myslela .... 😀 😝
my by sme chceli druhé ale ja stále hovorím že ja ho aj porodím ale bojím sa toho ležania a tvrdnutia...a to isté mi povedal môj lekár, že je to pravdepodobné že sa to bude opakovať pri druhom 😒
Náš stále spí v postielke , teraz som si ho začala dávať v noci k sebe lebo ked sa zobudi tak sa napapa a potom nejako nechce zaspať.... 😒
Nef ,, bambi vaši drobci v noci papajú? lebo ten náš je hladoško 😀
Elly môj mi tiež pomáha ,, to si vôbec neviem predstaviť bez neho ... 😉
Nef malá ti papá aj polievočky aj druhé? lebo môj už papá aj polievky aj druhé ale niekedy nezje len jedno jedlo
Mab u nás to isté s počasím..už mi lezie na nervy 😠
Oslava nám dopadla superrrrr.....malému sa páčila trojkolka .... 🙂

sarlotta
31. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

sarlotta
31. kvě 2010

Mili to je fajn, že jste pěkně oslavili... mě malý taky jedl jen jedno jídlo, to nevadí 😉

lubica69
31. kvě 2010

Ahojte kočky Aj ja by som mala dostať mrchu ku koncu dovči no ale dúfam,že až po keďže si žiadne lieky dať nemôžem Teda nechcem keďže sa budeme pokúšať o bábo No ale ak to tam dostanem bude to otras Žienky môj muž včera večer zistil,že môj pas mám na svoje dievčenské meno takže bol prúser Nestihla by som vybaviť nový tak som to musela nejak vyriešiť s cestovkou a našťastie Ok Fu

nefertitka
31. kvě 2010

mili este nam niekedy papa v noci a tiez ju potom dame k sebe...nepapava aj polievku aj druhe,bud jedno alebo druhe...
mas aj fotos z oslavy?

nefertitka
31. kvě 2010

no esteze ste to s cestovkou vybavili;)
ja tie lieky beriem,ale citim sa stale ako pred kramami,bolesti brucha,prs bla bla...snad to takto nebude celu dobu,co to budem brat...a nejak ma boli lava ladvina ci co;(

mabe
autor
31. kvě 2010

ahojte, tak jsme nakonec byly venku 2h. tedka anicka spi jeste v kocarku a ja si ohrivam vcerejsi obed (babicka me dala jeste svickovou). 🙂

ja ju davam k sobe rano v 5h a pak spolu usneme jeste 🙂

mabe
autor
31. kvě 2010

tak anicka zatim porad spi v kocarku, uz 3h vtahu. 🙂 asi je fakt z toho vcerejska mimo.

nefertitka
31. kvě 2010

no chuda male zmordovane🙂 nech sa len vyhajka 😉 ja postupne uz balim a to je neskutocne,kolko veci potrebuje nikolka 😕 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru