Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
7. čer 2010

ahojte,ja som len narychlo dosla pozdravit,mame sa super,je tu horuco,niki sa tesi z vodicky,ostala by som tu aj mesiac🙂 pozdravujem drobcekov....

nefertitka
7. čer 2010

len si nikolka nevedela zp zaciatku zvyknut,stale je niekedy divna,ina klima,inny rezim,total prevrateny,nechce papat,pit...ale uz sa to lepsi,asi si zvykne a pojdeme domov:p
tak sa majte....paaaaaaaaaa

mabe
autor
8. čer 2010

ahojte holky, jeje vzpominky. my taky splodily anicku v techto dnech. 🙂

dneska jdeme cvicit v poledne, pak navsteva tetky a to tak bude pro dnesek stacit. 🙂

nefi, uzivej si 😉

bambi7
8. čer 2010

dobre rankooo

ako sa mate?
jaj konecne je slniecko vcera sme boli voonku aj doobeda aj poobede a bolo superrrrrr domka sa hrala a hrala a hojdala....

nef superrrr aj ja sa uz tesimmmm 🙂 a tesime sa na fotecky

no a ako sarlot?tehulka nasa?

a prajem pekny den babulky a deturencom

mabe
autor
8. čer 2010

ahoj bambi, my se mame fajn, akorat nas trapi prdici, ale masaze trosku zabiraji. aspon se pri nich vyprca, a zda se, ze je ji to prijemny. pocasi super, ale vcera teda bylo dusno, fuj. dneska jdeme v poledne cvicit.

ellysa
8. čer 2010

ahojte, no my tiež fajn akurát každý deň to bruško ☹
mabuš nevedela by si mi nejak popísať tie masáže, je len krúžim okolo pupku a trochu pritláčam a dávam na bruško, iné neviem
teplo je poriadne, ideme rýchlo vybehnúť von a potom až večer 🙂

mabe
autor
8. čer 2010

elly, taky brisko, to je hruza, ze? popsat? prvni je pravou a levou rukou jit zleva doprava celou dlani pres pupek. dalsi je: od zeber dolu k pipine celou dlani - nejdriv jedna ruka, pak druha a poradne zatlacit, neboj se - musi se ti mala uvolnit, nemit zatly bricho a pak krouzit okolo pupiku ve smeru hodin a nakonec pritlacit nozicky k brisku pokrceny. a toto tak 3-4x opakovat a ja to delam tak 2-3x denne. doufam, ze rozumis?

ellysa
8. čer 2010

ano mabuš chápem, skúsim to, zistila som, že ked som ju len tak hladkala plakala ale ked pritlacím tak je ticho, dnes prdíme ako starý chlap, dúfam, že bude lepšie 🙂
a masírovať sa má pred alebo po jedle alebo medzi
ja vám prajem aby sa to v tých troch mesiacikoch stratilo a budem dúfať, že aj nám
ja som včera zmenila aj mliečko, tak uvidíme

mabe
autor
8. čer 2010

elly, nesmis se bat pritlacit. ja masiruju, kdyz je treba, pokud bude po jidle, tak si trosku ublinkne, ale to prece neva.

ellysa
8. čer 2010

mabuš už som to skúsila, aj to myslím naozaj pomáha, lebo sa pokakala aj prdkala, len ona sa stále pučí, už je aj pokakaná aj prdí aj tak sa stále pučí až je červená ☹ , traz sa tvári že ide spať, no uvidíme 😉
ako bolo na cvičení?

mabe
autor
8. čer 2010

elly, hlavne ze se aspon trosku vyprcala. ja vzdycky citim ty bublinky jak zenu pred sebou. urcite ji to trosku pomohlo. dr. rikala, ze je to na prevenci. civviceni super, anicka spinkala v kocarku, takze mamka cvicila na 100%

mili1
8. čer 2010

Ahojte,ako sa máte babulky?nam cvičenie pomahalo, aj pupik, treba vydržkať, čoskoro to prestane,,,
Nef mi poslala foto mora, majú sa fajn, 😉
My sme dnes boli vonku na nakupoch a stretla som kamošku s ktorou sme sa už dlhooo nevideli tak ma to potešilo, aj dobrého kamaráta ,,tak mi trocha vylepšili náladu 😉 som mala zlu pre svokru, 😒
Moj zajtra odchadza preč a budeme sami,,,, 😉

mabe
autor
8. čer 2010

ahojte,

mili, ja vidim,ze pri masazi se vyprdi, ale stejne se tomu nevyhneme. my jsme taky sami, tatka je na basketbale. tedka anicka usina.

mili1
8. čer 2010

Ahoj mabbbb.... ako sa mate? uz spinkate?

mili1
8. čer 2010

Nejako tu bolo dnes prázdno, nef a bambi chýbajú 😉 🙂 aj lubka 😉

mabe
autor
8. čer 2010

mili, ja uspavam,porad to nejde. chvilku lezi, pak se hejba, vytrhne dudlika a uz je vzhuru.

sarlotta
9. čer 2010

dobré ránečko maminy🙂

mabe
autor
9. čer 2010

dobre ranko devcata, tak dneska jdeme v 10h s kamoskou ven, snad se nevyparime. anicce dam body s kratkym rukavem a prikryju plinkou, snad ji to bude stacit.

ellysa
9. čer 2010

ahojte, no my cvičíme ostošesť dík mabuš, trochu to pomáha ale večer bol zasa rev a uspávanie do polnoci ☹ , no asi sa stým budeme musieť zmieriť a vydržať
teraz sa nám podarilo pustiť do plienky, smrdí až za roh, tak sa idem pozrieť čo narobila ale som šťastná keby sa tak chcela celá obkakať 😉
mabuš chcela som sa spýtať ako bolo v tom babyvaku, ja uvažujem o šatke, len si neviem vybrať 😅

ellysa
9. čer 2010

mili no my si môžeme len tú fotku obzerať, nef musí byť super. a vy ako s drobčekom, budete sa už chodiť niekde kupkať?
sarlott ako sa máte, už máš všetko nachystané? sarlotka je za chvíľu medzi nami 😉
a bam je kde?

ellysa
9. čer 2010

Inak Oli si práve sama pretočila hlávku z jednej strany na druhú, je na brušku, ja viem že to vie každé bábo, ale ja som na ňu takáááááááááá hrdáááááá, celá mamina-šikulka 😝 😀

mabe
autor
9. čer 2010

ahoj holky, tak jsme zpet. anicku jsem mela v bodycku s kratkym rukavem a nozicky prikryty plinkou. teda to byl vylet - 10km jsme usly. uz su uplne znavena, ale bylo krasne.

elly, podle me je naprd. nelibi se me, jak ma anicka zkrouceny nohy do oblouku kolem me. my koupime nositko az bude sedet. kamoscin chlapecek ma zepry tak zatvrdly bricho prdikama, ze mu stejne nic nepomuze, zepry je to reakce na jeji mliko. takze musi jenom cekat. oni v noci nespi skoro vubec a pres den jenom v kocare 😒

bambi7
9. čer 2010

cafte babulky moje aj vy mi chybateeeee
len teraz sa mi moc neda chodit blbne mi net a este nam robia na baraku strechu a tak to tu bucha tak domku zabavam a sme stale vonku ale je teplo cooooo.....

no ved som bola aj vcera robit poriadok domka chodi spat okolo 20h a taka bola uvanena a plakala a plakala lebo bol buchot tak som im povedala nech idu domov.....ze kedy to maju robit 😠 tak som im vynadala ze chcem vdiet zmluvu do kedy maju robit ze cez den nespi v pohode to beriem musia robit ale aby nemala este vecer klud 😠 ako mam rocnemu dietatu vysvetlit aby este nespalo? tak a hned bolo ticho 😀 a domka mohla spat 🙂

no ako zvladate teplo babule ale toto je uz moc nie 😀 este bazen a bolo by parada 😉

tak sa tu majte krasne

mabe
autor
9. čer 2010

bambi, chybis nam taky 😀

mili1
9. čer 2010

Ahojte,,, my sme dnes boli u mamky a troška sa flákat v meste,,, 😉
bam no je fakt horúco, dnes sme boli u mamky v paneláku, tam sa neda vydržať,,,my máme v dome dobrý chládok 😉
no dobre si urobila ked ešte aj večer búchajú 😒 nech robia cez den
elly my si chceme kúpiť bazen na záhradu a tam sa budeme kúpať, ale sem tam pojdeme aj na kupko 😉
Olivia je šikulka ,,,no jasne že po mamine 😀
šarlot ty onedlho rodíš ,,, už ste zdravučkí?

mabe
autor
9. čer 2010

anicka spi uz 2,5h jako zabita. venku nespala, sem tam pospavala, ale asi bylo moc vedro. manza jel tedka na motorku na chvilku, tak mam oddech. mela bych nekdy umyt okna, ale asi dneska jenom vysaju. jo a jeste zehlit.

mili, my taky v baracku mame prijemne 🙂

sarlotta
9. čer 2010

kuk holky... hele jak onedlho rodíííš.... ještě 8tt 😅 😀 😀 😀 😀 si to musím užít..... ale to horko to je peklo teda.. ve stínu zas žerou komáři.... uuuuu... musím se nafíkat offem jak půjdem zítra ven s malým. dneska sme tam vydrželi hodinku.
ale dopolko procházka do obchodu, tak sme byli na vzduchu.
malý už zítra frčí do školky, rýma je poléčená a já mám masážku🙂))))))

no nachystané, žehlím, žehlím.... 😲 ale já toho mám víc, věci po malém do roku 😎

mabe
autor
9. čer 2010

sarlotko, ten hic je hroznej. ja zatim nic nedelam, anicka porad spi. snad se vzbudi za chvilku na jidlo. a aby spala v noci...

sarlotta
9. čer 2010

hele došlo lehátko🙂

mabe
autor
9. čer 2010

nekoupila si to lehatko pozde? krystufkovi je to trosku maly 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru