Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
12. čer 2010

Ahojte, uz sme dosli, bolo super...deti sa kúpali v bazéne , malý sa motal stále okolo a člapkal vodičku, chcel ist dnu,, to bol krik 😀 velmi rád má vodičku, už ked vidi vaničku nikto ho od nej nedostane 😀
elly sestra odišla do Holandska na dva mesiace pracovať ,,,
inac aj ja som si pozrela tie fotky nef zopár krát....sú krásneeeee, nef a pristane vam to
ešte sme boli voliť aby sme sa mali lepšie ,,,ale v to neverím že by bolo lepšie na Sk, dnes mi hovorila teta ktorá chodí do Rakuska že dostava tam pekne detske pridavky ,,, to nie ako u nas 😠 😒
ja som rozmyslala ze by sme sa sli niekde kupat ale ja sa neodhodlam sama,,to sa musim riadne nabaliť a ja si to ani neviem predstaviť :
Nef ja sa cudujem ze chodia s takými malinkými detičkami ja by som sa bála ...ale mozno len ja som taky bojko 😀

bambi7
12. čer 2010

cafte babulky moje no dnes som makala mala som svadbu a teraz som dorobila pierka svadobne a ozdoby na flase menovky na dalsiu svadbu a pojdem si lahnut ...zajtra mam stretnutie ohladom svadby....

no nef vitam vas doma no krasne fotky uz sa tesim aj ja....no uvidime domku v lietadle ako bude....
a uz chodimeeeeeeeeeeee uplne sameeeee 😀 😀 teda domka ja uz davno 😀

jaj to je teplo co jaj az moc ked clovek nie je vo vode.....

a ako sa mate?

idem hajat tak paaaa

mabe
autor
13. čer 2010

dobre ranko devcata,

tak predpovedi vcera se naplnily, u nas obrovska bourka. vytopilo nam to koupelnu a trosku sklep. my mame koupelnu ve sklepe. manza se sel koupat a rikal, ze uz neodtika kanalek a pak za hodku jsem tam dosla a 4cm vody v koupelne. pretekl odpad sracek.takze jsem v 22h umyvala koupelnu. 😝 ve sklepe taky neco vody, ale tam je to vys a vyspadovany, ze se udelalo uprostred jezirko. no, zase se procistil vzduch. anicka lip spi, jeste tedka spinka a to spi od vcera od 20h. dneska prijdou nasi na obed - mamka udelala gulas a pak jedeme na rodinnou navstevu. uvidime, jeslti bude porad pod mrakem.

ahoj bambi, ty ses tak sikovna. 🙂

mabe
autor
13. čer 2010

elly, bundu vetrovku, kdyz bude prset a tak. ne, zimni. 🙂

nefi a kam se chcete stehovat?

mabe
autor
13. čer 2010

mili, ahoj, tak to jste se paradne zabavily 🙂

nefertitka
13. čer 2010

ahojte...mili aj mala je taka co sa tyka vody,ale tam ju to az tak nefascinovalo,nechapeme ze preco🙂skor ten piesok ju strasne bavil a kamienky...
bam dakujem za privitanie;) super,ze uz chodite,aspon sa mala vybeha po plazi 😀 na kolko idete vlastne?

inak je to strasne tazke,si zvykat zas doma na normal:( 😝 ...a hlavne,ze jedlo si musim spravit sama,nepridem si len tak na hotove 😀 ...a more mi chyba,ja more milujem....skoda,ze tu ziadne nemame...

mabe najradsej by som sa nastahovala niekam na plaz 😀 😀 😀 ...ale nie,jednoducho chceme vacsi byt a za menej penazi,lebo tieto splatky sa nedaju a ked si to predstavim na 30 rokov 🙄 😠 ...najradsej by sme nieco v rakusku ako pisala elly...

mabe
autor
13. čer 2010

nefi, v rakousku? vy pujdete ze slovenska do rakouska? to jsou veci.

nefertitka
13. čer 2010

neviem ci pojdeme,ale len tak niekam na zaciatok,ak by sa dalo...chceli by sme ten druzstevny byt...ide nam hlavne o to,aby sme nemuseli cely zivot platit take vysoke splatky
a ako sa ma drobec?brusko ju este trapi?

ellysa
13. čer 2010

ahoj pridala som nejaké fotky, inak malinká v noci dobručká a odkedy papáme tie homeo ani bruško nebolí klop klop klop klop klop 🙂

sarlotta
13. čer 2010

kuk🙂

ellysa no je to miláček krásný🙂)) jsem ráda, že bříško je lepší 😎

my byli včera v zahradách🙂

ellysa
13. čer 2010

😉
sarlott vám bolo super 🙂 len neviem po kom šiel ten páv, či po malom, alebo po tej jeho zmrzline 😀

sarlotta
13. čer 2010

😉 no po zmrzlině🙂 jsou rozmlsaní potvory 😀

mabe
autor
14. čer 2010

dobre ranko

elly, jake homeo?

sarlotko, to jste se mely 🙂

ja jdu dneska na ten prevaz nebo teda prelep znaminek a pak k nasim, odpo budu zehlit.

ellysa
14. čer 2010

dobré ránko
no my dnes v noci sme boli od tretej umrnkané a spali ako myš na vreci a o pol ôsmej som zistila prečo, pogrcali sme celú posteľ ☹ ale aspoň sa jej uľavilo.
mabuš tie homeopatiká sa volajú chamomilla vulgaris, sú aj sna problémy s prerezávaním zúbkov, buď 9CH alebo 15CH, 5 guličiek roztopiť v 5ml vody a pred každým papaním dávam 1 ml striekačkou, včera večer nás zasa trochu zapekalo ale dala som jej ešte taký rascový čipok a ráno sa už pekne pokakala, len teraz mi zasa nechce odgrgnúť a potom ju tak bolí žalúdok, ach jaj

nefertitka
14. čer 2010

ahojte,elly pozrela som fotky,krasnucka je bambulka, a uz bude mat mesiac,to ako ten cas leti?to snad neni ani pravda;)
my mame tiez zas trampoty so zubkami,rastu jej vzadu,tie bocne predne neviem kedy vylezu.Nejak divne jej to rastie a pomaly 😠 .A nejaka je zachripnuta a zamlknuta,asi jej chyba grecko 😝 ...a ten hlasok zachripnuty ja neviem,bud zubky,alebo zmena klimy,alebo klima z lietadla...bohvie.
Vcera sme jej pustali,co sme natocili na dovolenke,chudatko nase malinke,stale hovorila ze "tam tam",bola nalepena na telke a dvihala nozku,chela do nej vliezt,radsej jej to uz nebudeme pustat...aj ja by som tam hned naspat prehupla cez tu telku,keby sa dalo 😝

nefertitka
14. čer 2010

a lubica sa ma kedy vratit,neviete?bohvie ako sa mali oni

sarlotta
14. čer 2010

Dobré dopolko🙂 tak u nás dusno, hnusno, zataženo... 😝

mili1
14. čer 2010

Ahojte, u nás prší, hned je lepší vzduch, včera sme si stihli upiect ešte slaninu a malý sa motal okolo altánku, páčilo sa mu,,,,
Bam Domča je šuikulka ked už chodí, Niky už chodí za jednu ručičku ale akosi sa bojí ísť sám 😉
sarlotka krásne fotky,,,,
Elly Olivia je zlatučká 😉
Nef to ti verim že by si sa vrátila

sarlotta
14. čer 2010

Holky malý si mi stěžuje na bolení stehna na pravé nožce zespodu cca od pátku... když si sedne na záchod, tak úplně bečí, na pohled tam nic nemá, ani modřinu ani od komára nic... přijde mi to jako natahlý sval nebo že by mu rostla šlacha ?
přemýšlím jestli jít k dětskému doc nebo rovnou na ortopedii 😅

mabe
autor
14. čer 2010

ahojte holky, tak my dneska na te kontrole se znaminkama, jdu v pondeli na vytahovani stehu, potom u nasich, pak 2h spanek. 🙂 zitra jdu na masaz, uz se moc tesim. manza bude hlidat, prijede domu na obed a pohlida, jdu od 13:30-15:00. to bude relax.

holky, ja uz budu teda pomalicku muset davat anicku do kocarku ven na jezdeni. musim se to naucit ji dat z ruky. ale bude to tezky ze zacatku - nebyt s ni. ale do kocarku si rikam, ze bych mela vydrzet, ona bude spinkat.

musim jit za kriklounem, pak dojdu

mabe
autor
14. čer 2010

holky, bolil vas taky prsa? me pripada, ze me boli z toho 3mesicniho kojeni. ne nejak moc, ale pobolivaji.

mabe
autor
14. čer 2010

ahojte, tak u nas mel tatka uspavat konecne. at se to taky poradne nauci a nemusim to delat sama. kdyz byla anicka mala, tak to delal bezne, ale tedka uz je to jinaci. no a akorat volala tchyne, ze se vraci z rakouska a at pro ne dojede k autobusu, takze dneska zase nic. vcera mel uspavat a chtelo se mu kakat hrozne.

mabe
autor
14. čer 2010

chtela jsem zehlit, ale nebudu, boli me hodne zada.uz se mooc tesim na tu masaz zitrejsi.

mabe
autor
14. čer 2010

ja musim zacit s tim pujcovanim na vozeni. anicka venku spi, takze ji nikdo vytahovat nebude a ja si trosku odpocnu, uz me to navecer leze na mozek. mam ji moooc rada, ale uz za 3 mesice je toho hodne. to je fakt. bude to tezky, ale musim to nejak zvladnout.

mabe
autor
15. čer 2010

dobre ranko devcata,

tak anicka dneska poprve strka hracky do pusy a papa. 😀 jak umyvate hracky? nejak hodne nebo normalka oplachnete? za hodku nakojim a pujdeme ven a potom v 12h na tu masaz, moc se tesim.

ellysa
15. čer 2010

ahojte, babule my zasa do polnoci mrnčanie vrtenie, potom zaspala a buvala až do pol piatej a potom ešte do ôsmej, teraz tiež driemka, včera mala zlý deň, ja už neviem, čo jej je ☹
vykakaná, prebalená, napapaná a strašne mrnčí a šije so sebou, neviem, či má stále ťažký žalúdok, alebo ju bolí niečo iné...
teplotu nemá, ušká to asi tiež nie sú, keď jej ich pritlačím nič,,,jaj dúfala som, že budem mať kľudné dieťa, čo prespí celé dni a noci a mám nerváčika 🙄 , ale aj tak ju ľúbim 😉

sarlotta
15. čer 2010

kuk holky🙂 dneska je u nás nááádherně🙂 není pařák, ale sluníčko svítí, ideální počásko🙂))

ellysa huškat, chovat, mazlit 😉 malý byl taky bečák... sem furt jezdila s kočárkem 😀

sarlotta
15. čer 2010

za hodinku jdu na gyndu, pak Vám písnu🙂

ellysa
15. čer 2010

sarlott no však som zistila, že sa ukľudní keď si ju zoberiem na ruky a len pritisnem ani nemusím hádzať alebo chodiť, je to náš maznáčik, no čo

držím palceeee a pozdrav sarlotku

mili1
15. čer 2010

Ahojteee, sarlot držím palčeky ,,, 😉
elly že nerváčika 😀 😀 malá zistila že najlepšie jej je na rúčkach 😀
Babulky náš je taký šibal, že ani prebaliť sa nenechá, musím mu strčit niečo do ručky lebo hned je na brušku a vrtí sa... 😀
o obliekaní ani nehovorím ,,,ale je zlatučký,,,už všetkému rozumie a začína opakovať slová ,,, 😉 ked ideme k psikovi začne akože havkať haf haf 😉
Včera som mu dala prvý krát jahody zo záhrady a velmi mu chutili
U nás je dnes krásne počasie, nie je tak horúco, tak pôjdeme na prechádzku ...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru