Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
15. čer 2010

kuk holky, tak jsem zpět z kontrolky... čípek ok, měkčí od minule, ale tak jak má být🙂 malá hlavou dole, srdíčko jsem viděla 😉 . Dostala jsem železo- Tardyferon- že krevní obraz z minule dobrý jen malinko snížené to železo. Hořčík 1x denně magnosolv a jelikož sem se nabonzovala, že mi otěkají šlapky a ruce ráno, tak doktor říká noooo tak dietka- neslané, nemastné, nesmažené, netučné... 😲 😲 😲 žádná zabijačka, uzeniny, smažený květák, sýr atp... mnooo se mi seběhly sliny🙂))))) 😀

sestra mi naměřila před kontrolou 130/90 2x a po kontrole 118/77.... no přestává to být sranda.
další kontrolka za 14 dní a pak už po týdnu 😉

jo a koupila jsem si probiotika ať nás pak netrápí prdíky.. u malého to fungovalo🙂)

ellysa
15. čer 2010

mili musí už byť zlatučký, teším sa keď už bude Oli taká rozumná 🙂 a že sa s ňou už bude viac dať robiť, hrať sa, aj keď asi to bude ešte náročnejšie 😝
sarlott super, som rada, že je všetko tak ako má byť 😉
my sme sa vrátili z prechádzky, krpo ešte spí, tak obedujem, dnes inak spí celý deň, asi doháňa ten včerajšok, no len aká bude noc a zajtra musíme ísť na sono kĺbikov a ideme 40 km tam a potom naspäť a ešte vybavovať prídavky, mám nervy ako to bude zvládať, či nám nepreplače pol dňa 😕

ellysa
15. čer 2010

a odvčera už papáme väčšinou po 4 hodinách-som rada 🙂

mabe
autor
15. čer 2010

holky, tak ja byla u te fyzioterapeutky. vzdycky delala kombinovany masaze a tedka dela jinou metodu, pro me kdo neni moc na to duchovno nevim. dela neco jako pres mozek vyrovnani energie v tele, napravovani organu nebo tak neco. jezis, ja zapomela jak se to jmenuje. uvidime co priste, ale je zajimavy, ze presne vedela, kde me co boli a ze mam spatnou stitnou zlazu. 😖 rikala, ze je treba vsechno srovnat v hlave, ze mozek vsechno ovlivnuje, tak to napravuje timto zpusobem, treba na tom neco bude. i kdyz ja jsem na to opatrna. no a manza hlidal a anicka celou dobu brecela. tak nevim, jestli nahoda nebo ze by vedela, ze mamka je pryc? 😖

sarlotko, gratuluju ke ko. 😉

mabe
autor
15. čer 2010

elly, tak to my zase papame casteji, myslim si, ze rustovy spurt to je. je takova po 2-2,5h mrzuta, mrcava.

mabe
autor
15. čer 2010

tak uz to vim, je to kraniosakralni terapie

mili1
15. čer 2010

elly to bude o chvílu ,,,,aj ja som hovorila , že potom bude lepšie ked už bude rozumieť všetko ale je to náročnejšie lebo je šibal, ked mu niečo nechcem dať tak rozumie že to nemôže ale smeje sa mi a predsa to ide zobrať 😀 😀 do kvetinača rad chodí a vyberá mi zeminu 😀 ked bol malý tak len pekne ležkal v postielke, kočíku alebo bol na rukách a všetko sledoval 😉
sarlotka gratulujem ku kontrole ...malá je poslušná...
Bambi mi písala správu, že jej nejde net ,,, 😒 pozdravuje vás a chýbate jej 😉 🙂
mab malá určite cítila že nie si doma ,,, 😉
Ja som dnes okopala záhradku lebo už by nám pomaly narástlo viac buriny ako zeleniny 😀 😀 aj zemiaky som okopala bolo toho dosť ..dnes už budem len oddychovať... 😉 🙂

mabe
autor
15. čer 2010

mili, asi jo. chuderka mala, tatkovi brecela celou dobu a tedka usla behem minutky.

mabe
autor
16. čer 2010

dobre ranko, tak u nas se spinkalo az do 8:15h, parada. tedka si anicka hraje, ja uklidim a jdeme ven. odpo si uzijeme tatku, a snad dneska nepujde na pivo, neco takovyho rikal, ze by mely jit s praci. uvidime.

mabe
autor
16. čer 2010

ja tedka premyslim nad tou darcou. byla jsem u nasich v pondeli a vypada spatne. ji, sladkost si taky vezme, ale chodi tak tak, kdyz pije, ji, tak si sedne. rozjizdi se ji nohy. a je uplne vyhubla. fakt hodne. driv ji byla videt pater, ale tedka nema uz ani zadnej zadek, proste vsude jsou citit jenom kosti - zadnej sval, maso. 😒 nevim, jestli se netrapi, i kdyz ten veterinar rikal, ze ne. 😖

mili1
16. čer 2010

Ahojte, u nás dnes prší tak asi nepôjdeme vonku, včera sme boli kúpiť sandálky pre malého na leto...ale tie ceny 😒 sú drahšie ako moje 😒
Dnes som urobila tvarohovu žemlovku a malému zeleninku s maskom , bude mať aj na zajtra ...
Kde ste všetky?
mab ahojjjjjj,,,

mabe
autor
16. čer 2010

ahoj mili, u nas taky prsi je to vopruz. chtela jsem jit moc ven. to verim, ze ty boticky jsou drahy. anicka tedka mela 5 minutovyho jecaka, ale z niceho nic, byla uplne v kreci, asi to brisko ju zazlobilo. nic nepomahalo, ani papani az jsem ju supla do kocarku a vozila chvilku po obyvaku, tedka chvilku spi.

sarlotta
16. čer 2010

kuk holky, tak jsem vylezla z pelechu, nooo není mi dobře 😝 😅 ráno sem vyhodila snídani- sem si blbec uvařila čaj kvůli bolení v krku a neeeeeee, nesedl mi... tak ležím a spím celý den... venku zima, hnus, prší...... 😔

mabe
autor
16. čer 2010

sarlotko, ahoj, pekne lez a vychutnavej si to. ja tedka spala s anickou 2h a jsem jak prastena do palice. nechtela spat kvuli prdikum, furt se kroutila, tak jsem ji skrcila nohy a drzela je a nakonec nejak usla.

mabe
autor
16. čer 2010

holky, ja snedla dneska celou cokoladu. 😲 muzu to pri kojeni takhle? ja su prasisko 😀

ellysa
16. čer 2010

ahojte my sme boli na tej kontrole, všetky deti spali a naša revala 😅 nožičky ževraj fajn, ale pravá noha je trošku horšia, tak mesiac máme baliť naširoko, oni mi ukazovali, len že mám taký valček ako obväz dať medzi body a plienku ale mne sa to nejak nepáči, keď zložím plienku je to nejaké veľké, oni tam mali niečo iné, tak som jej dala normálne plienku a ortopedické nohavičky.
Môžem jej to dať aj na oblečenie, lebo potom jej neviem nič obliecť, teraz to má na tepláčkoch a o mesiac na kontrolu.
mabe neskúšala si tie bio gaja kvapky alebo tie homeopatiká, naša už kaká aj prdká pekne, iba sem tam problémy ale nie každý deň ako mávala

mabe
autor
16. čer 2010

elly, anicka papa uz dva mesice ty bio gaja + baby calm. kadi 2-3x denne, prdi furt, ale stejne se krouti. ne porad, ale k ranu a sem pres den taky. asi je nachylnejsi na bolest nebo co, treba ji to boli trosku nebo pichne pri prdeni a pisti. jsem rada, ze ko dopadlo dobre.

lubica69
16. čer 2010

Ahojte kočky Tak my sme už doma Prišli sme už v nedeľu ale ešte sme vybalovali dospávali prali a tak Inak sme všetci po príchode ochoreli Neviem či z tohto počka Inak bolo fajn Určite vás potom dočítam Nef a vy ste sa ako mali?

ellysa
16. čer 2010

ahoj lubi, chceme fotky 😀 a rýchlo sa vyliečte
mabe čoko by sa ževraj nemala, ale zasa dnes som čítala, že do MM ide len 1 % zo stravy matky takže ani tak veľmi na tom čo zješ nezáleží

ellysa
16. čer 2010

a inak mne sa mlieko úplne stráca, dnes som odsala len 30 ml,asi ostaneme len na fľaši ☹

lubica69
16. čer 2010

Ely ďakujem a nech máš čo najviac mliečka A pridám potom nejaké foto Určite 🙂

nefertitka
16. čer 2010

ahojte....
Lubi vitajte doma,rychlo sa uzdravte,my sme sa tiez mali fajn,este by som sa vratila....bolo priam super 😉 pocasie take akurat,ani nie moc velka horucava,ani zima...
mili aj nasa tak vymysla s prebalovanim,uz velmi dlho 😀 ...a inak vsetci co kde nikolku vidia,aj na dovolenke povedali,ze uprimne take sidlo este nevideli...ja neviem ako vase deturence,ale ona nevie proste sediet,len lietat...ja som vystavena...zajtra ideme k ocnej,potrebujem zas posilu,lebo to zas budeme lietat hore dole a niekto musi strazit aj veci...ale som zas vyklepana ☹ ...chuda,zas ju budu stresovat,to zas bude placu.A dufam,ze sa to nezhorsilo 😨
elly,neva ked nebude mliecko,ked neni tak neni,co uz...tak bude papkat umele...aj my sme tak dopadli...

mabe
autor
16. čer 2010

elly, ty malou vazis?

lubi vitej

mabe
autor
17. čer 2010

dobre ranko devcata,

tak my v noci dobry, ale po jidle v 4h uz nemohla usnout, prdici, porad se kroutila. tak jsme nejak takhle lezely do 6h, sem tam spanek kratkej do dalsiho vzdechani, v 6h jidlo a pak jsme se vykakaly a ja ji dala manzovi v 7h jak vstaval do prace a na pul hodky jsem si schrupla. snad az nebudou prdici, tak bude spat dyl, nebo ze by byla takovy ranni ptace? to snad ne, mamka takova neni.

mabe
autor
17. čer 2010

dobre ranko devcata,

tak my v noci dobry, ale po jidle v 4h uz nemohla usnout, prdici, porad se kroutila. tak jsme nejak takhle lezely do 6h, sem tam spanek kratkej do dalsiho vzdechani, v 6h jidlo a pak jsme se vykakaly a ja ji dala manzovi v 7h jak vstaval do prace a na pul hodky jsem si schrupla. snad az nebudou prdici, tak bude spat dyl, nebo ze by byla takovy ranni ptace? to snad ne, mamka takova neni.

mabe
autor
17. čer 2010

dneska valime ven s kamoskou, je pekne. minule jsme byly venku 5h 🙂

sarlotta
17. čer 2010

dobré ránko 😉
tak jsem byla u doc, udělala mi stěr- výsledky v pondělí... a zatím mi dala kloktadlo do krku... no je mi líp, ale v krku bolííí 😔 mám ležet, tak jen nakuknu co nového a jdu bucat 😉

sarlotta
17. čer 2010

ahojík lubica🙂

ellysa zkus ještě kojit/odstříkávat hlavně v noci- mohlo by to pomoct... ale když to nepůjde, tak se nic neděje - jen to bude dražší - UM 😀 ale malá už bude mít měsíc... takže mlezivo a první mlíčko dostala s protilátkama 😉 tak jsi udělala co jsi mohla.

výhody delšího kojení jsou spíš v tom, že pevnou stravu můžeš zavádět později- protože mimís dostává z MM všechny živiny a nechybí mu tak bílkovina a vitamíny, které v UM nejsou... nekoj děti mají příkrmy proto už od ukonč. 4měs a kojené od ukonč.6 nebo i později klidně. No a pak když rostou zoubky nebo je průjem, afty v pusince tak kojčo pomáhá líp dítě utišit. Tím jak dítko saje, předává tělu matky info o svém zdravotním stavu ze slin a mléčko se tvoří dle toho i s obrannými látkami.

sarlotta
17. čer 2010

mabe ahojík, teda Vás ty prdíci ne a ne přestat otravovat kakra 😠 a jak Vám jde pasení koníků, líbí se jí na bříšku ?

sarlotta
17. čer 2010

@nefertitka mě malý taky neposeděl v roce a půl... ale to je snad normální neeee ??? 😀 😀 😀 naše procházky probíhaly ve stylu... já batoh na záda, otevřela sem dveře a 2 hodiny běhala za malým po celém sídlišti a všech skluzavkách a průlezkách... žádné sezení na písku a dělání báboviček... na to přišel až kolem 3roku 😉 nejhorší bylo, že mu bylo jedno jestli je na chodníku nebo na silnici 😲 😖 to sem musela být furt ve střehu a včíl je úplně normální, zahraje se sám, sám mě upozorní, že jede auto, chodíme přes přechod za ručku...dost ho vycepovala školka v tomto🙂)) tam je takový důležitý, že všichni chodí za ruku s reflex vestama 😉

jo a držím všechno co mám na kontrolku ať je to lepší 😉

ellysa
17. čer 2010

ahojte
no tak my úplne naprd od pol siedmej plačkáme a neviem, čo sa nám robí , ☹ som hotová aj ja aj ona asi bruško ale kto vie pri takom krpčekovi, ráno mala úplne upchatý nos chrčala, ale dala som jej kvapky a odsala a už v pohode a sem tam trošku zakašle ale skôr sa krúti, tak dúfam, že nie je chorá, horúčku nemá
mabuš nevážime nemáme deckú váhu ale včera som sa odvážila ja a potom s malou a asi už má 4 kilá
nef doki nezávidím, už viem aký je to stres, len to nejak prežiť a potom si dať niečo za odmenu

inak baby ja v sobotu cestujem k našim na oravu, je to 250 km a ostanem tam celý týždeň, mm musí ísť na celý týždeň preč a nechcem ostať sama, myslíte, že to malá zvládne, mám z toho trochu stres

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru