Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
27. čer 2010

@sarlotta ahoj

lubica69
27. čer 2010

Ahojte kočky Šarlot Mabe tak ste mali včera perný deň My včera na tej vatre Dnes guláš a grilovanie Je krásne von Konečneee slniečkooo

mili1
27. čer 2010

Ahojte,,, elly my sme to mali na líčkach ak mal malý pol roka, kamoška a nef mi poradili Holtov krem a fakt pomohol ,,, natierala som to asi 2 tyzdne v kuse a potom len sem tam a pomohlo...skús ho...inač pekné foto si pridala 😉
Nef Nikolka je šikulka .... 😉 len nech to pomôže a bude dobre... 😉
Ja som dnes varila ,,,,maly nevedel zaspinkat lebo sa nevedel vykakat.... ☹
sarlotka ,,, nef čo ste zvykli dať aby sa vám drobci vykakali ? kompot slivkový alebo? ani neviem z čoho, rozmýšlam a nič také nepapal 😒

mili1
27. čer 2010

Lub pekný víkend ste prežili 😉 🙂

lubica69
27. čer 2010

Mili ďakujem Juj a na vykakanie neviem Asi sme ten problém nemali alebo si nespomínam Prepáč

sarlotta
27. čer 2010

@mili1 na úpravu zažívání je nejlepší mrkvička vařená, nebo mrkvová šťáva i na průjem i na zácpu 😎 ... a ty švestky můžeš zkusit určitě🙂 když Ti to bude jíst🙂 no a nějaké mléčné výrobky - jogurty, čerstvý sýr tvarohový, sladký tvaroh... prostě nic hutného 😉

nefertitka
27. čer 2010

ahojte,tak vikend za nami...to vzdy preleti jak strela...konecne je vonku leto🙂 a ma tak byt minimalne cely tyzden,len nech neni zas strasny hic,to zas nemusim...
mili na to kakanie som pocula aj ja,ze mrkvovu stavu,kup jej mrkvovy dzusik,taky ten husty,co sa pre deti vyraba...babylove alebo tak, to zarucene viem,ze nikolka po nom vzdy kakala 🙂 a to vies ako ze sa nemoze vykakat?
nam uz nastastie preslo viac ako 48 hod.od urazu a sme v poriadku,,ufffff...ale teraz zas davam na nu asi prehnany pozor,ale tak radsej ako zas uraz...

ellysa
27. čer 2010

ahojteeeee, no veu víkend za nami, nám už prišiel tato a zajtra ráno ideme domov a máme týždeň dovču sa tešííííííííííím, inak v kočíku byť stále nechceme, tak kočíkujeme v autosedačke, dnes v nej spala vyše troch hodín, dúfam, že jej to nejak neublíži ale chcem aby bola na vzduchu a čo keď inak nechce

mabe
autor
28. čer 2010

dobre ranko holky, tak my vstavaly pred chvilkou, anicka dneska zatim dobrou naladu aji se rano sama vykakala. za hodku kojime a pak pujdeme ven, nakoupit a tak, jenom na chvilku, at nejsme pres ten hic. na 16h jdeme cvicit ven. jak chodim cvicit, tak si holky vymyslely, ze budeme cvicit venku. mame v brne vetsi park ve stredu mesta, tak tam jdeme trapcit. 🙂 jsu zvedava.

elly, mala ti nechce byt v kocarku? zvlastni,anicka jakmile vyjedeme hnedka usne.

nefi, tak to jsem rada, ze je to ok.

mili1
28. čer 2010

Ahojte,,, sarlotka, nef dakujem za rady ,,,skusim kupit tu mrkvovu šťavu , slivkový kompot nechcel 😒 potom spapal jahody a vykakal sa ... 😉 hned mu bolo lepšie,,, ale začali sme teplotovat tak sme šli k lekárovi a sme prvý krát ... ☹ máme angínu,,,, joooj ....nasadili nam antibiotika tak som zvedava ako mu bude.... 😒
baby ak ste davali antibiotika nič drobcom nebolo? ja sa bojim či mu sadnu atd,,, zatial žiadne nebral
elly ani Niky nechcel byt v kočíku, my sme nasadili autosedačku a tak sme chodili všade.... 😀 každý sa nás pýtal kde sme kupili taký super kočík 😀 😝
sme sa pýtali známych lekárov či mu to neuškodí a každý nám povedal že by nemalo,,,,no dlho by tam nemal byť
mab ahojjjj

lubica69
28. čer 2010

Ahojte Kočenky Juj no víkend hrozne rýchlo ušiel Už nech je ďalší S tou autosedačkou viem aj ja,že by sa nemalo byť dlho v nej A fakt aj my sme pijávali mrkvovu stavu Najlepšia bola z Lidlu Mili neboj antibiotika mu len pomôžu ale sleduj to Keby sa,že nejak začne vyhadzovať alebo hnačkovat tak volaj dokine Prajeme skoré uzdravenie

sarlotta
28. čer 2010

Hezké pondělíčko holky 😉

Tak jsem zpátky z kontrolky a kafíka všechno ok, příští týden jdu už na ozvy 😲 😀

sarlotta
28. čer 2010

ellysa mě malý první pocházku s kočárkem celou prořval 😅 😀 pomohlo ho dát na bok a přidat plenku k pusince, potřeboval cítit něco kolem sebe🙂

mabe
autor
28. čer 2010

sarlotko, gratulujuuu 🙂 me taky mala prvni prochazku kricela, ale pak to bylo ok. krici, kdyz ji dam do kocarku, ale jakmile se rozjedeme tak spi

ellysa
28. čer 2010

ahojte
sarlott super
no naša to má len posledný týždeň predtým bola v kočíku v pohode aj tri hodiny, dúfam, že je to dočasné 😒 , mili a v športiaku už chcete byť´?
dnes sme boli na prvej prehliade v AT, malá má už 4150g a 57cm, dostali sme nejaký vitamínik a zaočkovanie proti rotavírusom, inak aj na SK sa do tretieho mesiaca neočkuje injekciou? 😕
a mohli by ste mi napísať aké očkovania máte už za sebou, aby som to vedela porovnať?

nefertitka
28. čer 2010

ahojte, mili dufam,ze Niky bude co najskor fit, my sme este antibiotika nebrali...ale urcite pomozu,neboj...
elly, ja ani neviem,proti comu vsetkemu je uz mala zaockovana, a normalne ju aj do 3.mesiac ockovali injekciou...ved zas rozdiel rakusko slovensko...
inak vy ste nikto nemali problem s opuchom na ramienku?neviem , tusim to je ockovanie proti TBC a ked ju preockovali do stehna druhy krat asi po 3 mesiacoch,tak jej ten vpich v ramienku opuchol...tak sme boli na plucnom
elly,ja ked som bola uz bezradna,tiez som malu nechala hajat v autosedacke,aj 3 hodky,ale snad sa ju tam nedavat kazdy den,alebo ked v tej autosedacke,teda vajicku zaspinka,skus ju preniest do kocika na vzduch,alebo do postielky,,,
sarlotta, gratulujem🙂)))coskoro budes dvojmaminka 😉

nefertitka
28. čer 2010

a boli sme dnes u neurologicky, tak sa jej zda v poriadku..este do spravy napisala,ze dieta neustale v pohybe 😀 ...jasne,ze jej tam zas behala po celej ordinacii 😀 ...ona je fakt podla mna hyperaktivna,no a ona nam zas vravela,aj ked neni ortoped,ze by ten palcek nechala az ked bude o dost vacsia...co lekar,to nazor...

nefertitka
28. čer 2010

a dnes mame rok a pol a nejak sa mi zda,ze nejak malo rozprava...ale ved zas kazde dieta sa rozrozprava inokoedy,nie?niektore skor,niektore neskor,fakt neovlada az tak moc slov...no ved ono to pride...neurologicka mi povedala,ze do konca 2. roka ma uz dokonca aj sklonovat 😨

ellysa
28. čer 2010

nef no vidíš, všetko bude v poriadku a s tým rozprávaním, no čo ja viem, to je naozaj u každého rozdielne, napríklad moja sesternica nehovorila do dvoch rokov absolutne nič a potom sa zrazu rozhovorila a čo mám kamošku a jej malá má 15 mesiacov, tak tiež nič moc nehovorí

nefertitka
28. čer 2010

no ved hej,nie kazde dieta je velmi vyrecne tak skoro;) ona vie len take spojenia ze "dam tam", "hapa"(akoze hapala),"mnam", "neni","papa","baba", "deje"(kde je)"dledle"(clap clap).."auto","bum"...a jasne za mama 😉 ziadne extra slova...jedno male na ihrisku malo rok a pol a uz vedelo ze "pomozem" ..a tak...to u nej este nehrozi

nefertitka
28. čer 2010

ale zas vidim na nej,ze vela rozumie...

ellysa
28. čer 2010

nef za chvíľu si budeš priať aby bola aspoň na chvíľu ticho 😉 😉 😉 s tým sa vôbec netráp 😎

sarlotta
28. čer 2010

@nefertitka nejdůležitější aby chápala co po ní chceš, snaž se používat co nejvíce různých slov, abys jí obohatila slovní zásobu... ne ptáček...ale vrabec, kos, čáp, vlaštovka... ne strom.. ale lípa, kaštan, smrk. a zkoušej aby Ti donesla věci doma, prosím podej mi misku, vařečku, lžíci, kostku..... pokud rozumí, tak je to jen otázka času kdy ta slova začne taky používat 😉

sarlotta
28. čer 2010

holky díky.... začínám se báááát 🤐 🤐 😅

ellysa jste šikulky🙂 a co Ti dětská řekla na to blinkání a mlíčko ?

nefertitka
28. čer 2010

no take celkom rozumie, ked jej poviem, chod si hacat tam,alebo daj toto tatovi, alebo dones mi druhu papucku...podaj mi to a to...

nefertitka
28. čer 2010

neboj sarlotta🙂 druhy bude lahky a rychly 😉

sarlotta
28. čer 2010

@mili1 tak ať je malý brzo zdravý, jak psala lubica osype se nebo průjem, kdyby to nesnesl, pak Vám je musel doc vyměnit, ale neboj, to bude ok🙂 akorát že jsou zrovna horka, aspoň u nás je teda pařááák...

sarlotta
28. čer 2010

no vidíš nef, tak v klidu🙂)) nejvíc se děti rozmluví až ve školce 😀 ale neboj se na ni mluvit normálně... přestala bych asi s hačat a říkala normal sednout.. pže pak Ti to bude říkat zbytečně dlouho... a ono už to pak není tak roztomilé 😉

nefertitka
28. čer 2010

a odpoveda skoro na vsetko ze "ano" 😉

nefertitka
28. čer 2010

no asi fakt na nu uz prestaneme "zuzlat" 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru