Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
30. čer 2010

Hezkou středu, poslední červnovou🙂)) všem 😎

u nás je pažáááááák...... malý je dneska naposledy ve školce, celý červenec má prázdniny 😲 😉 ale neva , zítra už mám domluvené kafíčko s kamoškou a koupák chvilku dopolko🙂 tak to bude prcek nadšený 😎 😉
v pátek si odpočinem doma, v sobotu jedem na jezera se vykoupat i s manžou, když počásko vydrží - ale mělo by... v neděli slavíme narozky malého... nooooo aspoň nám to bude hezky utíkat🙂

sarlotta
30. čer 2010

@lubica69 tak držím palečky na výsledky aby byly brzo a v pořádku 😉

@nefertitka já už ani nevím čoveče asi po tom ročku už spával jen po obědě... ale spal i 4hodiny v kuse 😉 dopolko sme posnídali, pohráli si doma a pak šli kolem 10-11 ven , pak oběd a chrupkal 🙂 večer pak usínal ale i v 9-10hod 😅

@bambi7 no ahojík🙂) tak šarkan jooo🙂)), my se máme dobře🙂 bříško se pronese, ale jinak ok 😉

mili1
30. čer 2010

Bambi vitajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, jasné že si chýbala ako inak.....ako sa máte?
Bam my by sme chceli príst na to stretko dufam , že sa podarí....
Nef my kúpeme v malej lebo do velkej treba vela vody to je moc,,, je to taká vačsia vanicka ale zatial v pohode sa tam zmestí...zatial sa mu tam páči...
super ked si bola na kupku,,,aj mne by sa zišlo ale ja nič nestíham robiť 😒 dnes chcem uvariť čerešnový džem a zajtra sirup,,,uffff ..a to idem dnes ešte na pohreb , zomrel firemný známy ... ☹je miho velmi luto, bol to super človek
tak sa majteee

sarlotta
30. čer 2010

@ellysa a co říkal doktor na to dávat malé vodu ? já myslím, že je to zbytečné.. spíš se držet ve stínu, chládku, neoblékat moc ven, mokrou plenku k postýlce. a když bys teda chtěla dát vodu tak ne hned po jídle, aby Ti zas neblinkala 😉

mabe
autor
30. čer 2010

ahojte devcata,

tak jsme zpet ze cviceni. anicka skoro cely probrecela, bylo to na ni asi moc vjemu novejch. pry to je normalni. tak snad priste to bude lepsi. jinak jsem koupila kyblik na koupani, je na nem napsano do 12mesicu. vedro je teda des. 😝 tedka jim a pak dam anicce v posteli, takze si zdrimnem.snad 😀

doctu pozdejac

mabe
autor
30. čer 2010

elly, ja davam anicce pit casteji, kazde 2h chce, nebo teda nevim, jestli chce, ale uz mrci, tak ji dam a je klid. myslim ze voda nemusi byt.

mili1
30. čer 2010

Sarlotka malému prajem všetko najlepšie... 😉 🙂 pekný víkendík vás čaká
elly ja som nedavala nič len napit sa mliecko aj častejšie ako mab píše 😉

mabe
autor
30. čer 2010

mili, co rikas na kyblik

lubica69
30. čer 2010

Ahojte Šarlot ďakujem Aj my prajeme malému všetko naj k narozkám a nech vám sa oslava pekne podarí A aj všetky kúpania Mabe tak kíblik ti už prišiel?Si spokojná?Som vôbec nevedela,že je to až do roka

lubica69
30. čer 2010

Mili no ja neviem s tou vodičkou...Ja som do tých 5 mesiacov fakt len mliečko Je pravda,že svoje Ty dávaš to husté tak neviem Skús sa na to opýtať dokiny čo ti povie Uvidíš

lubica69
30. čer 2010

Opravujem Ely nie Mili hi hi

sarlotta
30. čer 2010

Holky on je 6.7.:-))) ale děkujééééém, je strááááášně důležité, bude mít 5 roků 😀 😀 😀 😀 pak Vám dám fotečky 😉

sarlotta
30. čer 2010

důležitýýýý

mabe
autor
30. čer 2010

lubi, dneska ho zkusime

ellysa
30. čer 2010

čaute
@mabe no som zvedavá čo povieš a ako sa bude malej páčiť
nás dnes bolí stále to bruško, ja už neviem, som sa tešila, že kaká pekne a som to zakríkla 😒
a dnes sme vydržali hodinku a pol v kočíku 😀

mabe
autor
30. čer 2010

@ellysa to bricho je teda hruza. vy to mate horsi nez my, my pres den celkem ok, sem tam zapisti a je to. ale navecer mame jecaky. musime to vydrzet

lubica69
30. čer 2010

Ahojte kočky Tak ja dnes zas nič nové na sone Mala som len 3tí deň cyklu a musí byť aspoň 4tí a doki zajtra odchádza na dovču tak musím mesiac počkať Len dúfam,že nebudem musieť na tú opku čo mi doki spomínal No uvidíme Mabe tak daj potom vedieť ako sa kíblik páči Šarlot tak 5?To je dôležité Hrozne ten čas letí,že?

bambi7
30. čer 2010

no ako babulky?to je teplo jaj az moc.....

no boli sme vonku a teraz domka beha a beha a beha je podarena inak sa mame ok vsetko ako ma byt

tak na stetko ideme zatial ja a moja rodinka a mili tak ok poviem lid

a co ste dnes robkali ?

lubica69
30. čer 2010

Bambi a mali ste celý deň pekne?U nás pršalo a riadne sa ochladilo

bambi7
30. čer 2010

ahoj lubi no tu je teplo ukazovalo 32stupnov jajjj tak pri vode ok ale inak moc teplooooo

mabe
autor
30. čer 2010

ahojte, tak anicce se ten kyblik moc libil a je suprovej. akorat jsme ji daly moc vody a pak jsem vylivala vodu sklenickou 😀 . priste dame min. tatka tedka uspava. zitra dopo jdeme k nasim. uz se asi schyluje k uspani darci -pesana. je cim dal tim hubenejsi a kazdej den slysim od nasich, ze na to uz nemaji. tak jsem jim rekla, nechte ji uspat, co vam mam na to rict. ale to zatim neudelaly. zalezi to na tatkovi, on na to nema ji tam odvest. takze az ja se rozhodnu a odvedu ji k veterinarovi, tak budou radi. ale ja asi na to nemam. tedka se o nu budeme starat v nedeli a pondeli. nasi jedou pryc, tak mozna zmenim nazor az s ni budu dyl. nevim. 😒

ellysa
30. čer 2010

ahojte baby myslíte, že sa mohli začať zápchy z mlieka až po týždni, už bolo včetko fajn a dnes stále krik a stolica len bobky tvrdé. je mi do plaču alebo to môže byť tým teplom
mabe super

lubica69
30. čer 2010

Ely no ja neviem A neskúšala si sa opýtať dokiny?Či nemáš začať dávať aj nejaký čajík alebo vodičku?Mabe no ono to musí byť ťažké po toľkých rokoch s havom Ale ak to má byť pre neho ľahšie tak je to asi nevyhnutné Veď uvidíš po tých dňoch čo ju budete strážiť

nefertitka
30. čer 2010

ahojte...bam vitaj🙂
lubi odkial si ty?ja som nejak zabudla ci co...tu bolo velmi teplo,az moc...
zas sme boli pri vodicke,jasne,ze sme zas pobehali cele okolie,a furt chcela byt len v jazere...mam trosku obavy,ci jej ta voda neublizi nejako,lebo neni moc cista,ale kupkaju sa tam aj ine male deticky...no ale bola vo vode len tak nozkami.
Strasne sa jej to paci,rano rozlepi oci a uz sa pyta "dledle"(clap clap) 😀
elly, ja neviem s tym kakanim...podla mna to neni mlieckom....neviem,rada by som nejak poradila,ale fakt neviem,skus sa spytat lekara...
ale davat jej aj nieco ine je podla mna zbytocne..mylsim vodu alebo caj...tie bio gaja kvapky jej davas aj dalej?lebo tie by mali upravovat stolicu....
sarlotta,vsetko naj malemu k narodkam,uz je z neho veeeelky chlap 😀 ...vidim,ze mas taky isty vekovy rozdiel medzi detmi,ako som ja so sestrou 😉

lubica69
30. čer 2010

Ahoj Nef A to chodíte na nejaké kupko keď aj bazén aj jazero?Podľa mňa sa vody báť nemusíš Veď je tam ako píšeš veľa detičiek Ja bývam na strednom Slovensku Presťahovali sme sa z mesta Banská Bystrica kde bolo dnes krásne na dedinu cca 25 km a tu už pršalo

ellysa
1. črc 2010

ahojte, tak my stále tá tvrdá stolica, ja fakt neviem, či je to z toho mlieka presne tooto sme mali ked mala 2tt, potom sme prešli na sensitiv mlieko a homeo a kakala doteraz pekne, lenže mlieko jej zmeniť nemôžem, dala som jej ráno štvrtinu tej sensitivky a celá sa mi dovracala, to je ako bludný kruh 😒 bud grcká alebo nekaká ach jo 🙄
dnes nejdeme von, ak tak až večer, je zasa príšerný hic, to je o ničom v lete s takýmto mrňúsom
inak dnes sa mi prvý raz usmila, ked som sa jej prihovárala, som sa rozrevala 😀
čo dnes plánujete

mabe
autor
1. črc 2010

holky, ahojte, tak jsme byly dneska u nasich a tatka rikal, ze stejne darcu necha uspat na zacatku srpna. mamka ma jit na mesic zase do nemocnice a on to sam nezvladne a ja si ji nemuzu vzit k sobe a ani s ni pomoct kazdej den. bydli v panelaku a darca, kdyz jde ven musi rychle jinak se pokadi a pocura na chodbe a ja s anickou nevim, jak bych to delala. musim si jit vzdycky do sklepa pro kocarek. 😒 vcera jsme se o tom bavily s manzou a tedka se o ni postarame v nedeli a v pondeli (nasi jedou k tete) a pak ji asi nechame uspat. 😒 uvidim, co rekne manza az ji uvidi. rikal, ze se stejne trapi, nema zadnou radost. 😒 je to strasne tezky, ale uz to asi musi prijit. je uplne vychtrla, jakoby ji nedavaly najest, kadi cura doma, slape do misek, boucha o steny,.... 😒 bude to pro me hrozny, ale dam si ji na zahrade pod stromy.

mabe
autor
1. črc 2010

holky, hodila jsem fotku, jak se koupeme v kybliku 🙂

mabe
autor
1. črc 2010

tak tedka jsem holky cetla clanky o utraceni psu. ruzne pribehy a nazory a asi to opravdu speje ke konci. je tam napsano, pokud pes kadi a cura doma, tak je neco v neporadku. darca ma nadory na plicich, nevim, jestli zhoubny nebo ne, na operaci nebyla, bylo ji to zjisteny v 15letch, to uz by nemusela prezit a chodi doma jako mula. jeste tam bylo napsano, ze pes ma plnohodnotny zivot, kdyz beha, raduje se. ona uz se neraduje, jenom chodi sem a tam, bezhlave. 😒 😝 ☹

lubica69
1. črc 2010

Ahojte kočky Ely a prečo nemôžeš vymeniť mliečko keď vám tak nerobí dobre?Mabe no ono to musí byť ťažké ale pokiaľ sa len trápi tak je to uspanie asi naj riesenie Foto pozriem potom v pc U nás dnes pršalo ale aj tak sme boli na jednom stretku mamičiek s detičkami

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru