Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
1. črc 2010

Kuk holčinky hezký večer. 😎 Prďoš už usnul tak sem tu 😉 Ráno jsme vyrazili v 9 a domů dojeli v půl4, pak se psem na prochajdu, večeře, sprcha, pohádky..... manža je na služebce... ale vrátí se dneska večer Nooo je to náročné)))
Byli sme na kupku s kamoškou... super to bylo 😀 ... sem si nezaplavala pže voda byla čerstvě napuštěná- studená.. ale malý se vyřádil a taky to klima u bazénu je o hodně lepší než doma 😎

lubica69
1. črc 2010

Sarlot tak ste mali pekný dník🙂

nefertitka
1. črc 2010

ahojte,aj my sme zas boli na kupku🙂 zajtra ale ostaneme doma...nemozeme predsa chodit kazdy den... 😝
lubi,boli sme na jazere...
elly, mala sa nejak tvari,ze jej nejde kakat?lebo podla mna to nevadi,ze ma tvrdu stolicu...ja neviem...neni mozne,ze len ty mas ten dojem?skus ako som ti radila zo dve zo tri lyzicky vlaznej prevarenej vodicky pred pitim mliecka,mozno to zaberie..
sarlotta,takze aj ty si utiekla k vode 😀

Nikolka mala inak rano monolog typu "ebe bebe eeee be be be jebe....jebe,bebe be "...skoro som odpadla,moje nervy 😀 a cely den vravi ze "neni tam, neni tam",neviem,co tym ma na mysli 😝

nefertitka
1. črc 2010

mabe,Anicke sa ocividne vo vanicke paci;)

sarlotta
1. črc 2010

nef to máš veselo🙂))) my budem zítra taky doma 😉 jsem utahaná jak kotě 😔

lubica69
1. črc 2010

Nef Sarlot tak idete zajtra oddychovať?No veď jasné aj to treba U nás na kúpanie dnes vôbec nebolo Nef tak to fakt máte veselo hi hi

mabe
autor
1. črc 2010

ahojte, tak uz je me lip. proste si uziju s darcou ty dva dny a pak pristi tyden ji uspime. 😒 anicka spi, manza na zachode, jak prijde jdeme spat, uz jsem docela unavena. zitra uvidime co s pocasim, ve vedru se me moc nechce jit ven. jedna kamoska me psala, ale ja uvidim. to stinitko jsme koupily to co jste radily, to levnejsi, to druhy bylo na jinej kocarek. koupila jsme anicce jeste Ccka do kocarku barevny a hnedka je cumlala a hrala si s nema. 🙂

nefi, taky si rikam, ze se ji tam libi. kdyz jsme ji davaly do vanicky, tak obcas brecela a tady nic. 😉

mabe
autor
1. črc 2010

elly, anicka mela tuzsi stolicku, kdyz jsem jedla cokoladu. tedka ji par dni nejim a dobry.

mabe
autor
1. črc 2010

@sarlotta to jste mely suprovej den 🙂

sarlotta
2. črc 2010

hezké dopolko holky🙂

nefertitka
2. črc 2010

ahojte,tak my predsa zas ideme k vodicke,u nas v byte je 29 stupnov a neda sa tu dychat 😕

mili1
2. črc 2010

Ahojtee, nef prajem krásny den na kupku... 😉 u nás je dnes tiez krásne.... ale dnu máme dobrý chládok, pôjdeme vonku len poobede ak uz nebude tak horúco 😒
elly skus sa poradit s lekárkou , možno to robi to mliečko ,,,, neviem poradit ,náš papal moje mliečko a bolo vsetko v pohode...
mab asi sa melej viac páči v kýbliku....náš ked uvidí vaničku hned by do nej skočil tak sa tešíííí 😉
Ja budem dnes konečne odddychovať

nefertitka
2. črc 2010

dakujem mili....
tebe sa da pri malom oddychovat? 😝 🙂

nefertitka
2. črc 2010

mne to dieta dneska inak tak vyupratovalo...
moje ponozky su medzi pudingami v kuchynskej skrinke,po celom byte su igelitky porozhadzovane,pudingy su v sufliky medzi mojimi podprsenkami a ponozkami...mokre vreckovky su po celom byte...ach jaj 😀
a dnes si pekne prisla,prvy krat si sama otvorila chladnicku a zobrala si citron a zacala si ho hadzat o zem...no ked to spravi s vajickami,ja neviem 😝

nefertitka
2. črc 2010

no,ale zas nemozem povedat,zobrala si mokru servitku a utierala prach na stole🙂

lubica69
2. črc 2010

Ahojte Kočenky Tak dnes máme zas krásne Dnu v dome máme aj my chladnejšie tak cca 24 a von trošku pofukuje Ale na dvore už máme napustený bazén tak sa asi okúpeme Poobede príde manžel z týždňovky Nef pekný dník pri vode aj keď viem,že sa určite celý deň pri malej nezastavíš Mili tak oddychuj Nech stráži trochu aj mužík Všetkým pekný deň

mili1
2. črc 2010

Nef to bolo tak obrazne povedané, že nič nebudem robit len sa hrat s malinkým, lebo včera som nevedela kde mi hlava stojí,,,,ale uvarila som výborný džem.... 😉
lubi aj my máme na dvore super a už sa chystáme kupiť bazénik len nie je času 😒 ale budúci tyzden ideme kupit všetko potrebné
lubi aj vam prajem krásny víkend s manželom 😉 🙂

ellysa
2. črc 2010

ahojte tak hlásim, že sme sa už dva krát poriadne zasrali, neviem, čím to teda bolo, nezmenila som nič len že sme neboli von, malá je stále akási urevaná, tak neviem, čo jej je, či stále niečo bolí alebo len mám takého urevanca 😒
baby zajtra k nám amjú prísť známi s deťmi a len tak nám oznámili, že ich malá má v nose pneumokoka, a že už brala atb a sú tam stále, máme chuť s mužom poslať ich do...lebo ešte nie sme zaočkovaný, čo myslíte, fakt sa bojím aby ich nedostala.

mili1
2. črc 2010

Elly ja by som na tvojom mieste návštevu zrušila. malinké detičky sa rýchlo nakazia, nám povedal lekár že detom sa máme prvé mesiace vyhábať, od tých sa babatka rýchlo nakazia... 😒
mojej sestry detičky k nám prvé mesiace ani nechodili

mili1
2. črc 2010

oprava vyhýbať , píšem ako tatár ...

ellysa
2. črc 2010

no muž hovorí tiež že to zrušíme, predsalen, pneumokok nie sú sople, nechcem riškovať ani náhodou že by sa malá mohla nakaziť, hlavne keď viem, čo to môže spôsobiť, asi sme sa dokamarátili, ale radšej o jednych známych menej ako postihnuté dieťa 🙄 , aj tak ja ich rada nemám, to je kamarátka môjho manžela 😝

ellysa
2. črc 2010

aj ja píšem ako dement 😲

mili1
2. črc 2010

elly no ked sú normálni pochopia to, malá je ešte malinká a je tam riziko nakazenia....ved nech prídu nabudúce . 😉 nemusia sa urazit .... 😒 ked maju deti určite vedia čo to je ked su deti choré...
ja by som radšej tiež neriskovala

lubica69
2. črc 2010

Ely no ja by som to každopádne zrušila A aký že známy?Nikto normálny(bez urážky) by sa s dieťaťom s pneumokokom netrepal na návštevu k malému bábu!Mili ďakujeme Taký bazén je super vec Ale pozor na psa ak máte Nám ho nás včera pri šanteni so Sebastiánom rozderavil tak som lepila

aanda
2. črc 2010

Elly, chapem,ze sa bojis. Treba znamym na rovinu povedat, ze navstevu rusite, lebo mala nema protilatky proti pneumokokom a hotovo....ak sa urazia, tak pardooon, ved ide o zdravie vasho dietata....ak su co len trochu normalny,tak to pochopia bez urazania sa....

mabe
autor
2. črc 2010

ahojte, tak my dopo jsme byly u manzove babicky, dostaly jsme i obed a to byla prepadovka, aspn jsem nemusela varit. 🙂 pak domu a spinkat.

elly, oni to urcite pochopi

holky, myslite, ze tim blbym zazitkem - uspani darci - se me muze neco stat s mlikem? bude to pro me sileny, ale asi to uz ma tak byt

mabe
autor
2. črc 2010

holky, tak my byly odpo na zahradce na pivku s tchanovcema. tedka anicka napapana a chvilku si pohraje, aby se vyprdela, pripadne vykadila a pujde spinkat. uz jsem se rozhodla, ze darca pristi tyden.....jeste si ji uziju nedele, pondeli, jak ji budu hlidat a pak se domluvim s nasema kdy. zitra jedeme dopo na zahradu na tresne, tak udelame nekde s manzou diru. ☹ proste uz je cas...

mabe
autor
2. črc 2010

holky, my budeme muset vratit pujcenej monitor dechu a tak nevim, jestli porizovat dalsi, ale asi jo a zda koupit nebo si pujcit.... 😖

lubica69
2. črc 2010

Ahojte Mabe no hlavne to chce kľud aj keď sa to ľahko povie aby si neprišla o mliečko čo by bola veľká škoda A ten monitor ešte potrebuješ?Ja som vôbec nemala a nechýbal mi

mabe
autor
2. črc 2010

lubi, ten monitor je takovej psychickej klid. no uz jsem o darci mluvila s nasema aje to jasna vec. pristi tyden to bude. snad to ponesu dobre a mliko neztratim. jasnacka, ze budu brecet, ale prece kvuli tomu neztratim mliko, ze brecim, to bych musela mit nejaky deprese, ne?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru