Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
7. črc 2010

jej ake ma pekne velke okaliska 😀 ...hnede?ako sa rozkosne smeje 😉 a z tej jej pusinky nemozem,no cela je chutnucka bambulka;)))
ja som to moje dieta dala na chvilu do postielky,nech sa chvilu zahra aj na mieste a uz sa driape von,mna klepne,,,,ona fakt nevie ine len behat ako vichor

jej 3 deticky?ja osm tiez vzdy chcela velku rodinu,len teraz uz ani nie....mojej mame som ja sla tazko a segra este tazsie,ta sla dokonca nohami....

nefertitka
7. črc 2010

no musim ju ist vybrat....

sarlotta
7. črc 2010

ahojík holky, tak jsem konečně doma 😎

ozvy úplně v pořádku malá je vzorná , hrdlo na 1cm otevřené, takže ok... váh.odhad 2600g... což ej super, porodní hmotnost teda určo nebude 4kg mohla by mít 3,2-3,5kg... takže spokojenost 😉

ellysa
7. črc 2010

@sarlotta supeeeeeeeeeer, my sme mali inak presne takýto váhový odhad v 36tt, a malá bola krpček
tu sú moje dnešné úlovky, vypadajú tie vecičky kavalitne, všetko s UV ochrannou, dokonca s dvoj ročnou zárukov a tričká vyšli na tých 5-7 EUR, čo je super podľa mňa
Oliv z tých nákupov odvalilo 😲

mabe
autor
7. črc 2010

sarlotko, ahoj, zrovna dneska jsem na tebe myslela, ze uz to mas za par 😉 parada, jak ko dopadla. 😉

sarlotta
7. črc 2010

jééé ellysa to je kráááásnééé🙂))

já koupila malé za odměnu kabátek🙂)) když já už mám tooolik hader 🤐 😀

sarlotta
7. črc 2010

mabe děkuju🙂 snad bude odhad blízký skutečnosti🙂

mili1
7. črc 2010

Ahojteee,,, mab žltú mame spálnu, nef oranžovú kuchynu aj chodbu tak oranžovej asi stačilo ale tá sa mi velmi páči,,všade nemôže byť.... 😀 rozmýšlam nad tou kriklavo zelenou, lubi takže malému sa v nej páči?
elly modrú este nemame nikde aj ta by bola fajn, ale môj modru nechce ,, elly malá je krásnučká a super vecičky, hned by som aj ja šla keby to bolo bližšie,, my máme teraz kopu vecí, ktoré ani nenosí tak som povedala že uz nič nebudem kupovat ale to sa neda ak niečo uvidim hned kupim 😀
nef ale ja nemam ani potuchy akej farby nábytok bude a doplnky ...chcem niečo moderné v takej kombinácii tmavé s vanilkou ,,,myslite že to k zelenej pôjde?
sarlotka pekná váha , ja som mala 2700g v tvojich týždnoch

mili1
7. črc 2010

sarlotka krásny kabátik 😉

nefertitka
7. črc 2010

mili podla mna to pojde dokopy...ale ja by som kriklavu zelenu nedavala...co ja viem,mozno zelenu,ale nie kriklavu,ale to je vec vkusu...

sarlotta
7. črc 2010

@mili1 děkuju🙂 a kolik měl porodní váhu malý ?

nefertitka
7. črc 2010

inak mili aj my uz mame tolko veci pre nikolku,ze to nema ani kedy nosti,tiez som si uz povedala,ze staci....su to zbytocne vyhodene peniaze a tak rychlo z toho rastie,ale vela krat niecomu neodolam a kupim 😅

no sarlotta,uz je to tu cobydup 😀

lubica69
7. črc 2010

Ahojte kočky Ely tak ste obe šikulky keď ste takto zvládli nákupy aj cestu v aute A ďakujem No neviem či to bude na jeseň Uvidíme po sone či nebudem musieť na tú opku Ešte výsledky z hemato a genetiku mám až koncom septembra takže výsledky začiatok decembra Juj ale ste si kočky nakúpili My chceme do BA pondelok alebo utorok tak možno aj Pandorf Šarlot tak to vyzerá super A pýtal sa zas aký chceš pôrod?Mili áno malému sa tá zelená veľmi veľmi páči Môžem len a len odporučiť Hlavne pre chalana

bambi7
7. črc 2010

cafte babulky

sarlot super vaha 🙂

no tak som bola vonku aj doobeda aj poobede .....taka uz bola unavena ze uz spinka jaj aspon oddychujem 😀
no este k tomu stretku je to v piatok 13.8 v zuberci este presne upresnim penzion len mam lid zavolat kolko izieb...tak rezervujeme 2 pre mili a mna 😉

nef to bebe tv super ak mozes nahrat jasne ze pockam dakujemmmmm a ked nemozete chape neva mozeme sa stretnut aj nab.tyzden ak budes mat cas 😉
mili ja by som dala zelenu ale taku olivovo-svetlu nie moc kriklave 😅ale je o na tebeee

no tak pekny vecer

sarlotta
7. črc 2010

@lubica69 jj, furt se mě ptá 🙂)) ale tak uvidíme... já chci normal ale nééé moc dlouho 😀

nefertitka
7. črc 2010

ahojte...
jasne bam,mozme,necham na teba,ked budes chciet stretko,daj vediet 😉
inak som tak nasrata!!!!!!!!!treti vecer nam susedia zobudili Nikolku!spava kvoli nim v noci tak 7 - 8 hodin a potom cez den dospava...teraz sa s nou zas mordujeme uz 2 hodiny,uz pekne hajala a zas ju zobudili! hovada sproste!uz sme boli za nimi pred mesiacom,ze nam budia dieta,nic zas je to ako to bolo aj predtym. Ja uz neviem,co robit. netusim,co tam robia,ale kazdy vecer dupocu a niecim trieskaju, ja som tak vytocena,ze kebyze tam zas dojdem,tak im asi uz nieco urobim!!!!!!!!!!!!!

lubica69
7. črc 2010

Juj Nef Úplne ťa chápem Šarlot veď to,že nie veľmi dlho

sarlotta
8. črc 2010

Dobré ránečko🙂

nefertitka
8. črc 2010

bre rano,tak mala spala 7 hodin a my 6! dnes je domova porada,tak sa tam vykricim!takto sa neda existovat,no a oni si rano o 6tej pekne vsetci vypoculi na plne rammsteina,my nemozme spat kvoli nim,oni nebudu kvoli nam!ake pozicaj,take vrat,ked sa neda po dobrom....

nefertitka
8. črc 2010

a som zvedava,ako to dospi cez den,ked hentie vedla furt hucia a stale tu niekto vrta ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mili1
8. črc 2010

Ahojte,,, nef, chcem asi zelenu ale nie taku kriklavu, moc kriklave sa mi nepačia... 😉
užasní susedia 😒
sarlotka maly mal 3100g ked sa narodil a to mi lekar povedal ze tam odchýlka pri váhach, ale ze menej ako 3100 mat nebude, a sa nemylil 😉 juuj a pôrod samozrejme ze lahký, ale môzes si dat epidural mne velmi pomohol 😉
Malý už 2 den nejako nechce sam spat a to doteraz zaspal sam ...začne plakat 😒 kamoška mi hovorila ze ho mam nechatplakat ale ja to neviem 😒
vaši drobci ako spia?

ellysa
8. črc 2010

nef no tak úžasný susedia, ty máš na takých asi šťastie 🙄 , treba si to s nimi vydiskutovať, však musia rešpektovať, že máte malé dieťa,my chvalabohu máme susedov fajn, minule sa bol sused pýtať o dvanástej či môže vŕtať, či malá nespí ale asi sú tu hrubé steny, lebo som to ani nepočula a aj všetci susedia hovoria, že malú nepočujú plakať pritom ona vrieska ako by ju drali niekedy-každý deň 😝
tiež sme nemali dobrú noc, muž malú večer rozkokošil, tak zaspala až o pol dvanástej, potom síce buvala do pol piatej, ale asi mala zmätok, že je už vidno a začala sa obzerať, tak som ju ešte hodinu uspávala, potom spinkala ešte do ôsmej ale stále sa budila a mrnčala, asi bruško, takže ja som tiež asi po 6 h spánku.
teraz drieme asi pol hoďku ale tiež akosi mrnká, dnes to bude asi celý deň

nefertitka
8. črc 2010

teraz mi ju zas zobudili tie krasavice odvedla,zas sa vytafarili na zahradu a hucia tam.Vnutri spat nemohla,lebo tu zas niekto bucha,dnes na tej schodzi im poviem svoje,spala pol hodinu az!a vidim,ze je unavena!ja som tak vytocena,nemozem sa od rana ukludnit!

lubica69
8. črc 2010

Ahojte Kočenky Nef no to musí byť horor Presne kôli tomuto sme sa presťahovali z mestského paneláku do domu na dedinu Mili a ty si mala ako prvorodička epi?Ely tak len nejak zvládnuť deň aj keď dlhý Mňa začalo bolieť hrdlo Ideme s malým len na záhradu

mabe
autor
8. črc 2010

dobre poledne, tady je zase prispevku 😀 😝

byly jsme za dedou a mym tatkou na tenise(mame to pul hodiny pesky), daly jsme si parek a ukazala jsem anicku ostatnim tenistum. tedka jsme dosly. rikala jsem si, jestli nepujdu vecer s tchyni a svagrovou plavat, uz se me zase ozyvaji zada. uvidime, kdyztak pujdu sama v sobotu nebo v nedeli.

ellysa
8. črc 2010

spali sme dve hodky 😀

lubica69
8. črc 2010

Mabe tak ste sa prešli Plávať choď je to super vec hlavne na boľavy chrbát Ely tak ste si pekne zdriemli

mabe
autor
8. črc 2010

holky, anicka si porad cpe prstiky do pusiny, ale ne dozadu na dasna. posledni dobu je to hodne, asi zuby. je mozny, ze i kvuli tomu porad chce cucat prsa? uz je vsechno vypity a ona se nechce pustit. ale tu pauzu mezi kojenim vydrzi. tak nevim, jestli uz ji to nestaci nebo je to tema dasnama. 😒

lubica69
8. črc 2010

Mabe môže to byť tými ďasienkami Ono ju to aj upokojuje Kúp jej a možno aj máš nejakú hračku na hryzenie Nám veľmi pomohla

ellysa
8. črc 2010

mne niekto vymenil dieťa, najedla sa a znova drichme 😲 od 9.30 spí vlastne len s pauzou na jedenie

mabuš už by som začala masírovať ďasienka, je to taký náprstok z umelej hmoty, vám už asi bude treba to, my máme zatiaľ niečo takéto
http://www.mambaby.com/index.php?StoryID=11158&...

a hryzátka sú fajn http://www.mambaby.com/vrobky-hryzatk,11111,Ref...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru