• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
ahojte, no veru to teplo je otras, malá mala včera deň blbec, nie a nie spať cez deň potom bola unavená a vkuse revala, tak sme fungovali od obeda až do siedmej večer potom od únavy vyslovene odpadla :frowning2:
dnes to bolo podobne do obeda v poho ked začala byť unavená zasa nemohla zaspať a začala mrnčať, kamoška mi volala nech skočíme do auparku, že tam je chladnejšie, som sa bála, že to tam odreve a ona ako som naštartovala auto zaspala a spala až do šiestej, moja dcéra je nákupný maniak, v centrác je vždy kľudná, no celá mama a ocina môže šľahnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj elly, tak u nas je anicka takova umrcena dneska. to pocasi je fakt hnus. zitra jdeme cvicit na 9:30, tak snad to zvladneme. tak nakupovaci maniak? :grinning:me anicka odpadla tedka u suseni po koupani v kybliku, takze spi polonaha na prebalovaku a cekam az se probere a ja ji dam najest.
13. črc 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteee, bam my tiez cely den behame a ja nestiham prist...doobeda sme na prechádzke a poobede sa kupeme v bazeniku na záhrade, velmi sa mu tam páči ani von nechce ist...vecer sme sli vonku s trojkolkou a susedka sla z práce tak jej ukazoval na tasku lebo tam videl rozok ,, :grinning: ,tak mu dala a on pekne papal ,,,no smiali sme sa . :grinning:
Vcera sme boli na nakupoch a zasa som neodolala a kupila zopar peknych veci,,,to som uz minule povedala ze nic nekupim, no co uz, to sa neda :unamused:
mab my sme v tychto mesiacoch pili cajik a riadne z flasky ,,,nezvykol si na nu , on vedel co je flaska a čo prsnik , aj ja som sa bala , zo zaciatku som mu dala len sem tam potom uz v pohode :wink:
elly no budete chodit uz len na nakupy :grinning:
13. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky a mamminy neviem či si na mna pamatáte ale som tu kedysi behala v missedkách a teraz sa nejako zadarilo druhé, je síce skoro ale hádam zvládneme a bude všetko ok :slight_smile:
14. črc 2010 v 05:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko devcata, tak jsme napapani a za chvilu jdeme cvicit. nechce se me ve vedru, ale prece nebudeme sedet doma, mame to do 10:30, tak budeme kolem 11h doma a uz nikam nevylezeme. v tech vedrech se to neda. ja nemam ani zadny kratasy na sebe. :unamused: musim si aspon jedny koupit. prece nezdechnu, chodim porad ve 3/4 cich.
@mirip pamatuju si na tebe :wink: , potichoucku gratuluju, at to vyjde.
14. črc 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko holčinky:slight_smile: tak u nás nespadla ani kapka a to se včera tak krásně mračilo večer :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ach joooo, zas bude pařák... už toho mám ale dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky chtěla jsem Vás poprosit jestli pijete dobrou vodu, tak se tam sbírají bodíky na medvídka kukyho - je to do konce července jenom :sweat_smile: ... malý je z něho úplně pokakaný :grinning: :grinning: , kdybyste to nepotřebovaly pro sebe, tak bych byla vděčná za poslání v obálce, na dobírku - já zaplatím poštovné..... kujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: písněte mi do IP.
14. črc 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirip blahopřeju, šikulka:slight_smile:))))) určitě to vyjde , srdíčko už máte, super :sunglasses:
14. črc 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirip blahozelam, krasa....srdiecko bije ako zvon.....drzim palceeee :wink:
14. črc 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Ely tak super,že ti takto malá vydržala Mili aj ja si koľko krát poviem,že už nič nekúpim ale keď niečo vidím tak tiež neodolám Šarlot keby u nás dobrá voda bola tak ti vďačne nazbieram a pošlem @mirip blahoželám
14. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak anicka dneska zvladla cviceni lip nez minule, uz brecela jenom 5 minut. :slight_smile: i cestu v tom vedru jsme zvladly. a pak jsme ji doma vykoupala ve vlazne vode v kybliku. tedka je napapana, pokakana, tak snad brzo usne.

rikala nam PA, ze je aji muzeme uz davat miminka do bazenku. jakej mate? normalni obyc?
14. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirip jasné pamätám aj sme boli spolu v októbrovkách, držím palčeky a jasné, že to zvládneš :wink:
14. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme dnes boli na kĺbikoch na kontrole, tak že už sú dobré ale aj tak máme prísť ešte o tri týždne na kontrolu a mám ju na noc baliť naširoko a cvičiť s chodidielkami, zdá sa mi to také čudné,stále hovorí, že to máme dobre a stále chodíme na kontrolu :confused:
14. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule a nevite mi odporučiť nejaké centrum kde sa cvičí s bábätkami v BA, najlepšie by bolo pre mňa v Petržalke, aj hľadám na nete a sú tam nejaké staré info, aj znakovanie by som s ňou chcela skúsiť a žiadne kurzy som nenašla-aj keď to má ešte čas :frowning2:
akože na SK sme v tomto za opicami v CZ je toho omnoho viac
14. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly, tak to je fajn, ze je to dobry. nam rekly, ze je to ok a zadny baleni a kontrola az za 3 mesice, takze jdeme koncem cervence znova. :unamused: cviceni je fajn, potkas se tam s ostatnima maminama, pokecate a oli se to taky bude libit, bude koukat na ostatni det.....jak znakovani? to jako znakovou rec nebo blbe rozumim? :grinning:
14. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano detičky sa učia znaky aby si rozumeli s rodičmi ešte predtým ako samé začnú hovoriť, je to zaujímavé ja mám rada takéto "alternatívne" veci :wink: len ako hovorím u nás strašná bieda s týmto a to som v BA
14. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, to teda je zajimavy :confused:
14. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babysigns.sk/ tu je niečo o tom :slight_smile:
inak včera som si po dllllllllllllllllllhej dobe kúpila dve knihy, som zvedavá kedy ich budem čítať, ale ja milujem čítanie, a už som dva mesiace nestihla ani letáky prelistovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly, ja taky uz dlouho necetla knizku. :grinning: zajimavy
14. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky:slight_smile:

taaakže kontrolka ok, ozvy v pořádku, prohlídka taky ok.. prý je hrdlo lepší jak minule... ale nic dramatického :wink: tlak i moč v pořádku. Příští týden zase kontrolka ve středu... no a dostala jsem žádanku na interní předoperační vyšetření, že kdybych se rozhodla pro plánovaný císař :astonished: nějak mě do toho doktor tlačí se mi zdá. No a prý mě nenechá přenášet, takže poslední termín je 9.8. - pokud neporodím sama tak nástup do porodky na vyvolání nebo císaře :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
14. črc 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj sarlotko, ty se muzes rozhodnout pro cisare? jee, to uz je za chvilku.
14. črc 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, ma cenu tedka kupovat male satek nebo kloboucek, kdyz jeste nesedi? pri jake prilezitosti se to hodi?
14. črc 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo mabe, kvůli minulému dlouhému porodu co skončil stejně císařem a kvůli tomu, že chodím na kontroly s cukrem... tak já uvidím... ještě 14dní to nechám a pak budu uvažovat :wink: :sunglasses:
14. črc 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe tak ten šáteček co je sešitý vzadu může mít i když leží a nebude se tolik potit v tom... klobouček asi ne.. to tak někam na svatbu k šatečkám, na fotky asi jen :wink:
14. črc 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky Ja som dnes prvý krát nakladala uhorky tak som zvedavá čo z toho bude Ely o tej znakovke som počula len chválu ale asi je toho tu fakt dosť málo Šarlot tak super moja No veď uvidíš o tie 2 týždne že čo a ako Mabe na hlavičku by som určite niečo kúpila Aj keď ešte nesedíte Fakt kočky z témy v ktorej ešte som "Otehotniem v roku 2010"je ďalšia kočka tehu tak len dúfam,že sa aj ja čoskoro nakazím hi hi
14. črc 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, som tu po po prvy krat a dlho som "otala" ci sa vobec zapojit, prihlasit. Som po druhom MA, vcera som bola na cisteni.. prvy krat som to zvladla velmi dobre a uz na druhy den som pracovala. Teraz.... to nezvladam. Strasne som sa tesila. Uz bilo srdiecko, ked zrazu prestalo. Mam teraz prist po mesiaci na kontrolu k doktorovi.. kazdy mi hovori, ze to bude dobre. No, asi len by som rada pocula nejaky vas nazor, co ste tym presli dva krat.. ci je naozaj normalne, ze proste revem.. a asi by som rada pocula podobny pribeh tomu mojmu ale s dobrym koncom :slight_smile: dakujem! pekny den vsetkym :slight_smile:
14. črc 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak my mame za sebou zase den na kupku :wink: uz by som inak aj prijala ale jesen a dokonca sa uz zacinam aj tesit na zimu a sneh :grinning: a vianoce a tak....sibe mi,co?nejak je tych horucav na mna uz moc.

Dnes sme dali ostrihat Nikolke ofinku,taka je zlata,obavala som sa,ze sa bude trepat a tak,ale sedela a drzala ako 5 penazi :grinning:

lula, vsetky sme tu na tom podobne ako ty a s dobrym koncom,ja mam za sebou tiez 2xmissed a na treti krat sa podarilo a uz mame doma slecnu ktora ma rok a pol:slight_smile: sice bola vylezana,ale je tu :wink: daj si spravit vysetrenia a uvidis,do tretice vsetko dobre,hlavne v tejto teme to celkom vychadza :wink: viem,ako sa teraz citis, preboli,aj ked to potrva...je to tazke,prajem vela sil,aby si sa z toho rychlo dostala... neboj, najblizsie na uz narodi maly mrnus a toto vsetko preboli...ja si niekedy aj spomeniem,ze ktovie ake by boli tie deticky,ktore som potratila,ake by uz boli velke,ako by asi vyzerali a tak...ale uz sa kvoli tomu az tak netrapim,ubehol nejaky ten cas a mam maleho anjelika,z ktoreho sa tesim...

mili vidim,ze ani ty neodolavas tym vecickam:slight_smile:)))

elly,uz len od tatina vypytat kreditku,ked bude mala vacsia a sup sup na nakupy:slight_smile:))

sarlotta a nemozes sa s nimi dohodnut tak,ze ked to nepojde do par hodin,ze potom sa pristupi k cisarskemu?
14. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili a maly uz chodi sam,ci este nie?
14. črc 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lula78 to je mi moc líto :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ale vidíš je nás takových spousta... nedá se to pochopit ani nějak přijmout.. dá se to jen přežít a dívat se dál. Důležité je že jsi otěhotněla, takže budeš zase těhu :wink: bude lepší když si necháte udělat genetické testy s partnerem a dáš si chvilku na zklidnění. Vím, že se mi to mluví, ale taky jsem bulela a čuměla doma do zdi a nechápala proč já :angry: :unamused:

Já změnila doktora, abych nemusela do té čekárny a ordinace znova a vyplatilo se mi to, nový doktor je pečlivý a hodně se mi věnuje. Ze začátku dalšího těhu jsem chodila na kontrolky každých 14dní a vždycky hned prohlédl první srdíčko- jestli tluče a nenechal mě ležet a čekat ve stresu... mohla jsem dojít vlastně kdykoliv, kdybych se cítila divně :wink:
14. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem Vam dievcata!! naozaj dakujem!
14. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lula78 vitaj medzi nami Je normálne moja ako sa cítiš Chce to všetko čas Všetky sme to tu prežili Ja druhý MA v apríli Odvtedy hematológia a genetika Asi aj ty pôjdeš na všetky tie vyšetrenia Ale je to lepšie Ako píše Šarlot Môžeš otehotnieť a keď bude správny čas podarí sa a bude všetko Ok Ja si vždy vravím,že všetko zlé je na niečo dobré a utešujem sa tým Takže neboj Ono to časom prebolí Len treba myslieť dopredu a pozitívne
14. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek