Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
16. črc 2010

cafte,tak sme spat z kupka....sme vyclapotane az az...
aj my mame potnicky, na krku,siji, na hrudi pod krkom...strasny hic,zajtra kupim aspon nejaky ventilator,dnes sme mali v byte 32 stupnov...fuj...uz staciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sarlotta,mne zrovna dnes tiez svokra kukala na znamienko na chrbte,ze by som si ho mala dat skontrolovat,a najlepsie aj vybrat,no tak ma potesila:(

bam nejak sme mali nabity tyzden,ked budes chciet,mozme to stretko dat buduci tyzden,ked nebude az tak horuco...ak teda chces...

co planujete na vikend?

lubica69
16. črc 2010

Ahojte Nef a ako bolo na kupku?Šarlot tak super A cisár nebude Musíš byť rada Mabe to asi z toho počka sú detičky takéto Hrozný hic je U nás cez noc spŕchlo A aj cez deň kus Ely inak odporúčam body v Tescu Buď 3,5 alebo 7 v balení a sú super

mabe
autor
17. črc 2010

dobre ranko devcata, tak anicka spinkala do 5h a potom jeste do 7h, to je sikulka. ty potnicky jsem zasypala vcera vecer pudrem. no uvidime, ty vedra jsou hruza. ma na sobe jenom body s kratkym a stejne je ma. 😒 dneska dopo uklid, pak nakup a odpo prijdou kamaradi taky s 2 mesicnim miminkem. zitra jedeme do uherskyho brodu k tete na celej den.
@ellysa ty potnicky jsou naprd, tomu v takovych vedrech nezamezis

mabe
autor
17. črc 2010

@nefertitka my mame 29C 😝 bazen zavidim, uz se tesim na pristi rok, jak budeme chodit.

ellysa
17. črc 2010

dobré ránko, baby ja to už vzdávam, čakám na dáď a ochladenie ako na spasenie, už sa to nedá vydržať táto noc bola asi najhoršia,vôbec som nespala, čo mi bolo tak teplo, malinká zaspala až o desiatej potom sa zobudila o druhej potom o piatej a už nechcela spať, teraz zasa spinká ale veľmi sa jej nedá, stále sa mrví, sa jej ani nečudujem 🙄

dnes poobede chceme ísť na chvíľu k jazeru, ja sa kúpať nemôžem, už mám prvý menzes (ešte aj to v týchto teplách) ale večer už hlásia búrky

mabe
autor
17. črc 2010

@ellysa ahoj, ja taky cekam. 😀 ja jsem taky porad byla vzhuru. nastesti anicka spala jako vzdycky. tedka uz zase pilne cvici na brisku posouvani.ja cekam, kdy me prijde prvni MS.

mabe
autor
17. črc 2010

predevcirem po sexu jsem trosku zakrvacela, tak jsem si rikala, ze uz asi a nic.

mabe
autor
17. črc 2010

anicka se tedka poprve vykutalela ven z podlozky. udelala dva prekuly za sebou 🙂

ellysa
17. črc 2010

@mabe no keď kojíš tak ešte nemusíš
anička je už šikovnica, naša sa v noci v postieľke otočila o 90 stupňov, som nechápala, ako sa jej to podarilo 😀

mabe
autor
17. črc 2010

elly, to nase taky delala, tak jsem musela dat kolem ni zabrany, aby neprostrkavala nohy a ruce spruslema. 🙂 tak tedka jak to zkusila jednou, tak to dela furt. ja jdu pryc a vratim se a ona je z podlozky venku. 😀

ellysa
17. črc 2010

@mabe no veď práve teraz spíme tak, že postieľka je pristisnutá k mojej strane postele ale celý bok je dole, lenže postieľka úplne nedolieha a ja sa bojím, že za chvíľu zletí asi si budeme musieť obe začať zvykať, že dám ten bok a bude spinkať sama, len ja si to dosť dobre neviem predstaviť, mapríklad v noci sto krát dával dudel alebo len pohladkám a spí ďalej, neviem ako to budem robiť potom, budem robiť asi brušáky celú noc a skákať z postele

mabe
autor
17. črc 2010

@ellysa my mame tri sprusle vyndany, takze prostrcim tama ruku.

nefertitka
17. črc 2010

aj ja cakam na dazd🙂 stale chodim do studenej sprchy,inak by som sa asi uvarila zaziva 🙄
baby skuste dat malym iba tricko a len plienku, nam vzdy lekarka vravela,ked sme v lete prisli, a este aj pred letom,ked bolo teplo na poradnu,ze jej v ziadnom pripade nemame v teple davat body,ze to je dobre akurat tak do hor,ked mrzne,ze to strasne drzi teplo,ked budu mat volne tricko a trosku hole kriziky,urcite sa im bude lepsie "dychat". Jak nam to povedala,tak sme jej to prestali davat,fakt len na zimu,jar a jesen.To body je vymyslene hlavne na to,aby drzalo plienku.Hlavne ked su tieto 40tky,tak im to fakt nedavajte.Ved vyrabaju aj uplne malilinke tricocka..

Lubi,dobre bolo na kupku,az na to,ze svokra nechala malu samu behat po bazene,ja kym som dosla,tak mala celu hlavicku aj s klobucikom aj s ofinkou mokru,asi jej padla,dufam,ze sa nenalogala vody,Uz som ju potom s nou nenechala samu. Ved jej tam bola voda div ze nie po pas a ona si sadne a len sa kuka 😠

A inak v noci ani ja nemozem spavat fujjjjjjjj,toto sa hodi tak niekde k moru ale nie sem...bleee

mabe
autor
17. črc 2010

nefi, ja ji mam dneska nahulatou a uz je jednou vykoupana.

nefertitka
17. črc 2010

aj my sme dnes nahi🙂
pridala som par fotiek keby si chcel niekto pozriet....hlavne ako mi Nikolka pomaha s upratovanim🙂je to v strednom albume

mabe
autor
17. črc 2010

@nefertitka to uz je velka holka, jak pekne mamce pomaha. 🙂

nefertitka
17. črc 2010

hej,sikovna je 😀 aj stol lesti a tak🙂)))

nefertitka
17. črc 2010

kde je ten daaaaaaaaazd? 😠

lubica69
17. črc 2010

Ahojte kočky Tak to teplo je des Tiež sme dobre v noci nespali Ešteže máme na záhrade ten bazén inak neviem ako by sme prežili aj cez deň Inak s tým body je to pravda Radšej voľnejšie tričko a plienku Tu len hrmí a hrmí ale zapršať to nie

bambi7
17. črc 2010

cafte babulkyyyyyyyyyy ako sa mate?

jajjjjjjjjjj nechhhhhhhhhh uz prsiiiiiiiiiiiiiiiii tak by som chcela aspon by sa dalo spat.....ach jaj toto teplo je uz mocccc

no dnes sme mal super den boli sme u kamaratov a bolo paradne maju tiez babulku tak sa hrali a tak zlate babulky ...
no zajtra ideme knasim na bazen ,prisla aj moja sestra zo skotska tak sa tesimmmm .....
a potom zasa pondelok este 2T a ideme na dovcu.....

tak idem hajkat tak peknu nedelu

nefertitka
18. črc 2010

bre ranko,huraaa ochladilo sa🙂))ale od utorka zas bude teplo no a na vikend sa to vraj zas pokazi...trosku by to aj mohlo byt naopak:p

my dnes ideme z Niki do Zoo🙂 pred rokom este moc tie zvieratka nevnimala,uvidime teraz;0)

ellysa
18. črc 2010

ahojteeeeeee, konečne sa schladilooooooooooooooooooooo, pre mňa by to už tak mohlo aj ostať tento rok tomu kúpaniu veľa nedám 😝
môj robí somariny s malou a tá sa ide urehotať zlatá je 😉 dnes k nám príde moja kamoška na návštevu Oliv videli len v pôrodnici, tak som zvedavá, čo na ňu povie, ešte stále máme tú tvrdú stolicu 😒
bambi jaj už odpočítavaš, čo?
nef tak teraz už bude určite všetko vnímať
my sme včera boli omrknúť merchen park pri jazere, budúci rok už pôjdeme

sarlotta
18. črc 2010

kuk , hezké dopolko nedělní🙂

nefertitka
18. črc 2010

nase dieta asi chyta obdobie vzdoru,dupe,pisti,vresti,ked neni po jej,moje nervy 😀 ...ja som bola taka ista...musime ju to nejako odnaucit
dnes nam hajala 3 hodky poobede a teraz lieta ako odtrhnuta z retaze,cakam,kedy kde narazi,ach jaj..

mabe
autor
18. črc 2010

ahojte holky, tak anicka snad uz bude spat. byly jsme na navsteve u tety - 90km od nas. anicka byla mooc hodna. v aute spinkala tam i zpet, tam si pekne hrala a spala 2x 30min. akorat tedka stavkovavala se spanim hodinu a brecela. nevim, jestli brisko nebo proste rozhozena. zitra jdu s mamkou a tetou(prijela s nama do brna na par dni) do mesta, musim si koupit na sebe kratase a nejaky tricka, nemam co na sebe. 😒

mabe
autor
18. črc 2010

s tema potnickama, vsimla jsem si, ze i dneska se ji delaji, kdyz ji nekdo drzi za ruku a spoti se. nikdy predtim to nemela az tedka od tech veder. 😒

mabe
autor
18. črc 2010

@bambi7 nazdarek, tak at ta dovci prijde brzo a je super 😉
@ellysa z cehopak ji mate? 😒 to pocasi dneska super, sice zamraceno, ale chladno.
@nefertitka tak preji dobre uspavani a at brzo odpadne. ja byla taky vzteklona a bojim se,ze to ma anicka po me. kdyz se ji nechce a ja ji polozim, tak jeci a vzteka se a kope nohama .... 😖

nefertitka
18. črc 2010

no mabe uz ju manzel uspava,to som zvedava;)
to bol rev,ked sme jej povedali,ze sa ide hajat,to bolo snad pocut az do Kosic 😀 ....

Dneska bola inak dobra 😀 ...prisli sme do Dracika,ona zbadala kocik,zobrala si ho a vysla s nim z obchodu 😀 jak keby sa ani nechumelilo 😝 ...ale aj tak som jej ho kupila, stal len 4.64 a isla som tam s tym cielom 😉 ...ona aj tak este nechape,ze nieco mat nemoze a ze sa to musi platit a tak....potom sme dosli do obuvi a tam boli na policke papucky,vela druhov a farieb,tak sa tam hrabkala a vyberala si,ze ktore budu asi najlepsie 😀 ...sadala si na ritku na zem a sla si ich skusat 😀 ...som si to natocila,nech vidi,ked vyrastie,kedy zacala s nakupovacou maniou 😀

nefertitka
18. črc 2010

a strasne kuka a skeri sa na chlapov, takych od 20 do 50 rokov 😀 ...mali chlapci ani ziadne ine deti ani zeny ju nezaujimaju,len ti chlapi 😀

mabe
autor
18. črc 2010

anicka uz spi 🙂 aspon vite, ze ma dobry plice 😀 jasnacka, ze to jeste nechape. musi si vybrat mamko pekny, ne? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru