• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
no ved hej,musi :grinning:
18. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked bude starsia,radsej ju do ziadneho obchodu s hrackami nebudem bravat, neviem,co by som robila,keby sa mi tam zacala hadzat o zem :confused: ale pevne verim a dufam,ze az taka nebude :wink:
18. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to su zvedava, co my budeme mit za modelku. ve ct jdeme na ocko, tak snad to bude ok. anicka bude mit hexa a prevenar.
18. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude,ved minule to zvladla skvele,nie?bez teplot
18. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, ale to mela jenom hexu a tedka bude i prevenar. dneska jsem ji vazila u tety a ma 6,5kg
18. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekna vaha:slight_smile: my tiez uz musime nikollu po dlhej dobe odvazit, naposledy mala 10kg,ale to bolo uz davno, bude mat mozno nieco pod 11...aspon myslim...
18. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, uz da zabrat
18. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe, ked bola Nikolka malicka,tak nemala nic z tych ockovani,ani teploty,ziadne komplikacie,az ked bola vacsia,vtedy zareagovala teplotami.
18. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jak vam vypadala jizva po TBC? ja furt ctu, ze kdyz maji stroupky, tak nemuzou jit na ocko a my mame porad bulku a chodime. dr. se na to diva, ale....
18. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme mali tiez hrcku po TBC,museli sme ist na plucne na prepichnutie...
18. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, ona tam ma porad stejnou bouli a porad dokola se dela strup. a jak jsem pochopila z jinych diskuzi, tak by to mela mit zhojeny.... :confounded:
18. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam ten vpich po TBC zareagoval az na druhe preockovanie, ked ju preockovali do stehna,tak do par dni sa jej spravila hrcka...
18. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved lekarka to sleduje,nie?
18. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ona to kontroluje vzdycky, ale proste furt to ma stejny. :confounded: asi vi, co dela.
18. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi urcite ano:slight_smile: idem trocha kuk telku a potom spat, dobru noc prajem:slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou noc
18. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, hmmmm tak malá prežila návštevu v pohode, len ja som sklamaná zasa s kamoškinho frajera, je to moja naj kamarátka a vž´dy si vyberie takého blba.Oliv už odvalilo o deviatej, tak som zvedavá kedy bude hore
hmmmmmmm nás na tbc ani nočkovali :confused:
nef no už to bude len horšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulky vikend bol super boli sme u kamosov a potom sme bola u nasich ......sestra aj jej snubenec prisli zo skotska na dovolenku tak sa venovali domke co sa jej pacilo cim viac ludi tak je spokojna :grinning:
a inak ked chce papat povie mnam mnam :slight_smile:

tak idem spinkat tak dobruuu noc
18. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko, tak dneska spani do 7:30 paradicka.

elly, my mame taky kamarada, co ma babu uplne blbou.....nikdo to nechape, ale on ji ma rad, tak ji musime brat. :unamused:
@bambi7 nazdarek, to je krasny. manza dneska taky rikal anci, at uz neco rekne. :grinning:
19. črc 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska ma anicka 4 mesice, tak ji musim neco koupit prcince.
19. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda mabe, to uz tolko?:slight_smile: nieco pekne jej kupte :wink:
19. črc 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefi, toto utika chci ji koupit ty teplacky, volny na nohach bez gum, ale nemuzu je nikde sehnat a pak ji koupime ten penovej koberec na hrani. ona uz se z deky kutali pryc a pak me lezi na zemi....
19. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme to riesili tiez kobercom,normalnym,aby nebola na zemi,kupili sme taky 2metrovy...

inak Nikolka uz zacala ceruzkou kreslit ciary na papier,konecne pochopila ako sa to robi:slight_smile:) ale viac ju to laka na obrus a tak:slight_smile:sak cakam,kedy pokresli steny ako ja,ked som bola mala :stuck_out_tongue_closed_eyes:celu stenu vo svojej izbe som pocarbala
19. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefi, my mame plovoucku a mam vetsi deku a na tom plinku, ale ona se zkutali z plinky a kouse deku, takze plna pusa chlupu a pak se vykutali ven na studenou a tvrdou zem. :grinning:

to je sikulka, tak kdyztak vymalujete, no :wink: :grinning:

vedle na sousednim baraku delaji leseni a budou delat fasadu tyden, to bude hluku a bordelu, ach jo. budeme muset vypadnou ven kazdej den.
19. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
mabuš gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeee to tak rýchlo letí, my máme zajtra dva
nef tak toto som už poriešila, kupujem toto http://www.aquadoodletoys.com/ kreslí sa len perom napusteným vodou, takže keď bude kresliť mimo bude to len voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: , v rakúsku majú dobrý výber, pastelky a farbičky až keď bude chápať, že iba po papieri :grinning:
no aj my ideme kupovať koberček, doma máme taký lacný chlpatý, už vidím ako sa dusí chlpom :angry: , tak kúpime obyčko, prípadne aj tie gumené štvorvce ako mabe, budeme to už musie čoskoro riešiť, už sa prevracia na bok a na gauči cestuje tak sa budem báť ju tam nechať samú radšej na zem
19. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly,vidim,ze predvidas daleko dopredu :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si nieco take zabezpecime;)
19. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránečko pondělní:slight_smile: dneska jdu an pedikurku a enchám is udělat i francii na nožky:slight_smile:
19. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje dieta prislo do kupelne,otvorilo skrinu vybralo sakel s vlozkami a teraz sa s nimi hra :grinning:
19. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe nef, na co hračky žeeeee, nakup vložky a máš klid :sunglasses: :sunglasses:
19. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek