Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
18. črc 2010

no ved hej,musi 😀

nefertitka
18. črc 2010

ked bude starsia,radsej ju do ziadneho obchodu s hrackami nebudem bravat, neviem,co by som robila,keby sa mi tam zacala hadzat o zem 😕 ale pevne verim a dufam,ze az taka nebude 😉

mabe
autor
18. črc 2010

to su zvedava, co my budeme mit za modelku. ve ct jdeme na ocko, tak snad to bude ok. anicka bude mit hexa a prevenar.

nefertitka
18. črc 2010

bude,ved minule to zvladla skvele,nie?bez teplot

mabe
autor
18. črc 2010

jo, ale to mela jenom hexu a tedka bude i prevenar. dneska jsem ji vazila u tety a ma 6,5kg

nefertitka
18. črc 2010

pekna vaha🙂 my tiez uz musime nikollu po dlhej dobe odvazit, naposledy mala 10kg,ale to bolo uz davno, bude mat mozno nieco pod 11...aspon myslim...

mabe
autor
18. črc 2010

no, uz da zabrat

nefertitka
18. črc 2010

mabe, ked bola Nikolka malicka,tak nemala nic z tych ockovani,ani teploty,ziadne komplikacie,az ked bola vacsia,vtedy zareagovala teplotami.

mabe
autor
18. črc 2010

a jak vam vypadala jizva po TBC? ja furt ctu, ze kdyz maji stroupky, tak nemuzou jit na ocko a my mame porad bulku a chodime. dr. se na to diva, ale....

nefertitka
18. črc 2010

my sme mali tiez hrcku po TBC,museli sme ist na plucne na prepichnutie...

mabe
autor
18. črc 2010

no, ona tam ma porad stejnou bouli a porad dokola se dela strup. a jak jsem pochopila z jinych diskuzi, tak by to mela mit zhojeny.... 😖

nefertitka
18. črc 2010

nam ten vpich po TBC zareagoval az na druhe preockovanie, ked ju preockovali do stehna,tak do par dni sa jej spravila hrcka...

nefertitka
18. črc 2010

ved lekarka to sleduje,nie?

mabe
autor
18. črc 2010

ona to kontroluje vzdycky, ale proste furt to ma stejny. 😖 asi vi, co dela.

nefertitka
18. črc 2010

asi urcite ano🙂 idem trocha kuk telku a potom spat, dobru noc prajem🙂

mabe
autor
18. črc 2010

dobrou noc

ellysa
18. črc 2010

ahojte, hmmmm tak malá prežila návštevu v pohode, len ja som sklamaná zasa s kamoškinho frajera, je to moja naj kamarátka a vž´dy si vyberie takého blba.Oliv už odvalilo o deviatej, tak som zvedavá kedy bude hore
hmmmmmmm nás na tbc ani nočkovali 😕
nef no už to bude len horšie 😝

bambi7
18. črc 2010

cafte babulky vikend bol super boli sme u kamosov a potom sme bola u nasich ......sestra aj jej snubenec prisli zo skotska na dovolenku tak sa venovali domke co sa jej pacilo cim viac ludi tak je spokojna 😀
a inak ked chce papat povie mnam mnam 🙂

tak idem spinkat tak dobruuu noc

mabe
autor
19. črc 2010

dobre ranko, tak dneska spani do 7:30 paradicka.

elly, my mame taky kamarada, co ma babu uplne blbou.....nikdo to nechape, ale on ji ma rad, tak ji musime brat. 😒
@bambi7 nazdarek, to je krasny. manza dneska taky rikal anci, at uz neco rekne. 😀

mabe
autor
19. črc 2010

dneska ma anicka 4 mesice, tak ji musim neco koupit prcince.

nefertitka
19. črc 2010

no teda mabe, to uz tolko?🙂 nieco pekne jej kupte 😉

mabe
autor
19. črc 2010

nefi, toto utika chci ji koupit ty teplacky, volny na nohach bez gum, ale nemuzu je nikde sehnat a pak ji koupime ten penovej koberec na hrani. ona uz se z deky kutali pryc a pak me lezi na zemi....

nefertitka
19. črc 2010

no my sme to riesili tiez kobercom,normalnym,aby nebola na zemi,kupili sme taky 2metrovy...

inak Nikolka uz zacala ceruzkou kreslit ciary na papier,konecne pochopila ako sa to robi🙂) ale viac ju to laka na obrus a tak🙂sak cakam,kedy pokresli steny ako ja,ked som bola mala 😝celu stenu vo svojej izbe som pocarbala

mabe
autor
19. črc 2010

nefi, my mame plovoucku a mam vetsi deku a na tom plinku, ale ona se zkutali z plinky a kouse deku, takze plna pusa chlupu a pak se vykutali ven na studenou a tvrdou zem. 😀

to je sikulka, tak kdyztak vymalujete, no 😉 😀

vedle na sousednim baraku delaji leseni a budou delat fasadu tyden, to bude hluku a bordelu, ach jo. budeme muset vypadnou ven kazdej den.

ellysa
19. črc 2010

ahojte
mabuš gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeee to tak rýchlo letí, my máme zajtra dva
nef tak toto som už poriešila, kupujem toto http://www.aquadoodletoys.com/ kreslí sa len perom napusteným vodou, takže keď bude kresliť mimo bude to len voda 😝 , v rakúsku majú dobrý výber, pastelky a farbičky až keď bude chápať, že iba po papieri 😀
no aj my ideme kupovať koberček, doma máme taký lacný chlpatý, už vidím ako sa dusí chlpom 😠 , tak kúpime obyčko, prípadne aj tie gumené štvorvce ako mabe, budeme to už musie čoskoro riešiť, už sa prevracia na bok a na gauči cestuje tak sa budem báť ju tam nechať samú radšej na zem

nefertitka
19. črc 2010

elly,vidim,ze predvidas daleko dopredu 😀 😀

nefertitka
19. črc 2010

asi si nieco take zabezpecime;)

sarlotta
19. črc 2010

dobré ránečko pondělní🙂 dneska jdu an pedikurku a enchám is udělat i francii na nožky🙂

nefertitka
19. črc 2010

moje dieta prislo do kupelne,otvorilo skrinu vybralo sakel s vlozkami a teraz sa s nimi hra 😀

sarlotta
19. črc 2010

hehe nef, na co hračky žeeeee, nakup vložky a máš klid 😎 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru