Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
19. črc 2010

a moje nehtíky 🙂))))

nefertitka
19. črc 2010

pekne pekne🙂

baby chcela by som pocut vas nazor....

moja "mila svokra" nam slubila,ze nam bude prispievat na najom 150 eurami mesacne,kym bude robit, dnes prisla s tym,ze ona s platenim konci,lebo jej syn(moj muz) si dovolil pozvat svojho otca aj s novou zenou k nam na navstevu a predtym bol navstivit on ich...(su rozvedeni uz asi 25 rokov)...s tou jeho novou zenou ju vlastne vraj podviedol kedysi,neviem okolnosti. Total ma nasrala,co sa nevie cez to preniest?Takto sa chova dospela zena?ked nieco slubim,tka dodrzim,nie? Nech si necha vsetky svoje peniaze,mne ide iba o princip...uz od nej nechcem ani cent. Neni to nahodou vec mojho muza,ci sa stretava so svojim otcom alebo nie????preboha ved je este k tomu aj dospely.
a to nevravim o tom,ako slubovala,ked sme sa este len mali brat,ze ona preda byt,prispeje nam aj svojmu druhemu synovi na byvanie a este jej ostane.Podotykam,ze ten byt je v centre mesta,je velky a ma hodnotu 10 milionov. Zrazu zas zmenila nazor a my sme si museli brat hypoteku.Ze ona ma na ten byt spomeinky a blabla,je to byt po jej mame. Nech si necha,ale naco zas slubuje???!!!!Nahana sa tam po obrovskom byte so svojim novym muzom a jej deti nech sa trapia,ved co!
keby bola skodna,nepoviem ani makke F, ale este by si prilepsila,kupila by si do 4 miliono vnejaky novy dvojizbak,co by im uplne stacilo,synom by dala po milione napriklad a este by jej ostali 4 miliony k dobru...to nevravim o tom,ze ten byt ma 100 rokov a aj tak vyzera, maju tam este stary kredenc a kuchynsku linku a podobne...
ked sa ma spyta na nazor,ja neviem,co jej mam povedat

nefertitka
19. črc 2010

a zabudla som este spomenut,ze kedysi som bola toho aj svedkom,ho posielala,co nejdes pozriet otca? asi mala predstavu,ze mimo jeho jej novej zeny alebo co...ja som proste nazoru,ze je to jeho otec a ma pravo ho vidiet,kedy sa mu zachce..ona sa vyjadrila takym stylom,ze ona si to nepraje a hotovo

sarlotta
19. črc 2010

nef, no podle mě to hlavně spolu vůbec nesouvisí... to že Vám slíbila pomoct finančně a to, že se Tvůj muž chce vidět s otcem. Jako může na to říct svůj názor, ale tohle je vydírání 😠 😉

Je to uražená ješitnost. Tak jí řekni, no to je stejné jakobych já řekla, že Vám neukážu malou už nikdy , když si pozvete na návštěvu tu a tu sousedku, protože já ji nemám ráda.... třeba to pochopí....

jen je to tenký led, no... já to tak nesnáším když se dají peníze a pak se vyčítají... člověk se cítí jak zpráskaný nevděčný pes, že by měl držet ústa.... ale tak to opravdu není... kdo nedává od srdce a jen tak bez podmínek, ten by neměl dávat vůbec 😎

tohle sem slyšela před 3lety, měli sme vyhlédlý domeček, starší, s opravama, ale s krásným pozemkem. líbila se mi i lokalita... jenže tchán to chtěl vidět a pak řekl, ať to nekupujem, že to neutáhnem... a že jsou zásadně proti a tchyně manžela seřvala, že nám dali nějaké peníze na úvěr na byt 2+1, který sme tehdy měli a chtěli prodat a že bysme bez nich byli žebráci a neměli nic a že to prostě nebudeme prodávat a že nám byt stačí... a manžel tehdy sklopil uši.... 😅 😠 😠 😠 já to nepochopila....jakože nám dali peníze ale nemůžeme si za ně koupit co chceme.... hmmm ....

od té doby si manžel neřekl nikdy ani o korunu... jako přispívají nám, když něco koupíme malému, tak nám pak dají , ale už bych si nevzala nic většího.
předloni jsme koupili starší 4+1 byt a zrekonstruovali, máme půjčky a až je zaplatíme tak konečně koupíme vysněný domek.. ale bude za naše 😉

nefertitka
19. črc 2010

mas pravdu sarlotta, presne ako pises, tiez to neznasam,ked sa peniaze vycitaju a vydiera sa kvoli nim a fakt je to vydieranie...aj keby chcela zas prispievat,uz to od nej nechcem...a Nikolku jej tiez ukazem asi tak ako pises....
no total sa mi zacala protivit,cela ako je...este tam bola nejaka rezerva,ze som nieco dobre stale na nej hladala,ale cim dalej,tym ma viac utvrdzuje v tom,ze som "zdedila" zlu svokru,bohuzial...

nefertitka
19. črc 2010

no a este som zabudla,ze pred par rokmi,ked sme byvali v podnajme,nam tiez prispievala a potom zrazu prestala,lebo sme si "dovolili" ist na dovolenku,ze ked mame na dovolenku,mame aj na podnajom 😨 🙄 ...

no a to co si pisala s tym domcekom,je tiez sila....

musime toto predat,kupit nieco lacnejsie a mat svaty pokoj....je to ale sila,ze clovek ani nemoze byvat tam kde by chcel,ale tam kde musi.Vsetko sa odvija od financii:(

ellysa
19. črc 2010

no baby najlepšie nič od nikoho nemať a nedostať a nezdediť a je pokoj v rodine 😠
nef my máme to isté, mužovi rodičia sú rozvedení 30 rokov a ani sa nepozdravia, u nás to skončilo tak, že svokor ani nebol na našej svadbe, svokra povedala, že ak ho pozveme nepôjde a v živote to mužovi neodpustí, tak z jeho otcom a jeho novou ženou sme boli aj s mojimi rodičmi len na večeri, príde mi to choré, nesmiem pred nimi ani spomenúť, že som u toho druhého bola, všetci sa tvárime ako debili, keď sa ma svokra spýta kde ideme a ja že no veď no tam... však si to viete predstaviť, hlavne, že svokor robí na rybníkoch a s má prístup k mäsu, tak keď mame môj donesie už jej nevadí, že je to od svokra-podľa mňa pokrytectvo

nefertitka
19. črc 2010

pekne elly, vidim,ze pomaly v kazdej rodine su nejake tahanice, ale fakt mi to od svokry pride hrozne detinske a trapne...skoro mi az zabehlo,ked mi to povedala...ja som nijak nereagovala, spytala sa ma,ze aky mam na to nazor a ja som bola ticho,absolutne ani jedno slovo som jej uz nepovedala, iba ze idem Nikolku krmit a potom ideme von,nenapadne som ju vypoklonkovala...ale musela na mne vidiet,ze si o nej myslim svoje,najblizsie,ked mi bude volat,neviem co mam robit,ako sa k nej spravat, hadat sa mi nechce,ale zas sa nechcem ani tvarit,akoze ved sa nic nedeje, ved si nam len prestala prispievat,lebo ti siblo v hlave...ale v poriadku,ved to je normalne....
asi jej na rovinu poviem,co si myslim...neviem...

ona mi pripada,ako keby nemohla prezit,ze jej syn je dospely a uz ju nepocuva vo vsetkom ako kedysi...a chce mat nad nim moc. Lenze on uz je dospely bohuzial pre nu a ma svoju rodinu a svoj vlastny zivot...

Raz som skoro tiez odpadla,co mi povedala,ked sme boli s manzelom na noze,mali sme krizu dost velku, boli sme chvilu od seba,ked som sa s nou raz rozpravala,tak zapotila ze, ja som jeho mama,mne nemoze opustit,ale ty si len jeho zena,teba opustit moze,kedy sa mu zachce...no je trosku na omyle, pretoze sa jej kludne hocikedy moze otocit chrbtom...

my polovicku zivota len riesime tahanice s nou a mna to uz tak strasne nebavi...ale strasne...mam sto chuti ju uz nikdy nevidiet...furt jej nieco vadi,napriklad oj to,ze ona si zela,aby som jej hovorila mama,ale ja s tym nesuhlasim, nemam ten pocit ju tak volat, a navyse mamu mam len jednu a bodka...ked som jej povedala,ze ci ju nemozem volat inak, napriklad menom,tak nie, ona chce mama bodka.. v zivote to odo mna nepocula, ani ju nijak neoslovujem v telefone ani nikde,raz som ju stretla na vianocnych trhoch a ani som nevedela,ako mam na nu zakricat...ona chce a bodka...no ja nechcem a bocka...keby som ju aspon mala rada,tak nad tym pouvazujem,ale takto nie

nefertitka
19. črc 2010

sorry za preklepy....som rozohnena 😝

nefertitka
19. črc 2010

a aj dnes, Nikolka mi spala vnutri, ked vosla dnu,som jej povedala,nech je ticho,ze este haja,sice zacala sepkat,ale otvorila tasku a zacala tu kadecim naschval suchotat...total ocividne naschval,aby sa uz zobudila!a aj sa jej to podarilo...
ja sa bojim,ze raz tak vybuchnem,ze jej strasne skaredo vynadam, to nechcem ale, pretoze ja ked chytim amok,tak amen tma....ale uz vela veci dusim v sebe, a cim dalej,tym to vo mne viac a viac vrie...ja som proste ten typ,ze som dlho ticho,snazim sa naznacovat,potom poviem priamo a ked nepomoze tak vybuchnem...mala by som sa asi zakazdym hned ozvat a bolo by,lenze ona ma aj tak nepocuva,s nou sa nijak neda:(

sarlotta
19. črc 2010

nef máš to těžké, hlavně asi proto, že k Vám chodí dost často, že 😝 😝 to je pak těžké mávnout rukou, no. Drž se a nikam ju neposílej... to by nemělo cenu. Já by sem tchyni mami taky neříkala 😅 😅 ani náhodou 😉

nefertitka
19. črc 2010

a to sa s nou mam dalej bavit akoby sa nechumelilo?

sarlotta
19. črc 2010

nef já bych se prostě bavila jen o něčem... myslím, že když to neví sama, tak ji nepředěláš... nakonec budeš nejhorší.

nefertitka
19. črc 2010

no asi tak nejak,ale narovinu jej poviem,ked zas bude chciet na nieco davat peniaze,ze nechcem....naozaj nechcem, my si poradime...

mabe
autor
19. črc 2010

ahojte, tak my byly dneska s tetou a mamkou ve meste 4,5h. malem me slehlo. anicka celou dobu spinkala akorat na kojo se probudila a ja ji nakojila v parku a sly jsme dal. a to jsme byly jenom ve 3 obchodech. 😝 mamka koupila anicce ksiltovku ruzovou, satek elastickej cervenej, bodycko a ja ji koupila bodycko bez rukavu z platynka za 129kc 2ks, takovy zelenoucky s zabickou. 🙂 a koupila jsem si knizku: kazde dite muze dobre spat, pry je vyborna, tak jsem zvedava. jinak nic, vyzkousela jsem dve tricka, jedny gate a 5 podprd a uz me to lezlo krkem. 😝 zitra jdeme s nasema a tetou(musime ji udelat program, kdyz je v brne) do lesa a k rybnikum. zkusim docist

mabe
autor
19. črc 2010

holky, to je hrozny ty vztahy a ti lidi... 😖 to jak uz vite mame s tchanovcema paradni vztahy a nasi taky v poho, ale jak psala elly, v rodine penize...eee. my jsme dostaly ten pozemek, na kterym budeme stavet a je videt,ze porad tchyne se chce do toh plest, kde co a jak....jako v dobrym chce poradit, ale....jasnacka, ze vy mate uplne jiny zkusenosti, ja mam tchyni v poho.jenom sem chtela rict, ze ty majetky a penize. 😒

ellysa
19. črc 2010

no fakt asi je to všade podobné 😒
mabe pekne ste nakúpili 😉
Olivia sa dnes rozhodla, že zasa nespí, za celý deň mala dve zdriemnutia po pol hodine, a teraz sa tiež netvári, že ide spať , to bude asi dlháááááááááá noc, mabe tú knihu budem asi potrebovať 🙄

ellysa
19. črc 2010

ale už normálne kakáme 😀

lubica69
19. črc 2010

Ahojte kočky My máme doma týždeň tata Má náhradné voľno tak ani na net nestíham Nef no to je ťažké a nespravodlivé Môj muž dal prerobiť svojim rodičom 3izbový byt lebo mu ho sľúbili keď bude mať rodinu a že on im kúpi menší a čo myslíte???3izbový byť majú pekne prerobený bývajú v ňom sami dvaja a my sme si museli vziať úver a niečo hľadať A to mu nepomohli ani s len korunou Ani na svadbu sme nedostali ani mäkké F Nikomu som to nikomu nevešala na nos ale keď sa tu to už rozoberá uľavím si aj ja hi hi Dúfam,že neva

mabe
autor
20. črc 2010

dobre ranko devcata,

tak anicka chtela jest u v 3h, dala jsem dudana a usla do 4h. ona totiz vecer u jidla usla vycerpanim, tak asi se moc nenapapala. a potom si slecinka rekla, ze uz spat nechce, tak hodinu v postylce delalal melu, teda bez breceni a pak jeste usla a pak jsme usly na chvilku u jidla v 6:30h. tedka je tady rachot, vedle u sousedu delaji omitku a zatepleni, takze ramus jak svina a to bude min tyden. 😝 budeme muset vzdycky nekam vypadnout. vsak za chvilku jedu s tema nasema na vylet.
@ellysa reknu ti jaka je, ale vcera jsem precetla kousicek a uz se me libila. gratuluju ke kakani 😉
@lubica69 co rict, dobri rodice 😒

ellysa
20. črc 2010

@mabe no noc nič moc 🙄
my sme včera nakoniec zaspali o 21.30 a spala až do 4:30-to je rekord , potom ešte do 6.00 a potom sa ešte prehadzovala do 7:00,

ellysa
20. črc 2010

dievčnece idem po radu, oliv už pár dní veľmi nechce papať, max tých 60-70 ml do nej dostanem, v noci po tých 7 hodinách spánku vypila len 70ml, včera som to už rátala, tak za celý deň len 350 ml mliečka, sa mi to zdá málo 😒 , myslíte, že to má také obdobie, alebo mám skúsiť iné mlieko, či jej toto už nechutí alebo čo, je pravda, že si zvykla na vodičku a čajík, to vypije aj 150-200 denne, tak či jej to stačí.

nefertitka
20. črc 2010

elly,ten cajik a vodicka su uplne zbytocne,naozaj...na krabici mas napisane,kolko by mala denne vypit,ale nic sa nedeje ked na chlp nesplna limit,neboj🙂 ja ti poradim fintu,ktora u nas fungovala, daj jej mliecko z flasky,ked zaspi,daj ju do kocika do vyvysenej polohy,alebo do vajicka,pockaj,kym bude hajat tak 3 - 5 minut a vymen flasu za dudlik,uvidis,mala by to vypit...u nas to este aj dnes funguje sem tam,ked bola mala,tak som ju musela 3 mesiace krmit len tak,inak mi nezjedla nic

lubi,no pekne od nich fakt 😒 ...nemam na niektore veci proste slov

no a my mame 38,5a soplik ☹

mabe
autor
20. črc 2010

nefi, jejda, snad to bude dobry.

elly, ja ti v tom neporadim, ja kojim plne, tak se v tom nevyznam.

nefertitka
20. črc 2010

mabe to s tym buchanim my tu riesime stale,uz mi to ide total na nervy,hlavne to ako si kazdy bucha a vrta kedy s amu zachce...aj teraz,v dvoch bytoch naraz nieco robia a ja netusim,ako dam nikolku spat, von s nou ist nemozem,ma horucku, v noci naspala dokopy asi 7 hodin...chuda

mili1
20. črc 2010

Ahojte,,, elly ja si myslim že ma take obdobie, teraz je aj hrozne teplo ,,počkaj pár dní a uvidíš, Niky mal take obdobie ked bol chory...
Nef užasne svokra nemam slov 😀
Nam dali svokrovci domcek len sme si ho uplne zrekonštruovali, horne poschodie pre nas a dolne pre svokru a nedavno sme jej dokončili izbu ...máme taký normálny vzťah, ale kávu spolu nepijeme ,, 😀 ,, nemam rada tie jej reči,,,ona je najmudrejšia 😀 velké dary nedostávame svokra je sama a moja mamka tiez 😒 takze si vsetko kupujeme sami, aspon nam nikto nič nevyčíta 😉
My sme sa chodili kupať, môj mal dovolenku, boli sme aj v termalnom kupku a bolo fajn,,,malý nechcel vyjst z bazena 😀
Inac sa mame fajn 😉 len tie horúčavy sa nedajú vydržať 😒

mili1
20. črc 2010

Sarlotka krásne nechty,,, aj mne by sa hodili 😀
mab malá je už riadna kočka 😉

sarlotta
20. črc 2010

kuk holčinky🙂
já byla na kožním dnes, naštěstí mě vzala přednostně, sem nemusela čekat, pže tam je to tak na 4 hdiny čekačka 😅 a znaménko je ok🙂)) tak uff jsem ráda🙂

ellysa
20. črc 2010

@sarlotta super že to nič nie je a nechty sú fakt super ja som už tiež objednaná na nechty tak sa teším, ešte tak kaderníčka ale toa si nechám, keď pôjdem zasa o tri týždne k našim
dnes mi tri tety von hádali, že malá má už 4 mesiace, neviem, či ivh tak mätú tie vlasy, asi hej, vypadá v nich naozaj staršie ako keby bola holohlavá a naozaj je aj dlhá, včera sme ju merali a má už 58 cm

nefertitka
20. črc 2010

dnes mi svokra volala uz 6x,som jej nezdvihla,nemam fakt na nu naladu a hadat sa nechcem,neviem co jej poviem,preco som to nedvihala 😕 ...
a stale nam skace teplota hore:(ale hadam to nebude nic vazne,okrem toho len sopli a kycha, nic viac

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru