Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
20. črc 2010

@nefertitka ste prechladli na bazénoch? chúďatko hádam jej to prejde 😒
naša dnes zasa spala cez deň všeho všudy 3 hodiny, ale kým nereve, aj v kočíku sme boli 4 hoďkz, aj pomrnkala skoro celý čas bola hore ale vydržala aj abz si mama dala s kamoškou kávu, už je royumná tak sa dá, je to ommnoho lepšie ako keď bola menšia a ja som chodila von len keď buvala, lebo som sa klepala čo sa stane ak sa yobudí 😀

ellysa
20. črc 2010

sorry za preklepy

ellysa
20. črc 2010

a začínam šetriť na toto http://www.stokke.com/de-at/highchair.aspx muž ma pošle do... ale sa mi to zdá rozumnejšie kúpiť toto za 200 ako len stoličku na papanie za 100-150 a bude to mať len na chvíľu, čo myslíte?

lubica69
20. črc 2010

Ahojte Ely tá stolička je supeeer Neviem či mliečko stačí Pozri na škatuli koľko by mala vypiť Ja som kojila tak skúsenosť nemám Nef no neviem Tak jej to povedz a bude A prajem skoré uzdravenie To z toho počasia Šarlot krásne nechtíky Ja mám tiež ale robím si sama Moja už sa ti to kráti

nefertitka
20. črc 2010

asi jej napisem,ze som jej nedvihala,lebo sa mi s nou nechcelo nic okolo toho riesit a nech si zavola svojmu synovi

asi to fakt bude z toho pocasia....

nefertitka
20. črc 2010

ale muz tiez nejak soplil a kychal,mozno to ma aj od neho,len on nemal teploty,tak neviem

nefertitka
20. črc 2010

toto som teraz poslala svokre,myslite,ze dobre?
Ahoj, som ti nedvihala,lebo Nikolka spala cez den 2x vnutri,je chora,ma horucky a poviem ti pravdu,ani sa mi nechcelo riesit Topolcany a co povedal Robo a podobne,prosim ta zavolaj mu a porieste si to vsetko medzi sebou,mna nebavi robit mlynsky kamen a stale riesit s tebou co robo a s robom co mama.Vcera si sa ma pytala aj na moj nazor na to,ze si neposlala na najomne. Myslim si o tom to,ze ked niekto chce niekomu financne pomoct a slubi to,tak by to malo byt od srdca a nie predmetom vydierania.A myslim,ze takto sa jedna s malymi detmi,ktorym vezme matka vreckove,ked neposluchaju.Ale ako vravim,ja to riesit nechcem,porieste si to sami.Len som napisala svoj nazor,na ktory si sa pytala.My sme si ani od teba nepytali,aby si nam prispievala,bola to tvoja dobra vola,ale ak to ma byt takto,ze nebudeme vediet,kedy s tym ratat a kedy nie,tak sa radsej dohodnime tak,ze si vsetko budeme hradit sami.

ellysa
20. črc 2010

@nefertitka možno to má naozaj od muža, no hlavne aby ste to podchytili 🙂

@lubica69 ja nie som schopná si ani nalakovať nechty, nie ešte francúzsku, ale suseda robí nechty tak ku nej pôjdem a dám si urobiť niečo pekné, ona mi dáva len gel na moje nechty, lebo ja mám strašne slabé a potom aj lak vydrží celý mesiac...veru stolička je super, ešte presvedčiť môjho 😝

nefertitka
20. črc 2010

elly nepochopila som,ako si to myslela?ako podchytili?

sarlotta
20. črc 2010

@nefertitka dobře si jí to napsala, je to lepší než se pohádat a ještě bys řekla spoustu jiných věcí a takto ať se chytne za nos 😉

ellys myslela to nachlazení určo🙂 tak ať máte klidnou noc a nic to není 😎

sarlotta
20. črc 2010

díky holky za pochvalky nehtů🙂 aj mě se líbí 😀 😀 😀

@ellysa no princezna je nááádherná 😎 tu stoličku nevím, já mám spíš zkušenost že je lepší koupit vícekrát věc na kratší dobu... dětičky toho hodně zničí ani nebudeš vědět jak 😝 i autosedačku je lepší kupovat 0-9 kg , pak 9-18kg a pak další... pže budou novinky a bezpečnější věci, jde to hodně rychle dopředu 😉 no rozmysli to.

ellysa
20. črc 2010

@nefertitka tak tak ako píše sarlott aby sa to nerozvinulo do niečoho zlého a rýchlo ste sa vyliečili

lubica69
20. črc 2010

Nef dobre si to napísala Žiadne urážky len rozumné veci Hlavne sa vyliečte Ely ja som si na nechty už zvykla Už si ich robím 10rokov takže len cvik Ale zo začiatku to bola hrôza keď som začínala No mne sa tá stolička páči Ja mám od začiatku tiež len jednu Nechcelo by sa mi chodiť meniť a hľadať zas niečo iné A vydržala nám Šarlot a ako sa cítiš ty?

sarlotta
20. črc 2010

@lubica69 😝 😝 no jako v 38tt 😀 😀 vypadá to u nás na bouřku, to sem ráda, bříško kleslo trochu.. zítra mám kontrolku a ozvy, no uvidím co doktor řekne 😉 malá mě pěkně pichá do třísel, au au... nevím čím, ale umí to 😅 😠 😎

nefertitka
20. črc 2010

tak to som rada,ze ste mi to odobrili🙂
elly aj ja vravim,ze to ma od neho,ale on typicky zaryty chlap tvrdi,z urcite nie,ze on to ma urcite iba alergicku reakciu na nieco a navyse on nemal teploty 😝 ....len je to trosku nahoda,ze akurat zacala 2 dni po nom soplit aj Nikolka🙂
ja ma doma strasneho tvrdohlavca inak

lubica69
20. črc 2010

Šarlot tak už bruško kleslo?Tak to už čoskoro bude Tak už len nejak vydržať Zajtra držím palce Nef áno dobre si to urobila Tak tvrdohlavec po svokre?hi hi Aspoň vieš po kom

mabe
autor
20. črc 2010

ahojte holky, tak dnesek vycerpavajici. byly jsme ma tom vylete s nasema, mam uchozeny nozky a potom nahore u babicky i s nasema a tetou a u tchanovcu navecer. anicka sice venku spala pekne, ale pak si ji kazdej chtel vzit do ruky a pak uz u tchanovcu brecela a brecela. tedka jsem dala najest a dala do postylky, snad usne v klidu. bordel teda mame na dvore obrovskej z toho sousedniho opravovani baraku a toho hluku, neda se anicce pritom spat. zitra rano cvico a odpo navsteva dedy. kdyz nebude moct anicka spat pres den,t ak ji zase dam nahoru k babicce do loznice, tam to tak neni slyset.

mabe
autor
20. črc 2010

@nefertitka to je hruza to kopani chapu, jeste kdyz to mas z vice stran 😒
@mili1 diky mili za pochvalu ☹

mabe
autor
20. črc 2010

@nefertitka pekne si to napsala
@sarlotta drzim palecky na zitra

ellysa
20. črc 2010

ahojte drobec mi už spí, od šiestej už pospávala a pred deviatou zaľahla úplne, no som zvedavá aká bude noc 😝
sarlott držím palce už s ato blíži 😀

nefertitka
21. črc 2010

bre ranko....este spite?🙂
my sme este chorucki,ale dnes zatial iba 37,5 najviac bolo,dufam,ze uz to nestupne...
to moje male tolko za mnou behalo s lakom na nechty a ukazovalo mi na nozky,az som rezignovala a nalakovala jej palceky na nozkach,to zaciname skoro co? 😀

sarlotta
21. črc 2010

Hezké dopolko holky🙂

ráno jsem si frkla na krev, když už teda musím mít to předoperační vyšetření, kdyby náhodou císař 😝 😅 a teď peču žebírka a bude zuzená polévečka🙂 manža je doma dneska a na 13 hod. frčíme na ozvy a kontrolku 😉

lubica69
21. črc 2010

Ahojte Šarlot tak sa držkaj Nef tak nechtíky?Budete fešandy Nám zas sfúkol bazén tak sme lepili A strihali sme Sebastiána Už to mal dlhé

ellysa
21. črc 2010

ahojte
ale čo nef tak keď chce no čo narobíš 🙂
sarlott joj pošli
my sme nakoniec spali až do 4:00 zasa a potom ešte do 6.00 a ležkali sme ešte do 7:40, bodaj by jej to už ostalo, dnes sme boli až do teraz u kamošky v dome so záhradou, skoro celý čas buvkala aj teraz ešte spinká v kresielku, ja by som tak brala tú záhradku, vidno, že vonku je jej lepšie, doma mi vôbec nespáva cez deň

mabe
autor
21. črc 2010

ahojte, tak my mame porad neco a nejak vas nestiham. 😝 dneska jsme byly dopo cvicit. anicka cely cviceni prorvala. 😖 ja uz si myslela, ze kdyz minule byla hodna, ze to dneska zase zvladne a prd. byla jsem z toho zklamana a cvicitelka me rikala, ze nemusim, ze treba nahla indispozice, je pravda, ze anicka dneska v noci se furt prevalovala a probudila se zase v 3h, asi brisko, kadila jenom rano. tak treba priste to bude lepsi. zitra jdeme na ko a na ockovani. holky, jakej prevenar jste daly - 7nebo 13? snd to zvladneme bez vedlejsich ucinku.

mabe
autor
21. črc 2010

nemuze byt kazdej den stejnej se spanim, ze? 😉 bych toho chtela, aby porad spala do 4h nebo 5h

ellysa
21. črc 2010

@mabe no všaj aj ony majú nárok na blbý deň, nie? 😉

ellysa
21. črc 2010

ešte vás trápi to bruško? som myslela, že už lepšie po tých troch mesiacoch, my už chvalabohu máme problém len sem tam klop klop klop klop

mabe
autor
21. črc 2010

@ellysa to vis, ze ma, ale ja uz jsem si pripadala jako debil. ona doma v klidu vydrzi, kdyz ji dam na zem, sem tam se vzteka. ale pokazde venku pred lidma to dela. vsichni ostatni lezi a jsou hodni a ona hysterak. fakt uz jsem byla nestastna. 😒 netrapi nas to brisko tak moc, jako predtim, ze ma velky bolesti a breci, ale prevalovala se, kroutila. ona totiz se vykadila jenom rano a ja s ni necvicila moc na brisko, aby se vyprdela, tak ji to asi tlacilo. 😝 lepsi to je urcite.

mabe
autor
21. črc 2010

holky, zitra jdeme na ocko. dr. rikala, ze si muzu vybrat prevenar 7 nebo 13. tak nevim. no hlavne,aby nemela problemy.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru