Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
23. črc 2010

@ellysa ja do toho zatim nejdu.

holky, jak to mate s rodicakem? premyslime s manzou na 2 roky a pak dalsiho mimiska. no a kdyby to nevyslo, tak se pry dal prodlouzit na 3 roky s tim ze me stat plati soc, a zdravotni. akorat nevim, jestli do tech dvou let muzu kvuli cisari...

lubica69
23. črc 2010

Mabe s tým ti neporadím My máme rodičák 3 roky a chcela som si to spojiť s ďalším bábom ale nevydalo Mabe ale myslím,že medzi cisárom musí byť aspoň rok rozdiel Juj Ely ako by som bola rada tehu Veľmi sa teším so Šarlot

mabe
autor
23. črc 2010

lubi, nekdo rika rok nebo dva. 😖

lubica69
23. črc 2010

Mabe a vy by ste chceli tak 2 roky rozdiel či keď bude mať Anička 2 roky začať skúšať?

nefertitka
24. črc 2010

konecne sa ochladilo🙂 bre ranko....

elly,neboj,o chvilu pribudne dalsia tehulka,Lubica 😉 ...a bambi mozno tiez,chcu sa snazit od septembra 😉

my uz ee....a ked,tak mozno fakt az o par rokov...ale pochybujem

lubica69
24. črc 2010

Ahojte No dnes je fakt príjemne Konečne sa aspoň trošku prečistil ten vzduch Nef ďakujem krásne Juj chcem veľmi

mabe
autor
24. črc 2010

ahojte, tak anicka uz mela a ma jenom 37,5c vzadecku, takze dobry. za chvilku jdeme k tchanovcum na obed a pak ke kamaradum na sushi party. tesim se, ze se dostanu ven. 🙂

lubica69
24. črc 2010

Mabe tak máte na dnes pekný program

bambi7
24. črc 2010

cafte babulkyyyy tak este tyzden a ideme na dovolenkuuuu...ani neviem ci sa mi chce 😅 😕

no boli sme dnes u nasich a v obchodoch zasa sme nakupili malej teplaky v nike mali akcie tak nekup to 😀 a take male su krasne a uz aj tenisky tricka....a aj sebe....
no a mame den za sebou tak to ide a konecne nie je tak teplooooo

a co mate nove babulky moje?

a co sarlot ako?myslim na vas

nefertitka
25. črc 2010

ahojte....
bam co by sa ti nechcelo?ja by som sa hned...a najradsej tam,kde sme boli 😵

to nase male to fak to odo mna zas chytilo naspat:( moje nervy,tecie jej zas soplik a kycha...to je bludny kruh,muz nemoze byt predsa doma zakazdym,ked niektora z nas ochorie 😒

ellysa
25. črc 2010

@nefertitka jaj nef tak to je blbéé ☹ no snáď sa skoro z toho obe dostanete, šup spolu do postele kukať rozprávky a piť čajíky 😉

ellysa
25. črc 2010

@bambi7 super aj vy ste taký nákupný maniaci ako my?
kde v nike, ja ani nevirm, kde v BA je obchod 😝
Olívia zasa nechcela spať , tak sme šli do BA do tesca o pol jedenástej a spí doteraz, muž sa smeje, že budem asi rozvážať pizzu inak sa nedoplatíme za benzín

nefertitka
25. črc 2010

elly, u nas take nehrozi,ze lezat v posteli,to dieta tam vydrzi nanajvys tak 3 sekundy 😀 ..

ona aj ked mala tych 39,6,tak behala

mabe
autor
25. črc 2010

nazdarek devcata, tak vcerejsek super, anicka byla na navsteve moc hodna, prijely jsme domu kolem 22h. dneska si ji vzaly ven tchanovci, takze jsme si trosku s manzou odpocaly. tedka je manza na motorce a anicka uz spi. mamka zitra prijde, takze zase trosku oddech. od ct do ne jede manza s klukama pod sirak, tak si musime vymyslet nejakej program,at nejsem sama na ni celej den a netrefilo me 😀

mabe
autor
25. črc 2010

@bambi7 nazdarek 🙂
@nefertitka chuderka mala, ach jo, kdy vas to opusti...

nefertitka
26. črc 2010

ahojte....no mabe,dufam,ze skoro...

inak svokra sa odvtedy neozvala, a to predtym volala kazdy den...ta je fakt riadne sibnuta...ale mne to len vyhovuje,ze neotravuje kazdy den 😝 ...este ona sa ide hrat na urazenu....myslim,ze neni celkom v poriadku

mabe
autor
26. črc 2010

dobre ranko devcata, tak za chvilu prijde mamka a pak i tatka na obed, takze o zabavu bude postarany. 🙂

lubica69
26. črc 2010

Ahojte kočky Tak my sme boli včera v tej BA Inak v Auparku v Kids športe majú supeeer veci pre detičky Adidas Nike za super ceny Len pre nás všetko malé takže pre vás by to bolo Nef to ma mrzí moja Len sa liečte a aspoň máš od svokri pokoj Bambi dovču závidím aj ja Hneď by som ešte šla Ely tak už len fakt tú pizzu rozvážať hi hi Mabe tak nejaký náhradný program aby si nebola celý deň s malou sama

ellysa
26. črc 2010

@lubica69 no dobrý tip dnes sa tam chystám 😉
my sme zatiaľ domka vonku je nejak škaredo, ale chzstáme sa, len akurát Oli zabuvala tak ju teraz nejdem prekladať do kočíka
dala som nové fotky do albumu 🙂

ellysa
26. črc 2010

@lubica69 no dobrý tip dnes sa tam chystám 😉
my sme zatiaľ domka vonku je nejak škaredo, ale chzstáme sa, len akurát Oli zabuvala tak ju teraz nejdem prekladať do kočíka
dala som nové fotky do albumu 🙂

mili1
26. črc 2010

Ahojteeee,,, sarlotka gratulujem k maličkej a prajem veľa zdravíčkaaaaa,,, 😵
lubi určite budeš dalsia tehulka.... 😉 🙂
My sme boli cez víkend u kamarátov, aj sme tam prespali...malý spinkal velmi dobre, asi zmena prostredia... 😉
Dnes ideme konečne ku sestre ,,,už sa na nu veľmi tešímmm..... 😉
U nás sa dnes ochladilo, hned je lepší vzduch, aj sa lepšie dýcha 😀
nef skoro sa vyliečteee

nefertitka
26. črc 2010

myslite ze tie sopliky mozu byt spojene aj s rastom zubkov?strasne aj slinta zas.....
dnes spala 3 hodky,normalne sa obavam,ci je v poriadku

aanda
26. črc 2010

ahojte babulky, ja som taka nestastna..... Samka som naucila este ked mal 6m zaspavat tak,ze som si k nemu lahla a spievala som mu....vzdy pekne zaspal,mal sem-tam take muchy ze velmi nechcel-ked bol prilis ustaty-ale pomohla zmena polohy al. tak. posledne dva tyzdne su utrenim...pri zaspavani cez den kvili, kope ma do brucha, sticuje, sklbe mi vlasy, stale sa snazi mi utiect...pri tom je vsak ustaty,ocka si zmoli,al.ma ich dokonca zatvorene...
ja som uz skusila vsetko...kniuky ukazovat,hracky, v klude, spev, hladkat...no ani uz neviem co este...
.....ja ho kvoli tej chrbtici nemozem vziat na ruky,tak som bola rada,ze aspon pri tom zaspavani sme tak blizko pri sebe...
....vzdy musi potom prist babka a uspat ho na rukach v sede....
☹((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

ellysa
26. črc 2010

ahojte, akurát sme prišli z dvojhodinovej prechádzky oliv zasa odmietla doma spať, teda zaspala a spala 20 minút a potom rev tak sme šli von a v kočíku pekne zaspala a spí ešte aj teraz aj keď čakám, že sa už zobudí, ale spí už dve a pol hodiny, tak som rada a hlavne že si zasa zvykla na kočík 🙂
nef to netuším, či to môže byť spojené s tým, nebude to skôr tým prechodom počasia?
aanda no to ma mrzí ale snáď je to len také prechodné obdobie a prejde to, alebo skús porozmýšľať možno nad nejakou hojdačkou alebo by nezaspal v kočíku? neviem 😒
inak aj ja budem musieť ísť k dokotorovi už dva týždne ma pobolievajú kolená, normálne keď mám malú na rukách neviem vstať z gauča a už sa k tomu pridružili aj zápästia a ramená, sa bojím či to nebude nejaký zápal 😠

aanda
26. črc 2010

ellysa, diky za radu,ten kocik skusim, no tu narazam na dalsi problem...rodicia byvaju na dedine a tu su same kopce...vetky cesty co su pri dome su do kopca...no a ja ho nemozem este tlacit,lebo ma potom velmi boli chrbat ....aaaach jaj.....no a hojdacka?uz aj takto sme zapratali nasim cely dom s nasimi vecami...ja uz fakt neviem....stale nejake prekazky....☹ uz mi to cele lezie na nervy...

ellysa
26. črc 2010

@aanda tak ho len hojdaj pri dome, no ja ti verím, zažila si si toho až až

aanda
26. črc 2010

@ellysa diky za pochopenie ... potrebovala by som nejako dobit baterky....nejako zregenerovat....manzel bude mat dovolenku,pojdem kadernicke a kozmeticke!!!!a pojdeme do BA na vylet a kupim si nejake handry!!!!! rozhodnute...
inak ellysa, aj moj maly ked bol vo veku tvojej oliv robil to iste...vo vnutri spat ani za svet!,jedine ak lezal na mne bruskom dolu.... a asi od 3 do 5 mes. mi vo vnutri spal po 30 min., jedine vonku spaval.....

ellysa
26. črc 2010

nef mala NIki po mliečku niekedy takú tmavo zelenú stolicu, lebo naša sa práve po dvoch dňoch dokakala a mala úplne tmavo zelenú stolicu 😕 sa bojím či to nie je nejaký bacil

pelikan8
26. črc 2010

Ahojte!Ja by som chcela vedieť že kedy je najlepšie ísť na 3D/4D ultrazvuk v ktorom týždni tehotenstva.Ďakujem za odpoveď!

aanda
26. črc 2010

@ellysa papa UM? ak ano,tak to moze byt kvoli zvysenemu obsahu zeleza,hlavne HA mlieka to robia....pri kojeni to zasa moze znacit tzv.hladovu stolicu....neviem ci kojis,al.nie

ellysa
26. črc 2010

@aanda nie papa Um a máme mliečko AR/HA, takže môže to byť asi tým, no počkám ako bude kakať nabudúce

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru