Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
26. črc 2010

ahojte...
elly, hej to si pamatam,aj my sme sem tam mali zelenu stolicu,odsleduj dalsie,ak by boli zas zelene,volaj lekarovi,ked nie,tak sa nic nedeje...ale co si pamatam,lekarka zas na to povedala,ze to sa moze stat a nemame sa ned zas plasit...

aanda,my sme tiez mali obdobie a sem tam sa to este stava,ze vyvadza pri zaspavani...to su hotove muky,to poznam, jednoducho ho daj do kocika a kocikuj a hojdaj na mieste,my to robime tak...inak to proste nejde, hojdame ju stylom osmiciek,ked nahodou zacne vyvadzat,zmenime smer dopredu a dozadu,popripade s trasenim...niekedy to trva aj dost dlho,ale to je jedina metoda,ako ju uspat.Ked su ju dame k sebe,ze si s nou lahneme,to mozme aj celu noc byt hore,ona proste bude robit hocico ine,az zacne vyvadzat,ze chce ist dole z postele,ja sa aj obavam tej operacie palceka,ze ako ju budem v tej nemocnici uspavat,ked mi nedovolia zobrat kocik...

inak Nikolka si vsimla,ked tato beha len v trenkach,ze mu tam nieco trci haha...furt sa mu tam chce kukat,ze co to tam ma 😀

nefertitka
26. črc 2010

pelikan,ja som bola uz v 14tt

nefertitka
26. črc 2010

lubica,chcela som sa ta opytat,nemal maly problemy s hnackami,ked ste boli v Egypte a v Tunisku?

bambi7
26. črc 2010

cafte babulky ako sa dnes mate?

jej aj mi uslo ze sarlot uz ma malinku superrrrrrrrrrr zo srdiecka gratulujemmmmmmmm paradaaaaaa 🙂

no to pocasie je ok aspon si oddychnem od tepla na chvilku 😀 lebo to uz bolo na mna moc sice milujem teplo ale pri mori ale toto co bolo bolo moc a tie noci vobez spat......no tak ja som spokojna 😀

nef dufam ze uz je lepsie daj pusu nikuske ....a ty ako?

elly no ja som maniak do nakupov 😅 teda ako mame malu je to lepsie ako bolo 😀 ale ked idem tak nakupujemmmmm ,,,,a bola som v auparku aj teraz cez vikend a nakupila som zasa 😅 aj moj vyberal 😀 ale to sa fakt oplat teraz ved suprava taka krasna za 22eur nike a teplaky 10....tricka 7eur no nekup to 😉

miliii ahojky co mate nove?

tak sa zatial majte babulky

mabe
autor
26. črc 2010

ahojte holky, tak dnesek teda utekl jako voda. dopo nasi, odpo kamoska a tedka navecer tchanovci. 🙂 tedka manza koupe a blbnou u toho a za chvilku papat a spinkat. myslim, ze anicka usne jako nic.

my bysme chtely jet na tu chalupu nekdy v pristich 14 dnech, ale nevim jaky bude pocasi.

nazdar bambi, musim jit za anickou pak se ukazu

ellysa
26. črc 2010

ja som napísala odpoveď a mi ju neodoslalo? no pôjdem zajtra kuknúť do toho auparku, dúfam, že ešte niečo b udú mať 😝
mabe dnes ste toho teda zažili 🙂
my sme mali ísť pozrieť na jeden pozemok a sa na nás vykašľali a neozvlali sa, tak som sklamaná, aj tak by sme na to nemali, ale pozrieť som sa chcela

mabe
autor
26. črc 2010

elly, ahoj, to jo dneska toho bylo dost. chcete kupovat a stavet? ted ctu ze na to asi nemate. my mame pozemek a uz 2,5 roku resime povoleni, projekt, furt to neni u konce, snad zacneme na jare.

nefertitka
26. črc 2010

dakujem bam,odovzdala som🙂 mne je furt na prd,nejaka som stale huhnava,zalahnute usi mam a kaslem..ale teploty uz nemam...Nikolka ma soplik,ale teplotky teda zatial nie....
za chvilu si uzijes slniecko pri mori🙂

elly,teraz mate kolko izieb?niekedy,ked budem zdrava a budes s malou niekde v Ba na nakupoch,daj vediet,dojdem na nu kuknut a mozme aj spolu nakupit,teda ak budes chciet;)elly,myslis,ze bam vsetko vykupila? 😀 😀

my ideme od piatka do nedele zas na Kysuce k mojej babke, tak snad si zas nedonesieme kliesta 🙄 🙄 🙄 ,budem ju striekat repelentom jak diva.... 😝

nefertitka
26. črc 2010

ja cem ist este k moru 😅

aanda
26. črc 2010

@ellysa neboj,isto je ta stolica z mliecka taka zelena, nas to niekedy mal,potom zasa chvilku peknu zlatozltu, potom niekedy aj aj....ved ked si nebudes ista,tak to spomen lekarke

aanda
26. črc 2010

@nefertitka nef,no veru zajtra bude kocik,lebo on by sa betar naucil na ruky a to nechzem, hlavne ked tak nebol doteraz zvyknuty.....inak aj ja by som sla k moru 🙂

lubica69
26. črc 2010

Ahojte kočenky Nef soplíky môžu byť aj so zúbkov Super,že už nemáte teplotu V Egypte som mala hnačky len ja V Tunise našťastie nik Ely ako boli ste tam kuknúť?Tú stolicu sme mali aj my Neboj prejde to Inak to pobolievanie môže byť z prechladnutia Mili ďakujem ale s tehu budeme musieť zas počkať Dnes som bola na tom sone a musím na opku Zas celková narkóza A diagnóza polypus endometrii susp. Takže som sa bola objednať keďže to musí byť v strede cyklu tak 6.8 Ešte si musím dovtedy interné urobiť Juj už nech je to všetko zlé za mnou

aanda
26. črc 2010

@lubica69 mrzi ma,ze mas problemy a musi sa to riesit operacne 😒 drzim palce nech to dobre dopadne a nech to mas co najskor za sebou 😉

lubica69
26. črc 2010

@aanda ďakujem krásne 😉

lubica69
26. črc 2010

Mabe aj u Vás je dnes Anny?Ak áno všetko naj naj naj Aničke k meninkám 😀

ellysa
27. črc 2010

lubi a čo tá diagnóza znamená? držím prsty, nech všetko dopadne v poriadku a idem dnes do toho auparku, dúfam, že bambi všetko nevykúpila 😀
nef no jasné pôjdeme, len sa vyliečte 😉 a inak mňa včera mužovaq sestra nastrašila, že či som nemala kliešťa, že tie bolesti kĺbov môžu byť príznak, by ma šľahlo...
mabe, nef no teraz máme dvojizbák, stále hľadáme niečo väčšie ale momentále nič tam kde chceme nie je, objavili sme pozemok a na kľúč tam postavia domček, taký menší-86 m ale tak stačil by, hlaven že by bolo kúsok záhrady, zádrhel je v tom, že je montovaný, a neviem, stále máme voči tým domom nejaké predsudky, aj keď si ich stavia veľa ľudí, no neviem a cena je síce super na dom, ale aj tak na hranici našich možností-160 tisíc eur, ak tak by som musela asi po roku a pol švihať do práce 🙂

mabe
autor
27. črc 2010

ahojte devcata, tak my jsme vstavaly v 6h a tedka jsme si daly pul hodku jeste. za chvilku papani a pujdeme s kamoskou ven do lesa. 🙂
@ellysa nevim, jak je to s tema montovanyma, naprosto te chapu.

ellysa
27. črc 2010

@mabe tak pekný deň prajeme, my tiež v poslednom čase vstávame medzi 5.30-6.00 😅 🙄

mabe
autor
27. črc 2010

@ellysa no, anicka vetsinou zaspi po rannim jidle, le dneska az za 2h

mabe
autor
27. črc 2010

@ellysa dneska rano byl manza za architektem, tak snad se to zase dal pohne. nejdriv jsme nechtely sklep, ale asi se udela, protoze jinak bysme musely mit velkou navazku - pozemek je z kopca mirne

mabe
autor
27. črc 2010

holky, anicka se uz zacla dneska pretacet aji napravo

mili1
27. črc 2010

elly pekne nakúpte, ja som bola včera a kupila som zasa 3 tričká malému, strašne sa mi páčili,,, dnes ideme do poradne a ku mamke, potom skočíme do mesta,,dúfam , že už nič nekúpim 😀
elly a j sesternica chceli ten domček montovaný, chceli predať tu svoj a že odídu do Ba, lebo ona žije v Ba, ale krsný nechce odísť tak nič z toho nebude.... 😒
lubi nech operácia dobre dopadne ... 😉
mab peknú prechádzku prajem...
bam u nás všetko po starom, malý je už betár riadny,,, a vy? ako sa máte? už zachvílu idete...prajem krásnu dovolenku...

mili1
27. črc 2010

Lubi ak dobre rozumiem ide o polyp?

lubica69
27. črc 2010

Ahojte kočky Ely Mili ďakujem krásne Áno mili Mám tam,že polypus endometrii susp. napísané Aj keď tomu veľmi nerozumiem Ale vysvetlil mi postup Takže ma aspoň trošičku ukľudnil Ale ďakujem vám

lubica69
27. črc 2010

Ely dúfam,že to nie je kliešť Tak pekne nakúpte ak už nebude vykúpené No a ten montovaný domček neviem Aj keď super cena To fakt My sme kupovali starší a prerábame Ale nový je nový

nefertitka
27. črc 2010

elly a kedy si mala kliesta?
joj lubi,prajem nech to mas co najskor za sebou a nech si uz konecne tehotna....moc moc drzim palce...

nefertitka
27. črc 2010

mili ako sa ma drobec?

ellysa
27. črc 2010

@nefertitka neviem či som mala, len švagriná mi hovorila, žte mám ísť na krv, že jeden s príznakou boreliózy je bolesť kĺbov

ellysa
27. črc 2010

inak nakúpila som dnes zasa malej veciiiiiiiiiiiiii, už fakt končím, no ale aj výpredaje takže pohoda 😝 má dosť oblečenia do roka 😀

lubica69
27. črc 2010

Ďakujem Nef Normálne mi prišlo do plaču Zlatá si Ďakujem A ako?Už sa zahráte aj chvíľku sami či ešte neprišlo to obdobie?Bože Ely nestraš Neboj to nebude ono Možno si len prechladla

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru