Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bleee
5. srp 2010

@luthy prvykrat sme sa pokusali pred rokom a vysiel nam hned 1. pokus. Z tehotenstva som sa dlho netesila, hned v 6.tt som potratila. Potom sme cakali pol roka a opet sa zacali pokusat. Avsak vyslo nam to az na 7.cyklus, cize 13 mesiacov od predchadzajuceho tehotenstva. A opet v 6.tt potrat. To bolo minuly tyzden. Cize s dlzkou cakania to ocividne nesuvisi. Porobim si vysetrenia a pockam na 1. menstruaciu a hned po nej ideme na vec. S manzelom mame obaja dost rokov, nemozeme zas tolko cakat...

sarlotta
5. srp 2010

kuk holčinky🙂 co nového, kolik miminek ? nestíhám , nestačím.. furt su nekde v čudu s kočárem 😀 😀 😀
Holky malá je zlatečko, dneska spala od 10 večer do 6 do rána 😲 😀 sem čuměla na hodiny ráno, co to jako..... a mléka má dneska , že může jen polykat 😀 . V úterý sme byly v poradně.. 3520g, 48cm.. jinak zdravá, šikovná. Já mám 11kilo dole, ještě to bříško zastrčit a možu balit chlapy 😉

sarlotta
5. srp 2010

jééé, jsem to zkopírovala.... tady asi s miminkama nic moc... ale nějaké nové těhulky by to chtěloooooooooooooooooo 😎

sarlotta
5. srp 2010

@bleee jejda, nová dušička 😔 😔 je mi moc líto čím sis prošla ... přeju aby další těhu bylo v pořádku a dokulila ses do konce 😉 taky toho mám za sebou a už je dobře 😎 ..... já si teda myslím, že částečně je to příroda, špatně spojené chromozomy... a částečně dávám vinu antikoncepci.. měla jsem u malého při kojču depoproveru-injekčně a pak jsem měla šíleně rozhozený cyklus , dlouhé čekání na otěhu a 2 nepodařená těhu... kamoška úplně to samé... 😔

mili1
5. srp 2010

Ahojteee, nef malý spával doteraz v pohode , teda vstal , napapal sa a dalej spal a teraz vstane napapá sa a nie a nie spať... 😒 zaspí tak po 2 hodinách ,,on sa chce hrat ale mne sa v noci nechce 😀 myslíš že sa to upraví? alebo? ráno vstávam ako zabitá... 😒
sarlotka šikovná maličká 😉 ináč krásne foto... 🙂
mab aj ja som heterozygot myslím a nepichala som si injekcie len som brala dvojnásobné množstvo kys. listovej
blee, luthy určite to do tretice vyjde...držím palceeee

ellysa
5. srp 2010

@sarlotta aká je malinká dobrúčká, elen nech vám to ostane tfuj tfuj tfuj 😉

@mili1 ja ti so spaním neporadím, my s ním v kuse bojujeme, teraz zas nechceme spávať cez deň viac ako dve-tri hoďky-za celý deň, akože neplače, hrá sa, smejká, len sa jej musím venovať a je to dosť vyčerpávajúce niekedy, keď ju nechám samu to ju nebaví, začne mrnkať kým znova neprídem, ešte vie vydržať keď na mňa pozerá , tak varíme, upratujeme tak, že ona na mňa z kresielka čučí, aspoň že tak, ale v noci spinkala sedem hodím v kuse-juchúúúúúúúú

no myslím si, že to máte len prechodne akurát kamoška mi presne to isté hovorila, že jej malý sa okolo pol roka strašne pokazil v spaní a že tak za mesic to prešlo a potom už v pohode

ellysa
5. srp 2010

ešte ma napadlo, ako ti spí cez deň? nespinká moc? žeby už nebol v noci unavený, možno by mu stačilo už len raz denne si chvíľu schrupnúť

lubica69
5. srp 2010

Ahojte kočky Tiež si nemyslím,že je to o dĺžke čakania Mne po kyrete hneď povedal,že je všetko Ok a môžme ale že radšej najprv tie vyšetrenia Až o 2 cykly neskôr našiel ten polyp takže aj keby sme asi skúšali a podarilo sa nemuselo by to zas dobre dopadnúť

lubica69
5. srp 2010

A čo sa týka antikoncepcie Ja som otehu hneď po vysadení a tehu bolo úplne bez problémov a Sebastiánko tiež

luthy
5. srp 2010

@bleee Aj my už máme dosť rokov, teda hlavne ja - 34. Nám sa podarilo našťastie otehotnieť hneď, vedela som, kedy som mala plodné dni. Dúfam, že sa to aj nabudúce tak rýchlo podarí. Ja si dávam určite aspoň pol roka pauzu - aspoň teraz to tak cítim. A tiež lekár v nemocnici povedal, že by sme si mali dať dlhšiu pauzu. To druhé tehu sme mali po dvoch menštruáciách. Zatiaľ si tiež chcem spraviť vyšetrenia. Tak Ti želám, aby sa to čím skôr podarilo.

ellysa
5. srp 2010

@luthy tá pauza je hlavne o tom, kedy sa už budeš cítiť psychicky pripravená, my sme prvý krát čakali 7 mesiacov, potom len 4 a vyšlo to

lubica69
5. srp 2010

No áno ja chcem teraz tiež pauzu tých 5-6 mesiacov takže september október začneme zas skúšať ak bude všetko Ok

nefertitka
5. srp 2010

ahojte,ja dnes nic nestiham,mala lietala ako sarkan a sme same az do noci,muz siel rano do roboty,odtial na pivko a odtial na futbal,lubi ja ta obdivujem,ako si to zvladala sama ked bol Sebastian este maly a muz bol na tyzdnovkach? 😨 😀

a o tom cakani,ja si myslim,ze to nieco ma do seba,hlavne maternica sa musi zregenerovat po potrate,hlavne ak je tam aj kyretaz,ale nemusi to byt vzdy pravidlom...vid elly,po 4 mesiacoch sa to podarilo 😉

mili s tym spanim,to su take obdobia proste...davas ho spat este dva krat cez den?skus davat iba raz,ked sa naobeduje napriklad,potom mozno v noci viac pospinka...my sme to uz radsej poriesili tak,lebo ked spavala 2x,vecer nie a nie zaspat a v noci sa budila...

sarlotta,no teda,to si teda riadne schrupla baba jedna 😀 a bracek si uz zvyka?

nefertitka
5. srp 2010

predavame byt,nechcete nahodou niekto kupit? 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀
http://www.riesimebyvanie.sk/?vyhladavanie&real...

nefertitka
5. srp 2010

ale nie, snad nam to rychlo predaju,samozrejme,ze si realitka navysila cenu o 2 percenta, co robi dost,ale musime to predat a niekam ist aj do stareho,ale trojizboveho,aby mohla mat nikolka izbicku a hlavne aby to bolo blizsie k centru...

lubica69
5. srp 2010

Nef tak sa zbavujete zlých susedov?Juj aby vám to vyšlo Držím palce A ďakujem My sme sa presťahovali z mesta na dedinu kde som nikoho nepoznala keď mal malý pol roka a potom bol muž ešte na 6 mesiacov na zahraničnej misii Ale už som si zvykla a nemenila by som

lubica69
5. srp 2010

Bože kočky akurát sa balím na zajtra a normálne ma chytil nejaký strach Ale to určite prejde Už nech je zajtra poobede

ellysa
5. srp 2010

@lubica69 neboooooooooooooj, držím palce
@nefertitka aj my sme dnes bez tata, ešte je v robote od piatej rána 😠 a malá nie a nie zaspať, ako naschvál, už predávate? nebude ti ľúto za záhradkou ?inak krásny bytík

lubica69
5. srp 2010

Ely ďakujem krásne Nef bytík je nádherný Ale viem pochopiť,že chcete väčší kôli malej Inak Šarlot krásna nová fotka s drobcami v pase

mili1
6. srp 2010

Ahojteee, lubi držím palceeee,,,,
Noc bola zasa rovnaká .. nef tento tyžden spí len raz lebo mame rozhadzaný režim a aj tak v noci nezaspí, doteraz spal 2 krát a spinkal pekne tak ja neviem z čoho 😒 ja by som v noci tak spala ☹
nef krásna kuchyna... 😉
idem robiť palacinky a potom sa máme stretnut s kamoškou a detičkami...
Pekný víkend vám prajem

ellysa
6. srp 2010

ahojteeeee tak ja som dnes zažila najhoršiu cestu autom, malá mi nonstop revala, ale tak že sa šla zájsť stále som každý kilometer ale niekde sa jednoducho nedalo ☹ , neviem čo jej bolo, doma mi ešte trvalo kým som ju utíšila a už je v pohode, jedine mala dosť zacikanú plienku, tak neviem, či z toho

nefertitka
6. srp 2010

ahojte...

@mili1 dakujem mili, aj nam sa paci🙂 skoda,ze sa neda preniest,ak sa bude dat,zas si taku dmae urobit do dalsieho bytu....
s tym spanim, asi ma obdobie vymyslania....poznam,bola som z toho zufala,ale to prejde nejak samo...uvidis....preto ma potom tak strasne zacalo rozculovat,ked uz mala zacala aj pekne sama hajat v noci,ze nam ju budili ti prisprosteni susedia...este stale robia bordel,ale asi je taka zmordovana,ze sa nezobudi,ved kazdy vecer cakam,kedy ju zas zobudia 😠 😠 😠 😠 😠
@ellysa fuha,neviem,co jej mohlo byt,mozno ju nieco tlacilo,mozno ta plienka,alebo sa jej len zle sedelo...

nefertitka
6. srp 2010

jaj a no hej elly,bude mi chybat predzahradka,je to super vec,ale co uz....

lubica69
6. srp 2010

Ahojte Kočenky Tak už som doma Opka dopadla Ok Ely tak už sa radi nevozíte?Neboj ono je to len obdobie Nef neboj ak budete mať nových dobrých susedov tak ten kľud ti za to stojí viac A možno bude aj nejaká záhradka nablízku

nefertitka
7. srp 2010

ahoj Lubi,to je super,ze uz to mas za sebou....o chvilu sa mozte snazit;) ako sa citis?bol to len mensi zakrok?

lubica69
7. srp 2010

Ahoj Nef Ďakujem krásne No menší neviem Normálne je to tak na 4dni v nemocnici ale bola som na súkromnej jednodňovej klinike tak som rada

lubica69
7. srp 2010

Nakoniec to nebol polyp ale zhrubnutá vnútorná stena sliznice maternice Ale aspoň viem,že to bola príčina posledného MA takže som rada

nefertitka
8. srp 2010

no to je fakt super,ze vies dovod,preco si potratila....to sa malokedy zisti...tak uz len sa zregenerovat a sup na to 😀

lubica69
8. srp 2010

Ahojte Nef presne tak Ďakujem Už ste našli nejaký nový bytík?

sarlotta
8. srp 2010

ahojík holky, hezkou neděličku🙂

včera večer byl cirkus až do 10hodin🙂)) u nás... tatínek vyrazil zapíjet a já sama doma s dvěma dětma 😅 🤐 🤐 no ale nakonec vytuhli oba 😀 😀 😀 malou jsem si teda musela nechat u sebe v posteli, pže furt húkala, jak jsem ju odložila do postýlky... no ale pak spala až do 6 do rána, kojčo a pak jsme ještě spinkali až do 9:30 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru