Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
8. srp 2010

Šarlot máš môj obdiv 😉

bambi7
8. srp 2010

cafteee ste tu ?domka ma teplotu 39st kedy sa dava diazepan?neviete?

nefertitka
8. srp 2010

@bambi7 nam dr.vravela,ze nad 39,5...chuda, dufam,ze jej neni nic vazne...este ste na dovolenke ci uz ste doma?

@lubica69 nove byty pozerame len tak nezavazne este,najprv sa musime zbavit tohto:( naozaj,splacat 3 miliony je ine kafe,niekedy nam ledva ostane na jedlo...hruza a des...a ja do roboty este nechcem ist...

sarlotta to ti pekne spinka malinka, nech jej to ostane;) az na to vymyslanie pred spanim teda 😉

a inak svokra sa uz 3 tyzdne neozvala 😀

nefertitka
8. srp 2010

muz uspava malu vonku a tam si zas niekto robi diskoteku,mna ked tu uz netrafi slak,tak ma minimalne porazi 😠 😠 😠 😠 😝

bambi7
8. srp 2010

nef v lekarni povedala ze ked je 39 tak uz hej aj kamoske som volala ta ze nech dam .....pre istotu jej syn maval krce a ze nech radsej dam

no na dovolenke bolo superrrrrrrrrrrrrrr hned by som sla zasa bolo fakt perfektne a tolko jedlaaa mnam 😀

no domka teraz na vecer zacala dako mrncat a tak zajtra skocime k lekarke

lubica69
8. srp 2010

Ahoj bambi
Teplôtka ma mrzí Nám povedala dokina,že diazepan až nad 39,5 Ale skočte radšej na pohotovosť a rýchlo sa uzdravte
Super,že ste si dovču užili 😀
Nef no veď to je to dosť Už aby ste sa ho zbavili už len kôli tým susedom 😠

bambi7
8. srp 2010

dala som jej iba stvrtku diaz pre istotu......ta v lekarni ze mam dat tak som dala teraz zaspala nurofen jej vobec nezabral ani neviem preco som jej ho dala ked vzdy davam panadol ten zaberie no snad bude lepsie

lubica69
8. srp 2010

@bambi7 Držkajte sa moja Nech je do rána lepšie

bambi7
8. srp 2010

dakujem lubiiii

mili1
9. srp 2010

Ahojteeee, bambi vy ste už späť? 😕
Lubi super ked je to už za sebou...šup šup do snaženia nech pribudne nová tehulka 😉 🙂
šarlotka si šikulka... 😉 🙂
Nef nech čoskoro nájdete nový a vačší,
My sme boli doobeda na dvore, hrali sme sa a tak,,,malý spinká tak sa idem v klude najest ...

lubica69
9. srp 2010

Ahojte Bambi tak ako?Už je lepšie?Mili ďakujem Ešte musím mesiac dva počkať nech sa moja maternica spamätá zo šoku hi hi a pôjdeme na vec Ďakujem vám My dnes beháme po obchodoch Tesco a tak

nefertitka
9. srp 2010

ahojte..
bam ako je malej?co je prechladnuta?

bambi7
9. srp 2010

cafte babule domka ma teplotu stale 39,5 boli sme aj u lekarky a ma aj atb .....chuda moje aj zabaly davame aj diazepan teplota nie a nie dole tak snad zajtra bude lepsie uvidime......

tam bolo horuco tu teplo aj klma v lietadle tazko povedat z coho......

nefertitka
9. srp 2010

bam ak nema priznaky prechladnutia,alebo ma len soplik,moze mat tu siestu chorobu,co sme mali aj my....tam teploty nechcu ist dole cca 2 - 4 dni...
posielame pusku,nech jej je lepsie...
a ako zvladala lietadlo?

bambi7
9. srp 2010

ahoj nef ma aj cervene hrdielko tak preto ATB....

lietadlo tam ked pristavalo ju boleli uska ale nazad uplne super bola som na nu hrdaaaaaa

mili1
9. srp 2010

Bambi my ked sme boli naposledy chorí malý mal teploty , taktiež hrdielko zapalene, bola to angina, teploty boli do 39 ale nie a nie ist dole ,,davali sme aj zabaly ,, lekar nam poradil davat nurofen, panadol na striedačku, sa nam vtedy aj vyhadzal ,ale potom to hned zmizlo
chuda maličká ,,,želám skoré uzdravenie.... 😉
ahoj nef...

bambi7
9. srp 2010

dakujem miliii

no nam nurofen nezabera vobec len paralen

lubica69
9. srp 2010

Ahojte Bambi tak nech sa rýchlo uzdravíte Aj nám zaberalo nurofen na striedačku s panadolom Tak super,že ste zvládli aj let Super

mili1
9. srp 2010

bambi ja som dala čipok a pomohol ,,,skus , neviem či davaš sirup alebo čipky... mala som panadol len tie malicke ale dala som vacsie,,lekar povedal ze uz mozem davat a tie pomohli...

mili1
10. srp 2010

Ahojteeee, kde ste všetky babulky?
My sme boli na prechádzke a stavili sme sa u kamošky na kávu ,,,po ceste malý zaspinkal v kočíku...
Bambi už jej je lepšie?

aanda
10. srp 2010

Ahojte babulky,
Bam, nech sa malinka coskoro ma lepsie zelam...
Nas drobec mrncal 3 hodiny v noci... uz asi mesiac plakava okolo 12-tej v noci.... idu mu tie dvojky horne,ale uz rozmyslam, ci mu neni nieco ine, uz to hrozne dlho trva....taka som unavena, nevyspata....az hroza no a tatino samozrejme tiez, lebo ked uz nepomaha hladkanie,spievanie,cicikanie na posteli,tak musi nastupit on a nosit na rukach atd..... takze mame veselo. len sa modlim, aby to preslo ked sa zubky prerezu.....pri prvom zube to trvalo mesiac...tie dalsie 3 mal zle noci tak asi 3-5 dni... aaaaaaaach jaaaj

lubica69
10. srp 2010

Ahojte @aanda moja tak sa trápite?Nebojkaj ono to prejde Len nech čo najskôr Bambi už je lepšie?

nefertitka
10. srp 2010

ahojte...my sme mali teraz navstevu,kamosku s 3,5 rocnou dcerkou,no taka bola zlata Nikolka,stale sa s nou chcela hrat,vsade za nou chodila,aspon vidim,ze keby boli 2,tak by sa spolu aj zahrali🙂
no len ta vacsia mala stale pripomienky,preco mi to berie a preco za mnou bezi?chceli spolu hajkat a ta vacsia zas ze ona sa stale vrti a suchoce a bla bla....furt sme jej museli vysvetlovat,ze Nikolka je este malinka,no ale vam poviem,ze asi by som takto este 2 deti nezvladla...
uz ste niekedy na svojich drobcov zvysili hlas?ja dnes asi prvy krat,ked uz total skusala moju trpezlivost,dupala nohami a presadzovala si svoje a plakal bez priciny,len som ju chcela nakrmit a bol okolo toho cirkus...chuda mozno potom aj plakala,ze som zrazu zmenila ton,teraz sa citim blbo ☹ ...ale zas musi pochopit,ze ma mat aj nejaky respekt trosku,nechcem aby bola rozmaznana 😒 teraz ju furt cmuckujem 😀

@aanda urcite su to zubky...ked sa prerezu,bude lepsie,uvidis...nam ich tiez este vela chyba a nie kazda noc je ruzova...

inak mi este ta kamoska vravela,ako jej mala chodi zo skolky stale chora domov 😒 no tesim sa

z liekov na horucku nam tiez najviac zabera paralen cipok...uz je lepsie bam?

lubica69
10. srp 2010

Nef áno ja som už tiež zvýšila na sebastiána hlas No ono je to niekedy ťažké 😅
A je pravda,že detičky chodia zo škôlky často choré No nič nám neostáva len sa na to pripraviť 😅

bambi7
10. srp 2010

cafte babulky dakujem ze na nas myslite uz trochu teplota klesla ale este ma.....je umrncana chuda moje

nef je som uz tiez zvys hlas niekedy to inak nejde a uz vie urobit aj moja mama tak ma hladka 😉

lubica69
10. srp 2010

@bambi7 tak dobre,že je už lepšie 😉 Už len úplne vyzdravieť

bambi7
10. srp 2010

ahoj no snad uz bude lepsie je dost mrzuta a stale hore na ruky a zasa dole 😀 no a spat vecer nie a nie

a ako sa mas?

lubica69
10. srp 2010

Celkom dobre ďakujem 😉

ellysa
10. srp 2010

ahojteeeeeeeeee, som na orave poctivo, čítam ale nestíham reagovať, malá mi spí už od ôsmej už tretí deň, je z toho kolotoča návštev grogy
nef ja som už zvýšila hlas, keď v kuse mrnčala ale to akože neplač lebo ťa pošlem odkiaľ si prišla a už bolo dobre, len som sa potrebovala vyventilovať, podľa mňa už musíš povedať niekedy aj ráznejšie, nikolka je už veľká,ona už pochopí že niečo urobila zle a vychovávať ich treba lebo nám prerastú cez hlavu za chvíľu, hlavne jej nedaj najavo že ťa to mrzí, aj keď je to normálne ak si ju vykričala naozaj zaslúžene

lubica69
10. srp 2010

Ely tak si užite Oravu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru