Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
13. srp 2010

@mabe já bych jela na dovču hned.... moc se nám líbilo loni v Tatrách 😉 je tam takový klid a čisto 😵

lubica69
13. srp 2010

Ahojte kočky
Mabe tak supeeer Som chcela okomentovať foto ale hodili ma na cz stránku a že sa mám najskôr zaregistrovať na cz
Tak chválim fotočky aspoň takto on line

slunicko.lucinecka
13. srp 2010

Ahoj holky, mám skoro 2letýho syna a snažíme se o druhý, během posledního roku sem si prodělala 2 ZT (obě gestační váček bez plodu a nakonec spontánní potrat + revize), teď sem znovu otěhotněla, byla sem na první kontrole (u nového dr) všecko sem s ním probrala a když udělal utz, byl gestační váček, ale zase prázdný, odhadnul mi těhotenství na 5tt (měla sem být 6tt)..netvářil se ani tak ani tak, ale řekl mi, že doufat ještě můžu...chtěl mě objednat za 14 dní, ale objednal mě za týden, prý to radši budem sledovat....já ale nevím jak se přestat bát, že je to zas špatně....to první těhu po porodu sem neřešila a věřila dr, ani by mě nenapadlo, že může být něco špatně.....to druhé těhu mě dr docela sledovala, ale od začátku sem věděla, že něco je špatně, měla sem tam kromě gestačního váčku (ve kterém byl i žloutkový) i cystu a hematom, po revizi mě dr poslala na krev, kde mi až na mírně zvýšený faktor VIII, ale dr mi řekla, že to nic neznamená.....myslíte, že mám ještě doufat, že bude všecko v poho?

lubica69
13. srp 2010

@slunicko.lucinecka ahoj moja
to mi je veľmi ľúto Ja som tiež pre poslednom tehu mala len gestačný vačok a žiadny plod ale čakali sme do cca 10tt či sa tam nezjaví Nestalo sa Tak Ale ty nestrácaj nádej A bola si aj na nejakých vyšetreniach?Myslím genetika hematológia
a tú cystu a hematóm ti odstranovali???

slunicko.lucinecka
13. srp 2010

lubi, bylla sem na hematologii an testech a jinak zatím nic, dr mi říka, že kdyby to tentokrát nevyšlo, tak mě někam pošle, říkal, že ho napadá štítná žláza a ještě něco, ale že se o tom pobavíme pak...jinak cyst i hematom mi tam nechali, prý by to vadit nemělo a že něco z toho zanikne, ale už si to moc nepamatuju...

ellysa
13. srp 2010

@slunicko.lucinecka ja by som flintu do žita ešte nehádzala, kľudne môžeš byť o týždeň úpozadu, mne videli plodík až v 7 tt na kontrole a potom to už bolo ok, treb čakať a veeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi držím palce 😉

mabe
autor
14. srp 2010

@slunicko.lucinecka ahojky, vitam te i kdyz nerada. ja taky mela stitnou zlazu a vyslo to najevo az po dvou MA , vzdy v 8tt prestalo byt srdicko. jakmile se me ustalila, tak vse dobre dopadlo. ja bych nehazela flintu do zita, nech si udelat vsechny vysetreni a hura do toho.

dobre ranko devcata,

tak noc nic moc, byla bourka a anicka se vzbudila, tak jsem kojila v noci 3x - neobvykle. dneska sekani zahrady, potom nakupy, musime koupit darky pro tchanovcu a v nedeli je oslava. a bude tam zase spousta lidi, snad to anicka zvladne. cetla jsem, ze kdyz je nejaka oslava, tak by se nejdriv dite melo adaptovat a teprve potom se na neho vrhnout. anicka posledni tri navstevy u tchanovcu probrecela. myslim, ze jsou na ni hrr, ze hnedka jak dojdem, tak jdou k ni a stoji nad ni a vsichni na ni mluvi.....tak jsme rikala manzovi, ze budou muset drzet odstup a manza rekl: to jsu zvedavej, jak to zaridis. 😒 a ze se nemaji pretezovat, ze pokud je videt, ze uz jsou unaveni, tak do klidu. no tak jsme zvedava.

mabe
autor
14. srp 2010

ahojte, posledni tri dny anicka vecer breci. z niceho nic zacne jecaka, ale ne hysterickyho,ale jakoze ju neco trapi. dneska vlezla do kyblika, rechtala se a najednou zacla plakat a neprestala a neprestala. vcera to stejny a to mela namydlenou hlavu, tak ji manza musel dat pod vodovod. rikam si,jestli to nejsou ty zatraceny zuby.... 😒

mabe
autor
15. srp 2010

dobra ranko devcata,

tak noc dobry. anicka usla jak nic a ja spala od 22h az do tedka, ale stejne jsu jakasi polamana a unavena, asi to pocasi. manza sel na tenis a v poledne jdeme na tu oslavu. snad to anicka zvladne. to s tim jejim brecenim vecer posledni dobou fakt nevim. je to chvilku, ale neco ji trapi a jak se kouka, ze chce pomoct. 😖

lubica69
15. srp 2010

Ahojte kočky
Tak my sme strávili včerajšok na záhrade Bolo krásne Dnes už prší tak vegetíme pri telke

sarlotta
15. srp 2010

ahojík holky hezkou neděličku přeju... malá chrupká, tak jsem si dělala pořádek ve fotkách).. 😉

včera sme měli akční den, tak je asi zmožená 😅 ráno jsme vyrazili na hřiby...a rostouuuu 😎 , pak sme se stavili na slavnostech, malý na kolotoč, já si prošla stánečky a pak na obídek na meníčko a odpolko odpočinek doma a večer na malého vystoupení v kroji 😎

Sem premiérově kojila v lese, v autě a v restauraci a večer už sem si malou chytře vzala do baby-vaku a te´d si celé město myslí, že máme úžasně hodné dítě malá v něm spala za zvuku cimbálu hodinu a půl 😀

lubica69
15. srp 2010

Jej Sarlot krááásne fotočky 😉 Tak ste si super užili víkened 🙂

ellysa
15. srp 2010

ahojte, mabuš veru vypadá to na zúbky, zožeň hryzátka, géliky a masírovať ďasienka, prípadne nejaké homeopatiká a nurofen alebo panadol, keď už bude moc zle, no teším sa na to 😒
sarlott super malinká zvláda, šikulka malinká 😉
my sme práve prišli po týždni z oravy už som rada, že som doma, malinká strašne zle spala, neviem, či sa tak pohoršila, alebo to bolo z tých všekých ľudí, čo na ňu hučali, asi z toho bola preťažená, stále niekto včera sme boli na grilovačke, kde na ňu bolo asi 10 ľudí, tak uvidím, ako bude spať doma, no kým si zasa zvykne, ja jajaaaaaaaaaaaaaaj

ellysa
15. srp 2010

priadávam aktuálne foto

sarlotta
15. srp 2010

@ellysa malá je krásná, tolik vlásků, to je skříteček báječný🙂))) a koníčky pase šikulka, šikovná 😎

Šarlot zvedá hlavičku pomalu od narození, hlavně když se vzteká u brkání 😅 😉 hrozně hltá, tak brkáme i několikrát za jedno kojčo 🤐 😅 tak se mi pak mele na rameni.

@mabe tak buď nějaké jídlo a bříško nebo můžou i zoubky to být... nebo jen zážitky z celého dne... my máme taky večer cirkus... prostě přes den se nakojí a spí a večer po koupání je vzhůru tak do 10 do 11 hodin 😝 úplně stejně jako malý býval... tak kojím, přebaluju, přeslékám poblinkané overálky... no zábavička 😠 😠 😀

ellysa
15. srp 2010

@sarlotta no pasie ale nevydrží dlho, po chvíľke sa hnevá, pravracať sa ani náhodou, hlavne že sa ťahá do sedu
tak sarlotka grcká 😒 ?hádam to nebude reflux a ako braček, nežiarli?

mabe
autor
15. srp 2010

@sarlotta tak anicka ma jecaka tak max. 3 minuty, pak prestane, ale sama nic nepomuze a usne jako vzdycky mezi 20-21h, dlouhy uspavani uz nezname nastesti. tak gratuluju k premiere v lese. 😉 ja uz to taky celkem zvladam. je to min pohodlny nez s polstarem, ale jde to.

@ellysa neboj, prijde to. anicka se taky vzteka kdyz ji neco novyho nejde. tedka se vzteka,ze chce lezt, ale jeste to nejde. a pritom se pritahuje uz sama do sedu, v sedu drzi krasne zada a hlavu. no chce to jeste cas. jaky ma krasny ciro oli 😉
@lubica69 ahoj

mabe
autor
15. srp 2010

ahojte holky, tak anicka dnesek krasne zvladla - tu oslavu. prisly jsme az pred chvilkou, dvakrat spinkala po pul hodce jako doma a jinak super. dneska jecak nebyl. uvidime, jak to bude dal. zitra dopo jsme doma, pak jdeme mamce naproti do nemocnice a bude u nas a potom odpo z prace holky - jedna je kadernice vyucena, tak obarvi a ostriha.

me ten uvod nejak vypadl. 😀

ellysa
15. srp 2010

@mabe no Oliv je harleyáčka 😉

mabe
autor
15. srp 2010

elly, to teda jo. studovala jsi ty prikrmy?

ellysa
15. srp 2010

študovala, začať treba zeleninkou, tak ja skúsim na začiatok mrkvu, potom zemiak, karfiol, cuketu, špenát, brokolicu, to mám tak na prvý mesiac ak nebude chcieť počkám týžde-dva a skúsim znova, potom má ísť mäso, ovocie, kaše, aj keď s tou kašou neviem, možno jej na noc dám trochu takú redšiu do mlieka nech lepšie buvá, hovorila som o tom s mamou a že ona dávala čo nám chutilo, že aj ovocie hneď, polivočky, tak neviem, či sa toho budem tak striktne držať ale s tou zeleninkou určite začnem a potom uvidím

ellysa
15. srp 2010
mabe
autor
15. srp 2010

elly, a budes varit nebo kupovat? ja v tom mam maglajz a chtela bych pro anicku to nejlepsi. kdyztak precti http://ekonomika.idnes.cz/kupovana-kojenecka-vy... ja myslela, ze varena bude nejlepsi a ted nevim. 😒 ja myslela, ze po 6 mesicich uz skoro nekojis a ono ne. prvni mesic nahrazujes jenom obed a pak pridavas.

lubica69
15. srp 2010

Ahojte
Jej Ely aký ste už veľkýýý 😀

mabe
autor
15. srp 2010

holky, musim skaknout na zachod, pak dojdu

lubica69
15. srp 2010

mabe no ja tomu neverím Myslím,že domáca strava je domáca Naj ak si ju vypestuješ sama ale to sa samozrjeme nie vždy dá

mabe
autor
15. srp 2010

lubi, prave my budeme mit asi jenom mrkev, tak nevim jestli kupovat bio nebo normal nebo sklenicky?

lubica69
15. srp 2010

mabe no tak to hej Mne tie skleničky malý ani nechcel A ani sa mu nedivím 😀 ani mne nechutili

mabe
autor
15. srp 2010

ja totiz ctu clanky o tom a pisou, ze v zelenine z hypermarketu je moc dusiku a potom zase ctu clanky, ze je to problem jenom u miminek mensich jak 6 mesicu, ze jinak by to nemel byt problem.

lubica69
15. srp 2010

mabe no ono je to diskutabilné Veď uvidíš

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru