Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
15. srp 2010

no mam z toho hlavu, porad nevim co je lepsi 😒

lubica69
15. srp 2010

mabe tak skús do toho pol roka len tie flastičky a či ich vôbec bude chcieť a potom po pol roku skús aj normálne domáce

ludka140281
15. srp 2010

@mabe ahoj,obcas sem chodievam,je to nazov uplne ako moj zivotopis 😖
mi sme uz skusili mrkvu,kupovanu,nie bio,a nic sa nedialo,vsetko ok.....aj prva dcerka papala klasika,kupovanu napr.v tescu a nic som nepozorovala...nemaj strach 😉

ellysa
15. srp 2010

mabe ja budem aj aj, ak to bude chcieť, cez zimu ževraj len mrazená zelenina. nám to akurát tak vychádza a napríklad tie fľaštičky sú napríklad, že králičie mäso, tak to isto inak nezoženiem.

nefertitka
16. srp 2010

ahojte...
tak vikend za nami,boli sme v zoo,moc ju zas tie zvieratka nezaujimali,len behat vsade...

mabe ja osobne ti radim hlavne ako vravis na zaciatok flasticky,urcite bude odmietat hned na zaciatku,to by odmietala aj normalnu mrkvu,pretoze to je chut,ktoru nepozna,ale postupne si zvykne,hlavne tu mrkvu by som nedavala obycajnu kvoli dusicnanom...potom neskor uz sem tam aj nieco uvar a postupne prejdi len na varenie,my to teraz striedame a aj to niekedy dobre padne dat jej hotove ked nemas cas varit...je to zdrave,neboj,pre malicke deti urcite nevyrabaju ziadne skodlive veci,dokonca na kazdej flasticke mas napisane ze je to bez konzervantov...

elly,tak ste mali kratku dovcu🙂

mabe
autor
16. srp 2010

dobre ranko,

@lubica69 ja zacnu az od pul roku, ale uz ctu tedka
@ludka140281 dekuju za nazor. oni pisou, ze tam je vic dusicnanu, ze se to v organismu hnedka neukaze, ale az v pozdejsim veku 😒
@nefertitka diky

ellysa
16. srp 2010

dobré ránko 🙂
tak my noc taká kadejaká, zaspala o 20.00 tak už zaspáva týždeň, potom papanie o 2.00 a o 5.00 sa zobudila, a chcela sa hrať, tak som pri nej zaspávala do 6.00 a potom sme ešte spali do 8.00, jaj čo mám s tým mojím záprdkom robiť? radšej keby spala do 6.00 a potom už nič , ale takto 😒
a inak všimla som si, že sa často niečoho zľakne, to predtým nemala teraz mrnčí, lebo sa zľakla plyšovej mačky, chúďa moje

mabe
autor
16. srp 2010

elly, ahoj. anicka dneska taky papala uz v 2h a pak v 6h a to uz usla jenom u prsa do 7h. urcite ji staci cim dal tim min spat. tak ji zkus dat spat pozdejac. anicka jak kdy spi. nekdy vydrzi az do 4h a nekdy min s jidlem. urcite se lekne,protoze vic vnima.

lubica69
16. srp 2010

Ahojte kočenky
Tak mne dieťa zaspalo včera v aute cestou domov o 19:30 tak som ho doma prložila len do postele a spal až do rána do 9 😀 😀 😀

sarlotta
16. srp 2010

holčičky buďte v klidu, s tím spaním Vám můžu jen závidět, já musím ráno ještě do školky, takže i když by malá chrupala dopolko, tak prd, musím s kočárkem 😅 😀 a jak už sem venku, tak jdu do obchodu a všude možně a hned je poledne, pak rychle pojest, dnes třeba s malou ve vaku 😉 a zas pro dítě do školky 🤐 😉 ... naštěstí už si aspoň zahraje sám pak doma, ale jídlo mu musím nachystat, vyprat, vyžehlit..... uuuu... je to zápřah... nejradši sem celý den venku, to se aspoň doma nic neroztahá 😀

a mám pocit, že drahá slečna bude taky aktivní a dopředu... takhle drží hlavičku 😲

ellysa
16. srp 2010

no tedáááááá šikulka 🙂
naša zasa len sedieť sama si sadá a ťahá sa, asi jej tak o dva mesiace už dám šporťák, lebo keď je hore v kočíku mrnčí, lebo nič nevidí

aanda
16. srp 2010

@mabe mabe ja malemu od malicka varim doma. zo zaciatku som davala mrazenu zeleninku,teraz zo zahradky od babky,al.z trhu, ale uz normalne kupujem aj v supermarketoch.... chuti mu aj kupovane, ale to je strasne drahe... to ked niekam ideme a tak....podla mna je to o tom, co si myslis ty...teda aky mas ty nazor....

lubica69
16. srp 2010

Ahojte
Jej šarlot tam malá je šikovnica šikovná 😀

sarlotta
16. srp 2010

díky holky 😎 @ellysa na spor´ták bude Zima pro mimčo.... to nech až na Jaro... do 6měs minimálně jen ležet, cvičit můžete přitahování, ale nepolohuj jí kočárek zatím, napřed musí sama lozit, aby mohla polosedět a sedět 😉 kvůli páteři 😉 jak jí to jednou povolíš, tak už bude mrčet furt 😀 😀

nefertitka
16. srp 2010

ahojte...
@ellysa aj ja si myslim,ze o 2 mesiace je este skoro na sportak....ked si chce sadnut,kludne ju pritiahni za rucicky a hned zas poloz naspat,nedrz ju tak,ani ju vobec nedavaj sadat,okrem vajicka a tak samozrejme,ona si sadne sama,ked na to dozreje...najprv by mala zacat lozit a potom sediet...nam ked sa Nikolka pohla dopredu o nejaky mesiac na to si sadla rovno,dovtedy to skusala len tak vselijak nabok,ze sa podopierala rucickou,my sme jej v tom vobec nepomahali (teda okrem svokry 😠 😠 😠 ) a zvladla to🙂

@sarlotta no teda,to je sikulka....wow 😉 inak to mas celkom perne teraz ako citam...aspon sa nenudis 😝 ...

@aanda vy uz mate o chvilu rok...teda, to snad neni ani pravda...

a kde mame bam?

@lubica69 co nove?;)

lubica69
16. srp 2010

Ahoj nef
A vy sa ako máte?Okuliariky nosíte?
My nové zatiaľ nič Malý sa už teší do škôlky 😀

bambi7
16. srp 2010

cafte babulky jejjjj sarlotka aka sikulkaaaaaa

no domka je uz fit uz beha skaceee

mabus k zelenine domka jedla vsetko zemiacik kalerab mrkvu z obchodu ja na to bio neverim a aj m ako deti sme mali klasicku mrkvu a sme tuuuu 🙂 a flasky domka nejedla a ani nechce dodnes uvidis sama ci bude mala chciet domka razantne odnieta telacinu flaske a skratka vobec flasky 😀 no je na domacu stravu 😀

a ako sa inak mate?nef ako?
mili je kde?
elly ako sa dariii a sarlot? a ostatok

lubica69
16. srp 2010

@bambi7 tak super,že ste už zdravý 😉

bambi7
16. srp 2010

ahoj lubi no konecne 🙂 a ako sa mas?

lubica69
16. srp 2010

@bambi ďakujem celkom dobre Idem si vpiatok po histológiu k môjmu gyn tak čakám,že povie,že všetko Ok aby sme sa mohli začať zas snažiť 😀

bambi7
16. srp 2010

jasne ze bude vsetko okkkk drzim moc palceeeeee

lubica69
16. srp 2010

@bambi7 a vy ako skúšate či nechávate na náhodu?

ellysa
16. srp 2010

ahojte, však ja viem, že by nemala sadať aj sa ju snažím zhadzovať dole, ale ona je až celá červená a zúri 😒 aj v lehátku sa už dvíha, ach jaj ale žeby sa pretáčala to nie 🙄 , dnes keď som ju dala pásť koníky sa sama zvalila nabok, už sa jej nechcelo 😀

ellysa
16. srp 2010

no veru bambi už sa snažíte,? hádam budete aj s lubkou čoskoro tehu 🙂
ja sa budem snažiť kupovať zeleninu tu od bauerov a keď nebude sezóna tak asi mrazenú a keď budem na cestách alebo von alebo sa mi nebude chcieť tak fľaštičku, no a Oliv mi samozrejme všetky plány zmení
😝

lubica69
16. srp 2010

Elly 😀

mabe
autor
17. srp 2010

dobre ranko devcata,

tak anicka spala od 20h do 4h a potom do 7:30h, no uplne uzasne.
dneska je zatim pekne a tak jdu s kamoskou ven.
@bambi7 tak uvidime
@ellysa anicka taky chce furt sedet, ale nejde to a pak se vzteka. takze normalni z hypermarketu zeleninku? nebo co je to bauerov?
@sarlotta krasne pase 🙂

holky, kdy vam zacly maly lozit? ja myslela, ze to pujde rychle jak pretaceni a zatim prd. a vcera zase vecer jekot. je zajimavy, ze jakmile jsme ji daly do kybliku. uz si rikam, jestli to neni tim. 😒 nevim.

mabe
autor
17. srp 2010

dobre ranko devcata,

tak anicka spala od 20h do 4h a potom do 7:30h, no uplne uzasne.
dneska je zatim pekne a tak jdu s kamoskou ven.
@bambi7 tak uvidime
@ellysa anicka taky chce furt sedet, ale nejde to a pak se vzteka. takze normalni z hypermarketu zeleninku? nebo co je to bauerov?
@sarlotta krasne pase 🙂

holky, kdy vam zacly maly lozit? ja myslela, ze to pujde rychle jak pretaceni a zatim prd. a vcera zase vecer jekot. je zajimavy, ze jakmile jsme ji daly do kybliku. uz si rikam, jestli to neni tim. 😒 nevim.

ellysa
17. srp 2010

dobré ránko
tak my noc od 20.30 do 3.00 do 5.30 potom zasa polhodinová pauza a potom ešte do 8.00
@mabe no bauer je gazda, tu všetci niečo pestujú a potom to predávajú z dvora, v sobotu bývajú trhy, tak ja dúfam, že na konci septembra keď začneme nejakú mrkvičku mať budú 😉 , manžel robí vo firme ktorá predáva zemiaky, tak nejaké kvalitné donesie 🙂
baby počuli ste niečo o jantáre, mal by pomáhať pri prerezávaní zúbkov, myslíte že na tom niečo je?

mabe
autor
17. srp 2010

elly, tak to jste mely dobrou noc. 😉 aha, tak my mame taky trhy, no nevim jeste. ja tomu jantaru a tady tem vecem neverim

mabe
autor
17. srp 2010

holky, taky se vam prcci vztekaji, kdyz lezi na brisku a hraji si? anicka vydrzi asi tak 5 minut a pak uz se vzteka a stezuje si. jako saha na veci, dava si je do pusy, ale dela u toho takovej hluk......

lubica69
17. srp 2010

Ahojte
Mabe tak krásne búvate v noci
Ely to je super s tým predajom Určite v septembri ešte bude neboj A o jantáry som nepočula 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru