Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
17. srp 2010

lubi, ahoj, jojo to jo, ale pres den porad mrci. 😒

ellysa
17. srp 2010

@mabe olivia nechce byť veľmi na brušku, tak dve minúty a rev včera sa naučila padnúť na bok, tak akonáhla ju dám pásť zvalí sa celá na bok len tak tresne, ešteže už máme ten penový koberec.
možno aničku už fakt začínajú trápiť zúbky nemá nevreté ďasienka?zaobstaraj si tie géliky, tu v Rakúsku je veľmi dobrý Osanit-je to bylinkový gélik možno ho majú aj v čechách

lubica69
17. srp 2010

My sme používala na ďasienka Dentinox Tiež bylinkový a veľmi pomoho 😀 l

mabe
autor
17. srp 2010

ahojte, tak jsme byly venku 2h, anicka pekne spala, tedka se napapkala a za chvilku prijde navsteva. holky z prace a jedna me ostriha a obarvi
@ellysa ja prave cetla o calgelu, ze muze byt alergickej, tak nevim co presne bych mohla koupit, aby to bylo ok.
@lubica69 diky za tip

ellysa
17. srp 2010

@mabe no my sme tiež boli vo chodíme každý deň od 9.30-12.00-13.00 niekedy spíme niekedy len chvíľu, dnes spala v kočíku len hodinku ale pozerká, tak sa dá, ale teraz mi už od 13.00 spí, aj včera si poobede tri hoďky pospala vo svojej postieľke, tak som rada

mabe
autor
17. srp 2010

@ellysa ja driv chodila pravidelne ven, mezi 9-10 do tech 12-13, ale nejak toho mame vic, takze uz to tak neni pravidelny. anicka spala hodku a pak uz koukala a mrcela. pro ni uz by byl dobrej ten sportak, z toho hlubokyho uz moc nevidi. jak to delas, ze spi takhle? anicka spi tak 3-4x denne po pul hodce doma. venku o chvilku dyl. tedka me dojde kamoska strihat a barvit, tak nevim co s anickou udelam. bude mrcet v lehatku. to je dobre, ze si zvyka na vlastni postylku.

ellysa
17. srp 2010

@mabe netuším 😅 pred tým mi tiež len tak pospávala cez deň, to len teraz dva dni tak, dám ju do postieľky keď vidím, že je unavená, väčšinou sa po tej trištvrte hodinke preberie ale ja ju ešte učičíkam a potom nejak tvrdo zaspí, ešte stále buvá, ale čakám že sa už prebudí

lubica69
17. srp 2010

Ahojte
Tak ja som akurát dopiekla koláč Svokruša má zajtra meniny tak nemusím aspoň nič kupovať 😀

nefertitka
17. srp 2010

ahojte....my sme dnes boli u mojej mamy,ani von sa nedalo ist:( Nikolka si schrupla 3 hodky,normalne nechapem 😀
@mabe ja by som sa toho calgelu nebala...tiez som mala obavy,lebo sme mali aj ekzemiky a tam pisu,ze pre take deti to hlavne moze byt alergiu vyvolavajuce,ale chvalabohu v pohode...teraz mame ten kamistad,co poradila sarlotta,ten si myslim,ze je dobry...

@lubica69 takze bude oslava?u nas chvalabohu ma prva sviatok nikolka a potom ja,nikto zo svokrinej strany,aspon sa nemusime ozyvat prvi,som zvedava,co urobi na nikolkine meniny,ale je zaujimave,ako jej nikolka zrazu uz mesiac nechyba....nuz,dovolila som si povedat,teda napisat nazor...ved ste ho citali....nic urazajuce tam podla mna nebolo.

mabe to lozenie,my sme zacali lozit v osmom mesiaci....to veru ide pomalsie ako pretacanie;)

nefertitka
17. srp 2010

@lubica69 a aky kolacik si piekla?🙂

lubica69
17. srp 2010

nef a ona sa odvtedy fakt vôbec neozvala?
Piekla som slivkový Susedovi ktorý chodí tak raz za dva roky dozreli slivky 😀

ellysa
17. srp 2010

@lubica69 to akože pozaplotové slivky 😀 😀 😀 😀 😀
@nefertitka svokra má výdrž 😝 predpokladám, že ti vôôôôôôôôôôôbec nechýba

mabe
autor
17. srp 2010

ahojte, tak ostrihana, obarvena, anicka se pekne unavila navstevou kamosek a manza tedka sel na basket, tam mam chvilku jenom pro sebe a pro vas. 🙂 zitra dopo jdeme cvicit a ja vecer plavat.

lubica69
17. srp 2010

Ely sa normálne aj s mužom smejeme No ono aj ten plot sme postavili my ale dá sa tam prejsť On má na háku

ellysa
17. srp 2010

@lubica69 mali ste ho postaviť až poza tú slivku 😉 ale taký koláčik by som si dala

@mabe no môj šiel uspávať tak mám tiež chvíľu ale už pôjdem spať aj ja

mabe
autor
17. srp 2010

@nefertitka asi mas pravdu, ze to lezeni jde pozdejac. uvidime, jak to bude dal s tema zubama, zatim to tak strasny neni. asi dobry pocasi pro spinkani.
@ellysa to se pekne prospala 🙂

mabe
autor
17. srp 2010

@ellysa odpocin si, ja pujdu jako obvykle kolem 22h. tedka jsem umyvala nadobi a anicka se nejak mrvi, asi jsem ji trosku vzbudila. nemame totiz mezi pokojema dvere.

lubica69
17. srp 2010

Ely no normálne máme vtipnú vsuvku večera čo píšeš Ono tá slivka k nám pretŕča takže som si vlastne natrhala na svojom pozemku susedove 😀

nefertitka
18. srp 2010

@lubica69 nie neozvala....
heh,no ked to trci na vas pozemok,no nezober si 😀

@ellysa mas pravdu,strasne mi to vadi 😀 ...len uz to vidim v buducnosti,uz aj teraz urcite u nich doma sme my ti najhorsi...ale nech si trepe co chce...ona sa zachovala zle,nie my

dnes to vyzera,ze uz bude krajsie vonku🙂

evitkamalicka
18. srp 2010

dobre ranko babulky,
ako sa tu mavate?

mabe
autor
18. srp 2010

dobre ranko, tak my nasnidat a za hodku jdeme cvicit. 🙂

ellysa
18. srp 2010

ahojte, tak dnešný deň začal strašne, môj má angínu, malá bola tri krát v noci hore a mrnčí, tak dúfam, že to nedostala a ráno nám zhorelo auto, muž len stihpl vyskočiť a je úplne do tla, neviem kde zoženieme na druhé ☹ ☹ ☹

mabe
autor
18. srp 2010

elly, jejda. a jak se to stalo, ze zaclo horet? nejaka zavada na elektrice? snad to mala nebude mit, merila si ji teplotku? to je teda den 😒

ellysa
18. srp 2010

@mabe no neviem on sa už minule sťažoval že mu nejak mizne olej a že začal horieť motor a pol auto zhorelo, takže je úplne na nič, navyše nakoľko nemáme havaríjnú-to bolo staršie auto budeme si musieť pravdepodobne zaplatiť aj hasičov aj odťahovku

mabe
autor
18. srp 2010

ahojte, tak dneska dopo cvicenicko, anicka byla uzasna, je videt po 14 dnech rozdil, ze uz vic vnima a kouka kolem, takze ji to bavi. pak jsem sla do tesca, ze budou mit neco na anicku a nic, tak jsem si koupila vestu za 250kc a domu. pak jsme si lehly na hodku, anicka jeste lezi. vecer jdu plavat, uz se moc tesim

mili1
18. srp 2010

Ahojteeee, ako sa máte?? môj má celý týžden dovolenku tak nestíham tu ani prísť 😀
Lubi my sme minule zberali ríbezle od susedky ,, malý chcel no a nedaj mu , tak som mu oberala a papali sme spolu 😀
Babulky zajtra budeme malovať deckú izbu a ja neviem akú farbu,,,vybrala som zelenu ale chcem druhu farbu a neviem aku, môj povedal že sa mam rozhodnut lebo dovtedy so mnou nepojde do obchodu aby sme tam neboli pol dna 😀
poradte,,, 😉
Ahoj evitka,,,jééj ako vidím Adamko je uz na svete,,,,gratulujemmm a želám vela zdravíčka....
ahoj nef, mab...

mabe
autor
18. srp 2010

ahoj mili, tak si uzivate manzi, to je dobre. my byly minulej tyden na chaloupce v jesenikach, parada. jakou barvu? jejda treba nejakou zlutou? 😖

mili1
18. srp 2010

evit ...oprava Oliverkoooo je uz na svete..

mili1
18. srp 2010

ahoj mab, a ako bolo na chalupe? nestiham vas čítat...
aj ja som myslela na žltú mab 😉 alebo svetlo zelenu alebo ?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru