Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
18. srp 2010

mili, bylo tam krasne. prvni tri dny teda poprchavalo, ale dalo se jit na pul dne ven. a pak uz svitilo slunicko. chodily jsme po kopcich, lidi cucely jak na blazny, ze s kocarkem jezdime po turistickych cestach na takovy kopce. nahore jsem vzdycky nakojila, anicka nahoru spala, pak ju manza nesl dolu chvilku a pak zase spala, vsak foto v albu.

lubica69
18. srp 2010

Ahojte
Juj Ely tak sa rýchlo vyzdravte
Evitka my sa síce nepoznáme ale blahoželám k Oliverkovi 😀

evitkamalicka
18. srp 2010

dakujem za gratulacie, veru uz sme na svete presne 3 tyzdne, povodne sa mal narodit 30.7. planovanym cisarskym, ale nakoniec sa narodil cisarskym 28.7. kedze sa dr. na poradni nepacil moj tlak, tak si ma tam hned nechali

nefertitka
18. srp 2010

ahojte...

elly,jezis maria,tomu sa vravi den naprd,to ma mrzi:( dufam,ze mala to nechyti a skoda toho auta veru,esteze sa muzovi nic nestalo...ta havarijna,to je skoda:( ach jaj...

mne je tiez dnes nejak divne,dostala som menzes,ale celkovo mi je este nejak navrch zle,akoby zas chcelo tiez na mna nieco naliezt, no a manzel ide zajtra zas po robote na futbal a dojde az v noci,to to teda vyslo, no ale uz ma kupeny listok...snad mi bude lepsie...
a dnes som si rano nasla celkom slusnu hrcu pod pazuchou ☹ ...tak sa celkom obavam,ked nezmizne do tyzdna,musim navstivit lekarku...

mili,ja som minule videla jeden film,kde drobcovi robili detsku izbicku a namalovali ju tak na fialkasto,taka bledunka modro fialova,hned som na teba myslela,super to vyzeralo...

nefertitka
18. srp 2010

evitkamalicka,gratulujem 😀

mabe
autor
19. srp 2010

dobre ranko, tak u nas nalada nic moc. manza me trosku vcera nastval. rekla jsem, ze bych chtela chodit pravidelne plavat a on me rekl, ze dvakrat neni pravidelne nebo tak neco. proste delal ksichty uz jak vesel a pak cucel dal. byla jsem teda plavat, ale nalada u nas nic moc a tedka rano taky nejak cucel. 😖 jinak za chvilku jdeme ke kamosce na navstevu,t ak se tesim.

ellysa
19. srp 2010

dobré ránko
@mabe však ale aj on stále niekam chodí, nie? tak prečo by si nemohla aj ty, ja by som sa tiež naštvala, cccc 😉 , chlapi... 😠
iank včera môj prišiel s tým, že ideme kúpiť nové auto, že on už ojazdené nechce kvôli nám, že sa zľakol, tak si mám vybrať, samozrejme bude na úver, no ale chceme to urobiť tak že nie na leasing ale na spotrebný úver, tak ak máte nejajké tipy sem s nimi, tak do 13 tisíc

mabe
autor
19. srp 2010

on to myslel jako poznamku, ze rikam pravidelne,ale byla jsem zatim 2x. on jinak chce abych chodila

sarlotta
19. srp 2010

ahojky holky 😉 , tak jsem byla u doc s malou, vyfásli jsme kapičky saabky a bifiform- probiotické kapičky pže včerejší večerní cirkůsek už mě dostal , zas 2 hodiny kojení, přebalování, znovu kojení, blinkání a přeslékání 🤐 😅 😠

tak uvidíme jak to zabere. 😝 vážíme 4000g. 😎

ellysa
19. srp 2010

@mabe aha tak prečo si sa nahnevala? 😅 😕
@sarlotta no krásne rastiete 😉 , držím palce aby to pomohlo 🙂

ellysa
19. srp 2010

@mabe a gratulujem aničke k 5tim mesiačikom, my máme zajtra 3 a dnes presne 13 týždňov

mabe
autor
19. srp 2010

ahojte, tak dneska celej den venku. vysly jsme v 9h, u kamosky jsme byly v 10h a tedka jsme dosly. jdu prevlict anicku a jdeme k dedovi, ukazu se snad vecer. 🙂
@ellysa proste jsem se nastvala, nejak me ten ton a ty reci rypaci vadily. 😀 gratulujuu ke zitrejsim 3 mesicum, mohla bych zapomenout. 🙂

lubica69
19. srp 2010

Ahojte
Ja akurát vyprevádzam mužíka do práce Ide zajtra do služby
Ely a aké by ste chceli autíčko?My tiež rozmýšlame predať naše dva a nejaké nové 😉

mili1
19. srp 2010

Ahojteee, už sme vymalovali zeleno-žltá, ale zelená je dost silná 😒 no čo už , azda si zvyknem , 😀
Dnes som bola s kamoškou na kávu a zajtra sa chceme ist kupať ,,,ale ešte nemáme upratané tak neviem kedy upracem :-ak je doma môj nič nestíham 😀
nef chcela som taku fialkastu so zelenou ale môjmu sa nepačila tak sme dali žltú ... 😉
elly , mab gratulujem ...ako rýchlo rastiete 😉 🙂
Elly mne sa páčia napr. fordy alebo wolksvageny. ,,,aj tie nove kie su pekne ....
evitka a ako sa má malinky?

lubica69
19. srp 2010

@mili1 tak nakoniec žltá so zelenou 😉Musíš nám odfotiť

mabe
autor
20. srp 2010

dobre ranko,
dneska jsem nejaka moooc ospala. asi me ten vcerejsek celej den venku nejak vycerpal. 😀 tedka chci uklizet, jestli me anicka necha, a odpo jdeme k nasim.
@mili1 dekujeme, mysim ze si udealala dobrou volbu s tou barvou 😉

lubica69
20. srp 2010

Ahojte
U nás je dnes krááásne tak ideme von 😎

mabe
autor
20. srp 2010

u nas taky 😉

lubica69
20. srp 2010

Tak šup šup užívať si krásny dník 😎

sarlotta
20. srp 2010

jéé Anička už 5měsíců 😎 a Olivka 3měsíce a my 4týdny 😀 😀 to se nám ty holky krásně povedly po 2 měsících 😀 😀

ellysa
20. srp 2010

ahojte babule
@lubica69 ja vôbec netuším aké auto, kebyže nemám finančné limity iem do wolsfagenu, alebo sa mi strašne páči toyota rav 4 ale tak na to nemám ani vo sne, chceme za to dať max. 14 tisíc, a nech to má dosť veľký kufor, ale zasa nemusí to byť combi
vy máte niečo vyhliadnuté, mňa celkom zaujal hyundai i 30, a teraz kukám reklamu na kia venga, že má veľký kufor a celkom fajn vypadá, idem pozrieť cenu 😕

ellysa
20. srp 2010

no a samozrejme dôležitá je čo najmenšia spotreba

lubica69
20. srp 2010

Ely my máme 2 fordy Ja Ford Ka a muž Ford focus
Teraz mali dobrú akciu na Hyndai i 30 tak sme rozmýšlali ale kedže som od januára bez prímu musíme počkať 😅

ellysa
20. srp 2010

@lubica69 my máme tiež ford focus a mali sme renault twingo, to čo zhorelo
no asi pôjdeme pozrieť ten hyundai, však my to tiež kúpime len na úver 😒
inak som sa ťa stále chcela spýtať manžel robí v zahraničí?

ellysa
20. srp 2010

tá kia je oničom, malá krátka, drahá

lubica69
20. srp 2010

Ely 😀
manžel je vojak ale bol už aj pár krát na zahraničnej misii Irak Afganistan a tak 😅
Teraz dochádza do práce 200 km 😖

lubica69
20. srp 2010

Inak mne sa aj tá ceed páči

ellysa
20. srp 2010

@lubica69 jemine tak to ťa obdivuje, neumieraš od strachu keď je preč? 😕
no ceed fajn ale keď tie kie strašne predražujú, a človek si myslí, že keď je to urobené u nás aspoň niečo stiahnu 🙄
babule včera som si urobila radosť a kúpila si dolce gusto, tak i akurát pochutnávam na cappucine, mňam

ellysa
20. srp 2010

@lubica69 jemine tak to ťa obdivuje, neumieraš od strachu keď je preč? 😕
no ceed fajn ale keď tie kie strašne predražujú, a človek si myslí, že keď je to urobené u nás aspoň niečo stiahnu 🙄
babule včera som si urobila radosť a kúpila si dolce gusto, tak i akurát pochutnávam na cappucine, mňam

lubica69
20. srp 2010

alebo nová fiesta aj keď nie je veľká ako by som chcela

ellysa
20. srp 2010

a máme tri mesiaceeeeeeeeeee

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru