Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
15. črc 2009

MS ma dostat zitra. Dneska jsem 13DPO. Snad mas pravdu a bude to ok. Jak ja bych si to prala. Cetla jsem na jiny diskuzi, ze se vsechno zvetsuje, prerovnava, prokrvuje, takze to nekdo muze citit vic a nekdo min. Ach jo. PRave proto chci byt v praci, aspon na to trosku zapominam, doma bych se zblaznila.

bambi7
15. črc 2009

mabus moc necitaj po nete baby popisu cokolvek a potom budes smutna neboj sa ty to dotiahnes do uspesneho koncaaaaaaa uvidis som tu pre teba ak budes chciet podporu alebo si len tak pokecat.....kludne pis co ta trapi aj stale to iste mne to neva 😉

bambi7
15. črc 2009

a chapem ze dom to nie je nic moc ved som bola doma cele tehu ved vies ale je to istota len oddychujes ved sama uvidis 😉 ale aspon tie prve tyzdne je dobre byt domka po tom co mame za sebou aspon mne tak bolo povedane ved sama uvidis 😉

mabe
autor
15. črc 2009

Uvidime, co me rekne dr. Dneska s ni budu mluvit. Ja se opravdu hoooooodne setrim. Ale je jasny, ze nelezim

bambi7
15. črc 2009

mabus uvidis co povieeee a ako sa citis

bambi7
15. črc 2009

hallloooo kde steeee 😅 😕

mabe
autor
15. črc 2009

Ja se citim zatim dobre, akorat unavenoucka. PRescasy v kazdym pripade nebudu. 🙂 A jakmile dojdu domu, tak nozky hore a odpocivam. 😉

bambi7
15. črc 2009

tak faj ale ak sa bude dat tak vellla odpocivaj 😉 a co manzel?uz si mu naznacila?

prdecek
15. črc 2009

jé co to čtu, Mabe držím pěsti!!! 🙂

mabe
autor
15. črc 2009

Manza to vi od zacatku. Ja zapomela kalisek na moc na zachode. 😝 Hned se me ptal, co? Uvidime, jak moc budu unavena, kdyz se to nebude moct dat, zustanu doma. Tento tyden a pristi musim dodelat PMP a pak uz je to jedno. 🙂 Rikam si, ze pokud se ma mimisek udrzet, tak to 10h bez lezeni vydrzi. Jasne - stresovat se nebudu ani honit, ale jinak by to mel vydrzet.

mabe
autor
15. črc 2009

Mame hlad, jdu se najest.

prdecek
15. črc 2009

My se znovu začneme snažit po výsledcích testů, ale ani ještě nevím jaké nám budou dělat 😀 vidím to na přelom října - listopadu. I kvůli práci, pač mi prodloužili smlouvu jen do konce roku a řekli mi, že pokud tam budu (což znamenalo v překladu pokud nebudu těhotná), že mi ji pak prodlouží a myslím, že už snad na neurčito.
Jinak dneska už je to 5 týdnů od revize, pořád mrcha nikde. Mám nutkání si koupit test, ale nevim.

bambi7
15. črc 2009

mabus jasne malo by ale po tych missedoch vies ako to je.....ale jasne ked budes pekne pomaly bude to okkkk 🙂 ved si sikulka a vladnete vsetkooooo
a dobruuu chut 🙂

ahoj prdecek kludne moze prist do 6T 😉 a mozes byt tehu?

prdecek
15. črc 2009

spíš bych chtěla aby přišla, protože se na těhu ještě necítím, ale pravda je že jsme se párkrát nechránili 😅 no asi si ho pro jistotu dneska koupím. a zítra ráno zkusím.

bambi7
15. črc 2009

no ja si myslim ze to ani nie je dobre byt hned tehu 😅 maternica by si mala oddychnut podla mna ale je to len moj nazor 😉

farmarska
15. črc 2009

hezké ráno 🙂 tada vy jste, ale ranní ptáčta 😉

Maabe zlatičko uklidni se.Určitě si těhu a to pícání určitě nic není, myslím, že to takhle má být 🙂
S tím strachem ti broučku nic neporadím 😅 myslím, že ny, co jsme tady ho budeme mít prostě už pořád 😅 moc optimisticky to nezní, já vím, 😅 ale jestli na něco přijdeš, jak ho vyhnat z naší hlavy, tak dej určitě vědět, bo až najdu zase dvě//tak to u mne taky propukne 😀 zase na novo 😝 a to si ted můžu říkat, bůch ví jak budu potom vyrovnaná a v klidu 😀 😀

bambi7
15. črc 2009

farmarska to je jasne ze ten strach tam bude.....aj ja som sa bala to je normalne 😉 neviem ale dako som citila ze tentokrat to vyjde 🙂 a verim ze aj nase mabuliatko bude okkkkkkkkk 😉

farmarska
15. črc 2009

holky s tím hnedla otěhotněním, já vám nevím...
mlj dr mi ted říkal, že pokavad "to " odejde samo, jako větší menstuací, tak, že se můžeme snažit hned, že tam ta sliznice a tyhlety věci, jsou v pořádku a ničemu to tudíž neškodí...
jen pokavad by mi dělali zase revizi, že musím očkat na dvě porevizní, aby stihla dorůst sliznice a tak...

A prdečku, ty jsi byla na revizi?

holky neci to zakřiknou, ale já snad nebudu muset! 😀 😀 😀 od včerejška teču, jak kohoutek 😀 a co ze mne jde..to se tu raději ani nebudu rozepisovat 😀 možná některé ještě nesnídaly 😉 😀 😀 😀
ale mám z toho radost! 😀 😀

bambi7
15. črc 2009

babulky vsetkym to uz vyjde musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moc vam to prajemmmmmmm

bambi7
15. črc 2009

no ja som robila na gynde ja by som pockala urcite .... 😉

bambi7
15. črc 2009

ale je to fakt na kazdej 😉

bambi7
15. črc 2009

no kde ste halooo

mabe
autor
15. črc 2009

Farmi, bambi, diky za uklidnovani.

Ja se opravdu hodne setrim. Jestli se me unava rozjede a nevolnost, tak budu doma. Jeste tento tyden a pristi to vydrzim - dokud neudelam hodnoceni a pak je mi to jedno. Ale jak rikam, v praci aspon na to tak nemyslim. Doma bych byla vic nervozni. Dneska mam na obed minutku a misto prilohy si dam zeleninku pro mimiska. 🙂 Jsem trosku nervozni z te dr., v 14:45h volam.

bambi7
15. črc 2009

nebojkaj budeme s domcou na teba moccc mysliet 😉

nefertitka
15. črc 2009

ahojte,mabe,to je normalne,ze mas strach, aj ja som mala a neskutocny,ved som na zaciatku aj krvacala a 4x som sla na pohotovost,kde mi uz vynadali,ze preco tam tak casto chodim,no preco,lebo som krvacala a nepripadalo mi to normalne...cely cas som bola v tom,ze to nevyjde...hrozne pocity,ale urobila som pre to maximum,jedneho dna som si v robote ked ma pichlo na zaciatku v bruchu povedala,ze dost,babo mi je najprednejsie na svete,konecne som bola po dlhej dobe zas tehotna,zobrala som sa a isla domov na PN...po tych 2,5 mesiacoch mi uz z toho zasibkavalo,tak som sa zas vratila do roboty,lenze tam zas boli len stresy,az mi zacali tie tvrdnutia,tak som zas bola doma a lezala az do konca a vidis,podarilo sa...mne inak aj dr.povedal,ze si keby som nezostala doma,asi by to nevyslo.Treba preto urobit co je v nasich silach a potom mame krasne deticky na cely zivot;)ten relativne kratky cas tehotnestva sa da prezit aj poleziacky,ak je to nutne.Potom bude na teba cakat najkrajsia odmena..male vonave ruzove babatko 😀 😉

nefertitka
15. črc 2009

a neboj mabe,ked aj ostanes doma a budes sa moc nudit,my sa budeme snazit sem chodit ta povzbudzovat,aj mne to tu velmi pomohlo

bambi7
15. črc 2009

nef krasne si to napisala uplne suhlasimmmm 😀 ja som na zaciatku len spinila ale lezanie pomohlo aj nam 😉 a som stastna ze mam maluuuuuuuuuuuuuuu a prajem to vsetkym

bambi7
15. črc 2009

mab ved som ti slubila ze tu budem pre teba a chodim stale 😀 aj ked niekedy sa neda ale pridemmmm

nefertitka
15. črc 2009

ja som si aj pred otehotnenim hovorila,ze urobim preto vsetko,nech mam aj neviem ako tazky porod a neviem co,ale ze babo chcem...aj to tak bolo,tehu tazke,porod este tazsi,ale na to vsetko som uz zabudla;)

bambi7
15. črc 2009

jasne clovek zabudne hned ked sa to male usmeje 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru