Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
24. srp 2010

akurat volala nejaka realitka,ze maju zaujemcu na byt, tak dufam,ze z toho nieco bude 🙂

ellysa
24. srp 2010

@nefertitka držím palce s bytom a už ste niečo iné našli?
môj ešte stle v práci, takže ja dnes ťahám s malou 24ku aspoň viem ako sa cítia slobodné matky, no nič moc, keď si ani prdnúť nemôžem bez nej, navyše dnes nmala dobrý deň, už padám na hubu
ja by som tu malú tiež vykvákala, nemám rada matky, čo nevedia usmerniť svoje deti a je ich veeeeeeeeľmi veľa, dúfam, že ja taká nebudem.
my zas stále vyberáme auto, chceme hatchbeck, lacné s veľkým kufrom, to sme nenároční, čo?
😅

lubica69
24. srp 2010

Ahojte kočky
My sme mali návštev tak som ani na pc nestíhala
Čo máte nové?
Nef držím palčeky s bytíkom Potom daj vedieť A už ste ten váš predali?
Ely a čo ten VW čo si spomínala?Či je v pláne iné autíčko?

ellysa
24. srp 2010

@lubica69 fakt netušíme, v užššom výbere je hyundai i30 aj i30 cw, škoda fabia combi, roomster, toyota auris, seat ibiza st, ale ešte chceme ísť kuknúť aj citroen c4 alebo c3 picasso, fakt netuším

lubica69
24. srp 2010

my sme rozmýšlali nad tým i30 😀

mili1
24. srp 2010

Ahojte,, ja tu nestíham ani prísť ,, celý den sme na dvore alebo vonku .,,,malý už ráno stojí pri dverách a nosí mi jeho a potom moje topánky že chce ísť von,,, 😀 kazdý den si niečo naplánujem ale z toho ani polovicu neurobím 😒
neviem čo budeme robiť v zime... 😒 .
elly aj my sme chceli auto s velkým kufrom ,,,hetchbeck ,,,
ahoj lubi, 😉ako sa máte?
Nef také maličké detičky si to neuvedomuju, ale tak ako píše bam mali by ich rodičia usmerniť
Nef drzim palce s bytom,,,

lubica69
24. srp 2010

ahoj mili
máme sa celkom fajn Tiež sme celé dni von na záhrade keď je pekne 😀

mabe
autor
25. srp 2010

dobre ranko devcata, tak dneska do cviceni, kdyz anicka nemela ockovani vcera a potom k nasim na obed a v 16h si prijdou tchanovci pro anicku ven a ja mam v telce basket. 🙂 vecer chci jit plavat, takze nabitej den. anicka od vcerejska porad prska sliny, nevim kde se to naucila, ale hrozne ji to bavi 🙂

mabe
autor
25. srp 2010

@nefertitka chudak nikolka 😒 , snad to takhle nebude porad. takze je videt, ze je to rodicema 😠

mabe
autor
25. srp 2010

@ellysa je to mazec svobodna matka, ze? 😝 manza tedka jede v patek na chatu s deckama - slavit narozky. my tam dojedeme na sobotu pres den a pak zase sami, tak cekam,ze taky toho budu mit dost. ale asi reknu tchanovcum v patek.

mabe
autor
25. srp 2010

@mili1 to je sikulka 🙂

ellysa
25. srp 2010

dobré ránko, Oliv buvala do 8.20 ale s pauzou na hranie od 5.30-do 6.30 pôjdeme von konečne je pekne, aj ja sa obávam čo bude keď nebudeme môcť chodiť von, dúfam, že bude pekná jeseň, aj sa na to teším, zbožňujem tie slnečné dni keď sa človek brodí v napadaných listoch, jaaaaaaaaaaj 😉
môj včera prišiel o pol desiatej, som zvedavá ako dnes, ale už len tri dni a potom má 3 týždne dovolenku 😎
asi sme sa definitívne rozhodli pre tú i 30 diesel, vozili sme sa na nej je super spotreba 4,1, ešte sa pôjdeme pozrieť aj na ten zvyšok ale musíme sa rozhodnúť do 31. lebo končí akcia.
chcem červenú alebo takú krémovú metalízu 😉
pekný deň vám prajem
😀
mabe oliv sa včera naučila prdieť ústami a tiež to v kuse robí

lubica69
25. srp 2010

Ahojte
No áno treba ešte využiť slniečko lebo už bude bývať len zimšie Tiež sme von na záhrade kým sa dá
Mabe tak máte pekný program 😉
Ely tak nakoniec i30?Ten je super A bola aj super akcoška naň 🙂

ellysa
25. srp 2010

lubi ževraj v nedeľu má snežiť od 600 m 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nefertitka
25. srp 2010

ahojte....
@lubica69 nie este sme ho nepredali, praveze na nas byt je vraj zaujemca,no uvidime....inak poplatok za predcasne splatenie hypoteky nas vyjde na 5000 eur 😠 😠 😠 😠 😠 😠

@ellysa fuha 3 tyzdne?mate naplanovany aj nejaky vyletik?tak to stretko hodime asi az niekedy za 3 tyzdne?

mili robievas malemu aj pudingy na papanie?rozmyslam,ci sa to da nejak urobit z nutrilonu,kravske mlieko ja neviem,nemam este odvahu jej ho dat

lubica69
25. srp 2010

fu nef tak to je riadna pálka 😖

ellysa
25. srp 2010

@nefertitka no to sú hnusáci 😠 5000 ?
ešte nemáme plán, musíme vybrať to auto, pôjdeme na oravu na chvíľu a potom nevie, ak bude pekne asi ln nejaké výlety na regulérnu dovolenku je Oliv ešte malinká, to až budúci rok.
to stretko určite dáme, ale až keď budem mať auto 😎 po mhd sa mi chodiť nechce

lubica69
25. srp 2010

veď to Ely Olivia je fakt na najakú veľkú dovču ešte malinká pôjdete budúci rok 😎

mabe
autor
25. srp 2010

ahojte, tak jsme zpet. byly jsme cvicit a pak na obede u nasich. a tedka si daly pul hodky spani. uz by anicka mela vstavat a ja ji nakojit. v 16h si pro ni prijdou tchanovci. budto si ji vezmou ven nebo k jejich babicce. maji ji do dalsiho kojeni. a ja si pekne uklidim a podivam na basket. 🙂

jsem dost rozladena. moje mamka je v nemocnici - psychiatrie. neni uplne blazen, ale ma nejak rozladeny hormony, takze ma obdobi aktivni - furt nekde lita po venku, malo spi, malo ji a pasivni - porad jenom lezi a nic ji nebavi - asi uz jsem to psala. a v breznu ji to tak dostalo, ze zhubla strasne moc a uz by to s ni asi slehlo. takze sla tam, tedka je tam podruhe. bere prasky a nejaky terapie. ma tam celkem vegac rezim - po,st, pa odpo muze ven, cili domu a vikend pres noc. vcera jsme tam byly s tatkou a za 15 minut nas posilala zpatky a dneska jsem byla u nich a ona po hodine uz jela zpatky. zepry jsou tam dobra parta. ale doma bordel, neudela nic, kdyz prijede na chvilku. chudak tatka, jsu z toh takova spatna. ono ji nic neni, tak muze neco udelat, ne? uz premyslim, ze pristi tyden tatkovi uklidim. on teda umyva nadobi a tak, ale treba vysat a prach, ....ach jo. 😒

ellysa
25. srp 2010

@mabe ahojky, no teda pekný program keby tak mal mne kto zobrať malú, my sme boli od 10.00 do 13.00 von až na konci plačkala ale to už bola hladná, odvtedy spí v hojdačke 😉 😉 stihla som si dať kávičku a koláš, ešte idem navariť ale len polivku
ja si myslím mabuš že mamu nechajte ešte tak, radšej nech ti tato malú povaruje a ty mu uprac a navar, alebo však môže chodiť k tebe ono tieto psychické problémy nie sú sranda a kým sa trošku preliečia trvá to minimálne rok 😒
inak baby od nedele fakt hlásia max 19 a v pondelok utorok dokonca 16 stupňov, musím ísť cez víkend malej kúpiť nejakú bundičku a hlavne by som mala začať riešiť fusak, jaj streeeeeeeeeeeees 😝

ellysa
25. srp 2010

nejak mi vypadávajú písmenká 😀

mabe
autor
25. srp 2010

@ellysa my sme radi, ze se leci. protoze ona strasne zhubla v tom aktivnim obdobi a uz nemela kousek od selhani, teda seknuti sebou vycerpanim.

ellysa
25. srp 2010

@mabe no verím, mám okolo seba pár ľudí čo bojujú s depresiou a sú to mladé mamičky do 30 rokov a vidím, že to teda vôbec nie je zábava, jedna mi hovorila, že v najhoršom fakt uvažovala o samovrade a že lekár jej hovoril že aj na liekochbto určite rok dva potrvá, tak len trpezlivosť s maminou, jasné, že ju netreba pred všetkým chrániť a ofukovať ale predsa len... neboj zvládne to aj ona aj vy, hlavné je že sa lieči

mabe
autor
25. srp 2010

tak mamka nema to nijak hrozny, ale ona ma fobii na praci . kolikrat ji bylo i fyzicky spatne, ze do prace nechce a tak. ona byla vzdycky jina - na duchovno a tak, svicicky,...ale ty hormony jsou svina. jasnacka, hlavne ze se leci. on ten jeji stav trval asi tak 5 let a dr. ji davala jenom prasky a hotovo a pak zmenila v breznu dr. a ona s ni dela terapie, posila ji na ruzny jiny metody a tak. tak snad se to zlepsi. me je lito tatky, ze tam byla ani ne hodku a uz ze pujde zpatky. ona je takova vytekana, roztrzita.

anicka taky dneska a vcera spala pres den nejak vic. nevim co to ma za obdobi. tedka ju teda dam do kocarku a to se zrovna probudila

mabe
autor
25. srp 2010

dite je pryc a jdu uklizet

lubica69
25. srp 2010

@mabe maminke prajem skoré uzdravenie
Ja svoju už nemám 15rokov takže viem aká je dôležitá

mabe
autor
25. srp 2010

@lubica69 dekujuuu, bude to asi chvilku trvat, ale snad se zadari

ellysa
25. srp 2010

@mabe teda svokrovci sú presní na minútku 😉

nefertitka
25. srp 2010

caute,boli sme v tescu...zas sme minuli kopu penazi,to je strasne,nic neni v chladnicke ale minuli sme dost teda...
inak sme vyhrali na tyzden bmw coupe...no, to sme nemohli uz nafurt? 😀 😠

nefertitka
25. srp 2010

mabe, to mi je luto,ze sa ma tvoja mama momentalne takto,ale ako pise elly, taketo stavy potrebuju dlhodobu liecbu, aj ja som raz mala riadnu depku, 40 kil,nic ma nebavilo,nechutilo mi jest a tak....je to hrozny stav,fuj uz nikdy to nechcem zazit...tiez som brala antidepresiva vyse roka

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru