Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
25. srp 2010

@nefertitka jjjjjjjjjjjjjjej nef akurát dnes mi kamoška hovorila že jej švagor to tiež vyhral, o bola nejaká súťaž?

lubica69
25. srp 2010

Nef to vážne?Myslím tú depku čo si mala To musí byť hrozné 😢
A gratulujem k autíčku Aj keď škoda,že nie na stálo 😀

mili1
25. srp 2010

Ahojtee,,,, nef my už papáme skoro všetko,,, pudingy robim z riadneho mlieka ,,,už papá aj ryžu v mlieku ,atd,,,
Za splatenie uveru tak vela? 😒
elly aj ja musím ísť na velké nakupy ,,,už je malému všetko malé tak musím pokupit veci na zimu ,,,bundičky a ostatné
Dnes sa na mna nahnevala sestra, lebo som jej nedala za pravdu ale švagrovi tak sa nahnevala,,,ale mala som jej dať za pravdu ked viem že pravdu ma švagor?
čafteee

nefertitka
25. srp 2010

elly,muz ma kreditlu diners club a mu proste odtial zavolali,ze to vyhral...no a vrat sa potom to peugeotu 206 😀 ...zajtra si ho vyzdvihujeme...

no hej lubi bolo.....;(

mili mas pravdu,treba dat za pravdu tomu,kto ju ma.

lubica69
25. srp 2010

Ahoj mili
No jasné,že si urobila dobre aj moja sa občas naštve keď nedám za pravdu jej ale jemu Ale keď má pravdu on nech sa nehnevá 😅
Tak už ste veľký keď tak papáte Tiež sme začali s obyč mliekom okolo 15 mesiaca
A čo máš inak nové?

lubica69
25. srp 2010

nef ja by som aj tú 206tku brala 😀

ellysa
25. srp 2010

no aj mne sa veľmi páčia 206 a 207ky len by som sa tam nenatrepala 😉
tak nakoniec ešte rozmýšľame aj nad benzínom, môžeme ho mať za cenu dieslu ale v lepšej výbave s tým stop/go.

lubica69
25. srp 2010

Ely tak uvidíte 😀

ellysa
25. srp 2010

@lubica69 no bodaj by už bolo doma, lebo sa mi už sníva o autách 🙄

lubica69
25. srp 2010

Ely 😀

mili1
25. srp 2010

Lubi my ešte papáme bebu ale pudingy, a mliečne jedlá už robím z riadneho mlieka ...
Nef tak od zajtra sa vám žije 😀 😝
No a sestra sa hneva ale ja sa neviem pretvarovať poviem všetko čo si myslim ,,myslela že dám pravdu jej, ale ked ju nemá tak prečo by som mala dať ... 😒 teda môj názor...
lubi ináč sa máme fajn,,, malý sa mi včera prvý krát vykakal do záchoda ,,,na nočníku nechce sedieť tak som ho dala na záchod ....ale dnes už nechcel ani tam sedieť 😀

nefertitka
25. srp 2010

@ellysa ale co by si sa nenatrepala🙂)))
som zvedava,ci to budem vediet soferovat,ja som zvyknuta len na svoje, uz 8 rokov...

nad 600 metrov ma snezit?fuha,o chvilu mozme ist lyzovat;) pamatam si,ze minuly rok prvy sneh padal 15.oktobra,na moje narodky,to bolo dobre skoro...

nikolke sa inak zlomil nechtik,nejak jej to teraz puchne okolo,neviem,ci jej nezarasta,co s tym mame robit?ist k lekarke?alebo par dni pockat?

mili1
25. srp 2010

Lubi vy ste papali tiež kašicky?dokedy, teraz čo zvykne malý papať na večere?

mili1
25. srp 2010

ahojnef zvykneš si,,,len sa bude tažšie odvykať... 😀 😝

nefertitka
25. srp 2010

no urcite hej🙂)) tak ale na chvilu si mozem zamachrovat 😀 ....

mili1
25. srp 2010

Nef aj ja by som brala ked aj na tu chvilu,,, len vyskušať a porovnať 😀 😉

nefertitka
25. srp 2010

no a mozno zistim ze peugeot je lepsi 😝

lubica69
25. srp 2010

Nef tak uvidíš vyskúšaš a dáš nám vedieť 😀
No my sme na večeru nejakú polievočku ale malý je dodnes mliečkový takže vypije aj liter za deň a vždy pred spaním tak cca 2-3 dcl

ellysa
26. srp 2010

@nefertitka nebij zvykneš, ja by som si na vašom mieste urobila nejaký pekný výlet, je to obmedzené na km?
na ten nechtík skús kalciovú masť ale ak jej to neprejde do pár dní treba ísť na chirurgiu, mne tak raz rezali prst na nohe teraz si to musím stále obstrihávať aby to znova nezarastalo
baby mne šľahne ako som písala už sme boli rozhodnutí pre ten hyundai a muž prišiel o pol jedenástej do postele a zahlásil, že čo tok škoda roomster, no neviem ako sa my chceme rozhodnúť do utorka 🙄

ellysa
26. srp 2010

nef teraz ma napadlo, že by ste sa mohli odviezť na ihrisko, nech tú značkovú porazí 😀 😀 😀 😀

ellysa
26. srp 2010

@mili1 ahoj chcem sa spýtať ako ste poriešili to nočné spanie, akurát mi kamoška volala, že je zúfalá, že malá (11m) sa jej začala v noci budiť a chce sa hrať, u vás to už prešlo?

inak ja dnes hore od 6.15 malá ešte o 7.00 zaspala a ešte diemka ale mne sa už nechcelo, tak som si uvarila kávičku a kukám telku

mabe
autor
26. srp 2010

ahojte, tak noc krasna. anicka spala do 5:30 a pak uz se ji nechtelo, tedka si dava chvilicku, a pak jedeme za tatkou. vezu mu polivku a na 12h jdeme cvicit. vcera plavani uplne super, hodne me to pomohlo. nejak anicka vic spi posledni dny, ze by tim chladnejsim pocasim? 😖

ellysa
26. srp 2010

@mabe tak to je super, naša spala od 20.00-3.00-6.20 potom do 7.00 pauza a ešte driemká
tiež mi spí viac, ale ja som len rada, tie poobedia si stále drží, včera tak spala od 13.30-17.00

ellysa
26. srp 2010

môže to byť aj ochladením aj že je viac tma ale ja to pripisujem aj tomu, že sa viac hýbu a viac vnímajú, tak sú možno aj unavenejšie, keždopádne klooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooop nech im to ostane

mabe
autor
26. srp 2010

elly, je to mozny, ze vic vnimaji. uz jsem si aji rikala, jestli ji neco neni, ale teplotu nema, takze asi ne. je to dobre, ze takhle spinkaji. a mozna aji prdici je netrapi...

ellysa
26. srp 2010

@mabe ale ni eisto im nič nie je, len sa polepšili 😉 moja krpaňa ešte spí

mabe
autor
26. srp 2010

@ellysa ta moje prcina spi od 8h po koju, ale budu ju muset vzbudit za 15 minut musime jit a jeste ji musim prebalit a prevlict. ode dneska jsme sami. manza jde dneska rovnou z prace do hospody, zitra po praci v 15h jede uz na tu vysocinu s deckama slavit narozky. my tam dojedeme s dalsim mimiskem na sobotu a manza se vraci az v nedeli. takze tedka 4 dny sama na anicku. 🙂

ellysa
26. srp 2010

@mabe no držím palce ale aspoň v sobotu budete spolu.
môj včera zasa prišiel o siedmej a dnes príde zasa úplne neskoro takže tiež sama, ale už iba dva dniiiiiiiiiiii 🙂

mabe
autor
26. srp 2010

@ellysa tak jdu budit.

ellysa
26. srp 2010

a ešte aj všetky kamošky sú preč tak ma ani von nebaví chodiť

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru