• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
inak bam, nef máte niektorá skúsenosti s touto značkou www.lindex.com ? je v poluse, sme boli na kuchajde v sobotu a krásne veci pre deti tam majú ceny fajn, len či sú aj kvalitné, chcem tam ísť cez víkend a pokúpiť malej pančuchy a nejaké teplejšie veci
26. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojta kočky
My sme zas dnes od rána na záhrade :sunglasses:
Ely tá značka mi niečo hovorí ale namám osobnú skúsenosť
Nef ako autíčko?
26. srp 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak my byly u nasich, pak ve cviceni mym a potom jsme spinkaly chvilku. manza uz je zase pryc a jsme sirotci.
26. srp 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe chúďatká sirôtky naše, aj my sme stále a dnes som to asi zariekla malá nie a nie buvať
26. srp 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to anicka pekne spinkala v kocarku a jak jsme dosly, tak jsme spinkaly. tedka si bude hrat a pak koupacka, papani a spinkani. chci si tedka udelat zapeceny brambory, jenom tak se syrem. nemela jsme teplej obed :astonished:
26. srp 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
snad me necha
26. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe mňam zapečené zemiaky by som si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lubica69 tak uz to za chvilku bude, nakonec jsem tam dala aji maso :slight_smile:
26. srp 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....

@ellysa dnes sme boli v lekarni,aj som im ten palcek ukazovala,trosku jej to tam hnisa,dali nam na to ichtoxyl a ze macat v repiku,mozme podla vas pockat az do pondelka?ak by to nepreslo,sli by sme k dr. Snad ale nemusi byt kvoli prsteku so zarastenym nechtikom v narkoze, ci?lebo na tu operaciu palceka co ideme,tam ide tiez iba o 1 rez,marezat slachu,normalne sa to dospelemu robi len s lokalnom anestezou...
inak nemam s tou znackou skusenosti....

auto je uplne super,uz nechcem peugeot :stuck_out_tongue_closed_eyes:...skusala som si ho sice len na parkovisku,ale take ako je by som ho brala :grinning:..so vsetkym co ma....vsetko je tam riadene elektricky, celkom som z toho bola zmatena, je tam navigacia,telka,radia, pipa to pri parkovani,lahucko sa toci volantom,vobec nepocujem zvuk motora...kozene sedacky...este si ho aj nastartujem gombickom:slight_smile: spytam sa ich ci nevymenia :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este len tukenm do brzdy uz to stoji....normalne nas hodilo, a to som brzdila ako som zvyknuta....
26. srp 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este som zabudla,ze sa mi spatne zrkadla same stelovali pri parkovani:slight_smile:
26. srp 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nef moja s tým prštekom neviem Skús keď tak zavolať dokine a opýtať sa
tak autíčko supeeer No bude sa ti ťažko lúčiť :confounded:
26. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nef fuuuuuuuuuuu hneď by som sa povozla :sunglasses:
neboj aj keby to museli rezať len to znecitlivejú injekciou nič necítiť ani potom veľmi, to je taký mini rezík
26. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo to len potrú nejakým anestetikom proti citlivosti
26. srp 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lubica69 celej den jsem nic nemela teplyho, tak na noc se najim :grinning:

anicka uz spi, aspon to tak vypada. :grinning:
@nefertitka zader v prstiku a jaky potize, ze? :unamused: tak at se to zahoji.
26. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manza je v hospode, maji nejakou rozlucku s kolegyni, tak to zase bude az do rana. zitra do prace a pak v 15h na chatu na vikend slavit 3x30tiny. tak to se teda moc nevyspi. my za nema jedeme na sobotu, bude prasatko, moc se tesime.snad bude dobry pocasi.
26. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, co plavani a mimisci? my nijak vanu jeste nezkousely a premyslim, jestli chodit tedka uz nebo treba tak za dva mesice. mam strach, ze bude kricet. v kybliku se ji libi, ale jestli ji nenaucit nejdriv ve velke vane a pak az.....
26. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe to máš mužíka dosť často v hospode :angry:
26. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdepak. on miva baskety ut, pa treninky a to jde na kofcu. tedka se to nakupilo, ze ma dneska rozlucku a vikend s deckama, a jelikoz je anicka jeste mooc mala, tak tam budeme jenom na sobotu. praveze od narozeni byl tak 4x venku s klukama na dlouho
26. srp 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedam a nedam,nevratim :grinning: moje auto moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

som zabudla odpovedat elly, je to limitovane na 700km...

tak myslite,ze s tym mozem pockat do pondelka?s tym prstekom..

inak moja segra ma v sobotu narodky a sme pozvani,potom chce ist aj niekam von, asi sa niekde vytancovat, manzel mi vravi,nehc idem,ale ja sa budem tak divne citit, ze mam doma male dieta a ja sa niekde zabavam....vy by ste sli?
26. srp 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefi, bez. mala bude uz spinkat, ne? bez se odreagovat, je to potreba. :wink: vzdyt uz si s ni dlouho doma :wink:
26. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka určite to vydrží :slight_smile: a zabaviť sa choď, aj ja by som sa cítila asi divne ale však nemusíš byť do rána a zdratá do kolien, či? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mabe my začíname s kurzom od budúcej soboty, už sa teším, malú už asi mesiac kúpeme len vo veľkej vani plnej vody, kýblik už mám len na prádlo, iba ju držíme za krk a ona normále kopká a pláva, ale som zvedavá ako bude vo veľkom bazéne a koľko vydrží.
26. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa elly,ja neviem,dlho som poriadne nepila,takze mozno nudem zdrata;))) a neviem dokedy budem,ale musim sa ist prespat k mojej mame potom,aspon na doobedie,lebo keby som mala spat doma,tak by som nic nenaspala,mala by ma urcite budila....
26. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, co rikate na plavani?nevim, jestli neni brzo na anicku :unamused:
26. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka no hádam to manžel raz prežije, potom ho zasa pustíš ty :grinning:
26. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ellysa tak vy uz mate prupravu, ale my nee. jezis, ja ten odkaz dala dvakrat. :confounded:
26. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe neviem, či si si všimla my budeme chodiť plávať od budúcej soboty, skoro určite nie je
26. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju skús sem tam okúpať vo vani, napusti plnú vody a uvidíš ako sa bude správať zlebo sa skús okúpať s ňou, dajte si tam hračky a tak uvidíš, že sa jej bude páčiť
26. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nef len kľudne choď Aj my zvykneme s mužom občas niekam vybehnúť :grinning:
26. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek