Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
26. srp 2010

inak bam, nef máte niektorá skúsenosti s touto značkou www.lindex.com ? je v poluse, sme boli na kuchajde v sobotu a krásne veci pre deti tam majú ceny fajn, len či sú aj kvalitné, chcem tam ísť cez víkend a pokúpiť malej pančuchy a nejaké teplejšie veci

lubica69
26. srp 2010

Ahojta kočky
My sme zas dnes od rána na záhrade 😎
Ely tá značka mi niečo hovorí ale namám osobnú skúsenosť
Nef ako autíčko?

mabe
autor
26. srp 2010

ahojte, tak my byly u nasich, pak ve cviceni mym a potom jsme spinkaly chvilku. manza uz je zase pryc a jsme sirotci.

ellysa
26. srp 2010

@mabe chúďatká sirôtky naše, aj my sme stále a dnes som to asi zariekla malá nie a nie buvať

mabe
autor
26. srp 2010

tak to anicka pekne spinkala v kocarku a jak jsme dosly, tak jsme spinkaly. tedka si bude hrat a pak koupacka, papani a spinkani. chci si tedka udelat zapeceny brambory, jenom tak se syrem. nemela jsme teplej obed 😲

mabe
autor
26. srp 2010

snad me necha

lubica69
26. srp 2010

@mabe mňam zapečené zemiaky by som si dala 😝

mabe
autor
26. srp 2010

@lubica69 tak uz to za chvilku bude, nakonec jsem tam dala aji maso 🙂

lubica69
26. srp 2010

@mabe mňamka 😝

nefertitka
26. srp 2010

ahojte....

@ellysa dnes sme boli v lekarni,aj som im ten palcek ukazovala,trosku jej to tam hnisa,dali nam na to ichtoxyl a ze macat v repiku,mozme podla vas pockat az do pondelka?ak by to nepreslo,sli by sme k dr. Snad ale nemusi byt kvoli prsteku so zarastenym nechtikom v narkoze, ci?lebo na tu operaciu palceka co ideme,tam ide tiez iba o 1 rez,marezat slachu,normalne sa to dospelemu robi len s lokalnom anestezou...
inak nemam s tou znackou skusenosti....

auto je uplne super,uz nechcem peugeot 😝...skusala som si ho sice len na parkovisku,ale take ako je by som ho brala 😀..so vsetkym co ma....vsetko je tam riadene elektricky, celkom som z toho bola zmatena, je tam navigacia,telka,radia, pipa to pri parkovani,lahucko sa toci volantom,vobec nepocujem zvuk motora...kozene sedacky...este si ho aj nastartujem gombickom🙂 spytam sa ich ci nevymenia 😀 😀 😀

nefertitka
26. srp 2010

a este len tukenm do brzdy uz to stoji....normalne nas hodilo, a to som brzdila ako som zvyknuta....

nefertitka
26. srp 2010

a este som zabudla,ze sa mi spatne zrkadla same stelovali pri parkovani🙂

lubica69
26. srp 2010

Nef moja s tým prštekom neviem Skús keď tak zavolať dokine a opýtať sa
tak autíčko supeeer No bude sa ti ťažko lúčiť 😖

ellysa
26. srp 2010

nef fuuuuuuuuuuu hneď by som sa povozla 😎
neboj aj keby to museli rezať len to znecitlivejú injekciou nič necítiť ani potom veľmi, to je taký mini rezík

lubica69
26. srp 2010

alebo to len potrú nejakým anestetikom proti citlivosti

mabe
autor
26. srp 2010

@lubica69 celej den jsem nic nemela teplyho, tak na noc se najim 😀

anicka uz spi, aspon to tak vypada. 😀
@nefertitka zader v prstiku a jaky potize, ze? 😒 tak at se to zahoji.

mabe
autor
26. srp 2010

manza je v hospode, maji nejakou rozlucku s kolegyni, tak to zase bude az do rana. zitra do prace a pak v 15h na chatu na vikend slavit 3x30tiny. tak to se teda moc nevyspi. my za nema jedeme na sobotu, bude prasatko, moc se tesime.snad bude dobry pocasi.

mabe
autor
26. srp 2010

holky, co plavani a mimisci? my nijak vanu jeste nezkousely a premyslim, jestli chodit tedka uz nebo treba tak za dva mesice. mam strach, ze bude kricet. v kybliku se ji libi, ale jestli ji nenaucit nejdriv ve velke vane a pak az.....

lubica69
26. srp 2010

@mabe to máš mužíka dosť často v hospode 😠

mabe
autor
26. srp 2010

kdepak. on miva baskety ut, pa treninky a to jde na kofcu. tedka se to nakupilo, ze ma dneska rozlucku a vikend s deckama, a jelikoz je anicka jeste mooc mala, tak tam budeme jenom na sobotu. praveze od narozeni byl tak 4x venku s klukama na dlouho

nefertitka
26. srp 2010

nedam a nedam,nevratim 😀 moje auto moje 😝 😝 😝

som zabudla odpovedat elly, je to limitovane na 700km...

tak myslite,ze s tym mozem pockat do pondelka?s tym prstekom..

inak moja segra ma v sobotu narodky a sme pozvani,potom chce ist aj niekam von, asi sa niekde vytancovat, manzel mi vravi,nehc idem,ale ja sa budem tak divne citit, ze mam doma male dieta a ja sa niekde zabavam....vy by ste sli?

mabe
autor
26. srp 2010

nefi, bez. mala bude uz spinkat, ne? bez se odreagovat, je to potreba. 😉 vzdyt uz si s ni dlouho doma 😉

ellysa
26. srp 2010

@nefertitka určite to vydrží 🙂 a zabaviť sa choď, aj ja by som sa cítila asi divne ale však nemusíš byť do rána a zdratá do kolien, či? 😝
@mabe my začíname s kurzom od budúcej soboty, už sa teším, malú už asi mesiac kúpeme len vo veľkej vani plnej vody, kýblik už mám len na prádlo, iba ju držíme za krk a ona normále kopká a pláva, ale som zvedavá ako bude vo veľkom bazéne a koľko vydrží.

nefertitka
26. srp 2010

@ellysa elly,ja neviem,dlho som poriadne nepila,takze mozno nudem zdrata;))) a neviem dokedy budem,ale musim sa ist prespat k mojej mame potom,aspon na doobedie,lebo keby som mala spat doma,tak by som nic nenaspala,mala by ma urcite budila....

mabe
autor
26. srp 2010

holky, co rikate na plavani?nevim, jestli neni brzo na anicku 😒

ellysa
26. srp 2010

@nefertitka no hádam to manžel raz prežije, potom ho zasa pustíš ty 😀

mabe
autor
26. srp 2010

@ellysa tak vy uz mate prupravu, ale my nee. jezis, ja ten odkaz dala dvakrat. 😖

ellysa
26. srp 2010

@mabe neviem, či si si všimla my budeme chodiť plávať od budúcej soboty, skoro určite nie je

ellysa
26. srp 2010

tak ju skús sem tam okúpať vo vani, napusti plnú vody a uvidíš ako sa bude správať zlebo sa skús okúpať s ňou, dajte si tam hračky a tak uvidíš, že sa jej bude páčiť

lubica69
26. srp 2010

Nef len kľudne choď Aj my zvykneme s mužom občas niekam vybehnúť 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru