Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
31. srp 2010

@mabe no naušničky je fakt asi lepšie keď je anička menšia a nebude to tak veľmi vnímať 😉

mabe
autor
1. zář 2010

dobre ranko, tak anicka vecer byla nejaka protivna, tak moc nejedla a sla spat hnedka v 20h, takze v 2h mela hlad a pak v 5h a v 8h. spaly jsme spolu do 9h. tedka jsem ji merila a ma bez odectu 38C, tak cekam, ze to stoupne, preci jenom je rano. 😒

mabe
autor
1. zář 2010

tak tedka me volala kamoska a jdu vecer plavat. snad to anicce nebude vadit. mam trosku vycitky, ale kdyz bude mit teplotu, tak stejne nic nezmuzu, ze? proste dam cipek a hotovo. kamoska me vezme autem, takze budu za 2h doma.

nefertitka
1. zář 2010

ahojte, pridavam fotky s autkom;)

ellysa
1. zář 2010

wow wow wow a aké ste doňho nahodené, no pipiny z BA blednú závisťou
ja pridávam jednu rodinnú z grilovačky 😉

nefertitka
1. zář 2010

elly,to sme preto nahodene,lebo sme sli na oslavu 😉 ale mas pravdu🙂))))dik
pekna foto 😉 ....boze a ten maly sisuliacik,zlate vlasky ma 😉 😉 😉

lubica69
1. zář 2010

Ahojtee
@nefertitka jeeeej aj ja cem 🙂
@ellysa nádherná fotočka Ste hrozne zlatý 😉

mabe
autor
1. zář 2010

vy jste vsichni tak krasni 🙂

my uz teplotku nemame, tak snad se nevrati 🙂

lubica69
1. zář 2010

@mabe tak to je super Nech sa len nevracia 😉

mabe
autor
1. zář 2010

tatkovi byla anicka hodna v kocarku, celou dobu spinkala. tedka si hraje na lezeni. proste se prevraci sem a tam a posunuje se jako zizala 🙂
@lubica69 snad to tak bude, ja dneska s kamoskou plavat

lubica69
1. zář 2010

@mabe tak príjemné plávanie 😉

ellysa
1. zář 2010

@mabe hádam sa už nevráti, neboj a uži si to aj ja by som šla ale my tu nemáme krytý bazén

lubica69
1. zář 2010

@ellysa a ko autíčko?Ja stále neiviem aké to nakoniec Aj som čítala dozadu ale...Bu´d som slepá alebo nevidím 😅

ellysa
1. zář 2010

@lubica69 ten hyundai i30 diesel

mabe
autor
1. zář 2010

diky holky, anicka nakojena, manza lezi vedle ni v posteli, tak snad to zvladnou dobre 😉

ellysa
1. zář 2010

baby idem sa spýtať neviem čo malej kúpiť na zimu, či overal alebo samostatne bundičku a nejaké zateplené nohavice, a či taký bundový materiál alebo stačí fleec keď ešte nebude von z kočíka chodiť 😕 , mne sa ten bundový overal zdá pre ňu taký neforemný, že bude nervná, keď sa nebude môcť hýbať
a druhá vec čo na nohy? už teraz keď tak fučí sa mi zdajú len ponožky málo, má teké tie capačky-ako hrubšie ponožky ale to je tiež na zimu nič moc, čo ste dávali vy? ja som dnes hľadala nejaké také malé papučky ale mali len značkové a ja zasa za to 20 eur nechcem dať

ellysa
1. zář 2010
mabe
autor
2. zář 2010

dobre ranko,

tak v noci sok. zacal pipat monitor dechu, ja vyskocila a hnedka jsem ho vypla a zacloumala s anickou. ona chudacek pekne spinkala a mamka ju takhle vzbudila, takze rvala a dostala najest a pak zase usla. fuj to byl zazitek. ona totiz lezela na boku a nohy ve vzduchu a jeste hodne nahore. mame jednodeskovej a jeste mame pod matraci deku na jedne strane, aby byla naklonena. tak asi proto piskal. snad ji fakt nevynechal dech, nebo jo? 😖

teplotky nejsou, teda nemerila jsem, ale zda se me normal. na poledne jdu cvicit, je to moje cviceni a anicka se bude koukat.

@ellysa mam v tom taky maglajz 😒

ellysa
2. zář 2010

@mabe no tak to bol zážitok, ale asi to bolo len tým, čo si písala, keď pekne spala isto jej dych nevynechal, aj mne tak raz začal pípať-my máme ten na plienočku-sa jej zošmykol tiež som s ňou začala drmať a kričať a ona kľudne spala 😅
krpec vstal o 6.00 hrali sme sa do 7.00 a odvtedy spí ja sa hrám s fotkami, inak zistila že vie pišťať a asi sa jej to páči lebo keď je hore iba vykrikuje, zlatá je

mabe
autor
2. zář 2010

@ellysa bylo to sileny. to je krasny. s tou kombinezou a bundama taky nevim. mam mozna nejakou zdedenou . musim se podivat. ale anicka bude v zime uz celkem velka, tak jestli nebudeme chodit na sanky, nevim.

lubica69
2. zář 2010

Ahojte
@mabe a to ako začal pípať sám od seba???Super,že teplotky už nie sú 😉
@ellysa aj som myslela,že to auto 😀 Malá je krááásna
A čo sa týka kombinéz keď dieťa ešte nechodí a je v kočíku je praktickejši celý overal Stačí aj flissový Pokiaľ už chodí určite zvlásť bunda a nohavice Z mojej osovbej skúsenosti 😀

mabe
autor
2. zář 2010

@lubica69 jojo presne tak, byl to hroznej sok. rikam si, ze to asi bylo tim, ze anicka lezela hodne vysoko, na boku a nohy mela taky v lufte a mame mezi matraci a deskou jeste deku kvuli sklonu postylky. uplne me to vydesilo.

holky, tak jsem tedka prisla ze svyho cviceni. anicka byla mooc hodna. prevalovala se na podlozce se a tam a ven z podlozek, na ostatni mimisky, no proste nepolezela. aspon se unavila a tedka spinka, treba ji to chvilku jeste vydrzi.

lubica69
2. zář 2010

@mabe a ideš ten monitor stále používať?No musel to byť fakt šok 😢

mabe
autor
2. zář 2010

@lubica69 jo, budu. do rana uz to bylo ok.

mabe
autor
3. zář 2010

dobre ranko,

tak dneska v noci klid, tak snad to bylo tim posunutim. cekam az se ozve kamoska, ze se probudily a jdeme do mesta nakupovat. potrebuju podprdu dalsi a gate.

lubica69
3. zář 2010

Ahojte kočenky
@mabe tak pekné nakupovanie 😀

mabe
autor
3. zář 2010

ahojte, tak jsem nakoupila rifle. no konecne, z 990 na 750kc a dobry. jinak nic. aspon neco, tedka chvilku hratky s anickou, pak ji dat spat a vyrazim autem do mesta na tu rozlucku. jezis, nevim jak zaparkuju, ale snad se me to povede. 😒

aanda
3. zář 2010

@mabe aj nam par krat zblbol monitor dychu.... drobec z neho odcestoval na druhy koniec postielky ....

lubica69
3. zář 2010

@mabe a na akú rozlúčku?Určite cesstu zvládneš 🙂 tak super,že si si kúpila riflíky
@aanda ahoj Si tu dlho nebola 😢 Ako sa máte?Samko ako?

aanda
3. zář 2010

@lubica69 ahoj, hej.... som stale u mojich rodicov kvoli tomu, ze este Samka nenosim na rukach a tym padom sa sama o neho nepostaram....no a tam mam hrozne pomaly internet...
Samko rastie ako z vody, ale mame stale uplakane noci....ma uplne napucane jasna,aj spodne dvojky aj horne trojky ma napucane....neviem dokedy to este bude trvat kym mu vyjdu, ale sme z toho ponocovania totalne unaveni....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru