• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
@mabe no naušničky je fakt asi lepšie keď je anička menšia a nebude to tak veľmi vnímať :wink:
31. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko, tak anicka vecer byla nejaka protivna, tak moc nejedla a sla spat hnedka v 20h, takze v 2h mela hlad a pak v 5h a v 8h. spaly jsme spolu do 9h. tedka jsem ji merila a ma bez odectu 38C, tak cekam, ze to stoupne, preci jenom je rano. :unamused:
1. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tedka me volala kamoska a jdu vecer plavat. snad to anicce nebude vadit. mam trosku vycitky, ale kdyz bude mit teplotu, tak stejne nic nezmuzu, ze? proste dam cipek a hotovo. kamoska me vezme autem, takze budu za 2h doma.
1. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, pridavam fotky s autkom;)
1. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
wow wow wow a aké ste doňho nahodené, no pipiny z BA blednú závisťou
ja pridávam jednu rodinnú z grilovačky :wink:
1. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly,to sme preto nahodene,lebo sme sli na oslavu :wink: ale mas pravdu:slight_smile:))))dik
pekna foto :wink: ....boze a ten maly sisuliacik,zlate vlasky ma :wink: :wink: :wink:
1. zář 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojtee
@nefertitka jeeeej aj ja cem :slight_smile:
@ellysa nádherná fotočka Ste hrozne zlatý :wink:
1. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vy jste vsichni tak krasni :slight_smile:

my uz teplotku nemame, tak snad se nevrati :slight_smile:
1. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe tak to je super Nech sa len nevracia :wink:
1. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tatkovi byla anicka hodna v kocarku, celou dobu spinkala. tedka si hraje na lezeni. proste se prevraci sem a tam a posunuje se jako zizala :slight_smile:
@lubica69 snad to tak bude, ja dneska s kamoskou plavat
1. zář 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe tak príjemné plávanie :wink:
1. zář 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe hádam sa už nevráti, neboj a uži si to aj ja by som šla ale my tu nemáme krytý bazén
1. zář 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa a ko autíčko?Ja stále neiviem aké to nakoniec Aj som čítala dozadu ale...Bu´d som slepá alebo nevidím :sweat_smile:
1. zář 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubica69 ten hyundai i30 diesel
1. zář 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
diky holky, anicka nakojena, manza lezi vedle ni v posteli, tak snad to zvladnou dobre :wink:
1. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby idem sa spýtať neviem čo malej kúpiť na zimu, či overal alebo samostatne bundičku a nejaké zateplené nohavice, a či taký bundový materiál alebo stačí fleec keď ešte nebude von z kočíka chodiť :confused: , mne sa ten bundový overal zdá pre ňu taký neforemný, že bude nervná, keď sa nebude môcť hýbať
a druhá vec čo na nohy? už teraz keď tak fučí sa mi zdajú len ponožky málo, má teké tie capačky-ako hrubšie ponožky ale to je tiež na zimu nič moc, čo ste dávali vy? ja som dnes hľadala nejaké také malé papučky ale mali len značkové a ja zasa za to 20 eur nechcem dať
1. zář 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. zář 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,

tak v noci sok. zacal pipat monitor dechu, ja vyskocila a hnedka jsem ho vypla a zacloumala s anickou. ona chudacek pekne spinkala a mamka ju takhle vzbudila, takze rvala a dostala najest a pak zase usla. fuj to byl zazitek. ona totiz lezela na boku a nohy ve vzduchu a jeste hodne nahore. mame jednodeskovej a jeste mame pod matraci deku na jedne strane, aby byla naklonena. tak asi proto piskal. snad ji fakt nevynechal dech, nebo jo? :confounded:

teplotky nejsou, teda nemerila jsem, ale zda se me normal. na poledne jdu cvicit, je to moje cviceni a anicka se bude koukat.

@ellysa mam v tom taky maglajz :unamused:
2. zář 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no tak to bol zážitok, ale asi to bolo len tým, čo si písala, keď pekne spala isto jej dych nevynechal, aj mne tak raz začal pípať-my máme ten na plienočku-sa jej zošmykol tiež som s ňou začala drmať a kričať a ona kľudne spala :sweat_smile:
krpec vstal o 6.00 hrali sme sa do 7.00 a odvtedy spí ja sa hrám s fotkami, inak zistila že vie pišťať a asi sa jej to páči lebo keď je hore iba vykrikuje, zlatá je
2. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ellysa bylo to sileny. to je krasny. s tou kombinezou a bundama taky nevim. mam mozna nejakou zdedenou . musim se podivat. ale anicka bude v zime uz celkem velka, tak jestli nebudeme chodit na sanky, nevim.
2. zář 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
@mabe a to ako začal pípať sám od seba???Super,že teplotky už nie sú :wink:
@ellysa aj som myslela,že to auto :grinning: Malá je krááásna
A čo sa týka kombinéz keď dieťa ešte nechodí a je v kočíku je praktickejši celý overal Stačí aj flissový Pokiaľ už chodí určite zvlásť bunda a nohavice Z mojej osovbej skúsenosti :grinning:
2. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lubica69 jojo presne tak, byl to hroznej sok. rikam si, ze to asi bylo tim, ze anicka lezela hodne vysoko, na boku a nohy mela taky v lufte a mame mezi matraci a deskou jeste deku kvuli sklonu postylky. uplne me to vydesilo.

holky, tak jsem tedka prisla ze svyho cviceni. anicka byla mooc hodna. prevalovala se na podlozce se a tam a ven z podlozek, na ostatni mimisky, no proste nepolezela. aspon se unavila a tedka spinka, treba ji to chvilku jeste vydrzi.
2. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe a ideš ten monitor stále používať?No musel to byť fakt šok :cry:
2. zář 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lubica69 jo, budu. do rana uz to bylo ok.
2. zář 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,

tak dneska v noci klid, tak snad to bylo tim posunutim. cekam az se ozve kamoska, ze se probudily a jdeme do mesta nakupovat. potrebuju podprdu dalsi a gate.
3. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočenky
@mabe tak pekné nakupovanie :grinning:
3. zář 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak jsem nakoupila rifle. no konecne, z 990 na 750kc a dobry. jinak nic. aspon neco, tedka chvilku hratky s anickou, pak ji dat spat a vyrazim autem do mesta na tu rozlucku. jezis, nevim jak zaparkuju, ale snad se me to povede. :unamused:
3. zář 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe aj nam par krat zblbol monitor dychu.... drobec z neho odcestoval na druhy koniec postielky ....
3. zář 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe a na akú rozlúčku?Určite cesstu zvládneš :slight_smile: tak super,že si si kúpila riflíky
@aanda ahoj Si tu dlho nebola :cry: Ako sa máte?Samko ako?
3. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubica69 ahoj, hej.... som stale u mojich rodicov kvoli tomu, ze este Samka nenosim na rukach a tym padom sa sama o neho nepostaram....no a tam mam hrozne pomaly internet...
Samko rastie ako z vody, ale mame stale uplakane noci....ma uplne napucane jasna,aj spodne dvojky aj horne trojky ma napucane....neviem dokedy to este bude trvat kym mu vyjdu, ale sme z toho ponocovania totalne unaveni....
3. zář 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek