Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
3. zář 2010

@aanda a ty ako?Myslím zdravotne Už je to lepšie?Samkovi prajem skoré a hlavne čo najmenej bolestivé vyrastenie zúbkov 🙂

ellysa
3. zář 2010

ahojte
@aanda jaj zúbky, to je des nech vám rýchlo výjdu a je pokoj 🙄
zajtra ideme na to plávanie tak dám vedieť či celú hodinu neprereveme 😕

lubica69
3. zář 2010

@ellysa tak si užite plávanie zajtra 😉

mabe
autor
4. zář 2010

dobre ranko devcata, tak jsu totalne grogy. prijela jsem v pul jedne a nemohla jsme nejak jeste zaspat a vstavaly jsme s anickou v 7h. cekam kdy usne, abych si taky zdrimla. manza jel kosit travu na zahradu, tak tam bude asi celej den a vecer jde na rozlucku on. ja budu zehlit. pocasi nic moc, mozna pujdu s anickou kolem obeda ven.

mabe
autor
4. zář 2010

@ellysa tak pak poreferujes, pekny plavani 🙂

ellysa
4. zář 2010

@mabe no jasné dám vedieť, trocha sa aj bojím, ale hlavne toho ako to zladíme, či sa olivii nebude chcieť akurát spať alebo nebude hladná, no uvidíme
veru oddýchni si, my sme mali náš štandard 20.00-2-00-6.00 neviem prečo už nechce spať dlhšie, potom vždy o tej siedmej - ôsmej zabuvá aj na dve-tri hoďky ale mne sa už nechce

mabe
autor
4. zář 2010

tak jsme usla na pul hodky a pak prijely tchanovci se rozloucit, jely na sumavu na tyden.
@ellysa zvladnete to, i kdyz ja mam taky strach takovy to organizovani, kde prevlict, prebalit, ja oblict, atd. a jestli me nebude rvat, proto zkusime nejdriv nasi velkou vanu a uvdiime.

lubica69
4. zář 2010

Ahojte
@mabe a na akej rozlúčke si to bola?
@ellysa daj potom vedieť ako plávanie 😉

aanda
4. zář 2010

@lubica69 zatial je to ok, verim, ze sa to bude len a len zlepsovat....kazdy den poctivo cvicim a chcem chodit aj plavat...od septembra je v meste uz konecne otvorena plavaren....teraz v lete som bola par krat normalne plavat na kupku, to je fakt dobre. Zatial mozem plavat iba na chrbate, (alebo kraula, co teda neviem 😀) ale mam to rada.... citim sa fajnovo....konecne som sa zbavila tych bolesti na zblaznenie co som mala 8mesiacov po porode nonstop...
@ellysa dakujeme... veru uz aby boli vonku..... je to fuska 😒

aanda
4. zář 2010

@ellysa krasnucka fotecka 😉

aanda
4. zář 2010

konecne som si pridala aj fotecku s drobcom 🙂

lubica69
4. zář 2010

@aanda jej akú máte krásnu fotočku Prajem čo najskôr úplné zotavenie 🙂

mabe
autor
4. zář 2010

@lubica69 kamoska se loucila se svobodou, je sice tehotna, takze hlavne nealko vecer(ja stejne kojim), ale dobry. zkusila jsem si, ze takhle pozde jit spat nemuzu. dneska jsu jak matoha, ale asi to je i pocasi. anicka uz podruhe spinka uz hodku.
@aanda krasni jste, moc vam to slusi. tak to je dobre, ze uz je ti lip. 🙂 ja taky chodim plavat 2x tydne.

mabe
autor
4. zář 2010

holky, jak velikou bundu mam koupit anicce na zimu? tedka nosi bodycka 62-68.

mabe
autor
4. zář 2010

rikam si, jestli nekoupit kombinezu, nebo aji bundu? treba uz pujdeme na sanky v zime.

ellysa
4. zář 2010

ahojte tak sme späť
bolo skveleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

@aanda ďakujem aj vy máte krásnu fotku
@mabe ja som nakoniec kúpila overal ale len taký fleecový, vám už určite treba niečo hrubšie a inak oliv už nosí tiež 62/68 😕 -je strašne dlhá

pridávam nejaké fotky

mabe
autor
4. zář 2010

@ellysa to je uzasny, jak se ji to libi princeznicce. uplne si me nadchla s plavanim. 🙂

ellysa
4. zář 2010

@mabe fakt to bolo super, boli tam približne také staré bábätká ako ona, jedno nemalo ešte ani 3 mesiace a jedno malo 4 a pol mesiaca, ale to bolo najmenšie 😀 , všetky boli spokojné, plakali až pri obliekaní, naša už od tpolky zaspávala a pri obliekaní ju odvalilo úplne 😉 .
dnes sa učili len básničky a splývali na vode a robili osmičky a točili sa a nabudúce už sa budeme učiť signál pre ponorenie do vody

mabe
autor
4. zář 2010

@ellysa to je paradni. ze bysme se taky prihlasily co nejdriv? no, zkusime zitra velkou vanu a uvidime.

mabe
autor
4. zář 2010

ahoj holky, tak vidim, ze tu drepim sama. manza na rozlucce, my jsme ho tam odvezly a pak jsme sami s anickou jely pres mesto k nasim a domu. byla zlata a vubec nebrecela, jenom se koukala ven. tedka cucim na telku a na net, nic tam neni.

mabe
autor
4. zář 2010

neco na me leze, tak piju caji s citronem a medem

ellysa
4. zář 2010

@mabe no tak sa veru lieč, prechladnutie je pliaga, aby ste mohli ísť plávať 😎

mabe
autor
4. zář 2010

elly, nevim jeslti si muzu vzit ibalgin. neboli me v krku, ale neco tam je a trosku boli hlava.

sarlotta
5. zář 2010

@ellysa krásné fotečky🙂 my chodili s malým až od 6měs do 18měs... a miloval to🙂 😎

sarlotta
5. zář 2010

kuk holky 😎 tak my máme veselo, kojím 2x častějc...asi rosteme a malá je mamičák chovací 😲 😀 ale mě to nevadí, čekala jsem na ni dlouho, užívám si i to béékááánííí 😀 😀 😀 ........ale trénujem a už se nechá trochu odložit, ale musím na ni mluvit, furt mě kontroluje 😝 .. tak aspoň si vyžehlím 😀 😀 když usne tak ji zkouším odkládat všude možně po bytě..zatím nic moc, trochu funguje kočárek na balkoně---max hodinka. a jinak jezdíme venku... to spí krásně-v zavince teplé-bez ní ani ťuk 😝...dost se leká a rozhazuje ručky...dneska sme byli 3 hodiny i s babičkou...perfektní procházka 😵 dali sme si trnky, jablka, ořechy... nasbírali šípky a kaštany 😉

no a jako už týden jí háčkuju čepku..furt mi to nesedí 😠 , co mám jsou všechny velké, nebo moc teplé zatím 😅 😝

ellysa
5. zář 2010

@sarlotta no verím, že si to užívaš, presne keď som aj unavená poviem si aká som šťastná, že ju mám a že je zdravá
s čiapočkou podobne ja chcem spáchať aj rukavice
inak naša to isté s tými ručičkam i aj teraz ju nikedy musím tak zabaliť keď je nervná, ja mám toto a je super http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7140014&tab=8

sarlotta
5. zář 2010

@ellysa ta je krásná 😉 já mám 2 obyč z dutého vlákna, takové měkké už po malém.. v těch spí v noci, pak osušku od emitexu-měkounkou.. v té spí teď 😎 a do kočárku letní a teď i teplou 😉

ellysa
5. zář 2010

@sarlotta ja som mala tiež tie obyč perinky ale potom sa mi z nich začala vybaľovať tak som ju zamotávala do deky ale to nedržalo dobre a bála som sa že sa do toho tak zamotá, že sa udusí, tak som kúpila toto je to až do roka a teraz spinkáva v emitexovom vaku ten je úplne úžasný http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4268 a tiež by mal vydržať dlho
inak práve sme zkúrili v krbe, že je už chladno malú sme dali ľahnúť do kresielka tak aby videla a do 5 minút čo sa naň pozrala zaspala, úžasné

lubica69
5. zář 2010

Ahojte kočenky
Ja dnes nejak nestíham Boli sme na návšteve a potom chystali malému škôlkárovi na zajtra vecičky do škôlky
@ellysa krááásne fotočky Muselo byť super
@mabe tak ste si užili nealko večer?skús radšej panadol nie ibalgin Ja keď som kojila dávala som si len detský nurofen
@sarlotta tak pekne rastiete moja 😉

ellysa
5. zář 2010

@lubica69 ahoj idete zajtra prvý krát po prázdninách? a ako Sebastiánko, teší sa?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru