Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
5. zář 2010

@ellysa nie po prázdninách Ideme úplne prvý krát V januári mal 3 rôčky ale v škôlke mali veľmi veľa detí tak ho nevzali

ellysa
5. zář 2010

@lubica69 jaaaaaaaaaaj veľký deň, budeš hrdá mamina, ja by som asi aj plakala, držím palce

lubica69
5. zář 2010

@ellysa ani nevrav Určite budem 😢

ellysa
5. zář 2010

@lubica69 no hádam len prvé dni budú také ťažké, ale potom už na to nabehnete obaja neboj a ty ideš do práce?

lubica69
5. zář 2010

@ellysa no ja sa nemám kde vrátiť lebo môj bývalý zamestnávateľ z cestovky je na materskej 😀 Takýe na ÚP 😖
Aj keď robotu by som mala lenže muž chodí na týždňovky a všade bola taká pracovná doba,žeby som nestíhala po Sebastiánka do škôlky 😢

ellysa
5. zář 2010

@lubica69 no jasné to je pochopiteľné, ja tiež neviem ako to budem riešiť-muž v práci od rána do večara, ja vo svojej profesii sa môžem uchytiť len ak budem robiť od rána do večera alebo v štátnej správe za mizerný plat, normálne rozmýšľam že ostanem v rakúsku aj pracovať tu sa dá dohodnúť na polovičnom úväzku, len ak nechcem robiť predavačku, tak sa musím naučiť perfektne po nemecky 😅

lubica69
5. zář 2010

@ellysa veď to 😖

mabe
autor
6. zář 2010

dobre ranko,

tak noc v poho. anicka tedka nejak mrci, tak uvidime, jakej bude den. babicka me dala 500kc, at ji neco koupim k pul roku, to je za chvilkku a moje mamka rikala, at ji koupim neco do kocarku - velkou hracku. takze koupim neco od lamaze. dneska nevim co delat, nakojim za chvilku a pojedeme asi do mesta pro plinky a pak mozna za kamoskou na navstevu. oni vstavaji pozdeji s 3 mesicnim matyskem, on totiz v noci moc nespi.
@lubica69 byl to pro me nealko, ale na takvovy dlouhy vysedavani nemam, bylo to rano jako kdybych stejne chlastala.

mabe
autor
6. zář 2010

jinak vcerejsi koupani se anicce libilo. byla takova ticha, ale kopala nozickama o 106. hlavu teda na polozeni nedala dozadu a manza kdyz ji drzel, tak se mu vysmikla a potopila se, ale vubec nekuckala, nic. a byla spokojena dal. 🙂

mabe
autor
6. zář 2010

hodila sem foto

ellysa
6. zář 2010

@mabe krásna , vidno že sa jej to páči, za chvíľu pôjdete na bazén 🙂
olivia už druhú noc spí krásne 20.00-4.00-7.15 a už znova buvá 😉

mabe
autor
6. zář 2010

@ellysa vubec nekricela a zurive kopala nozickama 🙂 ani kdyz si lokla, tak nic.oli je teda sikovna. to nasa prcina bude asi az v kocarku. pujdu se oblict a pujdeme, treba se kamoska prida az cestou.

lubica69
6. zář 2010

Ahojte
@mabe tak sa jej vo vodičke páči Už len na ten bazén ako Ely píše 😀
My sme boli ráno Sebastiánka odniesť do škôlky ráno sa mu síce nechcelo veľmi vstávať ale keď sme povedali,že ideme do škôlky hneď bol oblečený Tam sa prezliekol dal pani učiteľke kvietok a že maminka tak ja idem Ani sa nerozlúčil 😅 Ale som rada Dúfam,že aj cez deň bude Ok Juj ale mi chýba 😢 No po 3 pol roku s ním domka mi je smutno 😢 Ale určite,že som aj rada keď sa mu tam páči 😀

nefertitka
6. zář 2010

ahojte....
@lubica69 tak vy uz mate velkeho skolkara🙂)) no super,ze sa tam tak tesil a ze sa mu paci...teda dufam,ze bude, ja uz mam teraz mindraky z davania nikolky do skolky...
@ellysa to plavanie musi byt super....aj ja som nad tym rozmyslala ked bola nikolka babatko malinke,ale nakoniec sme sa k tomu nedostali...

inak neviem uz ako riesit susedov, predvcerom vecer si tam dovliekla dotycna asi 10 kamaratok, vyliezli na zahradu a hucali, ked to neprestavalo o 22:30,tak som tam dosla a slusne som povedala,ci sa nemozu stisit,ze to je pocut cez okna a ze nam budia dieta, povedala,ze ona ticho nebude, vravim jej nech zalezu aspon dnu, tak sa osopila,ze ona si bude vo svojom byte robit co chce a ja jej nebudem rozkazovat, tak som na nu zvysila hlas,ze po 22.hod. jej teda rozkazovat budem a zacala byt total drza,tak som jej povedala,ze zavolam policajtov a ona ze nech sa paci,tak sme ich zavolali,dosli az o hodinu,zakricali im cez zahradku,nech su tichsie a odili a kravy si hulakali dalej,chceli sme ich volat este raz,ale iz bolo vela hodin a boli sme unaveni,uz bolo po pol noci,kebyze zas volame policajtov a cakame dalsiu hodinu,tak neviem,ci by sme v tu noc nieco aj naspali...
teraz som dala malu spat von, krava si to vsimla(ona totiz cele dni travi na zahrade a fajci a vytelefonuvava) a zacala hucat ako sa len najviac da....ja uz neviem,co mam robit, este som takuto drzu prisprostenu graciu v zivote nevidela!
jaj a este povedala,ze my tu tiez robime hluk,ze mala pisti a tak.No to som uz vobec nepochopila,a aj som jej povedala,ze dietatu to nezakazes a navyse je to cez den,nie v case kludu!

nefertitka
6. zář 2010

a fakt neviem pochopit o co jej akoze ide

lubica69
6. zář 2010

@nefertitka bože moja to musí byť otrasné 😖 Už aby ste sa odsťahovali a mali kľud 😉

mabe
autor
6. zář 2010

ahojte, tak jsme zpatky. byla to dlouho prochazka s kamosku, ale pekne jsme se provetraly.
@lubica69 k to je dobre, ze se mu tam libi 🙂
@nefertitka jejda, tak to mate teda sousedy. lidi jsou strasne bezohledni 😠

aanda
6. zář 2010

ahojte,to nase zlato zase v noci vystrajalo! Normalne sa mi zda, ze je hladny a preto place. cez den nechce velmi papat....vzdy len trochu zje a potom uz do neho nemozem dostat obed...na ranajky jogurt spapa cely, ale ani cerstve jablka a bananik,co predtym scapal kopec nechce ako olovrant, ani vyzivu.....a v noci potom reve, ukludni sa jedine s mlieckom....vcera v noci zacal revat o 23,30, tak po pol hodine neprestajneho kvilenia som mu dala vypit flasu....zjedol to, otocil sa na brusko, sam si grgol a spal do 5-tej.... Je to normalne??? Aby skoro rocny chalan papal v noci mlieko??? ja uz neviem.... kazdu noc place.... mali ste niektora taku skusenost???
Kym ho nejedovali zubky tak aj pekne papal aj v noci spal, a papal az okolo 5-tej, 6-tej mliecko....

mabe
autor
6. zář 2010

@aanda jeje, ja ti nedokazu pomoct, urcite ti holky napisou. snad to vyresis co nejdriv

lubica69
6. zář 2010

@aanda je to úplneee normááálne My sme to takto mali asi do roka a pol Vždy som mu dala fľašku s mliekom a búval daľej Niektoré kočky mi povedali,že oni na večeru dávali len mliečko Môj s mliečkom zaspávala a aj v noci keď sa zobudil si pýtal Neboj je to úplne v pohode moja!!!
sebastián dnes zvládol škôlu supeeer síce tam nechcel spať ale verím,že sa to časom spraví 😀

mili1
6. zář 2010

Ahojeee,, aanda my doteraz papame v noci, my sme ešte ani nemali takú noc čo by nepapal,,, teda mali ked mal asi pol roka ale to trvalo taký mesiac, dva, malý sa v noci zobudí a napapá, ináč by ani nezaspal, ked je hladný nech sa napapá,
ako píše lubica podla mna je to normálne
Lubi tak máte už škôlkára,,,,krásaaaa, dobre ked sa mu tam páči 😉
nef tak to musia byt riadne kravy ked neberu ohlad
elly malá je krásnučká ,,,

aanda
6. zář 2010

@lubica69
@mili1
to vaaazne????? Ja poznam tolko bab, co im male babence prespia celu noc...... a aj taketo deturence spinuskaju celu nocku.
On to praveze nerobil...tak posledne dva mesiace je kvoli tym zubom taky mrzuty trochu.... Horsie je, ze niektore noci mrnci aj ked je napapany a prebaleny, ale verim, ze ked vyjdu zuby, tak to bude ok.

ellysa
6. zář 2010

@aanda nebooooooj to je fakt normálne, čo ja mám kamošky tak ročná ešte papá v noci mlieko a druhej to skončilo tak v 13 mesiacoch dovtedy jedla aj viac krát za noc. neskúšala si mu dať večer do mliečka nejakú grisku?
a na zúbky skús homeo chamomilla vulgaris,alebo ževraj sú dobre čipky vigantol n alebo tak nejak.

@nefertitka ja by som ju zahlušila, krava jedna, už aby ste boli preč. aj nám sa susedia vyfarbujú, teda ani nie tak susdia ale zberba, čo sa tu sťahuje, teraz sa tu nasťahovali Rumuni a taký puberťáci majú motroky strašne hučia a vždy sa na nich začnú voziť popod obloky o pol jedenástej, malá sa vždy strahne, už mám chuť volať policajtov a minulú noc som počula pod oknom tlupu slovákov ožratých, hulákali a ráno malo pol susedov poškrabané autá, taká som nasr.... dúfam, že nám doškrabú nové auto... 😠 😠 😠 😠 😠

aj môj synovček bol prvý krát v škôlke, on má ale už 4 a pol roka, bola s ním prvý deň aj sestra tak, že po hodine povedal, že už ho to nebaví a ide domov, našiel si skrinku, zobral veci a odišiel 😅 😕 🙄 , no dúfam, že si zvykne, on je ťažká povaha dosťť rozmaznaný, no ľutujem tie učiteľky

nefertitka
6. zář 2010

aanda,aj my sme tatko v noci papavali dost dlho,mozem povedat,ze donedavna,fakt je to normalne,potom to nejak prestalo,proste ked sa v noci zobudi a postavi v postielke,vezmeme si ju k sebe a haja dalej...uz aby to tak aj ostalo...

mili,vy uz spavate lepsie?

@ellysa vidim,ze aj vy to mate pestre...niektorych ludi by som prizabila..!
neviem fakt len pochopit,o co jej ide,ci je zakomplexovana ci co,asi je rozvedena,zije tam so svojou matkou a malym synom,ten ma asi tak 10 rokov, tak neviem,ci je nestastna zo zivota alebo co,ale by som jej jednu vrazila najradsej!a fakt neviem,ako to riesit,byt sa zatial nedari predat....dufam,ze ked sa raz odstahujeme,tak tam budu normalnejsi ludia...

nefertitka
6. zář 2010

inak pozeravate niekto talentmaniu na markize?som bola unesena z toho maleho dievcatka,co ovlada nazvy vsetkych vlajok...3 rocna a vraj to uz vie od roka a pol,uz len to,ze v roku a pol vedela vyslovit napriklad slovo Egypt ma fascinuje🙂

mili1
6. zář 2010

aanda Nikolasko niekedy papa aj dva krat za noc,,,ale to len sem tam ,a tiez mame tieto noci hrozné,,,,v noci sa malý zobudí a nechce spat,,,,zaspi tak do 2 hodín,,,rozprava sa v postielke prehadzuje ,,mrnci,,idu nam stolicky,,,,,teda posledne 2 noci to nerobi ale to bolo aj minule a potom zasa zacal.... 😒
elly my papame aj kašičky večer a je hladný,,,,,a inac to su homeopatika? zeby sme vyskusali ,, 😉
babulky ja mam dnes uz dosť od rana, nevladzem,,,a dokonca cely den prsi a nemôzeme ist ani vonku
môj príde niekedy večer

lubica69
6. zář 2010

@aanda tak vidíš Nemusíš sa tým vôôôbec trápiť My sme spávali celú noc asi od roka a pol 😀
Ely juj to musí byť hrozné keď tam synovček nechce byť 😢

mili1
6. zář 2010

ahoj nef,,,,posledne noci su uz lepšie,,,,klop,,,,,klop ale neverim ze nam to zostane

mili1
6. zář 2010

Lubi a potom sa odučil papat v noci?

mili1
6. zář 2010

Lubi a potom sa prestal len tak papat v noci?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru