Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
13. zář 2010

@bambi7 ahoj moja Tak očkovanie?Juj vtedy sa detičky dosť trápia s teplôtkami Tak jej skús dať nejaký čípok ak bude mať teplotu Ale prajem nech nie 🙂 Ako sa inak máte?

madormi
13. zář 2010

ahojte já se omlouvám, že vám sem takhle vpadám, ale chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti. v únoru jsem prodělala samovolný potrat v 6 tt a ted to vypadá na zamlklé. mudr mi dal utrogestan hned jak jsem to zjistila, ale vypadá to že se zase ve váčku nic nevytvořilo. chtěla jsem se vás zeptat, co vám doktoři řekli když to podruhé nevyšlo a jestli to u vás byla jen blbá náhoda nebo zdravotní problémy a pokud se tedy opravdu potvrdí u mě že je to zamlklé co mě v nejbližší době čeká? a podařilo se vám na potřetí nebo je s otěhotněním problém, moc děkuji za vaše reakce

lubica69
13. zář 2010
mabe
autor
13. zář 2010

ahojte holky, tak dnesek teda nabitej. k nasim, na nakupy s mamkou a pak k dedovi a nakoupit s manzou. vychazely jsme v poledne a vratily jsme se az pred chvilkou. anicce jsem koupila takovou bundicku zateplenou, zvenku fleecovou za 239 v Kice - foto zitra a ponozky. takze ji jeste z netu koupit set mikina a teplaky zatepleny a bude, pozdeji ji koupim kombinezu. a mam to vyreseny.
@bambi7 nazdarek, jejda, snad to bude ok.
@aanda tchyne.... 😖

mabe
autor
13. zář 2010

@madormi asi uz ti lubi psala......kdyby neco dal, tak se zeptej.

madormi
13. zář 2010

@mabe děkuji moc koukám že ty tu máš malou berušku. dělali ti po druhém testy a přišli na něco nebo prostě jenb blbé náhody dvě a probíhalo to pokaždé stejně nebo? děkuji moc

mabe
autor
14. zář 2010

dobre ranko devcata,

tak dneska asi s kamoskou ven na vylet, jinak nic. venku zatim sviti slunicko, tak snad to vydrzi. a rano rekla anicka mama samostatne, nebylo to v nejakym textu nebo tak. ale jenom jednou. 🙂
@madormi moje byvala gynekolozka rekla, ze to zkusime potreti, tak to se me nelibilo. takze jsem presla k jine a ta me poslala na genetiku, hematologii, vsude mozne. zjistila me spatnou stitnou zlazu, takze jsem se lecila s tim, teda lecila, ja ji mam nevylecitelnou, ale stabilizovaly se hormony a spravila me cyklus prirodnima vecma, ne hormonama. no a podarilo se. 🙂 urcite je dobry trvat na vsech vysetrenich, kdyztak zmenit i dr. ty uz vis teda, ze konec? nebo je nejaka nadeje?

lubica69
14. zář 2010

Ahojte dievčatá
@ellysa ako sa máte moja?Autíčko už je doma?
@nefertitka a vy ako?Bytík sa vám podarilo už predať?
@mabe tak mama?Jej šikovnica 🙂

mabe
autor
14. zář 2010

@lubica69 nevim, jestli to bylo fakt cileny, ale ja to slysela, sice jenom jednou, ale treba uz se to uci....

lubica69
14. zář 2010

@mabe 😉

madormi
14. zář 2010

@mabe no nemám to potvrzené od mudry ale myslím že vím že je konec, krom toho všeh začínám slavbě špinit a to v kombinaci s nízkým hcg a mizejícími těhu přiznaky je asi jasné. u mě vypadá že štítka je v pohodě na tu jsem si nchala udělat min týden testy sama dobrovolně

aanda
14. zář 2010

@lubica69 hej, ona sa pytala, ci ma upiect tortu, ale to bolo asi skor ironicky, lebo ju manzel poziadal, ci upecie na Samkove narodky zltkovy rez takze to bola taka reakcia... "a aj tortu?"........ to ju nepoznas..... jeden krat som ju poziadala ci by upiekla kolac ked som bola tehu a ked som doniesla naspat plech, tak mi bolo povedane, ze oni ho doniesli plny......napriek tomu, ze som vravela, ze dam na to suroviny............... asi tak...................
.....no ale niekedy doniesla babovku, to je pravda....nerada by som jej krivdila.... ale jednoducho v nej sa ja nevyznam!

aanda
14. zář 2010

@madormi je mi luto, co sa ti stalo. Baby ti iste poradia velmi dobre.... 😉 Ja som mala 1xMA, takze som na testoch nebola.... Otehotnela som 6 mesiacov po cisteni, pocas druheho mesiaca snazenia .... Neboj, vsetko dobre dopadne a budes mat aj ty doma maly uzlicek stastia 😉

madormi
14. zář 2010

@aanda děkuji moc . zítra jedu do nemocnice tak tam uvidíme jeslti revize nebo se to samo vyčistilo nebo se stal ještě zázrak čemuž teda nikdo nevěříme no :-/ v zimě i teď jsem otěhotněla v podstatě první měsíc snažení, ale k čemu mi to je dobré no 🙂

lubica69
14. zář 2010

@madormi držím palce 😉

aanda
15. zář 2010

@madormi drzim palce dnes 😉 no a kedze sa ti podarilo otehotniet znamena to, ze ste plodny par 😉 to je dobre znamenie...

mabe
autor
15. zář 2010

ahojte,tak jsme nastvana. jak chodim cvicit do toho cenapu, tak v pondeli jsem se stihla prihlasit na cviceni pro me po porodu, ale tedka jsme nestihla prihlasit anicku. ach jo, behem dvou minut to bylo obsazeny. jsem z toho nastvana, ja tam tak chtela chodit, rikaly jsme si s maminama, jakej termin se potkame. chodim cvicit jeste nekam jinam, tedka zrovna jdu, ale tam jsem chtela taky.

ellysa
15. zář 2010

ahojte babuľky nestihnem prečítať, len sa hlásim, že žijem sme na Orave do zajtra, v piatok máme prvé očkovanie-bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
auto už máme, jazdí sa skvele, sadli sme si tak sa teším, je krásne
a musím sa pochváliť oli sa dnes už 4 x pretočila na bruškooooooooooo 😎
papa

madormi
15. zář 2010

@aanda děkuji, ale pokud to skončilo tak dvakrát ještě dřív než to začalo takže nám je zatím málo platné 🙂 ale malá naděje zůstává dokud mudr nevyřkne ortel

bambi7
15. zář 2010

cafte babulky no ako sa mate?
tak sme teda uz doma bolo nam u nasich super ani sa mi nechcelo vratit 😀 domka stale behala po zahrade a ked vstala rano hned....baba papa a doniesla jej sveter a aj sebe 😀 😀

inak uz je nam lepsie po ockovani teda vzdy na vecer je problem ale u nas klasika a ide nam aj zubok teda dva...

a co tu nove?co deturence

mabe
autor
15. zář 2010

@ellysa neboj, bude to dobry 😉
@bambi7 nazdarek, tak my rosteme a rosteme, chodime cvicit a chci chodit i plavat. zaciname pomalicku s lezenim, ne uz uplne, ale pomalicku. je to moje prcina a kolik toho napovida... 🙂 zoubek zatim zadnej, ale pani dr. rikala, ze je na ceste.

sarlotta
15. zář 2010

ahojík holky🙂 nestíhááám🙂)) ale hlásím, že večerní spaní je lepší🙂 budí se mi po 3-4hodinách, a včera konečně nebyl večerní cirkusek🙂)) v půl8 usla a spala až do 23:30 😎 a pak už klasika, kojčo, přebalčo a chrupala dál 😀 😀 super, dala sem si vanu, přečetla malému v klídku pohádku, navečeřela se jako člověk 😲 😀 😀

jinak máme 4600g, trošku rýmečku pořád a gagleme ege, gééé 😉 😵

no a věcičky zimní mi došly z netu dneska🙂

a čepičku sem konečně doplantala🙂)

mabe
autor
15. zář 2010

holky, anicka posledni dva dny je plna energie. asi jak ji jde trosku "lozit", tak ji to bavi a chce se zdokonalovat, zdokonalovat. zase byla v kocarku na brisku a moc se ji to libilo. 🙂
@sarlotta tak to je parada , ze se mate dobre 🙂

mabe
autor
15. zář 2010

@sarlotta ta krasne spinka 🙂

mabe
autor
15. zář 2010

holky, tak zitra jdu do mesta v jednom obchode maji mit 50% slevu na zimni kombinezy, pak cvicit a pak si vezmou ancu tchanovci a pujdeme s manzou na basket se podivat. tedka jsem s nim mela trosku konflikt kvuli te zidlicce. on ze to nepotrebujeme, ze budeme mit asi drevenou jeste po jeho rodicih, tak jsem mu rekla, ze chci novou. on sem tam v techto vecech je.... 😠 no nechame to vyvetrat a uvidime. anca spi a manza si uz taky lehl, je nachlazenej, tak ja budu cucet na bednu.

mabe
autor
16. zář 2010

ahojte, tak uzily jsme si s manzou basket, ale potom jsme dojely k manzove babicce, mely jsme tam sraz s tchanovcema. a pred barakem rikam manzovi, ze slysim anicku jak breci a manza blbost. dosly jsme tam a rev jak blazen. chuderka mala, plakala pry 5 minut, ale nebyl to normalni plac, bylo to jak kdyz jsme byly na ocnim, takovej nestastnej. u me se hnedka utisila, ale trvalo to jeste 10 minut nez prestala natahovat. ☹ tchanovci s ni byly nejdriv v lese, to pry spala a koukala se z kocarku, ale pak u babicky zacla brecet. 😒 pak me nastvaly, protoze sem jim jasne rekla, ze jak ji daji na brisko, at ji daji satek nebo cepicku, ze fouka studenej vitr a tchyne rikala: daly jsme ji na brisko jenom s kapuckou - bylo teplo. 😠 uz minule sem rikala, kdyz ji budete brat ven, dejte ji gatata a nedali. 😠

vidim ze to tu zije 😀

mabe
autor
17. zář 2010

dobre ranko,manza dneska dorazi v poledne domu, je nemocnej a my vyrazime s ancou zeptat se na cviceni a ke kamosce, at s nim nejsme dlouho doma. zitra ma deda narozky, tak tady bude zase celej cirkus - nasi, teta a strejda a tchanovci. bude kacena s zelim, asi si trosku zelicka dam, snad to anicka zvladne. toto je moje nejoblibenejsi jidlo.

mabe
autor
17. zář 2010

jinak vcera anicka byla na ctyrech, hnedka dvakrat po sobe, ruce sice nic, ale nohy paradne 🙂

bambi7
17. zář 2010

dobre ranko babulky prisla som vas kuki 😉

no dnes prsiii ale neva pojdem este do obchodu daco kupit a budeme sa hrajkat....zajtra musime ist do rakuska kupit len mlieko teda ak sa bude dat a este treba daco dokoncit v byte a bude vsetko konecneeeee

a kde je nef a mili?

jejjj mabus anicka je sikulkaaa nasaaa aj vasa 😀

a co mate na plane cez vikend?

mabe
autor
17. zář 2010

@bambi7 ahoooj, dekujeme. je strasne ziva, furt by neco delala, nevydrzi jenom tak lezet. prebalit a prevlict je uz tezkej ukol. v kocarku nechce lezet, pokud teda nespi a to ji staci tak pul hodky, max. hodku. takze pak musi na brisko a kouka se ven. sportak ji je jeste velkej, nebo me to tak aspon pripada. dneska jak jsem psala, zeptat se na cviceni pro anicku a za kamoskou. zitra oslava rodinna a v nedeli jeste tady bude tetka, takze rusnej vikend. jinak chodim plavat 1x tydne, pak cvicit a s anickou cvicit. takze furt neco, kdyz mam byt doma celej den, tak je me na nic. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru