Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
19. zář 2010

Ahojte dievčatá
Musím vás dočítať
Čo máte nové?
My sme od piatku chorý Sme boli u dokiny 😢 Ale nič vážne Len soplíky a trošku kašel naštastie 😉 Ale zajtra sme určite ešte doma
Mužíka som akurát vypravila do práce Príde až 8.10 😖

emka0
20. zář 2010

@ellysa Ahoj, dakujem, skusim hlavne mysliet pozitivne 🙂 !!!!!!

mabe
autor
20. zář 2010

dobre ranko devcata,

tak dneska zadnej plan nemame. mozna pujdeme s mamkou do mesta, pro plinky a pro podprdu novou. nevim, jestli nezavolat na kozni s tim oblicejem. nema to tak strasny, ale ma to porad. asi jo. moje dr. by me tam stejne asi poslala - jdeme 30.9. na kontrolu.

@lubica69 tak at to co nejrychleji utece bez manzi.

mabe
autor
20. zář 2010

hodila jsem nejaka foto do alba - anicka s konikem a sprchovani v umyvadle 🙂

ellysa
20. zář 2010

@mabe krásna je anička a koník teda poriadny 🙂
aj ja som včera pár dala

mabe
autor
20. zář 2010

tedka jsem nas objednala na kozni na ctvrtek. sestricka rikala, ze ji to mam utirat po kojeni cernym cajem a v lekarne me poradiy hermankovej a to pry vubec ne. tedka me moje babicka, takze aniccina prababicka rekla, ze objednaly vanocni darek pro nas pro rodinu a prijde dneska a hnedka ho dostaneme. objednaly nejakej odstavnovac, sekac v jednom. abych mohla anicce delat kase atd. oni teda se zblaznily v dobrym, bydlime u nich za pakatel a jeste totok... 🙂

mabe
autor
20. zář 2010

babicka nema cas, tak pujdeme sami s anickou koupit plinky a podivat se po nausnickach 🙂 , odpo s manzou pro stromek v kvetinaci - kamaradum na svatbu a na nem budou zaveseny penize.

mabe
autor
20. zář 2010

holky, tak my lezeme dozadu 🙂 , teda posunujeme se. a nakonec babicka koupila anicce houpaciho konika, kterej rechta, chlupatej, dostane ho na vanoce a ja dostala knizku prikrmy.

lubica69
20. zář 2010

ahojte
@mabe ďakujem 😉 So Sebatiánkom mi to určite rýchlo ujde Dnes je ešte doma zajtra už asi do škôlky 😀
U nás dnes krááásne svieti slniečko 😎

nefertitka
20. zář 2010

ahojte...
@lubica69 elly aj vy ste chori?vela ludi je teda chorych teraz..my sme vcera museli volat 112, nikolka spustila hrozny plac,pol hodinu nie a nie utisit,do toho vracanie,teploty...na pohotovosti povedali,ze je velmi zahlienena,ze asi vracala hlieny,ale moze to byt aj zaciatok ineho ochorenia,tak snad to budu len tie hlieny,v noci mala vysoke horucky,sme sa nevyspali,nesli zrazit,teraz su trosku dole,tak uvidime,mne je tiez naprd....chuda,take mala vcera stresy,najprv sanitka,tam sa strasne bala,potom lekar na nu vytiahne stetoskop,zas plac,potom pichanie do prsteka zas plac,potom palicka do krku,to ju zas napinalo,taka bola uplakana chuda moje...
poviem vam,ze mi nebolo vsetko jedno vcera,ked vracala a dusila sa,takyto strach som este o nu asi nemala...hrozne nieco...
rozmyslala som,ci jej nenasadit nejake probiotkika alebo co na posilnenie imunity...ale co ja viem,ci sa to u takych malych deti uz moze...

ellysa
20. zář 2010

@nefertitka bože nef tak to muselo byť strašné, len nech sa nikolka rýchlo uzdraví,
na imunitu je kopec vecí, buď probiotiká, alebo celkom fajn je echinaceový sirup, to môže papať dlhodobo, ja mám tento, detský som brala v tehotenstve a musím poklepať, že bývam len nachladnutá, tak raz dva krát do roka

mabe
autor
20. zář 2010

@nefertitka jejda, chuderka mala. 😒 fakt to nejak radi, ja, pak manza sice ne uplne s vysokyma teplotama, ale bylo to.

lubica69
20. zář 2010

@nefertitka juj moja Chúdatko Nikolka Prajeme skoručké uzdravenie mojky

nefertitka
20. zář 2010

dakujem vam...
@ellysa asi si kupim nejake probiotika,ake si brala?a pre nikolku je to teda tiez vhodne?myslim,ze ten sirup kupim urcite,ja od kazdeho hned vsetko chytim a to nase male samozrejme tiez...este sme stale chore,ale ved to tak rychlo ani nemoze prejst...
s tou odsavackou elly sme si skusali pred nou akoze odsavat nosy my a tvarili sme sa aka je to ohromna svanda,ale nepomohlo,zacala som jej ukazovat teda,ze aj ja mam sopliky a ze tie musia von,aby sme mohli dobre dychat, tak teraz sice protestuje.,ale uz sa tak netrasie a za odmenu jej vzdy napustime do umyvadla vodu s kopou peny a moze sa cvachtat🙂 to vymyslel manzel...to je to,ze ja fakt niekedy neviem,co vsetko mi to dieta uz rozumie a ako jej mozem danu vec vysvetlit,ale vyzera,ze to,ze ked sa sopliky odsaju,sa jej bude lepsie dychat,pochopila...
ja som dnes mala ledva 38 teplotu a bola som rada,ze som rada a Nikolka?ta tu lietala hore dole po byte a to mala viac...tie deti maju teda energie... 😉
elly a sikulka je mala ze sa uz pretocila 😉

@lubica69 to budes mat manzela dlho prec 😒
@mabe tak Anicka sa pohybuje dozadu? 🙂

lubica69
20. zář 2010

@nefertitka jej tak dobre moja 😉
mm príde až 8.10 😢
inak mne Sebastián dnes spal 3 hodiny 😀

aanda
20. zář 2010

@emka0 Verim ti, ze je to tazke. Ak doverujes svojmu doktorovi, tak sa spolahni na jeho radu 😉 Skus mysliet pozitivne, to velmi pomaha. Na chmurne myslienky je dost casu.... 😉

aanda
20. zář 2010

@lubica69 dufam, ze uz sa mas lepsie

lubica69
20. zář 2010

@aanda áno ďakujem V stredu idem na posledné kontrolné sono a ak bude všetko OK začííííííííname zas 😀
juj teššííííííííííím
A vy ako moja?

aanda
20. zář 2010

my mame vsetci nadchu... Samko mal soplik, ale uz je lepsie, ja som bola dnes u dr. mam antibiotika kvoli hrdlu, lebo strasne kaslem.... a muz ten ma tiez nadchu.... uuuuuuuuzas..
Drzim palceky straaaasne moc. Uz aby si bola tehulacka 😉

ellysa
20. zář 2010

@nefertitka no malej dávam bio gaja probiotiká a ja jem aj s manželom lactobacyl 5 tie sú super, no a samozrejme tú echynaceu
vidíš aspoň trošku s tou odsávačkou lepšie, malinká šikovnica

lubica69
20. zář 2010

@aanda ďakujem krááásne A prajem skoré uzdravenie moja 🙂
S tými chorobami je to teraz hrúza 😢

ellysa
20. zář 2010

no aj ja som to zakríkla už ma bolí hrdlo ako na angínu ☹ ☹

lubica69
20. zář 2010

@ellysa nestraš Tak len čajík s medíkom a vyležať

emka0
21. zář 2010

@aanda dakujem moc, pokusam sa!!! 😒

A babulky chcem sa vas spytat este! Nebrali ste nahodou tak preventivne duphaston este pred tehotenstvom a tesne na začiatku? Mne ho doktor predpisal este minule a zostalo mi pol balenia. Niekde som sa dočitala ze je to dobre brat takto na začiatku na udržanie plodu! Dakujem moc za rady!!!

mabe
autor
21. zář 2010

dobre ranko devcata,

tak dneska jdeme odpo na kycle. mozna dopo s kamoskou, nevim jesti se ozve. a po kyclich se chci podivat na nausnicky pro anicku a k dedovi. vcera jsem se divala na ne a mely za 2000kc...asi nejakej moc drahej obchod, ne? musi mit zlaty nebo staci stribrny? ja mam totiz po sobe krasny stribrny.
@ellysa ty porad davas probiotika? jako na imunitu?

ellysa
21. zář 2010

@emka0 no ja som brala duphaston do 16 tt pri Olivii

@mabe áno dávam jej tie biogaja, nie každý deň keď ma to napadne, už nie kvôli brušku, ale kvôli imunite a od pol roka jej budem dávať ten echynaceový sirup určite, je to len prírodné, ublížiť to nemôže
my sme malej už núušničky kúpili 2000 je za zlato normálna cena, a idete dávať prepichovať, alebo nastreliť? ak prepichovať dala by som radšej zlato, alebo tú chyrurgickú oceľ a ak nastreliť, tak najskôr asi mesiac sa nosia tie nastrelné naušničky a potom keď je uško už vyliečené si môžeš dať aké chceš, tak isto aj strieborné.
my ideme dať nastreliť, robí to náš doktor, ale neviem kedy, bojim bojim 😅

emka0
21. zář 2010

@ellysa a prosim ta kolko tabliet denne?? a je to len na predpis??

mabe
autor
21. zář 2010

@ellysa aha, tak na tu echinaceu se podivam. asi nastrelit, uvidime co nam rekne dr. jdeme na kontrolu 30.tyho, takze 14 dni po ocku muzeme jit nastrelit. ja mam prave po sobe ty stribrny, coz bych ji chtela dat, nechce se mi tedka kupovat novy nausnicky, kdyz mam tak pekny.

emka0
21. zář 2010

@ellysa a od ktoreho tyždna si ho začala užívat?? dik

lulu10
21. zář 2010

ahojte zienky, som tiez po dvoch neuspechoch takze tato skupina je ako sita aj pre mna a dnes rano som si nasla na teste // najskor sok ale uz som to rozdychala, chcem sa spytat ako ste prekonali ten hroooozny strach ci to dobre dopadne, bojim sa ze zas zacnem krvacat ... ako ste to prezivali vy ten treti krat? nie je nato nejaky recept ako to prekonat 😉 ?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru