Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
24. zář 2010

@nefertitka na 90% to budou zuby. tedka jsem se ji divala poradne na dasne a ma je uplne zarudly az docervena u korene. gel jsem ji dala v noci, ale zabral na 2h, nevim jak casto se muze davat. musim se podivat. pres den to neni tak hrozny, nebo to nepricitam mrceni a breceni k zoubkum.

ellysa
24. zář 2010

@nefertitka no ja mám okolo 600 EUR 😅 a poviem ti, že aj tak ideme ledva ledva

ellysa
24. zář 2010

ja som si teraz všimla, že ked sa malej venujem alebo ju niečo zaujme tak fajn, napríklad som si ju dala do kresielka a umývala kúpelku a ani nemukla, takže u nás je to skôr asi rozmaznanosť

mabe
autor
24. zář 2010

@ellysa anicka pres den tak nebreci, ale ty dasna ma hodne cerveny, asi nema cas na to myslet.

nefertitka
24. zář 2010

@ellysa fuha ved ja tolko ani normalne nezarobim 😀 ...no to by som veru brala

nefertitka
24. zář 2010

a vy tam mate s muzom trvaly pobyt?

mili1
24. zář 2010

Ahojteee, s tým rodičovským to preháňaju, mám dosť,,, 😒 potešila som sa ked ho zdvihli ked si platime my pracujuci mali by sme mat vacsi ,,nie ako romky ,,,, 😒 a to už schválili? či ako?
elly to mas pekný rodičovský ,,, 😉 budeš dostávat 3 roky? alebo ako to tam je?autičko odfot aj ja som zvedavá... 😉
nef ja nečítam príbalové letáky ,,,,skus je dat ten sirupcek mozno jej bude lepšie 😉
mab asi to budu zubky skus jej potierat s gelikom, my sme potierali ale moc nam to nepomohlo

mabe
autor
24. zář 2010

tak jsme zpatky ze cviceni a mam takovy smiseny pocity. lektorka to dobre vedla, ale takova arogantni, proste me nesedi, neni takova pratelska nebo jak bych to popsala a andula kricela pulku hodiny. tak jsem si rekla, ze za kazdou cenu chodit s ni cvicit nemusim. ona i driv prokricela kousek, nejaky cviky se ji nelibi, tak premylsim, jestli ji do toho nutit. musi chodit na cviceni? bude se vyvijet dobre i bez toho ne? az najdu nejaky dobry cvico, tak proc ne, ale za kazdou cenu, kdyz me to nesedi. budeme chodit na moje, tam jsou taky deti a plavat zacneme, casem mozna i jeji. jinak jsem koupila nurofen sirup, tak kdyby zase nechtela spat, tak ji to vecer dam, treba to pomuze. ja jsem totalne grogy dneska. 😝 mozna si s ni lehnu odpo, jestli bude spinkat.

ellysa
24. zář 2010

@nefertitka ano máme trvalý pobyt a muž aj pracuje
@mili1 tu existujú tri varianty ja som si vybrala že budem doma 30 mesiacov, čiže dva a pol roka mi to budú platiť, potom sa dajú vybrať ešte dva kratšie s tým že dostávaš viac peňazí

ellysa
24. zář 2010

@mabe no jasné, však koľké maminy nechodia nikam a detičky sú v poriadku, však doma s ňou môžeš poskúšať pár cvikov ale nútiť sa tam chodiť, keď sa ti to nezdalo, tak na čo?

mabe
autor
24. zář 2010

@ellysa ja treba najdu neco jinaciho a udelam si na chvilku pauzu.

lubica69
24. zář 2010

Ahojte kočky
Ako sa dnes máte?
Ja mám deň blbec Výsledky mi nedali,že nie sú ešte po 3 mesiacoch komplet 😖
A na endokrino ma objednali že 1.4 2011 😢 a výsledky začiatkomjúla
Takže ja len dúfam,že kým prídu výsledky aj porodím 😀

mili1
24. zář 2010

Elly to máš super, dobrý systém ,, nie ako u nás na Sk 😒 zvýšia a potom ho chcú znížit,,, 😠
Lubi čože? na 1.4.?=-) je to možné? nechápem ako to u nás funguje? 😠 dovtedy fakt aj porodíš,,,, 😀 držím palce...
mohla si skusit prednostne sa objednat, ja to tak robím...

lubica69
24. zář 2010

@mili1 😉 Prednostne?To ako?

mabe
autor
24. zář 2010

ahojte, tak anicku jsem dala spat, spi pul hodky, tak uvidime co dneska v noci. vykoupala jsem ju a pak si pobrecela, napapala a usla. mam ten nurofen, tak ji ho kdyztak v noci dam. zitra v 7h jedeme s tchanovcema do kunovic, manzova teta skace padakem, manza jede na motorce, pokud bude teda pekne. v 15h obrad kamaradu a pak domu a v 20h na oslavu, snad to anca zvladne.
@lubica69 me taky zvou 1x za pul roku. a kdy otehu, tak hnedka musis dojit, ne? a ty mas spatnou stitnici?

lubica69
24. zář 2010

@mabe ale čakala si na prvé objednanie 7 mesiacov???Ja beriem,že kontrola raz za pol roka ale ...
Nie gynekológ ma tam poslal Kôli vylúčeniu zlej štítnej žlazy 😀 Teda dúfam ,že to vylúčia 😉 😉

mabe
autor
24. zář 2010

@lubica69 za dva mesice myslim. tak anicka uz 2x brecela. tedka jsem ji zkusila namazat calgelem a uvidime, kdyztak dam nurofen a hotovo.

lubica69
24. zář 2010

@mabe tak 2 mesiace ok Ale 7 😠 moja ak calgel nezaberie skús dentinox Nám veľmi veľmi pomohol 😀 A zajtra si užite dník aj večer tú oslavu 🙂

mabe
autor
24. zář 2010

@lubica69 jestli nebudu ko, tak si ju uziju. co ten nurofen muze? http://www.docsimon.cz/zbozi/nurofen-pro-deti-s... v lekarne poradily...

lubica69
24. zář 2010

@mabe môže ale jahodový je lepší 😀

ellysa
24. zář 2010

@mabe my už tiež spíme, som sama muž má nejakú oslavu v práci, každý rok opekajú kolená, mňam mu závidím 😝
a tiež okúpaní, rev a spí, ale dala som čipku aj namazala gelikom a myslím, že to zaberá, skús sa spýtať či to nemajú aj u vás-osanit-homeopatikum, k by si chcela ja ti ich aj kúpim a pošlema
a ak máš pocit, že ju to moc bolí kľudne daj ten nurfen, my máme ten istý len jahodový, zatiaľ sme ho použili dva krát, a vždy zabral

@lubica69 to je blbosť, že za sedem mesiacov, neskúsiš aj niekde inde, však napríklad aj do BA by si sa mohla previezť. Ja som chodila do Ľubochne ale tam sa bez známosti tiež tak dlho čaká, ale potom som bola u milosrdných v BA a tam to ide rýchlo, určite skús aj niekde inde

mabe
autor
24. zář 2010

zase me odrazovaly na jine diskuzi, at ji nezatezuju 😝 . je pravda, ze pohladim, dam dudika a spi. jeste pockam.

ellysa
24. zář 2010

@mabe ja som za to nech je radšej pokoj, nemyslím si, že by ju to tak zaťažilo, ale ak chceš počkaj , môžeš jej to dať aj v noci ak sa bude budiť, to je rýchlovka

mabe
autor
24. zář 2010

@ellysa jakze se to jmenuje? nemuzu to najit? kolikrat muzu mazat tim gelem? muzu zase v noci?

mabe
autor
24. zář 2010

je tam napsany od 3 mesicu, tak nejsou blby, ne?

ellysa
24. zář 2010

@mabe tie homeo čo mám ja sa volajú osanit-sú čipky a guličky, ale neviem či ich nemajú len v rakúsku-oni tu majú dosť premakané tie homeopatiká, celkom to tu prežívajú na nich a potom mám taký bylinkový gélik-osa-a tam je že tri krát denne mabe a ja mám aj taký gumený náprstok a na ten si ten gelik dám a tým jej masírujem ďasienka úplne to zbožňuje, videl som to aj v lekárňach ja mám tento http://www.nuby.com/en/nuby/health-safety/730, normálne z drogérie
http://www.osanit.de/
http://www.osa-osanit.ch/deutsch/osa/pflanzen-z...

mabe
autor
24. zář 2010

naprstek mam taky, ale tedka jsem to nezkousela. na ty homea se podivam. ona uz to ma hodne zarudly ty dasnicka.

mabe
autor
24. zář 2010

holky, vypinam a za chvilku si pujdu lehnout. jsu docela grogy a kdovi co bude dnesni noc. 😝

lubica69
24. zář 2010

@ellysa akurát hľadám na nete 😉
V BB som obehala všetky a nič skôr ako 1.4 😢

nefertitka
24. zář 2010

@ellysa tak to je parada tych 600 eur,fakt,to by som skakala od stastia..ale ved Slovensko je cele vadne v tomto. To ked fakt matka ostane sama,ako sa ma o to dieta postarat za 190 eur?!

@lubica69 no to je dobre dlha doba,fakt...

@mabe kludne jej ten nurofen daj,nic sa nestane...aspon sa vyspite obidve...raz za cas neva,,,

@mili1 to ja zas citam kazdy jeden pribalovy letak...tam je dokonca aj napisane,ze ten liek sa ma uzit iba v pripade,ked ina liecba nepomohla a ma sa brat co najkratsie,tak ja fakt ze neviem stale, dnes sa zobudila cez den na kasel,nic nenaspala, a teraz vecer zas,znovu sa uspavaju s muzom...vola sa to promethazin 5 a skor mi to pripada jak nejaky oblbovak a nie ako nieco na kasel

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru