• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
Lubi prednostne je tak, že si zaplatíš,,, ja som sa tak objednávala na genetiku a nakoniec tam bola taka milá sestrička že som ani nemusela platit a vysledky som mala tiež rýchlo...skús sa spýtať
nef ja som tiež čítala letáky ale ked som bola v nemocnici tak o kazdom jednom lieku som si prečítala že sa nemože brat v tehotenstve :confused: potom som sa rozprávala s lekarom a on mi na to..- nečítajte príbalové letáky ,,, :grinning: no ked davam niečo malinkému samozrejme prečítam,,,ale ked mi ich predpíše doktor tak musí vediet nie,,,
mab raz za čas nevadí,,, kludne daj
Nef suhlasim s tebou ze sk je vadné ,,,,teda ja nechapem matky ktoré su sami ako žiju :unamused:
24. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka už nechcem oblbovať s tými liekmi z rakúska ale nám tu lekár radil nejaký sirup na kašeľ a kamoška hovorila ževraj je super, spýtam sa na názov?
24. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili no na genetiku som čakala len 4 mesiace :grinning: ďakujem za radu moja :wink:
Ja už kašlem na to Človek keď niečo chce musí priplatiť???Ja som od januára bez príjmu a to si platím ešte aj 50 eur mesačne do sociálky Takže každé euro mi je teraz dobré Ešte že mužíček pracuje Môj :grinning:
nebudem ja nikde nikoho podplácať ,ako k tomu potom príde niekto kto nemá vôbec nazvyš a tú starostlivosť a ošeternie potrebuje rovnako :cry:
24. zář 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no idem pisat dalej,nejak mi preskocila stranka a nehodilo mi to cely text...takze...je aj rozdiel medzi kaslom pri ktorom sa vykaslavaju hlieny,tak sa spytaj,ci to pomaha na oboje
@lubica69 aj ja mam ten isty nazor,ja zasadne nedoplacam a nepodplacam...kde sme,ved si platim zdravotnu,tak co a vsade cakam jak debil a este mam aj platit....asi dva krat som zaplatila a nebolo to o nic lepsie,uz som povedala,ze dost,ani porod som si neplatila...
25. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis a prva polka textu je kde?ach jaj...
no elly pisala som,ze opytaj sa na ten sirup a pytala som sa ci aj u vas tak strasne fuci:slight_smile:
25. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá
Ako sa dnes máte?
@nefertitka aj ja mám taký názor Nie sme na tom tak,že by sme si to nemohli dovoliť aj len s manželovho platu ale zdá sa mi to tiež nefér :confounded:
25. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubica69 no ved prave,nam tiez nikto nedava nic navyse zato,ze si robime svoju robotu,tak preco im?ako nepoviem,ked je nejaky lekar ustretovy a tak,ze mu donesies kavu alebo bonbonieru,ale nie peniaze,to som sa uz poucila...ked som bola na slepaku,dala som, kolko krat myslite,ze ten lekar dosiel za mnou?raz a aj to tesne po operacii,ked som bola este omamena a ani som nevedela,co mi rozprava...asi mu bolo malo!niektori ludia davaju nehorazne peniaze a mozno maju potom lepsiu starostlivost,ale kde potom pridu obycajni ludia,co na to nemaju? a fakt si myslim,ze neplatime malo rocne zdravotnictvu, na to,ze normalne v priemere ideme k lekarovi mozno tak 5 krat,aj to uz prehanam...pokial samozrejme niekto nema nejaky zdravotny problem,ktory musi riesit a chodit tam castejsie.Uz mi staci,ked idem niekde na objdenanie,kde sa za to plati a aj tak ma nevezmu nacas a cakam aj vyse hodiny.Mne aj jeden nemenovany gynekolog povedal otvorene,ze sa o mna postara,ked som lezala v spitali,ale chce za to nieco. Skoro som odpadla!
25. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, idem sa vám vyžalovať, dnes sme vstávali o 4:30 aby sme stihli na Orave náuku pred krstom, zajtra ho máme mať. Svokra nám to bola vybaviť, keď sme prišli na faru, tak sa všetci tvárili, že o ničom nevedia, potom sme povedali, ktorý konkrétny kaplán to s ňou dohadoval, sa tváril, že s ním určite nie, ale vrcholne naštvaný že teda fajn, sme si sadli a on, že meno dieťaťa, tak mu hovrím, že Olivia a on sa na mňa osopil, že či si myslím, že moje dieťa je také sväté, keď nemá kresťanské meno, som len ústa otvorila, celý čas mal sprosté poznámky, navážal sa do muža a skúšal ho-ja nie som veriaca tak mňa nechal a s vrcholným odporom, že teda zajtra máme prísť na krst, no vám povem odvtedy revem, ja som to chcela robiť v BA a kvôli svokre sme to urobili na Orave, a dnes mi oznámila, že ona sa tam nepôjde ani pozrieť , na čo sme sa tu trepali, som unavená, dieťa nervné, ale ani spať nemôžem, vôbec sa na to neteším, idem tam s odporom , ako keby sa navážal do mňa ale prečo uráža moje dieťa. Ako ja už do kostola nevôjdem.
25. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa a to co je za knaza????ja normalne nechapem...ja na vasom mieste by som sa tam na to vykaslala zvysoka a sla si to vybavovat do BA.A preco sa tam svokra nepride ani pozriet?Ani Nikol neni svate mano a nikto sa preto do nas nenavazal...co meno ktore neni svate nemoze byt pokrstene ci co?? :angry:
25. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa juj moja to ma veľmi veľmi mrzí :cry: to čo bolo za de..la???Ani ja niesom veriaca a aj viem prečo Kôli takýmto pokritcom!!!Ako píše nef ani ja by som tam nešla
25. zář 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa no ako to teda cele dopadlo nakoniec?
26. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Fakt @ellysa ako moja nakoniec?
26. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky, tak vikend za nama. v patek anicka noc celkem dobry a vcerejsek byl narocnej. nejdriv jsme jely 70km od brna na tandemovej seskok padakem - manzova teta. jely jsme tam v 7h a vracely v poledne. byl to super vylet a zazitek. pak oblict, a hura na svatbu kamaradu na 15h a domu, zabalit darek - strom korejska jedle a na ni bankovy jako vejirky. uspat anicku a hura na svatbu. celou dobu jsem cucela na mobil a sledovala, jestli tchanovci nevolaly. takze moc jsem se nebavila. jela jsem domu o pulnoci. anicka spala uz od tech 19h a probudila se az v 4h na jidlo. dneska jsem byla jak prastena do palice. zitra mame jeste manzu doma, tak asi nejakej vylet nebo tak nejak.

26. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka
@lubica69
no nakoniec celkom fajn, krstil dekan nie ten blbý kaplán a ten bol k malej milý, mali sme krst naraz 8 detí-dievčatká a k našej sa správal najmilšie, dokonca prízvukoval stále jej meno a povedal aj že je svätá Olivia.aj ja som to našla na nete, takže asi sa mu nakoniec s tým ten kaplán zdôveril a asi sa bál aby sme niečo nepovedali.
len ma zasa svokra vytočila,pchala malej do úsť ako hračku.nejakú plastovú lyžičkua a pohárik, čo vyhrabala po sto rokoch a boli celé špinavé, a dokonca som ju našla ako malej pchá hranolku, ma skoro piclo, samozrejme zasa hulila a ani si ruky neumyla, som to povedala po ceste domov mužovi, tak sľúbil, že jej povie nech jej láskavo také veci nedáva.
26. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa tak nakoniec celkom dobre A svokre si mala aj sama povedať :sweat_smile:
@mabe tak pekne Vidíš si mohla až do 4 byť :grinning:
26. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubica69 no ak sa to bude opakovať poviem
26. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulkyyy ako sa mate ?no my ok len este dorabame byt a som stal s dominkou vonku a tak je menej casu...
no musim vas docitat ani neviem kde zacat :grinning:

no domka uz keca napriklad kde babi akoze kde je baba alebo jezisi alebo aha mami mami ideme pa baba papa ked chce ist von a tak uz opakuje co pocuje je podarena ....
boli sme na ockovanie este ideme na kiahne a mame to.....

no a co vase deturence ako sa maju?
26. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa jeeeeeeeej krásne A tortičku ste dali robiť?
26. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi7 ahoj bam my sme dnes mali krst :slight_smile: no domi je šikovnica :grinning: nejaké foto prihoď
@lubica69 áno torta bola na objednávku od jednej mladej baby ale šikovná je
26. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidim ze preberate peniaze lekarom ja si myslim ze je to smutne za vsetko platit ved len kolko platim v poistovni a ani starostlivost nic moc a ked chcem zobrat krv tak len kukaju ze ved ste zdrava.....ono je cele nase zdravotnictvo na prd....ale zasa pri mojom stasti zaplatim si ...... a ked mam cakat v cakarni pol dna tak ......alebo porod to tiez som mala zaplateneho lekara .....a bola som rada....fakt zalezi na koho clovek natrafi ale co narobime pochybujem ze bude v zdravot daka zmena.....bohuzial
26. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej super mate po krste .....
26. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
olivia je zlatuckaaa
26. zář 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj torta je super mnammmm
26. zář 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no idem hajat tak paaa a ostatne babulky pozdravujemmmmm
26. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteee, s tym zdravotnictvom suhlasim platime dost, ale čo už narobime , ja nebudem čakat u lekára pol dna,,to si radsej zaplatim,,,,, lekara pri porode som si zaplatila ale mozem povedat ze sa o mna staral, chodil ma pozerat aj 3x denne a bola som s nim spokojnááááá,,,,,ak budem druhý krát rodit pôjdem k nemu,,,, :wink:
elly malá je zlatučká,,,, :wink: pekná torta,,,
bam malá je šikulka,,, a čo prerábate doma?
U nás dnes prší :unamused:
27. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili1 a uz aj planutjete,kedy by ste asi tak zacali pracovat na druhom?;)

@ellysa hranolku??no jak keby som svoju svokru videla...mala si jej na to nieco povedat...a tie ruky by si teda tiez fakt mohla umyvat...pekne fotky:slight_smile:

@bambi7 mala je sikovna:slight_smile:
27. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa nááádherné fotečky krááásná panenka Olivka:slight_smile: tento týden má u nás svátek Olivie..tak aji blahopřeju :slight_smile:))zrovna.
U nás je hnusně, prší, zima 10st.

ale vítání v sobotu bylo super:slight_smile:
tak aspoň pár fotek, jinak nestíhám, letíme do hudebky s malým:slight_smile: a pak zavařovat papriky se zelím:slight_smile:
včera sme pekli perníčky, malá chrupala na balkoně 3 hodiny:slight_smile:

jinak sme určo porostli na váze má kolem 5kg..když se vážím s ní a bez ní:slight_smile:) jsem zvědavá na kontrolku ve 3měs, kolik tam bude:slight_smile:
jestli bude čas tak vás dočtu, slibujuuuuu :wink:
27. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá
To zas máme ale upršaný deň :cry: No krajšie už asi nebude
@sarlotta krááásne fotečky :wink:
27. zář 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarlotta aký krásna kočka (nie mačka) z nej rastie a s bračekom majú rovnaké očká
@lubica69 no u nás bolo celkom fajn aj slniečko svietilo, tak sme boli von
27. zář 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky, tak dneska vylet v desti. byly jsme dopo a s destnikama a odpo uz neprselo, pech proste. pak nakupy a domu na jidlo, spanek, hrani a tedka manza sel na pivko a mala spinka.

holky, nevim jestli uz se anicka vzteka, ale driv ji az moc nevadilo oblikani a cisteni nosu a tak. a tedka se prekuluje, a pripada me, ze se uz vzteka, proste krici jako blazen, ale takovym skaredym krikem a nebreci u toho. to stejny, kdyz si hraje, vydrzi treba pul hodky a pak uz ji to neba, tak zacne taky rvat. je mozny, ze je to vztekani uvedomely? jak je to s detma v jejim veku? ale co delat? je jeste mala, abych ji to nejak odnaucila, ne?
@ellysa krasny fotky :wink:
@sarlotta pekna vaha :slight_smile:
@lubica69 ahojky
27. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek