Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
28. zář 2010

cafte babulky prisla som vas kuknut....

mabuska ahoj srdiecko ....aj domka sa hneva niekedy na prebalovanie co doteraz nebol problem ono to pride to je normalne ,,,,a ako sa inak mate?

no pojdem do obchodu klasika kupit sunku a rozky a tak a prejdeme sa pesko aspon ze neprsi
a uz ani neviem kto sa pytal co prerabame...robili sme novu kupelku a zachod uz je to hotove este treba pockat na nabytok snad bude tento tyzden a bude to.....
inak sa mame ok domka rastie a rastie jaj tak ten cas leti este pred chvilkou bola malicka a teraz je velka babula 🙂
no zaciname sa snazit na dalsie 😀 ked bude nieco nove poviem 😀

a co vy babulky ako sa mate?

mabe
autor
28. zář 2010

@bambi7 ahojky, no my se mame dobre. anicka se teda uz rozciluje docela nahlas a aji si vlastne nahlas povida, piska, ....dneska uz se zacala aktivne stavet na kolinka. porad to zkousi, dlouho ji to nejde, tak se u toho rozciluje. prebalovani to uz je veda, porad se toci a ma uz silu, takze s ni zapasim. jinak u nas v pohode vsechno, ve ct jdeme na ko a zacneme s prikrmama, tak jsem zvedava. u nas prsi, ale stejne pujdu ven. tak za hodku zavolam tchanovcum kde jsou a kdyztak je pujdeme navstivit, tatku mame v praci a nasi jsou nachlazeni.

bambi7
28. zář 2010

mabus to som rada ze sa vam dari parada 🙂

aj ja chodim von aj ked je skaredo aspon na chvilku 😉 no tak pekny den idem aj ja von s domkou je pri mne a vola ma pa pa
cafffff

mabe
autor
28. zář 2010

ahojky 🙂

ellysa
28. zář 2010

ahojteeeeeee, no mys me dnes mali strašnú noc, celú sa oliv prehadzovala ja som nespala asi nič, som grogy, netuším čo jej bolo, ďasienka som natrela, dala čipok, v noci už aj zo zúfalstva nurofen a nič nezabralo 😒
aj my pôjdeme von, svieti slniečko, síce fúka, ale aspoň sa trochu prevetráme

mabe
autor
28. zář 2010

@ellysa tak ja musim zatukat, ze posledni dve noci spi dobre. mozna je to tim, ze mazu pravidelne 3x denne. anicka tedka usla, tak my ven az posleze. u nas teda prsi, ale neva pujdu.

lubica69
28. zář 2010

Ahojteee
Ako sa dnes máte?
@bambi7 držím palčeky v snažilkovaní 😀
a ja som dnes našla jednu súkromnú endokrino tak mám termín 19.1 ale lepšie ako ten apríl 😀

mabe
autor
28. zář 2010

tak jsme zpatky z vyletu teda z navstevy u tchanovcu. anicka tam byla chvilku hodna a pak zas kricela a tchan rikal, tak ji nech, ale ona uz pak brecela a ja ji prece nemuzu nechat. nechci ji rozmazlit jakoze si bude vymrcovat, ale jeste je mala, ne? nebo jak to vidite?
a pak me napadlo - co kdybych koupila tu zidlicku jako monca, ze i kdyz nesedi, tak to naklonim a muze tam byt. treba by se ji zase tam libilo, ze by na me videla z vrchu a hrala by si na stolecku. co rikate?
@lubica69 no vidis 😉

mabe
autor
28. zář 2010

a premyslim nad tim cvicenim. zitra asi stejne pujdu na to stary, i kdyz ta cvicitelka nic moc, tak ty maminy znam a jsou stejne vekove a ta cvicitelka i poradi dalsi rady jako nachlazeni a tak.....to novy, co jsem zkousela v patek necham byt. i kdyz penize to stoji dost 95kc. ach jo, ale prece nebudu cucet doma. to me teda neba.

ellysa
28. zář 2010

@lubica69 super, ale už sa idete aj tak snažiť,či?
@mabe no stoličku už pomaly rieš, určite sa bude hrať, najlepšie tak, že bude hádzať všetko na zem a ty to budeš zbierať 😝 podľa mňa len chce aby si sa jej venovala, neviem, či ju môžeš rozmaznať, ja si myslím, že kým neplače môžeš ju nechať vykrikovať ale potom by som už šla k nej, naša je taká istá, musím byť aspoň pri nej, akonáhla sa opovážim opustiť miestnosť kričí 😅

mabe
autor
28. zář 2010

@ellysa ona krici, ze nemuze lozit. ja se ji snazim venovat, ale i tak ji to nestaci. mozna aji s tim jsou ty zuby. dela to teprve druhej den, tak uvidime. ale zda se me, ze je to tim, ze chce lezt a jeste to nejde. chvilku se udrzi na kolinkach. kdyz je to krik, tak ju necham, ale potom uz slzicky nezvladnu. jinak ja su s ni porad ve stejne mistnosti. my mame jenom dve, takze to neni tak tezky a porad na nu mluvim.

ellysa
28. zář 2010

@mabe no aj my máme len dve,ale stačí, že chcem ísť na wc alebo dať do práčky a už rev
možno sú to aj tie zúbky, že je taká nervóznejšia, chúďatko musí ju to bolieť a nevie,čo sa deje

mabe
autor
28. zář 2010

@ellysa snad to budou aji zuby a nebude takova hysterka 🙂 . nebo bude po me a bude krikloun 😀 . rvat ji nenecham, nechci aby se vztekala, ale je jeste malinka...

mabe
autor
28. zář 2010

@ellysa ona si dokaze sama pekne hrat, tedka si treba hraje pekne, ale dopoledne ji to nejak neslo. mozna fakt ty zoubky

ellysa
28. zář 2010

mne moja spí, chúďa dospáva tú noc

lubica69
28. zář 2010

@mabe ďakujem
@ellysa áno doki povedal,že na výsledky nebudeme čakať No ale ešte stále nemám tie z hemato Dúfam,že tento týždeň to už príde Tie sú dôležité 😀

mabe
autor
28. zář 2010

ahojte, tak jsme sami. manza sel na basket. anicka si hrala az do pul osme a pak koupacka ve vane. dneska sem ji dala min vody a na brisko sla poprve. moc se ji to libilo, ale kdyz se ohla pro hracku, tak si lokla dvakrat. nebrecela, tak tam byla dyl. tedka spinka. ja jeste umyju jeji koberec a zem. chtela sem zehlit, ale uz se me nechce. 😀
@lubica69 nemas za co 😀
@ellysa aby ti spinkala v noci

sarlotta
29. zář 2010

@mabe na tyhle případy je dobré mít nějaké extra hračky, které vytáhneš jen při přebalování a dáš jí do ručky, aby se zabavila a dala se vůbec přebalit... můžu říct, že bude jen hůř s přebalováním🙂))) později sme přebalovali i ve stoje 😀 😀 jak už malý chodil🙂)) se naučíš nemožné 😎
a to vztekání když je sama, to je normálka,vyžaduje společnost...kdyby si hrála jen sama, to bude divné.
ale začne lozit a běhat a bude po vztekání 😉

mabe
autor
29. zář 2010

ahojte devcata, tak my se vratily ze cviceni. tak nakonec maminy, ktere taky od tam odchazeji kvuli cvicitelce se domluvily v plavani, jestli by nezacly cvicit s mimiskama. pokud nas bude dost, tak zacnou a budu to mit od baraku 10 minut a budu s tema maminama, co uz znam 3 mesice. 🙂 jinak nam rekla cvicitelka, kdyz anicka klecela na loktech a zadek nahore, ze je to spatne. ze by mela byt na natazenych rukach. ona to dela tak i tak. ze mame delat trakare, aby si ruce posilila. snad neni neco spatne. srotuje me to v hlave. jinak lozime a lozime dozadu jak raci - anicka je porad pod stolem, sedackou atd. zitra na kontrolu nejdeme, dr. je nemocna az v utery. snad to anca bez prikrmu jeste zvladne. 🙂 na me leze nemoc, boli v krku a trosku rymecka.

ellysa
29. zář 2010

@mabe určite nie je nič zle, neboj
my dnes taká istá zlá noc-prehadzovanie, mrnčanie o 6.00 bola na dobro hore, som unavená a bojím sa, že dnes pokračujeme

mabe
autor
29. zář 2010

@ellysa ahojky, tak moje mamka me rikala, ze ja nelezla a rovnou vstala. ze si z toho nemam nic delat. jejda, tak asi fakt ty zubiska. u nas posledni noci dobry. a zub porad nikde. ted resim, ze anicka leze vsude mozne, ale ne a ne se udrzet na podlozce. mame plovoucku a ta neni uplne tepla, pod nama je sklep. aby nebyla nemocna.... 😒 ale zase nejakou ohradku, aby se nemohla prolezt...

ellysa
29. zář 2010

@mabe ani môj synovec vôbec neliezol

mabe
autor
29. zář 2010

@ellysa co zidlicka na prikrmy? uz mas vyhlidlou?

ellysa
29. zář 2010

@mabe ešte nie zatiaľ máme len lehátko a na začiatok asi v tom, mne sa páči od stokke tripp trapp, ale to je ževraj až pre deti čo už pekne sedia samé, je drahá ale dá sa dlho využiť

mabe
autor
29. zář 2010

ja prave premyslela, jestli i na tedka, tu sklapeci nebo az bude na pevno sedet...a tedka v lehatku nebo autosedacce. zase bude asi vsude bordel. 😀 my jsme mely zacit od zitrka, ale k dr. jdeme az v utery kvuli nemoci dr., tak jsem zvedava

mabe
autor
29. zář 2010

@ellysa ta je teda draha....

bambi7
29. zář 2010

cafte babulky som tu na skok ....moj je s malou vonku uz by mali prist ja som zatial spravila kuracie rezne a ryzu a na zajtra maso na stave a ryzu aj pre domku......musim takto varit lebo cez den tak spravim akurat polievku a uz domka len mama mama paa paaa a je po vareni 😀

inak sa mame dobre vsetko ok dnes sanaucila domka povedat pepac akoze prepac a bohove vie povedat 😀

no tak vam prajem pekny vecer idem este pod sprchu

sarlotta
29. zář 2010

@mabe to je ale koza ne ????
víš jak začínal náš malý ? 😀 ruce pod sebou skrčené , hlavou ryl v dece a nožky pokrčené na kolenou, zadek nahoře 😉 a začal lozit v 5měsících... tak co je na tom jako špatně ??? napřed se houpal dopředu a dozadu... a pak se rozlezl a hotovka...

mabe
autor
30. zář 2010

dobre ranko devcata, tak vecer teda byl....anicka se vykoupala a pak pekne usla u prsa. takze jsem ji dala do postylky, ale vzbudila se po pul hodce placem. dudlik nepomohl, takze jsme ji jeste vzaly na odgrknuti. no a ona se uplne vzbudila, grkla a ne a ne usnout. tak manza ji sel cist pohadky, to nepomohlo, zacla kricet a vztekat se. tak ji manza chvilku chtel nechat. nakonec neskoncila ani v naruci a nic nepomahalo. v postylce rvala a hazela sebou po cele postylce 15 minut, jak posedla. az potom asi vycerpanim, si nechala dat dudlik a s hekanim usla. to teda bylo. asi byla nastvana, ze ji manza nechal rvat nebo ja nevim. dneska me boli v krku a manzu taky. snad se to nerozjede. odpo prijde mamka a bude se starat o anicku.
@sarlotta trosku me vystrasila, ale pak me mamka uklidnila. myslim, ze je vse ok, anicka je aktivni az dost. 🙂

ellysa
30. zář 2010

ahojte tak noc trochu lepšie ale ešte stále nie ako predtým
baby vaše deti sú nejaké šikulky aj tak, malá sa pred pár týždňami pár krát pretočila a od vtedy nič, už sa aj dá na bok ale zbadá ruku šup ju do úst a už to nejde, aj sa začínam báť, či jej niečo nie je, lekár to neriešil

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru