Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
4. říj 2010

@ellysa no to krasne papate...ja jsem zvedava na zitrek. tesim se.....a v cem si ji davala najest? v autosedacce? tak manza je nachrmlanej, pry mu tece z oci a nosu, ale aspon to jde ven, snad nas znova nenakazi, teda me, anicka je zatim ok. tuk, tuk....

mabe
autor
5. říj 2010

ahojte holky, tak jsme zpet od dr. mame 7,4kg a cca 70cm. anicka se nechtela merit. ted jdu koupit vyzivu mrkvicku. to bude legrace. 🙂

ellysa
5. říj 2010

@mabe no krásne, inak veľmi dobrá je tá prvá mini karotka od hipp

mabe
autor
5. říj 2010

@ellysa ahoj, jsem rada jak to dopadlo. tedka cekam az se probudi , dam najet a jedeme nakoupit. venku sice hnus, ale aspon se ji bude dobre spat. dr. rikala, ze zacit sklenickama, protoze je to lepsi na uskladneni nez zacne jest vic. jak dlouho se muze sklenicka skaldovat?

ellysa
5. říj 2010

@mabe ja to max na tretí deň likvidujem

mabe
autor
5. říj 2010

@ellysa ok, jsu zvedava 🙂

mabe
autor
5. říj 2010

a jak dlouho kojit po zelenince? az bude vypadat ze je najezena? jaok myslim, ze zacatku me asi nic nesni, takze jasne nakojit, ale potom? jezis, ja mam z toho nejakou hlavu 🙂

sarlotta
5. říj 2010

@mabe to poznáš časem z toho si nedělej vůbec hlavu🙂 nabídneš ji po každém příkrmu prso a ona se buď napije nebo ne🙂 😎
ze začátku stačí na jedno jídlo půlka malé skleničky 😉

sarlotta
5. říj 2010

@mabe můžeš do té mrkvičky i odstříkat MM, aby jí chutnalo, kdyby Ti to nechtěla 😉 ...ale v klidu 2-3lžičky napoprvé a třeba bude zrovna jedlík co víš🙂
pak začneš přidávat do mrkvičky žloutku vařeného trošku a kapku oliv oleje 😉 1x..2x týdně.
pak přidáš brambor po 3-4dnech třeba... nebo zkusíš nějakou nemléčnou kašičku🙂
pomaličku, netlač na ni, mlíčka máš dost, rostete pěkně 😉

mabe
autor
5. říj 2010

@sarlotta myslis, ze sni napoprve uz tolik? 😕 no dr. rikala, ze treba jednu zeleninu i 14 dni by davala. na netu pisou 3-4 dny. kasi na noc, ne?

mabe
autor
5. říj 2010

@sarlotta jakou jsi dala sklenicku? firma? nebo jsi rovnou varila?

mabe
autor
5. říj 2010

tak to mame za sebou. 5 minut video z toho 2 minuty se po tom sapala a opatrne jedla, zkoumala co to je a potom uz tak trosku ohrnovala nos a delala blbiny. nenutila jsem ji do toho. takze tak 2 lzicky mohla snest. na poprve snad dobry. ale reknu vam, je to hnus. fuj.

mabe
autor
5. říj 2010

tak uz jsme kakaly mrkvicku 🙂

ellysa
5. říj 2010

@mabe my sme dnes už spľasli tri lyžičky zeleninky, a tiež je už von, na začiatok viac nezjedia, ja jej najskôr dám zeleninku a potom mliečko
inak mne doktor hovoril, že tak tri dni jednu vec a potom pridávať a že kľudne všetko aj ovocie aj zeleninku aj mäso, tu sa to akosi inak berie

sarlotta
5. říj 2010

@mabe myslím, že jste to zmákli krásně🙂)) šikulky.... no já nevím jaké jsou teď dobré ale u malého sem dávala hami-první lžička-mrkvička...ale to už je 5let 😝 😀

sarlotta
5. říj 2010

@ellysa taky gratulka🙂 😉 já se chystám začít až v lednu🙂)))) doufám, že do té doby vydržíme s kojčem 😀 😉

mabe
autor
5. říj 2010

holky, tedka budou v tescu slevy 30% na obleceni. pojedu v patek koupit anci nejaky obleceni i vetsi treba na rok a pak to dam pribuznym, aby to daly anci k vanocum. stejne bych jim musela neco vymyslet.
@ellysa to jste sikovni 🙂
@sarlotta mate jeste chvilku cas

kdybych vedela, ze nemuzu byt tehu, tak si myslim, ze jsu. ja mam takovy chute a porad hlad, hlavne vecer 😝 😀

ellysa
5. říj 2010

@mabe no však aj vy, už si niečo vymyslela s tou stoličkou na papanie?

mabe
autor
6. říj 2010

dobre ranko, tak pocasi naprd. nejradsi bych spala a spala. musim do mesta, anicce sehnat vigantol. pry v brne je ho nedostatek. budu mit puijcenou od kamosky Fabulu nez oni zacnou s prikrmama, jsou o mesic pozadu. a uvidime jak nam to bude vyhovovat. tak anicka tedka chvilku sedela sama, ale pak zavravorala a spadla pusou na krabicu, tak chudak plakala. nestihla sem ju ani vyfotit. 😝

mabe
autor
6. říj 2010

holky, ulozila jsem dve fotky me, kdyz jsem byla mala. vcera me to poslaly nasi a ja tam vidim anicku. Co vy? oci ma trosku jinaci, ma svetly, a tvar hlavicky, ale ty vyrazy a pusa nos... 🙂 chtela bych slyset nazor nekoho jinyho.

ellysa
6. říj 2010

@mabe no podoba tam je, noštek určite, aj tvar hlavičky, dosť sa podobáte... 😉 o malej tiež tvrdia, že je malá ja, ale ja nemám také fotky z detstva na porovnanie, až keď som mala rok, potom pridám niekedy
šikulka, že už sedí, my aspoň s prevalovaním sme na dobrej ceste brucho a nohy má už otočené, len ešte nejak vrchnú časť pretočiť 😝
ja neviem, či kúpiť stoličku, zatiaľ ju kŕmim v kresielku, ale časom to bude asi dosť nepohodlné
dnes som jedla banán, tak som jej skúsila trilinku dať, najprv sa mrštila ale potom už ústa otvárala dokorán, ale dala som jej len tri krát na koniec jej lyžičky

lubica69
6. říj 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa mávate?
Bože ja sem ani nestíham chodiť a poriadne vás zanedbávam 😢
Nejak nestíham Mala som tu na návšteve skoro 4 dni seh´gru s ocinom to aby nám samým smutno nebolo
Našla som si novú prácu lektorka ang.jazyka takže pohovory vstupné testy a tak Od budúceho týždňa začínam 😀
Dnes mi konečne prišli aj výsledky z hemato tak som rada 😉

ellysa
6. říj 2010

@lubica69 jjjjjjjjej ľubi gratulujem, ty si taká dobrá v AJ, závidím, mohla by si aj mňa učiť, mne jazyky nikdy nešli

lubica69
6. říj 2010

@ellysa ďakujem No z AJ som len maturovala a potom som bola v UK kde som si ju o dosť zlepšila 😀
kľudne doučím 😉

ellysa
6. říj 2010

@mabe prišla som na to čo s tým keď ti ostane vo fľaštičke, dnes som picla zeleninku do soté, lebo už je otvorená tretí deň a aj tak polka ostala a je to dobré, keď sa to ochutí tak v pohode, však je to len rozmixovaná neochutená zelenina

nefertitka
6. říj 2010

CAUTE...
ani ja nejak nestiham chodit:(teraz mi mala spi,dufam,ze sa hned nezobudi,lebo zas vrtaju 😠

@mabe ty davas malu sediet?ak ti mozem poradit,nedavaj ju,ona si raz sadne sama,takto jej zbytocne kazis chrbatik...fotky nejak neviem najst...

@ellysa tak uz skusate papkat aj ine?ten banan hadam chuti kazdemu dietatu 😉

ja neviem,co mavam za stavy,ale dost casto mi prichadza do odpadnutia:( a v noci nemozem spavat,akoze zaspim,ale potom ked ma len raz nieco zobudi,uz som hore a nie a nie zaspat,takto som dve noci spala len po 4 hodiny a nevladzem existovat 😒 a to som pritom unavena ako kon,ale spat...kdeze....

nefertitka
6. říj 2010

no a zajtra ideme po 4 mesiacoch na ocne,tak sa bojim:( a dnes ideme k pediatricke,to chrapkanie stale neprestava

ellysa
6. říj 2010

@nefertitka fúha tak to nie je bohviečo s tým spaním, nemáš niečo so štítnou žľazou, to býva keď je málo prolaktínu takéto stavy.
neboj hádam bude dobre, okuliarky ešte nosíte?

mabe
autor
6. říj 2010

@ellysa no vidis, tak ja to zkusim dat se zapecenym kvetakem. 🙂 dneska toho anicka snedla vic.

@nefertitka jak jsi prisla na to, ze ji davam sedet?

mabe
autor
6. říj 2010

@nefertitka muze to byt ta stitnice, jak rikala elly - hormony

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru