Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
16. říj 2010

Ahojte
Nef aj my sa pripájame k dodatočnej gratulácii 🙂
kočky mne bolo včera neskutočne zle 😖 celý deň A viete čo mi dnes pomohlo?Káva 😀 Sranda,že?!Samozrejme mala som len jednu aj to slabunkú

ellysa
16. říj 2010

@lubica69 to je super, že ti je zle, lebo vtedy je bábätku dobre 😝
ja som sa z každej grcky tak vytešovala a že ich bolo prvé tri mesiace požehnane 😀

lubica69
16. říj 2010

@ellysa moja normálne si ma rozosmiala 😀 Tak sa teším,že mi je zle 😅 😀

mabe
autor
17. říj 2010

dobre dopo devcata,
tak ja se vcera trapila a premyslela, jestli jit na tu oslavu nebo ne. vcera vecer jsem mluvila s tchyni a nejdriv jsem se zeptala, jak jsou na tom se svagrovou a ona, ze ji je dobre a svagrova kasle a kasle. pak jsme narazily na tema oslava a ja rikala, ze si nejsem jista, jestli tam s anickou jit a ona, ze jo, ze oni nejsou nemocni, proste trosku obratila a ze ji dlouho nevideli....dneska rano jsem volala manzove babicce, ze se ji omlouvam, ale s anickou nedojdu a ona na to, ze me chtela volat, ze tchyne se svagrovou tam byly vcera a obe dve jeste porad kaslaly a dost. takze me chtela volat, abysme radsi nechodily. tak jsem rada, ze jsem se tak rozhodla, akorat nechapu tchyni. proc riskovat aniccino nachlazeni???minulej tyden taky nic nerekla, tak jsme prisly na obed a ona mela rymu a kaslala dost. nasi kdyz jsou nachlazeni, tak radsi neprijdou, aby anicku nenakazily. no proste uz je takova.

holky anicka uz leze dopredu pekne. sice jeste ne moc jiste, ale leze. 🙂

mabe
autor
17. říj 2010

@lubica69 to je dobre, ze je ti zle 😀 😉

mabe
autor
17. říj 2010

holky, tak anicka leze jako pejsek za vecma. 🙂 je to legrace 🙂

mabe
autor
17. říj 2010

vsechno zkouma, vsechno chce vzit do ruky. takze uz pozor draty a zasuvky. leze po celym byte.

bambi7
17. říj 2010

cafte babulky ako sa mame ?

tusim nik neodpise ked sa vas aj tak opytam 😀 no neva

mili ahoj ako sa mate ?

mabus super anicka je sikulka coskoro su vianoce a bude stuchat do vianocnych dekoracii na stromceku 😀 😀

no domka uz spinka dnes bola dako unavena a aj to pocasie mozno urobilo svoje ved stale prsi dnes ale neva.....

tak vam prajem pekny vecer

lubica69
17. říj 2010

Ahojte dievčatá
Mne dnes zas bolo celý deň zle 😅 ale to je dobre 😀
Som stále unavená 😅
@bambi7 moja a vy sa ako máte?

nefertitka
18. říj 2010

ahojte...

@lubica69 nezavidim ti tie nevolnosti,mne nastastie zle nebyvalo,len mi neskutocne vsetko smrdelo...

@mabe no vidis,aka je to sikulka🙂 teraz davaj fakt pozor kam leze a co berie do ruky,u nas boli naj vsetky kable 😀

@bambi7 a vy co mate nove?uz rozpravate? 😉

my sme boli na tej svadbe, ja som ostala,super som sa zabavila,akurat ze som sa dost skaredo pohadala so segrou...ale to je jedno...dala som si cervene vino a na to som si dala fernet citrus a nejak mi to neurobilo dobre 😅 ....no nie som nejak zvyknuta pit... 😝 ....tak som vcera mala celkom slusnu opicu...Nikolka bola strasne zlata...pekne sa tam vytancovala🙂

bambi7
18. říj 2010

cafte babulky moje ....domke idu 2 zubky tak je mrzuta a ma aj zvys teplotu stale ma v ruke svojho macka a pride za mnou ukaze ho a povie maco......

no ahoj lubi my sa mame ok a co ty som rada ze sa podarilo a moc drzim palce len tak dalej....a posli mi dake tehu bacilky 😀

nef ahoj ano uz zacina kecat ako maco kde je dedo baba tato..... jezisi,a take .......zacimame 😀

a super ze si sa bavila na svadbe a neboj zo sestrou to bude zasa ok 😉 a co niky?

nefertitka
18. říj 2010

ahoj bam, no Niky fajn,tiez zacina opakovat strasne slova....niekedy ma az sokne,co povie;) a je to stale sidlo🙂
takze sa snazite od sestricku alebo braceka pre Domku? 😉

bambi7
18. říj 2010

ahoj nef no uvidime 😀 nechame to na nahodu 😉 ....
jaj ja uz chcem vianoceeeeee 😀 😎

mabe
autor
18. říj 2010

dobre poledne, tak jsme byly s anickou venku. jely jsme tatkovi pro zapisy v basketbale, zacina jim zitra sezonu a nemaji to kam psat. misto 20 minut autobusem, jsme jely 45 minut. pak jsem zvonila jak blazen na tu firmu a nikde nikdo. takze jsem dost nasrata, venku obrovska zima. a cestou zpatky me anicka rvala v autobuse, ale jak. uplne zachvat a lidi se na me divaly, jako kdybych ji mucila. odkopavala se z fusaku, aji slidu odkopavala, dudlika nechtela, no proste super. 😝
@bambi7 at brzo zoubky nezlobi

holky, anicka prileze ke me a chyta me za nohy, asi uz by se chtela vysoukat. hrozne se posouva tedka ten vyvoj posledni tri dny. 🙂
@nefertitka opakovat jako po tobe?

dneska bude mit anca kvetak, tak jsem zvedava, jak to sblajzne. 🙂 zaciname zeleninkou, pak ovoce, ale nebude to hned tak, jak pisou dalsi mesic a pak az masicko. uvidime, zatim je dobrej jedlik

mabe
autor
18. říj 2010

@bambi7 drzim palce nahode 😀

nefertitka
18. říj 2010

@bambi7 tak aj ja drzim palce🙂 aj ja sa tesim na vianoce,ale na druhej strane zas ani nie kvoli tomu,ze po nich Nikolka ide na tu operaciu palceka ☹
@mabe hej po mne,ja som dnes napriklad povedala ze boze a ona ze boze🙂 len tak z nicoho nic...alebo ze balon mas doma a ona zas z nicoho nic ze doma, uz som aj manzelovi povedala,ze je tela a ona to zopakovala;)

mili1
18. říj 2010

Ahojtee,,, bam ahoj,,, určite sme na vas nezabudli 😉a ďakujeme za opytanie ,,, mame sa fajn ,,,včera sme boli u sestry na narodky a malý sa tam pekne hral a tak, bolo fajn,,, uz pekne sedíme na nočníku,,,klop klop ,, včera sa aj vycikal, som bola rada,,,a držkam palce pri snažení,, verím že čoskoro budeš tehulka 😉
aj ja sa teším moc na vianoce
Nef super že si sa zabavila a so sestrou to bude dobre,,
Lubi ahoj,, sranda že kava pomohla , mne tiež nebolo zle ale zo všetkých vôní ma napínalo..

mabe
autor
18. říj 2010

@nefertitka to budou u vas uplne jinaci vanoce nez loni, co? i kdyz ja se na ne taky tesim, anicka uz hodne vnima, tak to bude zajimavy. tak boze si rekla, ja si myslela neco jinyho... 🙂

mabe
autor
18. říj 2010

@mili1 gratuluju k nocniku
@nefertitka chuderka mala s tou operaci 😒

bambi7
18. říj 2010

cafte babulky a dakujem snad budem coskoro tehulka...
nef a co ma mala s palcekom? daco mi uslo 😒

mili ahooj no super ze sedite a nocniku sikulka je niky ,aj domka sedi ale este necikame snad aj to pride 😀

nef ako si ucila malu na nocnik?

mabe
autor
18. říj 2010

ahoj bambi

nefertitka
18. říj 2010

@bambi7 sme to vzdali, zacneme az od dvoch rokov...nechcela tam sediet ani za svet...citala som vela clankov aj prispevkov, ze naj je zacat fakt od toho 2.roka,vtedy to vraj tie deti pochopia uz aj za tycden,dva...
nemoze vystriet palcek,musia jej narezat slachu:( ale musi to byt v narkoze,3dni v nemocnici

bambi7
18. říj 2010

caf nef jaj to som nevedela chudatko male mocccc drzkam palce

nefertitka
18. říj 2010

dik bam...

mili1
18. říj 2010

Ahojte babulky,,, dnes sme sa vycikali 2 krát a malý si sám nosí nočník a chce sedkat 😀
Nef ani on nechcel ani za svet sediet tak som to nechala tak a naposledy ked bola u nas kamoška s malou tak oni uz cikali tak som vybrala nočník a ze to skusime a pekne sedel ,, dala som mu rozpravkovu knizku tak pri tom citame a pozerame a teraz mi uz ukaze na knizku ze chce cítat a potom si ide pre nočník 😉 🙂
bambi Domca uz pekne rozprava, my toho este vela nenarozprávame len zoprár slov ,,,snád neskôr
mab dakujem , malá je sikulka 😉

mabe
autor
19. říj 2010

dobre ranko devcata, tak dneska tu cestu budeme absolvovat znova. tak snad uz to pojede lip a anicka me neudela scenu. dneska se uz zveda na kolinka do stoje. za chvilku asi bude stat, je to mazec, jak pokracuje. uz ju musim teda poradne hlidat.
kouknete na fotky 🙂

@nefertitka nikam na ni nespechej, vsak to ma cas.

bambi7
19. říj 2010

dobre ranko babulky no domka ma uz ten jeden zubok trosku vonku a druhy ide a budeme mat 16 zubkov.....jaj nech su uz hore chuda moje zasa nespala moc v noci stale mrnkala ako ju to bolelo 😒 no ale von ist musia 😉

no mabus mala je sikulka ako to ale ide este pred chvilkou som zakladala tuto temu a teraz je tu sama mamicka a deturence jaj ale som rada ....este pockame na lubku 😀 coskoro bude aj ta v porodnici moc drzkam palceeeee

a co mate dnes na plane?

mabe
autor
19. říj 2010

ahojte holky,
tak jsme zpet z vyletu MDHckem, dneska jsme to zvladly vsechno vyridit. anicka zase dostala po hodine zachvat, ale ja ji otevrela boudu a bylo dobre. v autobuse jel pan na cerno, pry jede pro postizenou dceru do ustavu, takze listek mit nemusi, ale to se plete. i ja kdyz jedu bez kocarku musim mit listek, proste doprovod ano, ale s tim clovekem. hadal se hodne nahlas a byl agresivni. mela sem 100 chuti zasahnout, ale pak jsem toho nechala. blbec. anicka ma dneska 7 mesicu, toto leti.
mame nabitej den. za hodku prijde mamka, pak tchanovci z prace kolem 16h a pak v 17h muj tatka. zitra dopo doma, pak s kamoskou na nakupy do olympie a vecer plavco. mam tedka porad co delat do konce tydne. to je dobre. 🙂

@bambi7 leti to jako blazen. je to neuveritelny, ze jsme tak dloho cekali a je to tady. 🙂 teda uz davno tady. mala je uzasna, nemuzu se na ni vynadivat, i kdyz sem tam me stve, jak se vzteka. 🙂

mabe
autor
19. říj 2010

tak anicka je venku s nasema a za chvilku prijdou ti tchanovci. nasi rikaly, ze mohly dojit az zitra, jak se to dozvedely. ach jo, oni spolu normalne slavi narozky a tak, ale tedka by se o anicku popraly. 😝 😀 a kdo ji ma casteji a min a tak..

bambi7
19. říj 2010

cafte babulky poslusne sa hlasim 😀 no este chvilku a ide domka spat a bude oddych 😉 ta je stale v pohybe a sama nie a nie sa ani 5 min hrat stale je za mnou 😀 aj na zachod co vam poviem 😀

no uz dnes je lepsie uz teplotu nemala tak este uvidime v noci uz 2 dni v noci moc dobre nespala tak snad dnes ....
tak vam prajem dobru noc

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru